Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gYaLo


gYaLo
őstag

Jó cikk lett, grat :))

1-2 elírás:

2592y1944 pixel gondolom x akart lenni

(még várhatóak, csak egyenlőre elfogyott a tárhely) egyelőre akart lenni, gondolom én :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#2) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Ilyen készülékem volt az alma-őrület előtt, összességében szerettem, de a Symbian-t sosem tudtam megszokni, nekem kaotikus volt a felépítése és a használata is. A fényképező+xenon flash részét imádtam, rengeteg fotót készítettem a telóval.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#3) kacsaesokos


kacsaesokos
tag

Tetszett az írás, én is n82-őt használok, lassan 2 éve, szerencsére nekem nem jelentkezik még a kamera körüli kopás, (nagyon minimális van a szélén)
A gps nekem álltalába talál műholdat 1 percen belül ( hálózati segítség nélkül), ha felhős az ég akkor viszont nekem is 2-3percbe is beletelik mire magára talál, a wifi problémával nem találkoztam még szerencsére.
Ami nem tetszik benne, hogy a gombokkal nem lehet gyorsan írni, vagy inkább tömzsik az ujjaim, nem tudom, de számomra kényelmetlenek.

(#4) juliska1


juliska1
csendes tag

Nekem is volt anno,több mint 2 éve,és imádtam én is. :R

(#5) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Szerintem még most is ajánlható készülék. Elavult? Ma sok Nokiában, meg egyéb márkában sincsen Xenon, de még autofocus sem. :Y

Azt viszont még mindig nem értem, hogy a Nokia miért rakta/rakja össze ilyen gagyiul az N-series telefonjait.

Az elején még rendesen megterveztek/összeraktak egy mobilt. pl. N70 , N80, N91 , mindegyikben volt fém és nem lötyögtek, stb...

Aztán mi lett? n73, N82, N95, stb... egy rakás műanyag gagyi

N86 nál megint eszükbe jutott a fém, bár az is kicsit lötyögős volt, de még belefért.

[ Szerkesztve ]

(#6) gabe_


gabe_
őstag

Köszi a cikket, tetszett. Én anno egy E51-et választottam, a kecses formája miatt (sosem szerettem a bumfordian vastag telefonokat), de az N82 tudása előtt még ma is tisztelgek.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7) eclipse006


eclipse006
őstag

Nagyon jó lett a cikk. A telefon is tetszik, a kameráról nem beszélve. :R

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#8) Kolondrum

Volt otársamnak volt. Ott kimerült a használata, hogy telefon, fénykép, golyós játék! Mondom ámen, te is jó palimadár leszel ha eladod.
A kamerája nagyon szép képet csinál ezt tudtam róla. Ismerek olyat (itt ph-n) aki azért tartja mert jó a kamerája és meg is tudom érteni.

(#9) ArchElf


ArchElf
addikt

Egy kis update: a legfrissebb szoftverrel (v35) körülbelül fél perc alatt megvan a navigációhoz szükséges műholdmennyiség. Hogy hogy csinálja, nem tudom (biztos nem nettel, mert a kártyám le volt merülve), de lehidaltam.
Megcsinálták a "melegindíás" (warm boot) módot: megjegyzi, mi volt az utolsó helyzet, és az alapján keresi a műholdakat. Úgy tűnik ezt eddig nem implementálták, és mindig hidegindítás (cold boot) üzemmódot használt - amúgy ez probléma felmerül más GPS-es telefonnál is, pedig viszonylag könnyen orvosolható - csak bootoláskor meg kell mondani a GPS modulnak, hogy hol volt utoljára...

Amúgy tetszik jó a bejegyzés - én is találtam benne (olvasás közben) néhány elütést - betűhiányt leginkább -, de utólag már nem álltam neki összeszedni őket.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#10) Auratech


Auratech
őstag

Nosztalgiáztam kicsit. Épp ma egy hónapja, hogy egy előadás előtt elveszett az N82-m.
Kösz a cikket!

Auratech Field Recording

(#11) Kolondrum válasza ArchElf (#9) üzenetére

Az E90 is olyan, hogy nehezen kapja ez a fordulatot, de ha már elkapta akkor ki is léphetek mert utána pikk pakk van jel egészen a következő kikapcsolásig.

[ Szerkesztve ]

(#12) davep


davep
tag

Jó cikk egy jó mobilról. Amúgy az nem 3,5" hanem 3,5mm vagy 1/8"

Machete don't text

(#13) joey04


joey04
titán

jó kis telefon volt, én is nagyon szerettem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) doki13


doki13
aktív tag

Remek cikket irtál. Le a kalappal. Gratulálok. Élvezetes olvasmány volt:-)

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#15) doki13


doki13
aktív tag

És még ma is elég jó ára van......

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#16) Kleroo


Kleroo
veterán

Gratulálok!
Remek hangvételű igényes,ámde baráti teszt.
Töviről hegyire ismerem a telót,de mégis elolvastam :)

Szerintem bőven ajánlható teló,mert baromi jó a kamerája.Ezt ma egy teló sem tudja(xenon+kiváló minőség).
És én most már úgy vagyok vele,hogy a telóm tudjon kirly képeket lőni,mert mindig velem van.De ha meg konkrétan fotózni kell akkor DSLR :)
És emellett tele van extrákkal,így nagy hátrányunk nem lenne egy mai vadonás új termékhez képest. :)

:R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#17) SP!T


SP!T
addikt

Imádtam! Favorit telefonom volt talán... :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#18) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a cikket. Tetszett :)

"There is nothing permanent except change"

(#19) kbencee


kbencee
aktív tag

Kedvenc telefonom volt, néha kifejezetten sajnálom, hogy eladtam. Sokkal jobban össze volt rakva, mint a mostani E72-m.
Kár, hogy már nincs ilyen nagy tudású, igazi gombos telefon a piacon. Talán-talán a Blackberry-k, de az nem kifejezetten európai piacra készül. Ott van az offline navi hiánya, a gyenge gyári ébresztő, meg az, hogy BIS/BES nélkül nehézkes levelezni.

(#20) sagesz93


sagesz93
addikt

3.6 megás UMTS is akad - azaz hsdpa ugye? :D
Egyébként jó kis teló, tetszik hogy ilyen böszme, bár ha multimédiás, akkor lehetne egy kicsit vizuálisabb... :D

(#21) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem is van egy n82 őm 7 hónapja vettem használtan! Azóta a kijelző hót karc az akksi haldoklik a mem kártya meghalt a mem kártya fedő eltört az optika körüli műanyag szinte full lekopott néhány gomb is már szinte teljesen lekopott bírja a dobálást is a teló! És még mindig töretlenül megy és még mindig gyönyörű képet csinál! Ugyan már új telefonom van nincs szívem eladni mert nagyon szerettem!

[ Szerkesztve ]

(#22) kpal


kpal
veterán

Jó kis teszt :R Én még ilyen hasonló tesztre lennék kíváncsi Csak N95 8Gb telóval.

(#23) kisJack


kisJack
aktív tag

Az akksijáról nem írtál, ha igen és elsiklottam felette akkor sorry. Szerintem nagyon kevés volt ehhez a készülékhez, pláne ahogy kezdett korosodni, másfél évesen már igencsak gyér volt, néhány rövidke hívás és hopp, akksi nullán. :( De ezt leszámítva meg voltam vele elégedve.

(#24) Scorpio06


Scorpio06
aktív tag

Jó kis mobil, csak a rízs gombjai miatt elég érdekes olyanoknak akiknek vastag ujjuk van. :D Engem ez zavar benne a legjobban, mással nincs bajom, mindent tud mi kell manapság. De bele untam ezért most épp eladó sorba került... :)

(#25) sz_abika


sz_abika
addikt

Magyarul en se tudom azt a golyot, de hogy angolul 'wrecking ball' az tuti :)

PSN: xszabikax

(#26) Jeanne d'Arc

Életem legjobb telefonja nagyon ajánlom mindenkinek!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#27) poczabence


poczabence
tag

Jelentkezem a táborba, mivel én is ilyen telefont használok a mai napig. :) A bátyám is ilyet használt, pár évig csak ő már lecserélte... Én viszont nem tudtok a sajátomtól megválni, mert már hozzám nőtt a több, mint 2 év alatt. Viszont nekem a jobb oldali gomb (amibe a multimédia gomb is van) az kettétört és már pattog róla a festék, illetve egy picit karcos a kijelzője. Ezen a két dolgon kívül az enyém elég makulátlan állapotban van. Ha új telefont fogok venni, akkor sem fogom eladni, mert tényleg szerethető tégla. :]

(#28) nokia párti


nokia párti
őstag

Jó kis cikk! :R
Ez a telefon este verhetetlen, csak a 6220 classic olyan jó este, mint az N82.
A telefon meg fantasztikus, mindig ennél kötök ki vagy az N95-nél.

(#29) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Több mit kért éve vettem a telefont.
Semmi baja sincs,az akku ugyanugy 3 napot bir mérsékelt használattal,mit kezdetben
Zsebbe tartva hordom egy karc sincs rajta,eladhanám uj állapotunak is akár
Leginkább telefonálni kell,meg fényképezni.
Van egy Pentax 10 megapixeles fényképezőm,annál sokkal jobb képet csinál akár éjszaka is.
Szerintetek mennyibe van mostanában egy olyan telefon amin xenon vakuval tudok fényképezni,ilyen minőségben?

(#30) szabi113


szabi113
tag

"Bal oldalon egy microUSB csatlakozó (...)"

Az inkább miniUSB. Amúgy jó az írás, gratula!

(#31) rankesz válasza nokia párti (#28) üzenetére


rankesz
veterán

Miben verhetetlen? Olyan jól rezeg, vagy mi? :))

(#32) Oraculus


Oraculus
tag

Én kb. két éve szinte minden nap használom az N82 és teljesen meg vagyok elégedve vele, igaz vigyázok is rá. Átlátszó crystal és bőr fekvő tokban tartom a készüléket, melyeknek köszönhetően olyan mintha most vettem volna ki a dobozából. A gyári védőfóliák is rajta vannak még.
Amikor készüléket cserélek, ami általában 2-3 évente történik, a régit oda ajándékozom valamelyik testvéremnek. Ők képesek voltak kb. 6 hónap alatt teljesen leamortizálni a készülékeket. Ilyen sorsra kerültek például a Sony CMD-J70, a Sony Ericsson T630 és a Nokia 6120C készülékeim. Egy biztos, nehezen fogok megválni tőle amikor lecserélem.

"This is usually the part when people start screaming." - Gabriel Gray (Sylar)

(#33) Silentfrog válasza rankesz (#31) üzenetére


Silentfrog
veterán

Tudsz 3 telefont mondani ami ennél jobb képet csinál tök sötétben?
Biztos van de én nem sokat tudok... :DDD

(#34) Gyula84


Gyula84
veterán

Jó kis cikk lett :R Nekem is volt ilyen telo 2-2,5 évig :) Nagyon meg voltam vele elégedve.

(#30) szabi113
Azt nagyon is jól írta :K Nézz utánna mielőtt írsz valamit.
[Itt utánna járhatsz], ha nem hinnél nekem.

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35) ittakary


ittakary
nagyúr

nem rossz cikk :)

Ha az én N95-ömben is lenne xenon vaku, le se cserélném :)

(#36) kacsabika


kacsabika
csendes tag

Most milyen keszulekd van?

(#37) Samus


Samus
addikt

Igyekszem javítani a problémákat, akksiról nem írtam, de kiegészítem.

Jelenleg egy LG Optimus-t (GT540) használok, ma viszont hiányzott a kamera és a Xenon, jó lett volna, ha nálam van (Szalagavatón voltam).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#38) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Több említést érdemelt volna a kamera takaró fedél megléte, főleg e lemezdarab érdeme a sok kristálytiszta fotó.
Sajnos a kűlső és méretei engem totál elriasztottak a megvételétől, viszont az n95-öt megvettem, hú de mennyit téptem a hajam miatta, volt hogy tetemes flegma öntettel az ágy alatt landolva kuksolt heteken át, aztán mikor szoftveresen jó lett addigra már elavult, jöttek az újabb telók.. most is megvan, 9 naponta töltöm, sim kártya nélkűl üll a fiokban bekapcsolva

Cseberből vederbe

(#39) lsebestyen


lsebestyen
addikt

jó cikk:)
én is ezt használtam blade előtt jó félévet, ami nálam soknak számít. sajnos a zenét sose tudtam rajta élvezni, erről a fülesem tehet...a másik, h nekem mindig benézte a 8gb c6 memóriakártyám...egyszerűen elfelejtette h mi van rajta, és onnantól K.O. de szerencsére csak 3x csinálta meg. nekem gyorsnak gyors volt, a gps tényleg kaki.
a wifi viszont rohadt nagy királyság, ilyen erős vételű telóm csak az e51em volt (nem ua a cucc van benne véletlen :F )
am azért volt kocka alakja, mert ha megnézed, akk megáll úgy, mint egy hangfal, ha a hangszóró nélküli oldalára fekteted:DDD
másik: engem rohadtul idegesített a szenzora. tök érzékeny volt, és állandóan elfordult, kénytelen voltam kikapcsolni.
:R

(#40) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

2 éve nekem is volt, igaz használtam vettem (sajnos nem túl jó állapotban..) talán ezért se hagyott túl mély nyomot bennem. Szinte rögtön rendelnem kellett hozzá komplett elő-hátlapot, billentyűsort, LCD plexit stb.. ami meg recsegett ropogott és nem illeszkedett rendesen.

A kamerája annak idején szerintem no1. volt :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#41) Seaby


Seaby
csendes tag

Szia!
Tetszik az írásod, gratulálok! :) Én is boldog N82 tulajdonos vagyok, körülbelül fél éve. Nagyon szeretem a Symbiant, minden telefóniai igényemet kielégíti, a készülék egyéni szolgáltatáskínálata pedig a cseresznye a habon. ^^
Amiért írok: a cikkedben olvastam, hogy v35-ös szoftvert használsz. Hogy sikerült ezt elérned? :D Ovi Suite-on keresztül nekem nem jött össze, egyéb teljeskörű leírást pedig még nem leltem a neten. Ha tudnál nekem ebben segíteni, nagyon jó néven venném. A naprakész szoftver ténye mellett van valami, amiért frissítenék: a v32-es szoftverben van egy ismert hiba, történetesen, hogy kikapcsolt állapotból való ébresztés után, körülbelül fél órával a telefon bekapcsolását követően a dátum két napot előreugrik. Hadd ne részletezzem, hogy ennek milyen következményei lehetnek / voltak már... :)
Válaszod előre is köszönöm, akár PÜ-ben, akár itt írsz.
Üdv: Máté

Személyes átvétel Budapesten (IX., XIV., XV. kerület előnyben – minden más megbeszélés kérdése), posta a vevő terhére.

(#43) blst


blst
tag

Jó kis mobil! 2 évig használtam majd a gari lejárta után 1 hónappal behalt a BT benne, javítás gazdaságtalan úgyhogy nyugdíjaztam.A szekrényben pihen tartalék telefonként. :) Átvette a helyét egy i8910 de a xenon vaku nagyon hiányzik.Jah és sokakkal ellentétben nekem bejöttek a gombjai. :)

(#44) lsebestyen válasza blst (#43) üzenetére


lsebestyen
addikt

a gombjait én is lájkolom, sztem egyáltalán nem kényelmetlen:D

(#45) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó írás! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#46) marcus14


marcus14
tag

Nekemis ien készülékem van jelenleg és nagyon megvagyok vele elégedve, egyébként jó az írás :R

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#47) sz0k3e_ válasza Crydan (#42) üzenetére


sz0k3e_
aktív tag

Nem, dual 332MHz
És akkor az OpenGL ES kompatibilis 3D gyorsítóról még nem is volt szó:D
Az E51-ben van 1magos 369MHz-es ARM proci.

#39: Nemhiszem, hogy ugyan az lenne benne, nekem az N82 sokkal stabilabban, messzebbről fogja a wifit, mint azt E51-em.

Meg ha már E51ről volt szó, a gombjait megcsinálhatták volna olyanra, mint azon. Egyébként elég sokat olvasgattam a Bluetooth problémájáról, erre tud valaki valami megoldást? Vagy csak én vagyok iylen szerencsés hogy nem műxik? :(

szerk: #43: akkor mégse én vagyok itt az egyetlen :D de ezek szerint javításra sincs sok esély

[ Szerkesztve ]

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#48) hajbel


hajbel
addikt

(#42) Crydan: Nem. Az a kicsit újabb 5800 processzora.

Nekem is ilyen telefonom van, már lassan 2 éve. Nagyon megszerettem. A fekete szín kicsit elnyeli a formákat, és így nem tűnik olyan nagynak. Nekem a symbian a moddingolás miatt tetszik. Majdnem minden moddingot kirpróbáltam, ami csak fent volt a smartnews-on. Lassan újra kéne rakni a telefont, akkor pedig felkerül majd a v35-ös szoftver. Nagyon tetszett a cikk! Természetesen ismerem a telefonom, de azt nem tudtam hogy gyorsabban talál jelet az újabb szoftverrel, csak azt tudtam, hogy nehezebb hackelni, és hogy a giroszkóp megjavul tőle. Ezért eddig lustaságból nem frissítettem, de a vizsgák után megteszem majd ezt. Még 1x kösz a cikket!

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#49) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Imádtam ezt a telefont. A kamerája máig hiányzik, és nem tudom mi a baja sok embernek a simbian rendszerrel. Úgy állítja az ember ahogy akarja. A gombok szintén nekem bejöttek. Simán meguntam, aztán kellett a pénz az új telóra.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#50) Sztu


Sztu
csendes tag

Nekem is nagy dillemát jelentette ezelőtt két évvel N82, vagy N95, illetve xenon vaku, kontra kicsit nagyobb kijelző, és normálisabb billentyűgombok. Én az N95 -t mellet döntöttem akkor, nagyon jó telefon volt, sőt nem csak volt, még ma is megvan második telefonnak használom, de az N82 -vel sem jártam volna rosszabbul, ma már egy I8910 Samsungot használok, hűen a symbianhoz, de most már az N8-ra váltás nagyon kétséges számomra, ugyanis az android nagyon csábít. A lényeg, ma is ajánlani tudom akinek nincs 100 vagy 200 ezer forintja egy jó telóra,sok mai telefont megszégyenítő kamera ,nekem a Gps is jól müködik bejártam vele fél Európát!!! a programok nagy kínálata , és azt sem értettem miért szidja mindenki a Nokiat az illesztések miatt, a samsung sem különb , sőt!

Galaxy Note II / Galaxy S3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.