Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemma


nemma
addikt

Az N81 és N82 keveréke... :) Azért tetszik :R

(#2) legiaap válasza nemma (#1) üzenetére


legiaap
nagyúr

[link]
Nagyon szép telefon

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) eldiablo válasza legiaap (#2) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Egyről beszélünk?Mert szerintem ritka ronda. :F

(#4) legiaap


legiaap
nagyúr

Hát nem kicsi készülék.
Ez milyen kártya: microSDHC?
Sima Micros SD vagy mi?
A kamera ebben remélem jobb, mint az N73-ban.
Ja és a videórögzítés jó lenne, ha nem 15 fps-t tudna.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) blueMerle


blueMerle
veterán

Igen, igen ez is volt a kezembe de nem tudtam lefotózni ;) :D
Nagyon jó kis gép, a billentyuzet elég nehezen kezelhetö, szokni kell.

Ami nagyon durva az az FM rádió adója. Ezzel egy meghatárorzott hullámhosszon tudunk pár méteres korben zenét "sugározni" pl. az autónk rádiójára :)) és a gyakorlatban is jól muködik.

[ Szerkesztve ]

(#6) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

FM adó :R végre, hogy valaki meglépte, hogy beépít egy ilyet.

eldiablo: nem lehet, hogy egyről beszéltek, csak más az ízlésetek? ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#7) legiaap válasza blueMerle (#5) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most ennek az FM adónak mi a lényege?
Valaki magyarázza el nekem, hogy mirt tudja használni egy átlag ember.
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz. De remélem az N82 anyagát nem fogja örökölni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9) (Kolombusz) válasza legiaap (#7) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Befogahtód rádióval a konyhában, az autóban.
Kihangosításra tök jó. :)

(#10) blueMerle válasza legiaap (#7) üzenetére


blueMerle
veterán

Egy zenét "sugározni tudsz" egy sima FM-es rádiós cuccra, mondjuk autórádióra, vagy hifire mindenféle kábelek nélkul. Ez bomba dolog hidd el, próbáltam és a megvalósítás is tökéletes lett. :R

(#11) legiaap válasza blueMerle (#10) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tehát ami a készüléken van mp3 azt tudom sugározni mondjuk az autó rádiójára vagy hifire bármie és akkor azon hallgatom?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12) Spindlyman


Spindlyman
tag

Összességében egész jó...na de a gombok..pfff :F

(#13) blueMerle válasza legiaap (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, erröl van szó.

(#14) Pompi válasza legiaap (#11) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen. Régóta vannak ilyen eszközök, amik bemenete 3.5-es jack és rádiójellé alakítják a kapott hangot és beállított frekvencián tovább küldik. Például.
Ebben az a jó, hogy nem kell küldő eszköz, hanem az FM transmitter be van építve.
Beülsz a kocsiba, elindítod a telefonon a zenét, bekapcsolod az autórádiót és hallgatod.

Szerk: most látom, hogy az SE-nek van is ilyen eszköze a telefonjaihoz. De azt hiszem ebben a beépített dologban, most a Nokia volt az első. Le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#15) legiaap válasza blueMerle (#13) üzenetére


legiaap
nagyúr

És ez meríti azért rendesen a telót?
És a vevőnek, ahova sugározom a zenémet, annak kompatibilisnek kell lennie a mobillal vagy teljesen mindegy mire sugárzok? Bármi tudja fogadni?
És tulajdonképp, ha sugárzok, akkor mondjuk előtte be kell állítani valamit monduk a hifin (ha arra sugárzok) hogy szóljon vagy egyből szól?
Kicsit nehezen képzelem el, mert még nem láttam ilyet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16) rumos14


rumos14
nagyúr

érintős funckiógombok és mütyür számgombok? nein, danke.

(#17) Erzsi78 válasza Pompi (#14) üzenetére


Erzsi78
tag

Ha jól tudom ez rontja a hangminőséget. Már pár éve létezik ez. Én az ipod kapcsán ismertem meg és elég egyszerű haszni. Olyan mintha lenne egy pár méterig érő saját rádiód (mondjuk hogy leszel benne speaker azt nem tudom). Utazás közben ideális.

[ Szerkesztve ]

(#18) blueMerle válasza legiaap (#15) üzenetére


blueMerle
veterán

Milyen kompatibilitásra gondolsz? Hagyományos FM hullámhossz
Nagyon túlbonyolítod az egészet. A vevön csak a mobilon is megdott Mhz értéket kell beállítani.

Erzsi78: A délelött hallottam ezt a dolgot egy Sony hifivel párosítva és tökéletes volt a hangminöség.

[ Szerkesztve ]

(#19) Pompi válasza legiaap (#15) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nyilván az adónak van fogyasztása. Beállítod, hogy mondjuk a 103.9-en adja a jelet. Ebben az esetben az autórádión "odatekersz" a 103.9-re és a telefonod által sugárzott zenét fogod ott hallani.

Feel Good Inc.

(#20) Pompi válasza Erzsi78 (#17) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jól tudod, de ha egy rádió hangminősége megfelel neked akkor ez is meg fog. Nem arról van szó, hogy ez a legjobb megoldás zenehallgatásra, ellenben nagyon praktikus, főleg olyan rendszereken amik nem tudnak MP3-at lejátszani.

Feel Good Inc.

(#21) legiaap válasza Pompi (#19) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azta...ez nagyon jó. Egyszer ki kéne próbálnom ezt.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22) (An)Dante válasza Pompi (#14) üzenetére


(An)Dante
őstag

Nagy tévedés!!! A tegnap bejelentett Sony Ericsson W980-ban is van FM adó!

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#23) #54715584


#54715584
törölt tag

aaaaah, ugye ez nem komoly, hogy az indulo ara lesz kb 87500 Ft? :W

(#24) legiaap válasza #54715584 (#23) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem rossz kezdőár

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25) Pompi válasza (An)Dante (#22) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor ez most döntetlen ;)

Feel Good Inc.

(#26) blueMerle válasza #54715584 (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Kezdöárnak nagyon is jó. Nagyon minöségi cucc, nagyon össze van rakva, és relative nagytudású.

[ Szerkesztve ]

(#27) #54715584


#54715584
törölt tag

tudom, azert verem a fejem a falba :)
ha ez elobb jott volna, akkor nem 6120 classicot veszek/kapok :D
igaz, ahhoz is nagyon olcson hozzajutottam, de amikor valtottam n70-rol, remenykedtem, hogy meg az n szeriabol szert tudok tenni egy jo telefonra olcson :D
felreertes ne essek, nagyon is jo a 6120c, de azert megis faj a szivem ezutan a telo utan :D

(#28) Pompi válasza #54715584 (#27) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mire ez a boltokba kerül, még 4-5 hónap.

Feel Good Inc.

(#29) #54715584 válasza Pompi (#28) üzenetére


#54715584
törölt tag

mire lejar a 2 eves husegem, az 19-20 honap :D

(#30) nike_


nike_
addikt

Ezt az oldalt nézzétek meg: link Nokiákat tesztelgetnek egyből a bejelentés után.

(#31) Pompi válasza nike_ (#30) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Második hozzászólás :DDD

Feel Good Inc.

(#32) nike_ válasza Pompi (#31) üzenetére


nike_
addikt

Igen, de itt csak a video van. ;) Na mindegy.

(#33) Dare2Live válasza #54715584 (#23) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kezdőárnak ez kifejezeten jó.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#34) huppancs89


huppancs89
tag

Ilyet már rég lehet kapni a Vaterán is, de az illegális, de hátha valaki nem bírja ki ;)

(#35) Pompi válasza huppancs89 (#34) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Rég: tegnap este óta van fent egy darab aukció.
kicsit bulvárosra sikerült a hozzászólásod, nálam a rég szónak kicsit más a jelentése....

Feel Good Inc.

(#36) sztyui2


sztyui2
őstag

Ez nagyon király!!!!! :R :R :R Már az N81 is tetszett,d e ez valami hihetetlenül ott van a szeren. Ha van benne wi-fi, akkor nagyon király lesz. Mikor jelenik meg? Remélem nem lesz túl drága, mer iszonyatosan király ez a teló :R :R :R

Szerkesztve:ja most látom, hogy csak 88000-be fog kerülni. Az nagyon jó kezdőár a nokiától. Így tovább Nokia :R

[ Szerkesztve ]

(#37) legiaap válasza sztyui2 (#36) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pár hsz-t olvass vissza és ott az ára
és wifi van benne

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#38) Pompi válasza sztyui2 (#36) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Mikor jelenik meg? Remélem nem lesz túl drága, mer iszonyatosan király ez a teló"

Ezek mind benne vannak a hírben... ne csak a képeket nézegesd ;)

Feel Good Inc.

(#39) sztyui2 válasza Pompi (#38) üzenetére


sztyui2
őstag

Nem csak azt nézegettem, mert nagyon tetszik a készülék, és elolvastam az egész cikket, csak a hsz írása közben éppen nem ugrott be, de mostmár látom :R

(#40) Router


Router
őstag

Egy xenon vakut azért beledobhattak vvolna de dícséretes az új nokia tendencia.

N82 is egy majdnem tökéletes telefon és ez is nagyon ott van.

Végre van kihívója a walkmanoknak, minőségi szép ház, AF kamera (az én n73-amban is ez van és tökéletesnek tartom) Wlan, GPS mi kellhetne még?

www.reballing.hu/forum

(#41) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem nem tetszik különösebben, a billentyűzet rettenetesnek tűnik. Tudása egész jó, de nem venném meg.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42) huppancs89


huppancs89
tag

Azzal cseszik el h 15kép/s-ot tudnk csak és ez idegesít.
Én sokat videózok telóval és nem vagyok az ilyenekkel kibékülve, mondok egy példát:
E90 vs. N82 vagy N95 ugyanolyan videót csinál pedig 1,8Mpixel a különbség.
Mpixelbe ne számoljon senki!

(#43) Dare2Live válasza Atlantis (#41) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Amióta kiderült számomra, hogy az N82 bille tökéletesen használható én csöndbe vagyok az ilyennek "tünik" kijelentéssel: Anno nekem is rossznak tünt az N82 bille.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44) Goose-T válasza rumos14 (#16) üzenetére


Goose-T
veterán

Nincsenek rajta érintőgombok, csak úgy néz ki, mintha azok lennének. Inkább olyasmik, mint a Moto-féle pengetelefonok gombjai (vagy pl. az N76-éi). Van rendes nyomáspontjuk, mechanika van alattuk. Fogtam már a kezemben akkor is, amikor még Nxx volt ráírva. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#45) joey04


joey04
titán

nem rossz, a tudása is ok az FM-adó tényleg ötletes dolog,nem egetrengető de jópofa.de nekem nem tetszik külsőre.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) Atlantis válasza Dare2Live (#43) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, van benne valami, csakhát a magamfajta emberek innen a világvégéről max akkor foghatnak ilyet kézbe, ha megveszik. Felénk nincsenek nagyobb elektronikai áruházak, bár most kezdenek építeni kettőt is, szóval van remény... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#47) Dare2Live válasza Atlantis (#46) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én gyak bármit milött megveszek, ha nem tudomkölcsönkérni egy 2 napra akkor bemegyek egy MMbe megfogdosni mert kitudja lehet míg tesztekben/videon király addig élőben totál unszimpi.
Vannak persze +ív csalódások is ilyen volt az N82ő bille, ha lemegy az ára egy 80Kra és lesz fekete lehet benevvezek rá. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#48) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Szerintem jól néz ki.

(#49) legiaap


legiaap
nagyúr

Most néztem egy videót, hogy a fénykép alapján a GPS behatárolja, hol is készült a fénykép...hát ez nagyon állat. Már csak arra lennék kiváncsi, hogy jobb képeket produkál-e mint az N73 és árban hogyan is fog alakulni, mert ez egy nagyon jó kis tell.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#50) legiaap


legiaap
nagyúr

Képek és a telefonnal készített fotók!!!

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.