Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forintuser


forintuser
őstag

A 710-s csábító.....

Holnapkészítést vállalok.

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Vodánál semmi hír? Megfogadtam hogy nem veszek szolgáltatós telefont két év hűségért, de ha jó áron lenne... :)

(#3) tothir


tothir
tag

Teljesen jó a 710 kártyás ára, azt hiszem bizakodóak lehetünk a tango és apollo készülékek árait illetően. Nem elképzelhetetlen, hogy lesz 50-60e Ft nyitóárú nokia.
Viszont kicsit gyorsabban kellene kidobálnia a telefonokat nokiának, erre az évre, hány wp-s telefont is igértek?

[ Szerkesztve ]

(#4) Blyan válasza tothir (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Ha lesz is, nem nálunk. Az olcsó szép Tango modellek piaca nem ez a régió a tervek szerint, az Apollo árai egészen biztosan Lumia 800 körül lesz.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ezek tenyleg fuggo keszulekek?

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Úgy látszik, hogy mostanában a Telenornál vetik be először az új készülékeket...

(#7) gzbotii válasza ThorsHUN (#5) üzenetére


gzbotii
veterán

Az elso generacio kozott sok olyan volt, h bar szolgaltato arulta, indulaskor volt is pl Voda logo de nem volt kartyafuggo. Szoval lehet remenykedni es bizni a szerencseben :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8) tdd587


tdd587
őstag

Na végre, lehet kapni náluk is.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#9) fffeco


fffeco
tag

"710-es hagyományos műanyag házzal, érintős helyett fizikai előlapi gombokkal és gyengébb hardverrel" inkább csak gyengébb kamerával

(#10) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Ma már kapható a T-mobil-nál is!

[ Szerkesztve ]

(#11) PMG


PMG
csendes tag

Ma bementem egy Telenor üzletbe, hogy vegyek egy 710-est de ma még csak webshopon keresztül lehetett, holnaptól személyesen is...

Mindenesetre félrerakattam egyet :))

Szlartibartfaszt?

(#12) gybazsi


gybazsi
senior tag

A 710 80k-ért elég jó vételnek tűnik.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) stvnppp


stvnppp
senior tag

Csak feketében lehet kapni a Lumia 800-at? Pedig nagy előnye lett volna, ha a másik két színben is... :B (én is mondjuk tuti a feketét venném)

(#14) Rusi válasza fffeco (#9) üzenetére


Rusi
senior tag

Azért a feleakkora belső memória, az AMOLED helyett TFT kijelző, a gyengébb akku, gyengébb kamera, érintős helyett fizikai gombok, sima műanyag burkolaton kívül tényleg tök ugyanaz...

Mobilaréna (2010-2017)

(#15) gzbotii válasza stvnppp (#13) üzenetére


gzbotii
veterán

en cyan-ban :D

(#14) Rusi: ahogy mondod, nagyabol ugyan az :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.