Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Hát remélem a papírfelhasználás csökkentése mellett marad ember a Nokiánál aki a Symbian rendszer fejlesztésével is tud törődni :)

(#2) pető bá'


pető bá'
őstag

szvsz ennek nem "eco csomagolás"-nak kellene lenni, hanem alapból így kiadni a készülékeket. most nem a szoftverekre gondoltam, hanem h a telefonon legyen megtalálható a haszn. útm. és csak egy rövidített 2-3 oldalas tájékoztatót rejtsen a doboz.
(am. ez gondolom sok helyen így van. a Galaxy 3 mellé egy kb. 20 oldalasat kaptam, a netről (samu weboldal) meg letöltöttem a telóra a teljeset...)

"... and I hope you have a great day!"

(#3) Karma


Karma
félisten

Azt hittem a tartozékokat kezdik el elhagyni ;]

“All nothings are not equal.”

(#4) Arthuro_Adam válasza Karma (#3) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Lehetne olyat is, hogy olcsóbban adják töltő és adatkábel nélkül, mert már van korábbról. Ez egy jó lehetőség lenne, és még védjük is a környezetet :)

(#5) skajwa


skajwa
senior tag

Ezt már tervezik egy ideje. Ezért is indult meg a microUSB szabványosítás! :)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#6) Lord Zero


Lord Zero
addikt

biológiai úton lebomló és komposztálható telefonok - coming soon : )
amúgy pirospont

nem, mindegy

(#7) Quasi_modo válasza Lord Zero (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Emészthető ?

valami

(#8) Fancy-boy válasza Quasi_modo (#7) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Melyiket nyelted le eddig? :DDD

(#9) Samus


Samus
addikt

Olyan érzésem van, hogy valami hihetetlen okból kifolyólag drágább lesz majd a nem zöld" kiszerelésnél...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Kumite válasza Quasi_modo (#7) üzenetére


Kumite
aktív tag

OFF: Avagy: Adjunk új értelmet a candy bar telefonoknak? :D

Egyébként bennem az a kérdés merül fel, hogy az összes gyártó a világon, miért nem így csinálja? Világ-törvénybe íratnám, hogy x tonna/darab/$/akármi felett kötelező a nagymértékű környezetkímélő megoldások használata. Unokáink a nagyapjaik, azaz a mi szemetünkbe fognak belefulladni :S

(#11) Lord Zero válasza Kumite (#10) üzenetére


Lord Zero
addikt

ezt leginkább az ASUS-nak üzenném : ) - pár őve az ő VGA kártyái voltak a legpompásabban csomagolva, kvázi a kártya térfogatának minimum tízszeresét kitévő színes lakhelyet kaptak, h már akkor gyönyörködj, mikor még nem is látod - egy doboz mind fölött...

nem, mindegy

(#12) Gengi válasza Kumite (#10) üzenetére


Gengi
senior tag

Azért ,mert mindenki egy köcsög profit orientált majom. A nokia-ban mindíg is ezt szerettem környezettudatosak. De egyre több multi beszáll a harcba ,hogy a CO2 kibocsátásukat csökkentsék. Nekünk pl.: 5 évünk van ,hogy negyedét ledaráljuk valahogy.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#13) Liudvikas


Liudvikas
tag

pont ma raktam rendet a szobámban, és a fiókokban 7 kézikönyvet találtam, amit telókhoz vagy konzolokhoz adtak, és csak néztem hogy mennyi papír rohadt itt.. főleg hogy az uniós forgalmazás miatt rajta van csehül és lengyelül is :((( amúgy a legnagyobb doboz a készülék méretéhez képest nekem a PSP bundle-m volt anno

(#14) Lord Zero válasza Lord Zero (#6) üzenetére


Lord Zero
addikt

poénkodtam itt, de most olvasom (a MA cikkben nincs benne), h maguk a leendő telefonok is ebben az öko-szellemben készülnek - bio-festék, bio-műanyag: These eco-friendly variants utilize bio-paints, bio-plastics...
a cikk végére azért odaírták: No word on pricing at this moment. :)

nem, mindegy

(#15) ferencka


ferencka
tag

bio??igen és ha megunjuk akkor nem lecseréljük hanem megesszük. :Y :F

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#16) maláj válasza ferencka (#15) üzenetére


maláj
őstag

jó étvágyat hozzá :DDD

(#17) Taky válasza skajwa (#5) üzenetére


Taky
senior tag

Ahhoz képest sehol sem tart még a dolog...

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#18) skajwa válasza Taky (#17) üzenetére


skajwa
senior tag

Az android mobilokon és az újabb nokiákon már megfigyelhető a jelenség terjedése....:))

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#19) zsoldos10


zsoldos10
csendes tag

Hát igen itt zöld reklámban zöld..... Igaz hogy a nokiában mindent szelektivitás elve szerint rendszerezünk, de azért lenne még így is mit tanulni. Pl én a C7 típusú mobiltelefont csinálom, a múltkor 1 percnyi figyelmetlenség végett 12000 Nem újrahasznosítható dolog ment a kukába...... És azért ez sokszor előfordul. Azért így is le a kalappal a Nokia elött! Még kicsit tanul és minden ok! A C7 pedig jó szép, de először nekem a Samsung jutott róla eszembe!

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.