Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Rezisztív kijelző 2012-ben?! Vicces, vicces... Lassan nyugdíjba küldhetnék... :U

[ Szerkesztve ]

(#2) Karma válasza mathaus=) (#1) üzenetére


Karma
félisten

Nem csak ez a vicc benne :D
Mikor is gyartotta a Samsung a Corby sorozatot? 2009? Azzal talan versenyre kelhetett volna :P

“All nothings are not equal.”

(#3) Finnugor


Finnugor
tag

Az asha 311 tesztet már vagy másfél hónapja várom, a legtöbb említett gonddal elbánik és hasonló áron van. Miközben a 30 kás adroidokról szinte minden héten látok cikket, ezt hiába várom.
Ez a telefon amúgy tényleg nem a legjobb választás, de az új ui-ról kicsit több szó is eshetett volna...
Szerk.:Összehasonlításképp a Galaxy Y Duos (2kártyás) 45 ezerbe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#4) HawerKing


HawerKing
őstag

"Felhasználói felület élménye 85pont"
tuti a legjobb eddig ennyi pontszamut meg nemlattam :DDD

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) DS39


DS39
nagyúr

mi ez a förmedvény? a Nokia inkább ne gyártana semmit az alsó kategóriába, ha csak ilyenre futja

(#6) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Jajj, jajj. Ezt kár volt NOKIA. :(

(#7) Gattsu


Gattsu
tag

Rezisztív kijelző? Nem csodálom, hogy bajban van a Nokia.
Tudom, hogy nem csúcskategóriás ez a telefon, de minek erőltetik ezt a rendszert? Annyira lassú, hogy én 2 nap használat után földhöz vágnám. Még egy telepakolt 600mhz-s androidos telefon is sokkal gördülékenyebb, pedig olyat már jó áron lehet kapni. Sőt már vagy 3-4 éve jó áron lehet kapni, ez meg most jött ki? Ha tényleg úgy alakulna, hogy bukik a Nokia, én nem vesztenék vele semmit. Régen, a monochrome kijelzők korában istenkirály volt, de a symbiantól kezdve (mármint hogy mennyit beleöltek, a semmiért és milyen sokáig nem látták, hogy halott) a wp7-ig mindennel bebuktak vele.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#8) H-ger válasza HawerKing (#4) üzenetére


H-ger
tag

ezt en is akartam írni.
legalább kapacitív lehetett volna.

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#9) Xaels válasza Finnugor (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Azt tesztelnek amit kapnak a gyártóktól vagy támogatóktól. Nem úgy megy ez, hogy besétálnak és ezt add ide meg azt...

Amúgy egy jó rezisztív kijelzővel és egy olyan rendszerrel amit arra szabnak nem lenne akkora gond. Ugye ahhoz nem kell speckó kesztyű télen, hogy használni tudja az ember. Csak hát itt nem erről van szó... Én anno folyamatosan csak szívtam télen az első genes iTouch-al mert az elfagyott ujjaimmal nem tudott mit kezdeni, a kis Cowon D2-m meg sohasem hagyott még cserben.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) dr. Kind válasza HawerKing (#4) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

:D
javítom is :)

(#11) bagkri01


bagkri01
őstag

Ez most miért kellett?Ilyen gyalázatosan gyenge teljesítmény még az asha sorozatbam sem megszokott, sőt a 302 kimondottan szimpatikus telefon.Ha kétkártyás mobil kell inkább veszek használtan 35-40k-ért valamilyen androidos gigabyte gsmart-ot 1000x-er jobb vétel.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#12) Hans5341


Hans5341
csendes tag

Mit szívtak a Nokiánál? 27 kiló ezért?
Anno az 5530 kis tesójaként el tudtam volna képzelni a hulladék Corby-k vetélytársaként. De most? Ennyiért?
Nem sokkal drágábban ott a Nokia 500 házon belül.

Soha többet Android. Végre megszabadulva mindkét droidos Samsung-tól. Végre. Éljen a WP, egy nyugodt, lefagyás, újraindulás, akadozás mentes, jobb világ!

(#13) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

szerintem ha egy telefon 2 kártyás az azt jelenti hogy ha az egyiken beszélek akkor a másik várakoztat, vagy minimum foglaltat jelez.
ez egy xar 2 sim tokkal, nem kétkártyás. :W

(#14) Finnugor válasza Xaels (#9) üzenetére


Finnugor
tag

Nem feltétlenül őket, inkább a Nokia értékesítési rendszerét okolom miatta. A szolgáltatók, szegényeim már nem akarnak ilyenekkel kockáztatni, inkább olcsódroidot szórnak a népnek, az alsóházas kétkártyás meg még mehet a Metróba...

(#15) zsoltek válasza Gattsu (#7) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Azért azt ne felejtsük el, hogy annak idején a Symbian jelentette az okostelefont.

Huawei P30

(#16) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

65 ezer színű kijelző? Ezt valami földalatti katakombából húzták elő?

(#17) shishadealer válasza zsoltek (#15) üzenetére


shishadealer
csendes tag

Nem felejtjük, de annak az időknek már közel 3-4 éve vége. Nem mondom hogy dobjanak ki egy ilyen árkategóriában egy WP7-et, tökéletes lenne ez is egy normális kijelzővel, egy kapacitív érintővel, és egy normálisan működő kamerával. Ilyeneken nem érdemes spórolnia, az árcímkén se nagyon változtatna, mégis kecsegtetőbb felhasználói élményt ad..

YC.

A pénz csak papír és annyit ér mint a levegő. A világot forgató erő.

(#18) Gattsu válasza zsoltek (#15) üzenetére


Gattsu
tag

Annak idején igen, de amikor már volt winmobile, android meg bada, még akkor is erőltették, holott a többiből még a gagyik is sokkal gyorsabbak voltak. Amikor már egy éve a 800mhz-s-1ghz-s telefonok mentek a piacon, ezek akkor váltottak 400mhz-re és verziójú (fp inkább) symbianra. Akkor hogy gondolhatták komolyan, hogy nem fognak belebukni?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#19) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Szerintem ezt már kár volt piacra dobni.Rezisztív kijelző,10 MB memóri és még lassú is.Minek az ilyen.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#20) Misua


Misua
senior tag

Röhej hogy Nokia miket gyárt 2012-ben: agyonárazott Lumiákat na meg e *szépségeket*. Kiváncsian várom az Asha 311-t...ha igy megy tovább kénytelen leszek más gyártótol venni :(((

(#21) zsoltek válasza Gattsu (#18) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Akkor már valóban haldoklott. Mindegy is, ezzel a telefonnal meg nemtudom mit akarnak, 27ezer kártyafüggetlenül. Lesz olyan hülye aki megveszi?

Huawei P30

(#22) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez a telefon egy vicc .
Ilyen telefonokkal nehéz lesz kilábalni a válságból,

(#23) oneiros


oneiros
tag

Nagyon remélem, hogy az Asha 311 nem ezt a kijelzőt kapja, nem értem mire ez a visszalépés, az eddigi Asha-k mind 256k kijelzőt kaptak. :W

Időközben megtaláltam, hogy ez már Indiában készült, így annyira nem meglepő. :U
Ennek a telefonnak szvsz maximum a fejlődő országok piacain van létjogosultsága, de az árazást nagyon elszúrták, ilyen árral ott sem lesz nagy sikere.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#24) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

A Nokia szándékosan tönkre akar menni?
Tényleg ilyen dilettáns tervezőik vannak?
Érti valaki, hogy mi történik??

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#25) raper válasza ericssonfan2 (#24) üzenetére


raper
senior tag

Szeretnék megcsípni az utolsó helyet.

(#26) kaller1


kaller1
veterán

Egy újabb rakás szemét a Nokiától, jó úton járnak a csőd felé vezető úton. Hogy Elop kinyírta az S40 utódját még annak megjelenése előtt, már csak hab a tortán.

.::> <::.

(#27) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Hát ez elég rosszul sikeredett :( Nem is szép, gyenge is. Hát :F

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Hát ebből csúnyán kispórolták a hardvert, pedig eddig annak örültem hogy az Ashák egész jól mennek a samsungokhoz képest, és az UI is többre használható. Ez még a star3 nál is gyengébb hardveresen. Az x3-02 oda vissza alázza, pedig azon még az Anna-like UI van. Úgy látszik most ez a trend: ki tud laggosabb, szarabb feature phonet csinálni. Lehet ezzel terelik a vásárlókat a drágább készülékek felé? Rossz módszer... De mivel a star 3 is 27k, nem tudok rá mit mondani, csak azt hogy senki ne vegye meg! Bezzeg a régi szép idők, mikor SE W,K,V,C szériákkal rohangáltunk, némelyik meg is veri ezt a szennyet(pl W705 húzva 25FPS-t tud QVGA)

(#29) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ő, megkapták az SEricsson P900 tovább felhasználásának +átalakításának a jogát?
Annak volt rezisztív kijelzője, meg szinte 0 belső memóriája.

NOKIA, kezdem megérteni a gondodat

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#30) fleetcmd


fleetcmd
tag

Kár. Ped. az Asha sor. tetsz.-tt. Edd.

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#31) Alborosie


Alborosie
aktív tag

Puzsér Róbert pár idézete ugrott be:
Mi volt ez a pusztító alpáriság? Hogyan fordulhatott ez elő? A suttyóságnak egy olyan szintjét mutattátok meg nekünk, amire nem voltam kíváncsi!

Ez egyszerű volt, mint a százas szög. Ennyi a problémám. A szenvedélyfaktor az megvolt, az átjött, hogy fáj. Ennél azonban több kell

Ez, amit előadtál, 30 klikket tud a YouTube-on, és azok a barátaid és a szüleid"

Ennyi!

(#32) elpatkorado válasza Alborosie (#31) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

+1

(#33) tzsolesz válasza Alborosie (#31) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

SZAKADOK. :DDD :DDD :O

Huhh, na már tudok írni, amúgy láttam ezeket a beszólásokat Youtubon, mert a műsort azt nem néztem.....

A telefon pedig tetszik.

Örülök neki, hogy a Nokia rájött arra, hogy hogyan is kell egy jó telót megcsinálni.
Még jó hogy itt is alap volt a 16 millió színű minimum 3.2"-es 480x320-as kapacitív érintőkijelző.
Lehetőleg 2-3 éves közepes szintű hardver (600Mhz-es filléres SoC), és megfelelő szoftveres támogatás az alsó kategóriás telókhoz is. Lehetőség szerint azért egy gyors fotó készíthető legyen a cimborám leghülyébb arckifejezéséről, tehát visszanézéskor ne egyből az tűnjön fel, hogy milyen szar a kép, hanem haver bárgyú tekintete az utókor számára.

Jaaah, hogy még sem? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#34) Alborosie válasza tzsolesz (#33) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Nekem nagyjából olyan az érzésem, mint amikor egy cég bedobja a piacon a törölközőt és amije van azt értékesíti egy kis hasznot remélve.
A Nokia a féléves mérleg elkészítése során leltározott és amiket találtak azt egybegyúrták és piacra dobták.

Sebaj! Lesz itt még Nokia C3-00 v1. telefon is, ha így haladunk! :D

(#35) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez most már megint mi ez a hulladék? Ez nem hogy 2012-ben de még 2010 elején is gáz volt. Szégyen amit a Nokia leművel ebben a kategóriában. Elvan a maga kis világában, megalkotja ezeket a sz*rokat azt gondolja, ez elég. De közbe kifelejti hogy rajta kívül már senki nem használ pl. rezisztív technológiát. Nem is csodálom hogy elvesztette a világelsőségét, ha ilyen vackokat készít. Nem elég Lumia 900akat letenni az asztalra, a világelsőséghez minden kategóriában helyt kell állni. De úgy tűnik ez nem megy a Finneknek, meg is érdemlik a sorsukat.

All→M8

(#36) bryndza


bryndza
tag

2012-ben rezisztív kijelző és ohne wifi ... Attayaég. Ez már tényleg a no comment kategória ..

(#37) aero. válasza Alborosie (#34) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A 6600 2003-ban jelent meg, abban volt 65k színű kijelző. :D
Kb. kerülhet vagy 50ft-ba. Azt a fixfókuszos kamerát meg szerintem már a szalagmunkások csukott szemmel hozzák ki a raktárból és szerelik be. :D

(#38) Telefon4


Telefon4
csendes tag

Ma lesz élő adás?

SGS III

(#39) Alborosie válasza aero. (#37) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Ha legalább a 6600 felé húzna a telefon, akkor még érezném a nosztalgiát és látnám azt, hogy a Nokia újat ugyan nem tudott alkotni de visszatért valami régi hagyományhoz.

De ennél a telefonnál nem tudok semmit sehova sorolni. Biztos jó egy átlag melósnak aki kap a saját kártyája mellé még egyet. De ezen kívül ez a telefon már nem fog tömegeket megérinteni.

Főleg ilyen áron!

(#40) kaller1 válasza aero. (#37) üzenetére


kaller1
veterán

Még az, de a kamera valszeg pályázhatna a minden idők legrosszabb mobilos képalkotó egység címére.

.::> <::.

(#41) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

A Nokia 306 ugyanannyiba kerül és abban van Wifi.
Nem tudom mit húzzák itt egyesek a szájukat.

65ezer szín? És? Ebben a kategóriában aztán tök mind1, hogy 65ezer vagy 262ezer szín.
Ez nem a HD kategória.

Most 29ezer, Egy két hónap és lemegy 20 körülre.
Annyiért meg kapsz egy érintős Wifis Nokiát, ami nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#42) kaller1 válasza Fancy-boy (#41) üzenetére


kaller1
veterán

Nem tudom mit húzzák itt egyesek a szájukat.

Esetleg nem látod a fától az erdőt? :F

.::> <::.

(#43) Fancy-boy válasza kaller1 (#42) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Mert köteleznek rá, hogy vedd meg? Komolyan nem értem mi ez a felháborodás.
Ami engem nem érdekel, az nem érdekel. Nem kezdek el puffogni. Értelme?

(#44) tzsolesz válasza Fancy-boy (#41) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

15K-ért már most is kapsz Nokia5800-át. Vannak megkímélt állapotúak is 16-17K-ért.
Az legalább aránylag jó képeket készít, még a videók is élvezhetők, és iszonyat jól szól. Nem beszélve arról, hogy ennél még gyorsabb is, és minőségibb is. Nah, ezzel van itt a baj.
Ez a telefon semmilyen kategóriába nem tartozik. :(

(#45) kaller1 válasza Fancy-boy (#43) üzenetére


kaller1
veterán

Mert köteleznek rá, hogy vedd meg?

Vélemény nyilvánítás folyik, és arról csak a Nokia tehet, hogy ez mind a negatív tartománya esik. ;)

.::> <::.

(#46) Fancy-boy válasza tzsolesz (#44) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az Symbianos és használt.

Ez a telefon azoknak lett kitalálva, akik két kártyás, egyszerűen kezelhető, de érintős telefont akarnak.
Nehéz elhinni, hogy van olyan ember, aki csak telefonálni akar? Esetleg SMS-t küldeni?

Ennyi erővel mondhatnám, hogy ott a Nokia C5-03 újonnan 30ezer alatt kártyásan.

kaller1: Más a véleménynyilvánítás, meg az utálkozás. A Nokiát mindig is divat volt szidni.
Az egyik birka elkezdi, a többi folytatja. Persze tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#47) darvinya


darvinya
titán

Jegyz. m.t., kérdez. csatloz.-kor, barang.-kor kikap., saj. tel. láthatós.

Csak ennyi, a többi már fényezés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48) kaller1 válasza Fancy-boy (#46) üzenetére


kaller1
veterán

A Nokiát mindig is divat volt szidni.

Szemellenzős fanboykodással védelmezni nem különben.

.::> <::.

(#49) tzsolesz válasza Fancy-boy (#46) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Megértem amit mondasz. De annyira érződik az egész telefonból, hogy valami kényszer hatására lett kidobva csak jajj. Ezt a Samsung, esetleg egy-két nagyobb gyártó talán még meg is engedheti magának. olyanok, akik egyébként már lefedték a piacot jó minőségű 2 kártyás modellekkel. De nem a Nokia. neki bizonyítania kellene hogy igen is itt van a helye a piacon, és külön óriási figyelmet fordít az S40 platform-ra. De most ez nem így néz ki. Úgy néz ki hogy az S40 mehet a lecsóba. :(

Pedig én szeretem a Nokiát. Nem egyszer megvettem a 100.000 Ft-os csúcs telóját 3 héttel a megjelenése után. Nem vagyok Nokia ellenes. :N

Utóirat:
Soha nem gondoltam volna hogy egy ilyen mondatnak értelme lesz. Pláne meg nem 3-4 évvel ezelőtt.

Ezt a Samsung, esetleg egy-két nagyobb gyártó talán még meg is engedheti magának.

Én spec. sajnálom. :(((

[ Szerkesztve ]

(#50) Fancy-boy válasza kaller1 (#48) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Látom már nem tudtál mit válaszolni. ;) Én legalább érveket mondok, veled ellentétben aki csak ugyanazt szajkózza.

tzsolesz Rólad elhiszem, hogy nem vagy Nokia ellenes, mert értelmes dolgokat írsz, jók a meglátásaid.

Én belátom, hogy a Nokia az utóbbi időben eléggé visszaesett és már nem a régi. De bízom benne, hogy sikerül kimászniuk a gödörből.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.