Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Szép ez az új egyen-dizájn, a készülék "bele" sem rossz (még ha egyenlőre nem is a kedvencem a WP7)...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) plus44


plus44
veterán

nekem is tetszik ez az új dizájn, csak nehogy az önmásolás csapdájába essenek végül.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

tetszik ez a külső nagyon, csak az a baj vele, hogy több bejelentett nokia is ugyanígy néz ki:S

Amúgy most olyan kavarodás van, ha most kéne telefont vennem, nem tudnám hogy androidosat vegyek, vam wp7-eset, de még a badán is elgondolkoznék, de lehet még egy iphone 3g v 3gs is szóba jönne. Szerencse hogy amúgy sincs pénzem most telefont venni :))
jah meg még ott az N9 a meego-val az is tetszik

(#4) Gengi


Gengi
senior tag

Ha tényleg a 701-ekhez lesz közel árban és ez még nem is a csúcs készülékük tényleg nagyon-nagyot fognak durrantani.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#5) robertel válasza Gengi (#4) üzenetére


robertel
senior tag

Mennyi a 701 várható ára?

Amúgy az igaz durranás, majd a tényleg olcsó telefonok idején jön el! 200$ körüli áron, és elvileg azt csak nokia forgalmazhatja.
Persze, lehet modnani, hogy ócska anyaghasználat, rossz kamera (már amennyire egy hd képes kamera rossz lehet), rezisztív kijelző stb, de akkro is nagyot fog ütni.
A rezisztív kijelző meg szeritnem nem rosszabb nem jobb mint a kapacitív, mondom ezt, úgy hogy talán az egyik legjobb rezisztívet használtam (lg gt540 optimus) most pedig nexus s-t.
Útóbbinál pl nehezen szoktam meg, hogy körömmel nem tudom irányítani, de persze pontosabb.
Majd meglátjuk, én azt hiszem a használható okostelefonok ha nem is wp-be még, de andrpoidba, bada-ba le fognak jönni a 30e Ft alatti kategóriába.
Csak igy tovább hajrá!

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#6) Misály válasza Cannabis7 (#3) üzenetére


Misály
addikt

Egyetlenegy bejelentett Nokia van ami igy nez ki...

(#7) Gengi válasza robertel (#5) üzenetére


Gengi
senior tag

290 Euro körül.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#8) Szelley válasza robertel (#5) üzenetére


Szelley
senior tag

Pont hogy a rezisztív a pontosabb! Nekem N900-am van, a kijelző érzékenységével semmi kivetnivalóm nincs, ami zavar az a multitouch hiánya!

(#9) Barcsik


Barcsik
aktív tag

Annyit hozzá tennék a cikkhez, hogy a Nokia első Windows Phone készülékén nem a Mango fog futni.

(#10) plus44 válasza Szelley (#8) üzenetére


plus44
veterán

Ha ceruzát használsz akkor igen, ha az ujjadat akkor nem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) Barthezz2 válasza Barcsik (#9) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát mi futna??

Amúgy nem azért, de ahogy belecsaptak ebbe a wp-be, nem sietik el. Aki mango wp7-et akar, eddigre rég megveheti a többi gyártó készülékét.. :U

Everybody lies.

(#12) robertel válasza Gengi (#7) üzenetére


robertel
senior tag

Huh, az egész jó ár, főleg ha nyitó.

Amúgy igen a multitouch hiánya ami rossz de ki lehet bírni, nekem igazából nem hiányozna.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#13) hito


hito
nagyúr

Atyaég, de unalmas már ez a specifikáció! :W

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#14) bloomberg


bloomberg
tag

Úgy látszik a Nokia kiadja ugyanazt a telefont wp-vel, simbivel, meegoval, aztán lehet rájuk hegeszteni a droidot, meg az ios-t és kész is a néptelefon :DD

(#15) Misály válasza bloomberg (#14) üzenetére


Misály
addikt

En orulnek egy olyan telefonnak ami nyers es valaszthatsz ra os-t.

(#16) Karma válasza Misály (#15) üzenetére


Karma
félisten

Ott volt a FreeRunner, kedvedre válogathattál félkész Linux disztribúciók és bugosabbnál bugosabb telefonstackek közül :)

“All nothings are not equal.”

(#17) Barcsik


Barcsik
aktív tag

Azt nem mondhatom el, mi fog rajta futni, de nem Mango, ez biztos. A Nokiánál dolgozom, ezért tudom ilyen biztosra. A múlt héten tudtam meg az új Windows rendszer nevét, amit csak a Nokia készülékein lehet használni.

(#18) Misály válasza Karma (#16) üzenetére


Misály
addikt

Nyilvan nem ilyen felmegoldasra gondolok:P

(#19) Blyan válasza Barcsik (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Nosza, avass be minkef, mert ez így csak üres vetités. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20) Barcsik válasza Blyan (#19) üzenetére


Barcsik
aktív tag

Szívesen közzé tenném, de nem akarom a munkahelyem kockáztatni. Titoktartási szerződés köt sajnos.

(#21) Gengi válasza Barcsik (#20) üzenetére


Gengi
senior tag

"Azt nem mondhatom el, mi fog rajta futni, de nem Mango, ez biztos. "

Nyugi. Azt már ezzel megszegted :D...

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#22) fateless válasza Barcsik (#20) üzenetére


fateless
veterán

Gonoszokodás ON
#17, #20 - ilyenkor gondolkodom el zon, hogy a rangok között be kellene vezetni a "nagyon újonc" kifejezést is ;]
Gonoszkodás OFF

Ne vedd személyeskedésnek, csak viccelek

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) Karma válasza Gengi (#21) üzenetére


Karma
félisten

Saccom a Tango, hiszen olyan közel van a Mangóhoz :) Hogy ebből minek olyan nagy ügyet csinálni, számomra rejtély, dehát ezek az NDA-k már csak ilyenek.

“All nothings are not equal.”

(#24) bloomberg válasza Barcsik (#17) üzenetére


bloomberg
tag

Baszk*, a Nokia már megkapta win8-at???? :D

(#25) Blyan válasza Barcsik (#20) üzenetére


Blyan
félisten

Rendben, de akkor a felelősséged teljes tudatában hallgatnod kellett volna. :)
Amúgy valóban, már ennyivel titoksértést követtél el.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26) Gengi válasza Karma (#23) üzenetére


Gengi
senior tag

Szerintem is mindenki a TANGO-ra gondolt :).

"Hogy ebből minek olyan nagy ügyet csinálni,"

Mert így fontosabbnak és misztikusabbnak hat a postoló :).

23# Jhaaaaa :D

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#27) Karma válasza Gengi (#26) üzenetére


Karma
félisten

Nem úgy értem, hanem a Nokia részéről.

“All nothings are not equal.”

(#28) attisx


attisx
addikt

Vajh, a kamera ebben is EDOF lesz... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#29) Misály válasza Gengi (#26) üzenetére


Misály
addikt

A postolot eleg konnyu lecsekkolni, kivetelesen igazat mond.

(#30) negyven2 válasza attisx (#28) üzenetére


negyven2
veterán

Nem hinném, hiszem úgy tudom, hogy alapkövetelmény az autófókuszos kamera.

Habár......

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#31) Brutális eb válasza negyven2 (#30) üzenetére


Brutális eb
addikt

Majd változik az alapkövetelmény amikor benéznek az edof kamera raktárba. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#32) fateless válasza Brutális eb (#31) üzenetére


fateless
veterán

:D

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#33) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Szép.Kicsit hasonlít az N9 re de pont ettől lett olyan amilyen:)

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#34) attisx válasza Brutális eb (#31) üzenetére


attisx
addikt

Most hirtelen nem találom azt a hírt. De esküdni mernék, hogy itt olvastam pár hónapja, hogy az MS kamera tekintetben is engedményt tett a Nokiának, és nem kötelező kritérium az AF.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#35) fateless válasza attisx (#34) üzenetére


fateless
veterán

Ugyanezt akartam írni "rémhír" gyanánt

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#36) Blyan válasza attisx (#34) üzenetére


Blyan
félisten

Persze, mert kell nekik az alsó kategóriába. :(((

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) robertel válasza attisx (#34) üzenetére


robertel
senior tag

Szeritnem annyit fejlődik, illetve olcsósodnak a kamerák is, hogy simán mehet egy alsókategóriás 30-40e ft-os tleóba 5 mpk-es autófókuszos villanóval elátott kamera.
Mondjuk az tény év való, hogy a nokia szereti a fixfókuszt, én igazából nem is tudom mi a különbség (nem is érdekel), de van egy érzésem, hogy nem elsznek rossz készülékeke az olcsó wp telók. Rezisztív kijelző is jó lesz figyeljétek csak meg, ha már gt540 optimus féle lenne benne az is jó lenne, de az már 2 éves cucc, tuti valami újabbat raknak majd bele.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#38) villamania


villamania
csendes tag

Ez nem a Sea Ray, gyengébb annál.
http://wp7.hu/2011/09/01/nokia-703-olcsobb-wp7-es-nokia/

(#39) Pantal válasza robertel (#37) üzenetére


Pantal
senior tag

Én személy szerint nem örülnék a rezisztív kijelzőnek az olcsóbb WP7 telefonokban, és nincs is semmi se, ami indokolná. Más rendszerekben lehet, hogy kell, mert ceruzával könnyebben, pontosabban lehet az érintést bevinni, de a WP7 pont egy olyan rendszer, ami az ujjal való érintésre lett hangolva, ergo csak árban lenne kedvező hatása a rezisztív kijelzőnek, viszont annyit meg nem nyernének vele árban, mint amit veszítenének használhatóságban (már maga a multitouch hiánya miatt se érné meg, tudom sokak szerint csak csili vili dolog, de ez megint személyes dolog, hogy kinek kell, kinek nem..)

(#40) Barthezz2 válasza Blyan (#36) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Pedig szerintem pont attól volt "több" a wp7, hogy nem tehették fel minden szarra. Erre most a nokia elintézi.. Végül is így kell újra csúcsra törni.
Nem teszetoszáskodni kéne, és a többi "bérgyártó" után kiadni az elsödleges platformként alkalmazott wp-s készüléket, hanem az elsö sorban tolongani..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#41) robertel válasza Pantal (#39) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem a körömmel való irányítás kicsit hiányzik kapacitivnél, multi tuch meg tulajdonképpen csak böngészésnél jó (nekem legalábbis)
Én simán beválallnám rezisztívet, főleg, hogy nem is tudjuk az újak miylenek. Eléf rég nem gyártanak kcisit jobb érintős telefonokba rezisztív kijelzőt.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#42) Blyan válasza Barthezz2 (#40) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, ezt kellene...
Emlékszem, mindenki tuti csilivi, full extras extrákat várt az MS - Nokia kooperációból, erre csak az ócsóhígfos felé tendálást tudja ez nyújtani. :DDD :(((

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) robertel válasza Blyan (#42) üzenetére


robertel
senior tag

Honnan tudod, hogy sz@r lesz egy olyan wp-s nokia amit mondjuk megveszel 35-40e Ft-ért?
Rendszer nem fog akadozni az hétszentség.
Imádom mikor sok okostojás olyanról beszél amit nem is ismer...

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#44) Ricardo


Ricardo
félisten

Pofás. Várom a Nokia új termékeit. Érdekes lehet ahogy lefedik az összes árkategóriát :U
Ugyanúgy fog kinézni az összes készülék, csak más kijelzőméret lesz, és a felsösök megkapják az AF-t :D

(#45) Pantal válasza robertel (#41) üzenetére


Pantal
senior tag

Egyáltalán nem kötekedésből, de kíváncsi lennék, hogy WP7 Mango rendszerű telefonnál Te hol hiányolod a körömmel való irányítást. Maximum üzenet írásnál a kurzor pontos belövésénél látnám értelmét, de arra meg van alternatív megoldás. Igazság szerint, ezeknél az új, ujjakkal való használatra optimizált OS-eknél (iOS, Android, WP7) csak az olcsóbb modellek kiadása miatt éri meg a rezisztív kijelző. Volt sokszor GT540 a kezemben, állítólag annak jó a rezisztív kijelzője (bár igaz már nem mai) nekem nem jött be, pl a felső értesítési sáv lehúzása idegesítően nehéz volt, bár lehet én nem voltam csak hozzá szokva, mert akkoriban SGS-em volt. Nem tudom azóta mennyit fejlődhetett a rezisztív technológia, de én inkább ráfizetek kicsit többet, persze csak ha jó minőségű az adott kapacitív kijelző, mert olyan, amilyen a Samsung Corbyban is volt, na az horror, akkor inkább várok valami más ajánlatra.. :D

(#46) Misály válasza Ricardo (#44) üzenetére


Misály
addikt

(#47) Ricardo válasza Misály (#46) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem rossz. Ha ezt kihozzák ebből, mi lenne ha ráfeküdnének a "rendes" fókuszra?

(#48) Blyan válasza robertel (#43) üzenetére


Blyan
félisten

Honnan tudod, hogy szükségem van-e (és az okostelefont használók 90%-nak) rezisztív kijelzőre, EDOF camerára, gagyi műanyag házra (ez utóbbi egy példa volt, mert az ócószép piacra valszeg nem a policarbonat ház készül majd )?

Ha Neked ez kell, akkor vágyjál rá, de engedd már meg többi usernek, hogy magasabb szintre helyezzék a lécet.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49) stevve válasza robertel (#43) üzenetére


stevve
nagyúr

Manapság a rezisztív kijelzővel szórakozni nem érdemes. Nehézkes kezelés, ha nincs jól belőve az érzékenység, akkor szenvedés még a telefont letenni is. Nem a levegőbe beszélek, nagyon sokáig használtam ceruzás rezisztív cuccokat, de a kapacitív kijelzőkkel összehasonlíthatatlan.

(#50) Blyan válasza stevve (#49) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy viccesnek tűnhet, de a Trophy kijelzője pl annyira érzékeny, hogy körömmel (tehát anélkül, hogy az ujjbegyem hozzáérne a kijelzőhöz ) is lehet használni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.