Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Support az support.

A cikk címét olvasva, azt hittem hogy cserélni kell a 115x hűtőket, de akkor ez csak csali volt ;)

(#2) #68237056


#68237056
törölt tag

Amennyibe a hűtőik kerülnek, ennyinek bele kell férnie... Nem beszélve arról, hogy ha a hűtőt nem is, de a ventiket előbb-utóbb cserélni kell, vagy csak szimplán eladni és a vásárlókat így könnyebb megtartani...

(#3) #56573440 válasza #68237056 (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

ebben az árkategóriában azért láttunk már versenyzőket, és általában nem ez a mentalitás a legtöbb gyártónál... persze hogy belefér, de simán megtehetnék hogy szépen malmoznak és kihozzák a v4.3.2.3-as verziót ami már kompatibilis.

simán árulhatnák boltban sok pénzért mindenkinek külön is, ha kell fizess. szerintem ez így több mint korrekt, és nem az első ilyen húzásuk ugye.

(#4) Daywalker válasza #16939776 (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Semmi csali nem volt, csak nem fért ki hosszabb cím, hogy az lga115x is benne legyen...(insider infó: a cím karakterszáma limitált)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) bteebi válasza #68237056 (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Na igen, nagyjából erről van szó :DDD, de azért alapjaiban véve jófejség, és összességében mindenki jól járhat :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6) copass válasza #68237056 (#2) üzenetére


copass
veterán

azért elég sokat bírnak a noctua ventijei. nekem 5 éves körüliek és csuda csendesek még mindíg!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#7) #68237056


#68237056
törölt tag

Nem akarok kifogást emelni a Noctua ellen, szerintem is példaértékű a hozzáállásuk, csak a biznisz az biznisz. Van aki szimpatikusan csinálja, és a többség kevésbé...

(#8) #72042496 válasza copass (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ebben a kategóriában azért ez elég alap, nem? :) Én például S-Flexekkel nyomom; lehetnek vagy 8 évesek, de nincs kerregés, vinnyogás, brummogás, csak odahajolva hallom ha mennek. Az erősítőből jövő elektromos zaj hangosabb, mint a gép. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) copass válasza #72042496 (#8) üzenetére


copass
veterán

manapság már örülünk szerintem ha azt kapod amiért fizetsz.
noctua szerintem élen jár az igényességben és korrketségben is.
én is csak a táp ricogását hallom!:D gyakorlatilag mindíg rá lett indítva gépre, mert nem megy. pedig de!:D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#10) mekker


mekker
őstag

Miért kell új socketnél új felfogatás is?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#11) Daywalker válasza mekker (#10) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha elolvastad volna, akkor láthatnád, hogy valójában nincs új felfogatás. :N

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#12) shiftac


shiftac
aktív tag

Következő processzorhűtőm Noctua lesz :)
Tetszik a hozzáállás és ha azt nézzük, hogy a procihűtőik minőségi darabok, minőségi ventivel, már nem is olyan drága.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#13) Paul119 válasza shiftac (#12) üzenetére


Paul119
addikt

Szegeny öreg ocz vendetta 2 már nálam is csere érett :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) Joz76


Joz76
tag

Én annó jó rég vettem egy NH-U12P hűtőt, ami ugyan tényleg nem volt olcsó, de még most is teljesen vállalható hűtő, és a ventit sem kellett cserélnem, ez alatt a kb. 6 év alatt, mert nem hangosodott fel. Amikor áttértem pár éve LGA115x-re, akkor is volt ilyen akció, igényeltem egy átalakítót, és persze nem volt meg a számlám semmiről, lefényképeztem nekik a cuccaim, és pár nap múlva kérdés nélkül küldték az átalakítót. Ilyen support mellett úgy döntöttem, hogy ha drága is, hűtőt-ventit csak tőlük veszek, amíg ilyen minőségi cuccokat gyártanak. Mára az összes ventim (5db.) notuára cseréltem :-)

Joz

(#15) Viktor677


Viktor677
csendes tag

Bizony ez lenne a normális hozzáállás minden cégnek!
Csak persze nem ez dívik manapság..
Nekem is bejövős, lehet mégsem adom el a bespájzolt NH-D15-ös " kicsikémet" :D

(#16) proci985 válasza #72042496 (#8) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nalam egy Papst 4412FGL het es fel eves, de a negy es fel eves SFlexbol 4 van, szoval nagyobb a minta:).

de ja, a Thermalright IFX14emet is socket2011 miatt nyugdijaztam, szoval egy elsoszerias D14et se kell csak azert cserelni, mert keves.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) #72042496 válasza copass (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én úgy látom, hogy ma is megvannak azok a termékek amelyekben lehet bízni, más kérdés hogy ezek a vételkor sokszor drágábbak, hosszabb távon viszont megérik, mert jók és tartósak. A Noctuáról is az a kép van bennem, hogy jórészt ilyeneket gyárt.

(#16) proci985: Ez a Papst az, amelyiknek a csapágyazásán alapul a Sony FDB? A léghűtés topicban mintha ezt olvastam volna; gondolom, gyakorlatilag ez is egy örök darab.

(#18) JasL


JasL
senior tag

A Noctua a HŰTŐ márka és pont. Processzort Intelt, hűtőt Noctuát. Ennyi.

(#19) proci985 válasza #72042496 (#17) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja sintered.

a Sony FDB egyebkent gyakorlatilag a Sintered Sleeve picit gyengebben kivitelezve.

egyebkent karakterisztikara elegge hasonlo a ketto. ph! teszten kattogott anno, nekem ilyen baj nem volt vele.

Papstokbol egyebkent a magnetic / sintered sleeve megoldasok kb agyonuthetetlenek, bar a tobbi hasonlo elven alapulo venti (Panaflo, Adda, Sony FDB) is jellemzoen top kategoria.

kivetel az Arctic F12 szeria, bar az kb negyed aron ment az SFlexekhez kepest.

--

Noctua egyebkent jellemzoen magnetic bearing, azt ahogy tudom a Papst hasznalja meg az OEMek kozul. highend sleeve / 2BB megoldasoknal mondjuk altalaban dragabb es nem feltetlenul jobb (Sflexnek sincs igazabol mar csapagy/motorzaja).

tehat ilyen szempontbol a hir lenyege kb annyi, hogy a 2008ban meregdragan vett D14 lazan viheto adott esetben a harmadik socketre, mert mindene kb ugy mukodik, mint az elso nap.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20) Lacok


Lacok
őstag

Megkérik a termékeik árát ez kétségtelen viszont cserébe minőséget kap a vevő és ahogy az ábra mutatja náluk a terméktámogatás nem csak jól hangzó marketing szöveg.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.