Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) riffffraffff


riffffraffff
csendes tag

ez kell.

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

nem flémgeneráló szándékkal mondom, de elég bugyutának találom a reklámját :) mellesleg amatőr fotósként mondom: de egy akkora helyre normális optikát benyomni lehetetlen... tehát a fényképező minőségéről ennyit... a jópofa effektekről meg valamelyik régebbi fényképezős samsung teló ugrik be, amivel lehetett szórakozni, hogy mindenféle macskabajúszt rakhattál vele a páciens fejére :) zenelejátszóként nem tudom milyen, de szerintem átlag mp3 lejátszós telók is hozzák a minőségét... digitális fotókeretként is használható, de ez is olyan extra, ami miatt fölös szerintem... mellesleg nincs is akkora kijelzője, mint mondjuk egy 10k körüli digis keretnek... játékra jó lehet nagyon a cucc, de az extra funkcióival reklámozzák, amik szerintem elég gyengék :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

dupla :S

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Zsoccc válasza mephi666 (#2) üzenetére


Zsoccc
senior tag

0.3 mpx, nyilván nem profi fotósoknak szánták

(#5) nrgia


nrgia
őstag

Nekem nem kell !
Nagyon nem jön be... :(

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) bwoay válasza mephi666 (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

de amatőr fotósként azt is tudod, hogy ebbe legalább olyan felbontású érzékelőlapka került,
amit tök jól ki tud szolgálni egy ilyen objektívnek titulált lencse :))

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7) kommunism


kommunism
aktív tag

érdekes reklám megnézem mikor lesz ilyene nagyanyámnak vagy nagyapámnak :DD

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#8) bwoay válasza kommunism (#7) üzenetére


bwoay
nagyúr

lehet, hogy már most is van nekik, csak gyorsan zsebrevágják, mikor mész hozzájuk

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9) kommunism válasza bwoay (#8) üzenetére


kommunism
aktív tag

végülis igazságalapja van annak amit mondasz mivel nagyapámnak már hd tv je is van ki tudja? lehet meg kéne a környékén keresni az xboxot vagy a ps t:D

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#10) piqla


piqla
őstag

hat engem kurvara irrital, hogy mindenki mosolyog a hasznalata kozben. szomoru juzer nem lehet, vagy mi a tokom?

Szereted az állatokat?

(#11) bwoay válasza piqla (#10) üzenetére


bwoay
nagyúr

téged ilyen dolgok irritálniak :U :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12) Crus


Crus
őstag

Sokkoló! Nyálvideo.

Épelméjű ember messziről elkerüli.

Lehet vele zenét/videot lejátszani, meg SD kártya slot? Már ezer éve van ilyen a DS-hez alig pár ezresért. AAC formátum? Ugyanmár... amikor Linux futkorászik rajta ilyennel jönnek? Szánalmas.

Meg a 0,3 MP kamera? sok éves telefonokba van ilyen.
Képet eddig is lehetett wireless küldeni.

A kedvencem a mínusz 2700 db GBA játék támogatásának teljes hiánya.
Hónapok óta nem indítottam el DS címet a DS-en... tengernyi jó GBA cucc van még.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#13) PHM válasza Crus (#12) üzenetére


PHM
addikt

Kamera: belül VGA, kívül 3 MP.
Zenelejátszás: szerintem már az első változatba bele
kellett volna tenni a lehetőségét, pl 1 microSD foglalattal.
Csak akkor nem tudták volna eladni az MP3 lejátszó
kártyájukat tizenezer forintért. ;]
GBA játékok: erre mondjuk szvsz jobb az SP, de idővel talán
a DSi-n is megoldható lesz.
Láttam ugyanis 1 összehasonlító videót a DS és a DSi böngészőkről.
Az utóbbié jóval gyorsabb és fejlettebb.
Na most a DSOpera egy 4 megás rambővítőt használ a GBA slotban.
Ugyanez, de inkább több - 8, vagy 16 mega - ram lehet beépítve a DSi-be is.
Elméletileg elképzelhető, hogy idővel ebben a ramban lehet
majd futtatni a GBA romokat.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#14) Crus válasza PHM (#13) üzenetére


Crus
őstag

Igazából már alap mobilokba a 2 MP kamera... nekem személy szerint 5 MP-es van több, mint 1 éve. Az, hogy a DS-be is tették, holt felesleges lépés.
Azért, hogy betegyem a képemet és azt a gagyi pixelszörnyet bámuljam valamilyen idióta Wii szintű játékba? Hát ez minden csak innováció.

MP3 lejátszóként a DS már sok éve működik... ráadásul egy SLOT2 kártya ami film+mp3+rom futtatásra képes már jó ideje sokkal olcsóbb, mint egy DS játék.

GBA kompatibilitás hiánya az nálam totális ellenszenv, ugyanis nem egy EREDETI GBA játékom van.

Böngészőnek sokkal kisebb és jobb a telefonom.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#15) PHM válasza Crus (#14) üzenetére


PHM
addikt

Nem SLOT2, SLOT1.
"Hát ez minden csak innováció."
Hát ez minden, csak nem innováció.
Inkább így helyes.
Bár még nem teljes a gyűjteményem, de nekem is van már
jónéhány eredeti GBA játékom.
Azokhoz pedig sokkal jobb egy GBA SP. Szerintem.
A többivel egyetértek.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#16) Slade92


Slade92
aktív tag

Szerintem amennyibe most kerül tiszta rablás érte(47-50e Ft)Nem tud az olyan sokat hogy ennyibe kerüljön!
De úgy viszik mint a cukrot nem tudom mit lehet ebben szeretni :W
A Wii is elég szépen fogy a többi két konzolhoz képest!
Nem tudom hogy csinálja a Nintendo de grat :C

[ Szerkesztve ]

(#17) Orcanus


Orcanus
csendes tag

Héló..

Ha valaki tudja, hogy miért irják minden cikkben ,hogy a belső kamera 0.3MP , a külső pedig 3MP , miközben mind2 kamera 0.3MP-es ..kérem irjon nekem egy privátot :) Megköszönném...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.