Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Konflikt


Konflikt
addikt

tegnap volt kint pl. D3, D3x is, meg tobb mint 10 uveg.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2) Zrasf


Zrasf
csendes tag

Remek cikk, 27-én délután kirakjátok, hogy tegnap meg ma lehet menni? :( Ráért volna ezt 2 hét múlva is kirakni...

(#3) gabó


gabó
tag

:-( Én mentem volna edigitalba D3000 megnézni, de így asszem lecsúsztam róla...

[ Szerkesztve ]

Nekem8

(#4) Sir Riccio válasza Zrasf (#2) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Jobb később mint soha. Amúgy meg ha a Nikon időben eljuttatja ezt hozzám és nem egy felhasználónktól tudom meg akkor kint lett volna időben.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#5) Duree


Duree
veterán

Ott a helyem

duree54

(#6) primortel


primortel
csendes tag

Augusztus 18.-óta kint van a hír a Nikon.hu weboldalon. Mondjuk mivel 10-17-ig általában az ember dolgozni szokott, ez a lehetőség engem nem érint.

(#7) Konflikt válasza primortel (#6) üzenetére


Konflikt
addikt

igyvan, regota kintvan. (enis elobb eljovok melobol, igy 5-re pont odaerunk remelhetoleg tripontba holbap. ahogy tegnap a ArtWorkbe..)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nagy UP! a naprakész cikkeknek! :W

(#9) Konflikt


Konflikt
addikt

Amugy a Tripont meg elmehet a jo francba.

voltunk naluk, ugy 3/4 6 korul ertunk oda, es be volt zarva meg a kulso kapu is, egy lelek nemvolt a kornyeken. akkor minek irjak ki a honlapra h (idezem, mielott leszedik):

A Nikon Magyarország és a Tripont munkatársai Augusztus 28-án 10 és 18 óra között személyesen segítenek, válaszolnak bármilyen felmerülő szakmai kérdésre a gépekkel kapcsolatban.

??

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10) Tripont válasza Konflikt (#9) üzenetére


Tripont
csendes tag

Kedves Konflikt!

Nagyon sajnáljuk, hogy ez megtörténhetett. Valóban 6ig volt meghirdetve a bemutató nap.
Sajnos a Nikon munkatársa végül kicsit hamarabb elment, de úgy tűnik, hogy a tapasztalatod alapján a boltunk is. Elnézésedet kérem, ez tényleg nem elfogadható, mindenképpen figyelni fogunk erre a jövőben.

Üdvözlettel:

Kauker Kinga
Tripont

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.