Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nem vagyok egy hack n' slash rajongó (de még mennyire nem), de ez a játék érdekel. Nagyon királynak tűnik ez a világ, meg ahogy olvastam az első része is kultjáték. Szóval hálaistennek, hogy jön PC-re is.

Azt lehet tudni, hogy a főszereplő kiscsaj bekötött szemmel hogy-hogy ilyen nagymenő? Vagy olyan mint Daredevil? Mi történik itt?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2) oriic válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak érdekességként:

NieR idővonal
[link]

Annyit tudok én, hogy a világban az embereknek annyi, nem embert irányítunk.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) Omli85


Omli85
őstag

Tölthető már a magyar store-ból is ;) [link]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#4) [Prolixus] válasza oriic (#2) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jah, hogy a csaj is gép? Komoly. :)) Azt tudtam, hogy az emberek elhúztak, de azt hittem maradt mutatóba egy-kettő (vagy pont, hogy meglepően valahogy odakeveredett, és ez lesz a játék egyik rejtélye hogy ennek hogyanja kiderül vagy ilyesmi).

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) myckey válasza [Prolixus] (#4) üzenetére


myckey
veterán

Jaja, ezek az ember alkotta "gépek" .

:K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) NandorHUN válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


NandorHUN
addikt

Főszereplő egy "Android" vagy talán egy Replicant (első Nier játék alapján), lényeg, hogy nem ember, de olyan mintha az lenne.
Első Nierben még a Replicantok se tudták magukról, hogy nem emberek, viszont itt úgy fest már nem ez a helyet.

(#4)
A játékban van ember is, csak már nem úgy néz(nek) ki, mint ahogy az gondolnád :)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7) Bad Pritt válasza oriic (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Huh, ezt jó hogy mutattad, így már nincs akkora elvárás részemről a játék sztoriját illetően. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.