Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Thrawn


Thrawn
félisten

Örülök hogy megismerhettelek, nyugodj békében! :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42) Undoroid


Undoroid
őstag

Zoli! Nyugodj békében!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#43) PindurAnna válasza 7 (#40) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Elképzelheted :( Naponta beszélünk vele, de csak sír:( Holnap megyünk ki Gáborral egész nap hozzá..segíteni neki amiben tudunk..

Természetesen mindenkinek köszöni a segítséget amit adtatok és a részvételnyilvánítást is ..

Annyira sok mindenben mi sem tudunk.. Tegnap megnéztem a privátjait van-e lezáratlan üzlete..holnap megnézzük a vateráját is. Na meg ami ott van még számító-gépalkatrész azokat lefotózzuk és segítünk hirdetést feladni róla. Zoli évek óta nem tudott dolgozni és Krisztának sincs pár hónapja munkája, tehát mindent segítség jól jön most neki.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#44) 7 válasza PindurAnna (#43) üzenetére


7
addikt

Szívesen segítenék, de innen messziről nem sokat tudok tenni... :(

(#45) hackeeeee válasza PindurAnna (#10) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:o

Ismerős sajnos.. Átérzem, sőt.... :o

Nyugodjék békében. :o

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#46) Mr.Csizmás válasza PindurAnna (#43) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet korai kérdés...mikor lesz az utolsó út, és hol (város)?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47) PindurAnna válasza Mr.Csizmás (#46) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Holnap megyünk ki, akkor beszélünk a párjával. Telefonon sajnos csak sírt szegénykém..még semmi konkrétat nem tudunk. Talán hétfőn kiderül mitől ment el.
Hajdúbagosi, de nem tudjuk lesz-e temetés vagy hamvasztás..

Aki az özvegyének-párjának szeretne segíteni a felmerült költségekben, az privátba keressen engem, vagy ngabor2-t. Privátban adunk számlaszámot,publikusba nem írjuk ki!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#48) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Isten nyugtassa békében!

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#49) ESP


ESP
senior tag

Isten nyugosztalja :(

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#50) NZKK válasza PindurAnna (#10) üzenetére


NZKK
tag

Nem ismerem a körtörténetét, de amit itt olvastam, szerintem:
"hirtelen halál", ez egy EKG eltérés pongyola megnevezése. A T hullám felmenő ágában van egy pont, ha a szivet akkor inger éri fibrillálni kezd. Majd ezt követően nagyon rövid időn belül (talán néhány mp) aszisztolé lépet fel és... vége. Esélye sem volt a túlélésre.

Oh yeah !

(#51) KillHates


KillHates
nagyúr

De rossz az ilyesmit olvasni. Őszinte részvétem a hozzátartozóinak és barátainak.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#52) tildy


tildy
nagyúr

Hihetetlen, szohoz sem jutok :( Nyugodjek bekeben.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Kriszta mindenkinek köszöni a felajánlásokat és részvétnyilvánítást!!

2013.01.01-én este 21,45-kor infarktus vitte el. Hamvasztás lesz búcsúztatóval, helyet és időt később tudunk.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#54) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Sit tibi terra levis! :(

when the sun shines, we'll shine together

(#55) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Nyugodj békében Zolibátya ! :(

(#56) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a búcsúztatás 2013. január 14-én, hétfőn 14:30-kor lesz a debreceni köztemető 1. ravatalozójában. Kriszta azt kérte, hogy ne vigyen senki koszorút vagy csokrot, mert azt neki haza kell vinni.

(#57) Mr.Csizmás válasza ngabor2 (#56) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:(

sajnos nem tudok elmenni (~200 km, ami nem gond, csak meló), de kérem valaki adja át tiszteletteljes főhajtásomat.....nyugodj békében Bordoi!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58) koshmar


koshmar
őstag

Nyugodjék békében!

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#59) lakisoft


lakisoft
veterán

:R Nyugodj békében. :R

Őszinte részvétem a hozzátartozóknak!!!

- Árad -

(#60) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Csak most láttam, hogy bejegyzés nílt eme szomorú eseménynek.
:(
Nyugodjék békében, őszinte részvétem!

Üdv. core2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.