Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) twollah


twollah
nagyúr

Jo lenne a mar jonne egy demo.

(#52) Ice!? válasza twollah (#51) üzenetére


Ice!?
őstag

Ittál te eleget? (: Nincs vissza egy hét a megjelenéséig.

(#53) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Remélem nem fogunk akkorát csalódni, mint az UC-ben! Bár engem eddig meggyőzött ez a játék!

Sic Parvis Magna

(#54) - = Zk = - válasza 30z.Samu (#53) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eddig engem is :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55) mave13 válasza 30z.Samu (#53) üzenetére


mave13
őstag

Engem is.
Nem lesz rossz game. Mondjuk, gondolom, tudatosan tették a megjelenést a GT5, meg a Forza 3 elé. Azokkal azért nem fog tudni versenyezni. A két vezető konzolon pedig szarul mutatna a kevés eladott lemez. A PC már csak mellékvágány.

Nekem az utolsó igazi NFS az a HP2 volt, az utolsó, amit még élvezettel toltam, az a Carbon. ProStreet feltelepült, majd le, Undercovert már ki sem próbáltam.

Icewolf || kósza ||

(#56) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

1. Miért nem vállalják be hogy Pro Street 2? :U
2. Miért kell neki ennyi marketing duma? Carbon óta egyre több? :U
3. És amúgy: miért? :D

MOD najó válaszolok.

1. Talán mer egy nagy csőd volt I. Két demó? Hát picit égő.
2. lsd 1.
3. Hát.. csak? Követjük a mainstream kakikat?

fika off.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#57) Prof01


Prof01
veterán

Van benne S2000! :)) és ráadásul szép belső nézet is. Ezt nem nagyom ki. ;]

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#58) pckownz válasza mave13 (#55) üzenetére


pckownz
senior tag

100%-ig így jártam én is. :)
A Hot Pursuit 2 volt az, ami elől nem lehetett felállni. :DD
De reménykedek, hogy ez a Sebesség kényszer: Váltó is hoz valami finomat. :C

(#59) iZed válasza Skizz (#4) üzenetére


iZed
aktív tag

dizel versenyauto?;] azzal nyersz h bekormozod mindenki mas szelvedojet h ne lassanak :Y

(#60) 30z.Samu válasza pckownz (#58) üzenetére


30z.Samu
félisten

"De reménykedek, hogy ez a Sebesség kényszer: Váltó is hoz valami finomat. "

Bakker én meg már évek óta filózok, hogy mi lehet a legjobb magyar megfelelője a játék címének! :Y :D

Sic Parvis Magna

(#61) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Tisza PS :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#62) RaZroX válasza Misi 007 (#25) üzenetére


RaZroX
addikt

Az utolsó igazán jó NFS csak az MW volt. A Carbon túl rövid volt, a Pro streert-ről nem is beszélek, az UnderCover az még elment. De nem értem, hogy mért nem maradtak az illegális versenynél :( szerintem sokkal jobb volt rendőrök elől menekülni + versenyezni mint egy verseny pályán menni. Akkor már ha ilyennel akarok játszani akkor GRID vagy ilyesmi. :F De azért még lehet remény...

This is the way

(#63) #97544192


#97544192
törölt tag

Remélem ez jó lesz most, nem szúrják el.

HZoli87: Egyik videó elején az autóban áll az ember. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65) JanR


JanR
addikt

Jo lesz, de tenyleg nem sok koze van az NFS-hez azon kivul, hogy ezen a neven adjak ki :U

(#56) raskolnikoff: szamomra nem volt xar a Pro Street, sot, kifejezetten tetszett es tetszik meg ma is.

[ Szerkesztve ]

(#66) mave13 válasza iZed (#59) üzenetére


mave13
őstag

Azért kíváncsi lennék, mit tudnának kihozni abból az 1,9-es Vectrából... Mert a WTCC-ben a kétezres Seat Leon TDI-k durván mennek. 2 év alatt annyit fejlődtek, hogy vissza kellett fogni őket szabályokkal, mert a BMW 320i nem tudta tartani velük a lépést.
Vagy ott vannak a FIA GT sorozatban a Peugeot 908 HDI FAP, meg az Audi R15 TDI.Vagy a dakaron a VW Tuaregjei, bár ők már kiszálltak.

Icewolf || kósza ||

(#67) Ice!? válasza Prof01 (#57) üzenetére


Ice!?
őstag

De Prelude nincs. :O ;]

(#68) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Most volt a TV-ben a reklámja :C (RTL KLUB)

(#69) twollah


twollah
nagyúr

NFS Shift reklam az RTL Klub-on.

Nem semmi.

(#72) ecology_83


ecology_83
tag

Ez egy az egyben a GRID koppintása. Viszont fejlődtek az undercoverhez képest grafikailag....:) Remélem, hogy jó lesz, mert az utóbbi párnak még a nevét sem tudtam.
Próbát megér. Bízom benne, hogy értelme lesz elővenni a kormányt a szekrényből:)

(#73) bishoplogan válasza twollah (#69) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Viasat 3 is lenyomta

(#74) vlkvy válasza RI/OS (#49) üzenetére


vlkvy
csendes tag

Szépen kijön, hogy ki mikor kezdte az "ipart".. :)
A NFS sorozat eredetileg arról szólt, hogy dögös verdákkal szép tájakon versenyzés. NEM arról szólt, hogy tegyünk nitrót a francia bevásárlószatyorba, és nyomjuk le a körúton az Imprezát.
Aztán eljöve a Földalatt, és azóta megy a sutyerák-tuningos rettenet.

(#75) vlkvy válasza twollah (#69) üzenetére


vlkvy
csendes tag

Először azt néztem, hogy valami új kiadása van a Gridnek, vagy mi, hogy azt mutatják..
Aztán jött, hogy hoppá. Kiadják vajon teljesen újszerű játékként a Shiftet? Esetleg stílust is fog teremteni?
Jaj.

(#76) LackoMester


LackoMester
addikt

szerintem egész jó lesz :K
ja-ja, éppen figyeltem, nyomatják nagyon a reklámot

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#77) kokobe


kokobe
senior tag

Nagyon király volt szerencsém hozzá és most le a kalappal a fejlesztők elöt kajak kihívás a játék, nagyon jó végre egy nfs...

<---AMD___ATi--->

(#78) raskolnikoff válasza JanR (#65) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Csak ugye ezzel ők nem nagyon foglalkoznak. Azzal foglalkoznak megérte-e vagy nem. Költői kérdésemet inkább nem is teszem fel :D Csak annyira fájt hogy megláttam az óriáskereket meg a lufikat, sztem tök egyértelmü hogy PS2.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#79) vlkvy válasza iZed (#59) üzenetére


vlkvy
csendes tag

Igen, Le Mans-ban is így nyernek évek óta. Bekormozzák a mögöttük jövő üvegét a dízelkorommal.

(#80) - = Zk = - válasza vlkvy (#79) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:P
egyik srác aláírása volt:
Mikor jönnek már rá az emberek, hogy a benzin a fűnyíróba való" :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#81) Archer válasza vlkvy (#74) üzenetére


Archer
őstag

Ott a pont. Emlékszem még egy Showroom nevű opció is volt a játékokban ahol a motortól elkezdve a belsőn keresztül bemutatták a kocsikat egy narrátor vezetésével. Valami olyasmik voltak azok a részek mint a Test Drive Unlimited csak persze jóval kisebb területen és kevesebb autóval. Nem ilyen 2-es szintű nitro meg 3-as szintű váltó tuning marhaságok. Ember "beült" egy CLK-GTR-be, nem volt mese, ha jól vezetett, mindenkit letolt a pályáról. Ezekben az új részekben meg 206-ossal lehagyjuk a Lamborghinit (csak példa) szintű baromságok. Ettől még lehet jó a Shift de aki rendes pályaversenyt akar, annak ott a GTR, GT Legends, Race 07 meg még biztos van pár.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#82) Viktor77 válasza Archer (#81) üzenetére


Viktor77
titán

Ide is leírom, talán nem olvastad. Tudod, hogy a Shiftet ugyanazok készítették akik a GTR két részét, és a GT Legends-et? [link]

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kíváncsi leszek, hogy mit szólnak majd a 15 éves h*lyegyerekek, ha esetleg nem tudnak 200-al átmenni egy kanyaron :) Remélem, hogy a GTR2 fejlesztői ugyanabban a szellemben dolgoztak, mint anno és tényleg újra lesz köze a valósághoz ennek a játéksorozatnak. Nekem a kedvenc részem a Porsche Unleashed volt. Számomra ez a rész volt a leghangulatosabb :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#84) Archer válasza Viktor77 (#82) üzenetére


Archer
őstag

Az ok, hogy Ők készítették de szerinted ez játszhatatlan lesz kormány nélkül? Nem hiszem... Mert a GTR az. Ott a legapróbb részletekig mindent be lehet (és kell is) állítani az autón, a NFS-re ez soha sem volt jellemző és lefogadom, hogy nem is lesz. No de nem is hiányzik belőle, azért NFS. Egyszerűen más réteget céloz meg. Csak én játszottam a sorozat szinte összes részével kivéve a legelső részt (és az utolsó hármat mert egyszerűen nem érdekeltek) és kicsit sajnálom, hogy mi lett a sorozatból. Tény, hogy ma már kevés lenne ami akkor bőven elég volt a sikerhez de ha a Test Drive-ból indulok ki, csak van még potenciál a gyönyörű pályák és gyönyörű (gyári)autók koncepcióban. Csináljanak külön néven ilyen pályaversenyes játékokat mert szó se róla, anno tudtak ilyeneket készíteni és nem is rosszakat de az NFS nevet hagyják meg annak ami. Ez az én véleményem.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#85) iZed válasza - = Zk = - (#80) üzenetére


iZed
aktív tag

dizel meg teherautoba, buszba es traktorba. auto benzinnel megy;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.