Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silencer83


Silencer83
addikt

nekem szemely szerint qrvara teccet a SHIFT, minden hibaja ellenere, szal ezt a reszt (is) varom :R

(#2) Neoteric


Neoteric
addikt

most realistic racer ever?

na kíváncsi leszek.. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#3) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ebből a videóból azért nem sok minden derült ki számomra. Várós játék mindenképp , főleg , hogy veszek egy normális kormányt a gyereknek :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4) mephi666 válasza Silencer83 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

az biztos, hogy én is jóval többet játszottam shift-tel, mint a hp-el :K ...ennek ellenére továbbra sem szeretem a karámversenyeket, de egy esélyt talán ez is kap azért...

ui: ha ebbe is tesznek driftet, remélem normálisabbra csinálják, mint az első részben, mert ott rühelltem...

#2: azon én is pislogtam... meg "this is real racing" :B ...kell a marketing nagyon

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Kephamos válasza mephi666 (#4) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem vágom egyáltalán minek erőltetik ezt a drift baromságot. (drift is for pussies:D)
Ahogy látom ebben is gt autók lesznek, amiket arra találtak ki és arra állítják be, hogy tapadjon a kanyarban és ne csúszkáljon, mint valami hülyegyerek.

(#6) mephi666 válasza Kephamos (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

feltételesen írtam a driftet, mert a drift az a játékmód volt a shiftben, amit gyűlöltem... kínszenvedve megcsináltam pár pályát, de utáltam... aztán bosszantott, hogy a versenyeket szépen hoztam, driftben pedig alig szereztem pontot :( ...örülnék, ha kihagynák teljesen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) baleee89


baleee89
aktív tag

hm biztos el fogok vele szórakozni előző rész is le kötött pár órára!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#8) Tituka


Tituka
senior tag

kíváncsi leszek :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#9) Воланд


Воланд
titán

NFS meg a realitás. :F Érdekes lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) Gyula84


Gyula84
veterán

Inkább shift mint hp az valahogy kiakasztott :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#11) adamssss


adamssss
veterán

Ehhez már jöhet egy g27.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12) maláj válasza adamssss (#11) üzenetére


maláj
őstag

én beérem 1 G25-tel is :B

(#13) Enton


Enton
addikt

Kíváncsi vagy, hogy a GT5 miatt siettetik ennyire vagy a Dirt 3 miatt?
HAbár valami közlemény volt róla, hogy "jobb" lesz mint a GT5, szóval a GT5 esélyesebb.
Még az EA sem szokott így kiadni játékot, hogy 2 hónap alatt látja el infóval az embereket.
Általában 1 évvel előtte már reklámozzák a dolgokat.
Furcsa ez, nagyon furcsa számomra.

Eddigi szembetűnő újítások:
-Éjszakai verseny
-Alfa Romeo
-Ford GT
-Sisaknézet

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#14) blazsey2 válasza Silencer83 (#1) üzenetére


blazsey2
senior tag

+1

PSN ID:blazseydr

(#15) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nekem is várós a Shift 2, bár az első részt csak nemrég kezdtem el, miután "jóárasították" és ennyiért be kellett szereznem. Előtte a Forza Motorsport-ot nyomtam és csak azért vettem meg a Shift-et mert anno tetszett a belső kameranézet és a fizika. Ha a második rész jobb lesz talán végre megint le fog kötni hosszú időre egy NFS rész. :D

Xbox: kapeti

(#16) WesTM


WesTM
senior tag

Annyira unalmas már ez az nfs dolog szerintem... :(

A shiftet szimulátornak szánták, hát olyan messze van tőle mint állat... Gyanítom ez sem lesz egy dekával sem jobb.

(#17) Roxbury


Roxbury
őstag

A videó alapján megint arcade lesz. Ezt már nem hiszem el, de komolyan, ekkora igény van egy ilyen fizikailag kiherélt játékra? Ennyire nem vágynak az emberek a realisztikára? :U

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#18) satee76 válasza WesTM (#16) üzenetére


satee76
aktív tag

Egyetértünk :K

Hol van már a régi feeling? ( talán a Porsche Unleashednél utoljára, esetleg még a MW)

Régen egy NFS játék megjelenése esemény volt most meg....

Ja és időzítés. A Shiftet verte a Forza 3, az Undercovert a Midnight L.A., az pedig szinte biztos, hogy a Shift 2 még márciusban sem rúghat labdába a GT5 mellett.

Nagy kár ezért a sorozatért

[ Szerkesztve ]

(#19) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Nagyon várós!!! :D
Az első rész is odab.szott !!!
Igaz azt a drift-et kihagyhatták volna.
Mondjuk attól még nem lesz rossz.
A Grid-be nincs benne, mégis xar game lett !!!
Mondjuk a Dirt2 is sajnos elég gyenguszra sikeredet, a Dirt1-hez képest.
Remélem nem ez a tendencia lesz a Shift-nél.
Ami nagyon pöpec lett, az a F1 2010!!! :DDD

(#20) keIdor


keIdor
titán

Jajj neee.... ne akarjanak évente két NFS-t...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) Sicilian


Sicilian
addikt

Várom, nekem az első része is tetszett... :K

nothing is true everything is permitted..

(#22) wolfman


wolfman
veterán

Jajj, ezek a nagy szavak használata már megint, mint Unleashed! :-\

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#23) joshua7 válasza keIdor (#20) üzenetére


joshua7
veterán

Pont ezt akartam kérdezni, hogy akkor ősszel is jön valami?

Egyébként kíváncsi vagyok erre a Shift 2-re. Ha az irányítást nem cseszik el, mint a 1. részben, akkor még jó is lehet.

Semper Fi

(#24) Glenda válasza RyanGiggs (#19) üzenetére


Glenda
addikt

Márpedig a Gridben volt drift. Nem is kevés. A japán tierben, az amerikaiban úgy emlékszem felül és a global tierben is.
Nekem egyébként a Grid is tetszett és a HP is.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#25) Pantal válasza RyanGiggs (#19) üzenetére


Pantal
senior tag

Kinek mi. Szerintem a Grid jó játék lett, és sajnálom, hogy a Dirt 3 előbb fog kijönni, mint a Grid 2.. :(

(#26) fatallerror


fatallerror
addikt

a dirt 3ig csak elleszek vele, kivéve ha olyan lesz mint a hot pursuit mert akkor ócskaság számomra :(

don't tell me what i can't do!

(#27) fasterware


fasterware
aktív tag

Inkább a Shift 2 jött volna hamarabb, mert a hot pursuit elég fura valami, pedig én az undergroundtól kezdve minden nfs játékkal játszottam, de a hot pursuit felhúzott, driftelve vegyünk minden kanyart 200 - as tempó felett, az év " drift autóversenye " díjat megkaphatná :) .
Azért lehet majd autókázni rendesen ebben az évben, mert jön a TEST DRIVE UNLIMITED 2 is ami azért odateszi majd rendesen ( remélem ) :) .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.