Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <NewL>


<NewL>
addikt

Akinek van valami ötlete amit használhatnék,csak írja le nyugodtan.
Nagyon remélem ,hogy a topikban nem lesz flame ,hogy ezt ezmegaz tudja ezek nékül. Az iromány a kezdőknek-félhaladóknak készült:D

There's an app for that

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Mekkora ötletet adtál az első képpel! :DD
Nekem eszembe se jutott, hogy ilyen képet tegyek ki, pedig az egyik kedvenc témám! :)

(#3) <NewL> válasza Dany007 (#2) üzenetére


<NewL>
addikt

szivem szerint ezt a hátteret használnám,csak ezen a kijelzőn annyira nem jól fest. kellene a nagyobb felbontás :)

There's an app for that

(#4) Dany007 válasza <NewL> (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Pedig ez se gyenge. Csak ugye fekvő a kép...
Én legszívesebben ezt a képet raknám ki, persze általam feltuningol színvilággal...
Csakhát ez is fekvő... Nekem meg álló kéne, vagy négyzet alakú ahogy nálad is :)

(#5) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Klassz írás :) Sok embernek hasznos lehet! :)

Üdv: Csabee.

(#6) caizzz válasza Dany007 (#4) üzenetére


caizzz
aktív tag

http://hubblesite.org/gallery/wallpaper/ Csak mértere kell vágni őket. ;)

marakujás kőbányai

(#7) Dany007 válasza caizzz (#6) üzenetére


Dany007
veterán

i know i know! :D
Innen egyszer leszedtem az össze óriásfelbontású képet, ami tetszett. Bár igaz, hogy telóra jók a kisebbek is, azt a részt viszont a múltkor kihagytam... Szóval kössz az emlékeztetőt! :)

(#8) joey04


joey04
titán

Hú mennyit témáztam az első időkben! Aztán valahogy mindig visszatértem a gyárira.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) <NewL> válasza joey04 (#8) üzenetére


<NewL>
addikt

a témák belassitják a 3G-t rendesen. inkább ilyen kis apróságokat használok (és még gyorsabb is tőle, mivel nincs 6-7 oldal) ;)

There's an app for that

(#10) joey04 válasza <NewL> (#9) üzenetére


joey04
titán

én már a telepítős korszakomat is kinőttem, 3 oldal van csak.
amire még mindig nem találtam megoldást, hogy a 0. oldalt, a keresést kinyírjam teljesen. a funkciót már megöltem, nem keres sehol, meg az ikont is el lehet tüntetni, de még mindig "él" az oldal. Nincs a cydiában sem megoldás rá. Nem tudom miért nem engedi az Apple kikapcsolni... Ezért félek pl a flashtől is, ha netán engedélyezik (amire szerencsére minimális az esély) akkor lehet, hogy az is kikapcsolhatatlan lesz. Persze jb után biztos lesz rá megoldás, de már a mostani GS-eket is nehéz törni, hát még majd az új modellt...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) AirBundy1


AirBundy1
tag

Nagyon jó leírás. Egy részét én is használom, tényleg jó alternatívákat adnak a winterboard helyett.
Ha már háttér, én ezt csináltam, szerintem jól néz ki:

(#12) <NewL> válasza joey04 (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

utalom es semmire sem hasznalom en sem a kereses oldalt. sot,azt is hallottam ,h amita (3.0?) van ez a ficsor lassab (lehet ez is okozza) tole a keszulek,feleslegesen zabalja az eroforrasokat

airbundy1 :koszi. ez a hatter se rossz,az ilyen sotetebb,sotetkek hatterek mutatnak a legjobban az ikonok mogott.:K

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13) matyi012345


matyi012345
őstag

sziasztok!
hasznos cikk!
még mindig nincs megoldás a keresőnek a kiiktatására?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.