Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .tnm


.tnm
addikt

sajnos nem hiszem, hogy ennek olyan hatalmas gyakorlati haszna lehet amíg a nem nyíltforráskódú programokat újra kell fordítani a használatához. esetleg még fejlesztés alatt álló projektek, amik nagyon régi kódbázisra épülnek profitálhatnak belőle. persze ezeknél meg ez pótmegoldás csak.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2) dabadab


dabadab
titán

A hirbol ugyan nem derul ki, de ez a project nem a tobbmagos processzorokrol, hanem a heterogen szamitasi kornyezetrol szol (az AMD-nel HSA neven fut), ahol CPU es GPU egyutt dolgozik.

Egyebkent a project website-ja alapjan nekem ugy tunt, hogy a fo cel elsosorban uj design patternek kitalalasa (aminek hatarozottan sok gyakorlati haszna lehet), nem az, hogy a mar meglevo programokkal kezdjenek barmit is.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#3) Ixion77 válasza dabadab (#2) üzenetére


Ixion77
őstag

Az itteni cikkben leírt "feladat" akkora fából vaskarika, hogy sírva konstatáltam, hogy megint ekkora értelmetlen ostobaságra vernek el iszonyat összegeket...

Amit te írtál, annak már több értelme lenne, de még arról sem hiszem hogy ez állami / EU feladat kellene legyen. Akinek ezt érdeke megoldani (chipset fejlesztők, nagy informatikai cégek), úgyis százszor hatékonyabban megoldják, mint a kelet európai egyetemeken dolgozó "Informatikai szakemberek"...

Volt alkalmam többször együtt dolgozni ilyen "szakemberek"-kel. Azon tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy aki tőlük várja hogy egy gyakorlati problémája normálisan meg legyen oldva az bizony nagy bajban van...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#4) .tnm válasza dabadab (#2) üzenetére


.tnm
addikt

igen, így egészen más a leányzó fekvése, hajrá-hajrá!

@(#3) Ixion77

azért ne hardvermérnökök dolgozzanak már ki design pattern-öket, mert akkor senki nem fogja használni őket. a nemzetiségnek meg nem tudom mi a köze hozzá, a szaktudás, sőt a szakmai érték fogja eldönteni, hogy amit alkotnak az életképes lesz-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.