Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Annyira nem érint, másoknak viszont elég fájó lehet. Am. tetszenek az újítások.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) korpicschess


korpicschess
veterán

Inkább, mint, hogy akadozzon szvsz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#3) VD


VD
őstag

Én csak azt nem értem, mi ezen a meglepő? :F
Egy lényegesen erősebb vasra írt UI-t nem portolnak a gyengébb modellekre. Ennyi.

(#4) jubilleum


jubilleum
senior tag

[link]
Első fecske :D

(#5) r4z


r4z
nagyúr

[Itt] leírtam már a véleményem.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Akarok ilyen lock screent! :(((

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7) m@xsys


m@xsys
senior tag

Ez a valóság és a pofáranyalás.

(#8) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Xda-sok úgyis megoldják.

Inkább a 3.0 utáni legfrissebb sense kerüljön a desire-be, ha már elviekben érkezik rá majd vmikor a 2.3as frissítés..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) AS válasza Zirowe (#8) üzenetére


AS
félisten

Azt az emberek 90%-át nem érinti....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Levin01


Levin01
őstag

Talán rendesen kéne optimalizálni és akkor bőven elég a DesireHD hardvere is.
Ez semmi másról nem szól, csak, hogy cseréljék le sokan a "RÉGI" HTC-ket az emberek újabbakra.

(#11) Ricardo válasza VD (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez eddig rendben, de pl a Desire HD vagy a incredible S miben gyengébb a Sensationtól:F

[ Szerkesztve ]

(#12) 90Quiet válasza Ricardo (#11) üzenetére


90Quiet
tag

magok száma? :U

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#13) r4z válasza Ricardo (#11) üzenetére


r4z
nagyúr

Pl. csak egymagosak, míg a Sensation-ben kétmagos SoC van, valamint sokkal fejlettebb grafikus gyorsító (Adreno 220 van benne, a DHD-DZ-DS-IS négyesben Adreno 205, a Desire-N1 párosban pedig Adreno 200)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#14) CHIPman válasza r4z (#13) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A képernyő és a kamera sem elhanyagolható szempont.
Az Adreno 220 számítási teljesítményéről mit lehet tudni?

hardverapro.hu/tag/chipman

(#15) Ricardo válasza 90Quiet (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Az régen rossz ha már az alap rendszer futtatásához kell a két mag.

(#16) r4z válasza CHIPman (#14) üzenetére


r4z
nagyúr

A kamera a legkevesebb, a képernyő felbontása inkább tekinthető problémának.
[Adreno 220 benchmark]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17) Dr.Anonymus válasza Ricardo (#15) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát ez azért eléggé durván 3D-vel megtunningolt alap rendszer, ha láttál egy két videót róla...
szóval szerintem az új sense simán elvihet egy magot a kettőből...

egyébként én nem értem a lázongókat, :F
ebben a piaci versenyben amikor roham tempóban kell kiadni az egyre újabb, egyre jobb modelleket, akkor a htc nyilván nem a több mint egy éves modelljei supportjával lesz elfoglalva, pláne nem azzal, hogy egy ilyen processzor izzasztó rendszert átírjon jóval kisebb teljesítményű hardverre...
örüljünk hogy jön a 2.3 a desire-re...

ez az egész elvárás kb. olyan mintha vett volna valaki egy windows xp-t anno, aztán elvárná hogy vistát meg 7-est is kapjon ingyen...
na nem má....

(#18) Ricardo válasza Dr.Anonymus (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezzel nem is lenne gond ha a többi gyártóról nem szednék le még a keresztvizet is ugyanezért.

(#19) edward2 válasza Dr.Anonymus (#17) üzenetére


edward2
addikt

Egyetértek. Nekem is Desirem van és nyílván nem ujjongok hogy nem jön az új sense rá, de nem is háborgok. Anno ezt a telefont vettem meg, a gyártónak meg az az érdeke hogy új telefonokat eladja. A 2.3 jön már ez is valami.

(#20) hunter84


hunter84
aktív tag

És mi a helyzet a Desire S-sel? Az sem kapja meg? Pedig tudtommal új modell.

(#21) Dr.Anonymus válasza Ricardo (#18) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

galaxyS-re később jött ki anno a 2.2 mint desire-re...
szóval olyan nagyon sok okunk még nincs a panaszra...

másrészt gondoljunk bele, hogy mekkora cég a htc, és mekkora a samsung, és milyen (emberi/anyagi) erőforrásokkal...

másrészt azt is érdemes megnézni hogy mennyire komplex/jó rendszer a sense és mennyire mondjuk a touchwiz...

szóval jóval nagyobb gyártók, akik alig változtattattak (max rontottak) valamit az alaprendszeren azok is gyakran később adják ki a frissítést mint a htc, aki szinte eltörpül egy LG vagy Samsung mellett...

szóval ostorozhatjuk tőlem a htc-t is, de mindent egybevéve még mindig jók support terén...

(#22) 90Quiet válasza hunter84 (#20) üzenetére


90Quiet
tag

Új, de az is egy magos és a DHD procija dolgozik benne. Ez a csilivili új Sense pedig gyanús, hogy túlságosan megizzasztaná. :U

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#23) hunter84 válasza 90Quiet (#22) üzenetére


hunter84
aktív tag

Ezt értem is, de akkor komolyan: most jelent meg egy vadiúj modell, a Desire S, amelyet 110-130 ezer kőkemény magyar forintért árulnak.

Szóval én úgy vegyem meg ezt az új modellt ennyi pénzért, hogy a HTC az előremutató innovációit már egy újonnan megjelent telefonra sem teszi rá. WTF?

(#24) Dr.Anonymus válasza hunter84 (#23) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

egyáltalán miért veszed meg? :F

jelenleg aki desire S-t vesz az nincs igazán otthon a mobil világ dolgaiban... ;]

az egy modellfrissítést, semmi több..
és mint új modell, magasabb áron nyit, majd esni fog
de én most inkább desire-t ajánlanék...

vagy akinek az nem elég, várja meg azt a két hónapot amíg kapható lesz a Sensation...
(Májusban érkezik Angliába, Júniusban világszerte)

(#25) NomadND1 válasza 90Quiet (#22) üzenetére


NomadND1
senior tag

Pont ezért nem bánom, hogy nem lesz DHD-n. Nekem nem hiányzik a sok csilivili meg animáció. Szépnek lehet szép, de hozzáadott értéke nincs.

(#26) hunter84 válasza Dr.Anonymus (#24) üzenetére


hunter84
aktív tag

Persze, igazad van, de én pl. most terveztem telefont venni, és T-Mobile is felvette a kínálatába a Dézi S-t.

A sima Desire dominóba (sajna jelenlegi telómhoz még köt a hűség, így marad a kártyás) 105.000,-Ft, a Desire S 115.000,-Ft. A kettő közül nyilván az újabb modell éri meg, mert tovább lesz támogatva.

Ugyanakkor ezzel a húzással, ami a cikkben is szerepel, abszolút unszimpatikus lett a gyártó, és mint vásárló csak úgy büntethetem, hogy máshol költöm el a pénzem. Még 1x, igazad van. ;)

(#27) CSiPet2


CSiPet2
tag

Sajnálom, hogy nem jön de teljesen megértem. Amikor a DHD romot úgy kellett faragni, hogy beleférjen a sima Desire nand-ba (és ott még csak ram különbség volt), full esélytelen, hogy egy kétmagos gépre írt felület fusson egy magon élvezhető sebességgel (és akkor még az új 3d gyorsítóval nem is számoltunk).
Baromi jó, hogy a HTC kiadja az android 2.3-at a régi gépekre is, remélem sense-ből is megkapja a dhd-jét, de hogy ezt a sense 3-at rápakolják azt szerintem senki el nem várná aki egy kicsit képbe van a hardwerekkel (na meg a piaccal).

(#28) crey válasza NomadND1 (#25) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tegyünk tisztába egy pár dolgot.

A csillivilli mellett olyan apróságok kerültek bele a Sense UI 2.0-ba (és DHD-be), mint az offline GPS, vadi új és teljesen átírt widgetek FriendStreamhez, levelezéshez, people widgethez, és mindezek még tartalmilag is frissültek, mert pl. végre ki tudom rakni úgy a leveleimet, hogy a céges és a privát mail-ek egyszerre látszanak, csak színekkel meg vannak különböztetve.

ráadásul ha ránézek, egyből látom hogy ki küldte, mert még a jóember pofikáját is rápakolja.

People-nél ugyanez a helyzet, nem csak egy mátrixot kapok fényképekkel, hanem megjelenik mellette az utolsó kontakt, legyen az egy fb bejegyzés, tweet, nem fogadott hívás, mail vagy sms, szóval sorolhatnám a tartalmi újításokat.

Szóval a csillivilli, és erőforrás zabáló animációk mellett nagyon sok okos megoldás született a Sense UI 2.0-ba, ráadásul ezek mikor frissülnek, igazán szépen képesek leakasztani a hardware-t. Ha megnézitek még a Desire NAND-ba is nehezen faragják bele a DHD romokat.

A Sense UI 3.0 hardver igénye kicsivel magasabb (a Flyer pl. egymagos tablet, de 1,5 GHz-en pörög), ezért nem kaphatja meg a DHD, vagy a Desire/Incredible S.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#29) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a hír gondolom jó pár embernek fájó volt. Én kb 2 év múlva veszek újra telefont... addigra ez már nem lesz probléma. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) Dr.Anonymus válasza AMD Power (#29) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

és milyen modelled van, hogy ilyen elégedett vagy? :U

nekem se gond, mert én meg remélhetőleg még a nyáron lecserélem a dézit, sensation-re.. :B

(#31) Drenadar válasza VD (#3) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem meg üzleti fogás... "vegyed az újat, a két hónapos zászlóhajónk az már szar, vedd az újat!"

nem tudom elhinni/elképzelni sem, hogy nem tudnák megoldani, ha nagyon akarnák. Tudnák azt optimalizálni, csak nem éri meg nekik ...

(#32) Dr.Anonymus válasza Drenadar (#31) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem olvasd már el ezt a két hszt... :B
27
28

(#33) Nordic válasza Dr.Anonymus (#24) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"jelenleg aki desire S-t vesz az nincs igazán otthon a mobil világ dolgaiban..." - ebben nem teljesen értek veled egyet. Most én is Dézi S-t nyúzok, és teljesen elégedett vagyok vele. Persze ehhez az is kell, hogy: 1. nem érzem szükségességét a 2 magnak, mivel olyan jól optimalizálták a DS-en a rendszert, hogy ihajj. Sehol egy akadás, vagy lassulás, mindent flottul megcsinál azonnal; 2. Nekem 4" fölött már nagy egy telefon. Volt a kezemben egy lg 2x a minap, hát nemhogy a kijelző, de maga a telefon is óriási, én nem tudtam volna kényelmesen zsebben tartani. Arról meg nem is beszélek, hogy mi lehet a 4,3-as telefonoknál(bár tény, hogy a 2x eléggé elbaszott, amennyi felesleges hely van a kijelző körül); 3. Ha a sense 3.0-át nemt tudják rendesen 1 magra optimalizálni, anélkül, hogy szaggatna, vagy esetleg jobban zabálná az akksit, akkor inkább nem kérem. És itt szerintem ezen van a nagyobb hangsúly, és nem azon, hogy márpedig vegyél új telefont.

(#34) joey04 válasza Nordic (#33) üzenetére


joey04
titán

Szerintem arra gondolt, hogy most nem jó vétel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Kár érte de szerintem ez nem akkora érvágás a tulajoknak:)

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#36) Ricardo


Ricardo
félisten

Fogjuk fel generáció váltásnak.Tény hogy nem lehet a végtelenségig támogatni a készülékeket. Azért kíváncsi vagyok megjelenés után fél évvel milyen magyarázattal nem fogják megkapni a 3.X-t :K

(#37) tschyllagh


tschyllagh
tag

Ezekbol a hozzaszolasokbol nem derult ki szamomra egyertelmuen, tehat felteszem a kerdesem: a Desire a 2.3-al egyutt megkapja a sense 2.0at is?

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#38) Yeffy válasza Ricardo (#18) üzenetére


Yeffy
veterán

:K +1

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#39) Youri válasza tschyllagh (#37) üzenetére


Youri
veterán

Azon nagyon meglepődnék. Persze mindenképp pozitív élmény lenne, de a HTC az utóbbi időkben elővette a "le vagytok szarva" hozzáállást :(

RTX ON

(#40) sbazsi


sbazsi
veterán

A HTC hivatalosan is megerősítette, hogy a teljes Sense 3.0 élmény nem lesz elérhető régebbi modellekre.
Vs
A HTC is megerősítette, hogy a teljes Sense 3.0 élmény hivatalosan nem lesz elérhető régebbi modellekre.
;]

(#41) kolosanyi válasza r4z (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezen a hangulatjelen szakadtam egy jót... :D

Mindenesetre érthető, hogy nem adják ki.

(#42) jacis válasza Levin01 (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

Nincs ezzel semmi baj. Nézd meg a szifon frissítéseket vagy bármelyik másik gyártót. Mindenki ezt csinálja.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) jacis válasza Ricardo (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

Proci :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) r4z válasza tschyllagh (#37) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem kapjuk meg. Idő előtt kikerült egy hivatalos update, fel lehet rakni. Nézz be a topikba.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#45) joey04 válasza jacis (#42) üzenetére


joey04
titán

Kapufa

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) r4z válasza joey04 (#45) üzenetére


r4z
nagyúr

Bezony. Az i3G két évig volt támogatva, bezzeg a Desire vélhetően az utolsó update-et kapja, pedig még csak most 1 éves.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#47) jacis válasza r4z (#46) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen két évig volt támogatva és az új funkciók töredéke volt csak használató ami agyon is ütötte szegény 3G-met. 2-3 hónapig gyakorlatilag használhatatlanná vált.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#48) Bling95 válasza jacis (#47) üzenetére


Bling95
őstag

tudtommal csak 4.0 -tól felfele volt korlátozás, előtte ment minden vele....
szóval 2 év megvolt rá ( ha nem a bő 1.5 tuti).

(#49) killerjohn válasza Dr.Anonymus (#30) üzenetére


killerjohn
addikt

Nekem pl HD2, ami majd' két éves, rajta a legfrissebb NAND gingerbread. Kb olyan gyors az Xda-s haxoknak köszönhetően, hogy ha mellé teszel egy gyári Desire HD-t, akkor az egy laggoló kalap semminek tűnik a HD2 mellett - ami egyébként eredetileg WinMo 6.5 teló :) :) :) szvsz aki ma HTC-t vesz, az a vasat nézze, majd keresse fel az XDA fórumot és hajrá! Pont 2x lesz jobb a teló mint a gyári ROM-mal.

Most pl kijött a Sensation ROM port Desire-re. 1-2 hónap és stabil lesz a port. Ahhoz képest 2 hét és már HD2-re is stabil lesz. Vicc, de addigra még csak a kontinensen sem lesz a Sensation, mint termék (na jó, talán már lehet majd kapni, v szürkeimport) :)

(#50) DjTaRsY válasza killerjohn (#49) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

imilka for president! :D Kitérdekel a Sense, Hyperdroid, CM7, miui :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.