Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sTERNI


sTERNI
senior tag

Kicsit erőltetett lenne szerintem. Amit akart, azt elmesélt az első rész, volt neki szépen eleje, közepe, vége. Nem igényel benne semmi magyarázkodást, kifejtést, további jellemformálást.
Ha már nagyon második részt akarnak csinálni, akkor szerintem tartsák meg a világot, de válasszanak új karaktereket.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ha lenne is, milyen címet adnának neki? The very last of us?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3) ldave


ldave
félisten

Most majd kiderül, hogy a Sony vagy a Naughty Dog az erősebb kutya, aki ...

A Slime draws near! Command?

(#4) NightBagoly válasza ldave (#3) üzenetére


NightBagoly
tag

Bizony, a hír legnagyobb érdekessége, hogy mire megy a Naughty Dog az önállóságával azellen a Sony ellen, aki a PS4 megjelenése óta látványos nyomást gyakorol rajta - csak nem akartam így beírni, felesleges a flamekeltés. Mindenesetre izgalmas lesz.

"Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják életnek." Terry Pratchett

(#5) Akos96 válasza Dr.F.E.R.I. (#2) üzenetére


Akos96
senior tag

The lastest of us. ;]
---
Nekem kimaradt a Last of Us (de egyszer mindenképp szeretném pótolni), így nem tudom, mennyire szükséges egy folytatás, viszont azt nem teljesen értem, miért alap az, hogy ha valami sikeres, akkor annak AZONNAL KELL folytatás. Vannak játékok, amik trilógiának készülnek (mert trilógiát készíteni menőbb, hiába lehetne két, jóval tartalmasabb részben elmesélni ugyanazt), vannak, amiket folytatnak a végtelenségig, de szerintem bőven elférne néhány olyan cím is, ahol egy játékra koncentrálva azt úgy adják ki, hogy önmagában egész.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#6) ldave válasza NightBagoly (#4) üzenetére


ldave
félisten

Elég sok ember lépett le onnan az utóbbi időben, szerintem ebben az Uncharted 4 erőltetése is benne lehet, 3 rész után talán már más játékon szeretnének dolgozni. Mondjuk egy Uncharted Kart Racing-en, ahogy szoktak :)

A Slime draws near! Command?

(#7) Polllen


Polllen
nagyúr

Ebben a világban sok jó sztorit lehetne elmesélni. Pl. ott van a srác, aki a csatornában kommunát alapított és aztán balul sült el a dolog. De teljesen újat is lehet írni. Csak legyen igényes.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) Jose73


Jose73
tag

Vagy 4x végigtoltam PS3-on, valszeg ezért a játékért veszek PS4-et, naná, hogy érdekelnének további alternatív/párhuzamos történetek. Évről évre leülök megnézni pl a The Walking Dead sorozat filmes és játékos évadait, és úgy érzem, beférne mellé egy TLoU franchise fogyasztása is. :)

(#9) jookomak


jookomak
őstag

Még nem játszottam a Last of Us-al, de a Naughty Dog bebizonyította, hogy a semmiből is képesek tökéletest alkotni. Ergo nem számít, hogy LoU folytatás jön, vagy új IP, az akkor is bombasiker lesz.

(#10) Pöttön válasza jookomak (#9) üzenetére


Pöttön
őstag

Én is teljesen ezen a véleményen vagyok.
Bár egy kicsit aggaszt hogy sok tehetséges szaki hagyta már ott őket, a kérdés csak az hogy ez a további színvonalat mennyire fogja majd befolyásolni...
Az Uncharted 4-nél majd kiderül... :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre én nem is tudom elképzelni hogy milyen irányba vinnék tovább az egészet. Ok valahol nyitott maradt a játék vége, de akkor is.

Live-Die-Respawn

(#12) JanR válasza oriic (#11) üzenetére


JanR
addikt

Szerintem meg pont nincs lezárva az egész. Persze kapott egy befejezést, de lehetne azt a szálat még egy kicsit tovább bolygatni szerintem.

(#8) Jose73: Én biztos, hogy emiatt fogok PS4-t venni, legalább is ez az első érv.

[ Szerkesztve ]

(#13) Pöttön válasza JanR (#12) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát lényegében ez lesz az egyik értelmes húzó cím eddig a gépre. :K

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#14) hommeros


hommeros
őstag

A kettőben lehetne Rob Schneider.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15) wolfman válasza hommeros (#14) üzenetére


wolfman
veterán

És ahol Rob Schneider ott Adam Sandler (igazából fordítva van ez).

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) KisDre válasza wolfman (#15) üzenetére


KisDre
senior tag

Kérlek mondjátok hogy csak hülyültök :DDD

KisDre.artstation.com

(#17) alevan


alevan
őstag

Mi a fasznak kell LoU2? Szép, jó, izgalmas volt az első része, miért kell ennyire eröltetni.

Ha annyira játékot akarnak készíteni, tessék: új IP, új karakterek, új történek.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#18) Pöttön válasza alevan (#17) üzenetére


Pöttön
őstag

Pontosan ezt szeretné a Naughty Dog, de ez a cikből is lejön... :))

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#19) alevan válasza Pöttön (#18) üzenetére


alevan
őstag

Az egy dolog, ki és hogy ír meg egy cikket, vagy ki mit nyilatkozik sajtóban, az más dolog, hogy ki mit akar valójában.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#20) james001


james001
veterán

A képet valaki ellinkelhetné nekem egy nagyobb felbontásban :R

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21) oriic válasza james001 (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#22) james001 válasza oriic (#21) üzenetére


james001
veterán

Köszi ekkorában elég :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#23) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Tetszett az első rész, nincs ellenemre a folytatás sem. De ne évenként egy résszel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.