Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Na azért,mert 150e-ért szeretnék egy újat venni,semmi gond kivárom... :)

(#2) Synthwave válasza ScomComputer (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Majd egy vízhűtést is nézz mellé, mert alapból egy helikopter.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Cifu válasza Synthwave (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez az 5700XT-re is igaz, nem?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) Krend válasza Cifu (#3) üzenetére


Krend
csendes tag

2000 rpm nem hangos

R5 2600x, R9 290

(#5) b.


b.
félisten

Nem is tudtam hogy a HBCC csak korlátozottan elérhető a navin. Ez később változni fog? Egyre szimpatikusabb a Vega egyébként, sok szemszögből tényleg látszik rajt hogy van/ volt benne potenciál.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Synthwave válasza Cifu (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért nem annyira, mint a VII-re. Meg XT-ből lesz majd Nitro+ is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Abu85 válasza b. (#5) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A vezérlő ott van, az más kérdés, hogy ez a Radeon VII-nél most előny, és az AMD-nek speciel éppen jó így. Komoly dolog ám a Radeon VII-nek, ha egy feladat out of memory helyett lefut. Ha lefutna bármelyik VGA-n, akkor csak a professzionális driver maradna meg előnynek. :))

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) b. válasza Abu85 (#7) üzenetére


b.
félisten

ja értem Akkor nem akarják így elvenni a Radeon 7 piacát, hogy esetleg a tartalomkészítők az 5700-t válasszák.
Ez az inkluzív cache mód elérhető most már a Dx 12/ vulkan játékokban? vagy nem mindegyikben?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) Abu85 válasza b. (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Division 2 támogatja. Ezt a módot egyébként direkt kell kérni, tehát nem működik csak úgy automatikusan. Igazából a Division 2-nél sincs nagy haszna. Akkor lenne, ha nem 8-16 GB lenne a Vegák mellett, de így...

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) b. válasza Abu85 (#9) üzenetére


b.
félisten

Igen azt tudtam, csak az érdekelt hogy támogatják e már a játékok, vagy kihasználatlan marad. Erősen gondolkodom egy Vega 64 vagy 5700 vásárlásán kipróbálni a Freesync 2-t,mert így nagyrészt parlagon hever a monitorom tudása.De egyre szimpibb a Vega . Fogyasztás nem igazán érdekel, de aprón 2 év garival van fent Strix 100 K ért és nem igazán van hátrányban az 5700 hoz képest. Persze a fogyasztást kivéve.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) #72042496 válasza Krend (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

:Y

Meg is őrülnék egy 2000 RPM-es ventilátor mellett.

(#12) Abu85 válasza b. (#10) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

5700 jobb. A variálható wavefrontméret marha nagy előny ám. Hiába kevesebb a feldolgozó, akkor is sokkal jobb a wave issue, és az, hogy egy kódot kétféle működésre lehet fordítani iszonyatos előny az olyan programokban, amelyek nagyon komplex übershadereket használnak. Például a BF5. Ott a Vega 64-et simán veri a normál 5700 is. És ahogy egyre romlik a szoftveres helyzet, úgy nő a variálható wavefrontméret előnye.
[link] - nézd meg Full HD-ben, hogy keni a Navi, ha a limit a wave issue.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) #82819712 válasza Abu85 (#7) üzenetére


#82819712
törölt tag

Nekem nem azzal van bajom hogy szegregálják a piacot az inkluzív cache móddal , ezzel még egyet is értek.
A gondot abban látom hogy nem FE-nek hívják a kártyát ,akkor jobban értené a vásárló mit vesz, persze teljes gamer support mellett.

[ Szerkesztve ]

(#14) Synthwave válasza b. (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha V64-et akarsz, a helyedben inkább Nitro+-t néznék.

Személyesen is tanúsíthatom, hogy hűvös (ha nem valami gépéhesebb játékot nyüstölök, állnak a ventik ~48-50 °C-os GPU mellett, de nagy terhelésen sem jártam 75 °C felett, félgázon (se) tekerő ventikkel), halk (főleg a böszmeségéhez képest) és netezés/filmezés közben alig eszik. Csak legyen a házadban hely, meg használd a merevítőjét (ohne vazelin! :DDD).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) b. válasza Synthwave (#14) üzenetére


b.
félisten

Az a gond, hogy használatban nézelődök inkább, ott meg sajnos nem tudok válogatni éppen ami van. 100 K- t adnék erte. De kösz az infót, ha látok fent olyat akkor lehet megpalyazom.

Abu85:
Az 5700 biztos lesz 140 K egy jobb hűtés verzió, az már nekem sok.vegara max 20K-t kell radobnom az 1070 árára. Próbálni akarom csak hogy mit veszitek vagy nyerek vele, utána valószínűleg az RT t helyezem előtérbe.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) proci985 válasza #72042496 (#11) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

valtozo, pl egy SFDB 92es 2000rpmen meg halk marad, pl a HIS 6950 ICEQ hutese volt ilyen es az az egyik legjobb gyari huto volt amivel talalkoztam. 80as 2000rpmes axial fanok csendesek (pl Papstbol hasznaltam ket magnetic bearingeset).

blower az mondjuk mas kategoria.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) andy19770128 válasza Synthwave (#2) üzenetére


andy19770128
aktív tag

ez nem igaz. Nekem van és maxterhelés melett hangos az tény de hogy helikopter lenne,..... ez nettó marhaság. Ebbél sokkal hanbgosabb vga hűtéseket láttam az elmúlt 25 évben

(#18) andy19770128 válasza Abu85 (#12) üzenetére


andy19770128
aktív tag

4 kban jáccom csak. ha ott hozza a 5700 xt a radeon VII teljesitményéneka 90% kát akkor váltani érdemes. ha nem marad akkor radeon vII. FHD ben meg nem bohóckodok.... lejárt lemez

(#19) Synthwave válasza andy19770128 (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bruttó ott álltam a PH! tesztbench mellett, amikor a RVII teszt ment.

Helikopter; másfél szobáról arrébb is tisztán hallottam, hogy teker a nyitott benchen. Bár lehet, hogy neked a tartós használat alatt már halláskárosodást okozott a kicsike és ezért nem tűnik fel. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) b. válasza Synthwave (#19) üzenetére


b.
félisten

Ah engedd el sztem, de ha gondolod küldök nyugtatót a folytatáshoz :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) Tyrel válasza b. (#15) üzenetére


Tyrel
őstag

C32HG70-ről olyasmit olvastam (egy ideig akartam olyat venni, csak a PWM-es háttérvilágítást nem bírom), hogy nem érdemes a FreeSync-el próbálkozni vele, csak firmware frissítés után... :(

Turenkarn

(#22) Synthwave válasza b. (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én is használtra gondoltam.

Szerintem érdemes kivárni, míg felbukkan egy Nitro+. Ennél a kategóriánál már nagyon nem mindegy, hogy milyen a hűtés - hatásfok és zaj szempontjából sem.

A türelem rózsát terem. Meg jóféle Vega 64-et. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) b. válasza Tyrel (#21) üzenetére


b.
félisten

Igen , megvan már az új.Régebben gáz volt de kijött az új FW hozzá, a 1019.2m, amit linkeltél, azóta szerencsére már elég zsír a dolog. A tesztben még a 1013 volt hozzá.Az érdekes hogy NV kártya és DP port ,de 60 alá is követi az FPS-t a Freesync.(2)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) Tyrel válasza b. (#23) üzenetére


Tyrel
őstag

Hááát nem hinném hogy igen van különbség a FreeSync meg a G-Sync Compatible működés közt, max. az hogy előbbinél aktív lehet a kamu-HDR (igazit sztem OLED nélkül nem lehet csinálni :U ) Tartomány gondolom 48-144, LFC-vel meg nem tudom melyiknél mi van, de én jól működő LFC-t még amúgy sem láttam...

Korábban ami volt FreeSync-es monitorom azon is nagyon észre lehetett venni ha beesett 48 fps alá, most ami van G-Sync cucc, ezen is full észrevenni, pedig mindkettő LFC-s volt (ill. nem tudom már nVidia minek hívja az LFC-t), deee... szar és kész. :D

Kb. 50fps felett viszont elég jó... :)

Turenkarn

(#25) Petykemano válasza Abu85 (#9) üzenetére


Petykemano
veterán

melyik mód kell a multigpuhoz?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#26) b. válasza Tyrel (#24) üzenetére


b.
félisten

Már egy másik topikban beszélgettünk egy emberkével. Itt [link] Az a legnagyobb problémám, hogy ha FS2 re áttolom a syncet akkor jó és széles a tartomány, észrevehetően lejjebb is működik, de az egészre mintha rákerülne egy szűrő, a fényerő lecsökken vagy nem tudom ezt igazán leírni. H a kikapcsolom a freesyncet akkor az egész világosabb dinamikusabb lesz, ha meg a sima FS t használom akkor már 75 FPS alatt észrevehető az amit írsz, hogy nem igazán működik a freesync.
Ezért gondolkodom most egy AMD kariban kipróbálni, hogy mi a helyzet HDMi-n és meg amúgy.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) schawo


schawo
titán

A jövő héten az új hivatalos álláspont majd az lesz, hogy elfogyott a polcokról, de nem kívánják pótolnia készleteket. A PH újra megkérdezi tőlük, hogy ez most hogy, a múlt héten nem erről volt szó, amire az lesz a válasz, hogy a múlt héten még az volt a hivatalos álláspont.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28) Abu85 válasza schawo (#27) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

[link] - itt vannak a szerződéses viszonteladóik. Ez is benne van a mailben. Nekik egy héten belül szállítanak rendelés esetén.

(#26) b. : De a FreeSync 2 az nem csak szimpla VRR. Sőt, igazából ennek semmi köze a VRR-hez, ez egy HDR mód. A sima FreeSync az, amivel az NVIDIA drivere ha nem is hitelesített, de alapvetően kompatibilis. A FreeSync 2 HDR-rel nem tud igazából mit kezdeni. Én speciel nem is nagyon ajánlom a kettőt vegyíteni. Tehát FreeSync 2 monitornál, a FreeSync 2 HDR módhoz nem érdemes GeForce-ot használni. Ha nem tudja a monitor kiolvasni a hardver paramétereit, akkor szimplán a default beállításokkal fogja mellőzni a tone mappingot. Az meg nem eredményez valami jó minőséget.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#29) Tyrel válasza b. (#26) üzenetére


Tyrel
őstag

Én HDMi-n sose próbáltam, szerintem AMD/FreeSync kombóhoz is a DP van ajánlva mindenhol, az a szűrő effektus viszont érdekesen hangzik, nem tudom mitől lehet... Nekem csak sima FreeSync volt, nem FS2, de nem lehet hogy automatikusan aktiválja a HDR-t és attól csesződik el?
Több monitortesztben is olvastam (így C32HG70-től függetlenül), hogy ez a kamu-HDR (HDR400/600) sok esetben olyan képet eredményez mintha kimosták volna belőle a színeket, pl. Win desktopot is így kifakítja.

Turenkarn

(#30) Abu85 válasza Tyrel (#29) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igazából nincs jelentősége a portnak. A HDMI-s FreeSync alapvetően DP-s másolat.
De igen. A FreeSync 2 nem tud jól működni úgy, hogy a hardver nem ad adatokat magáról. Holott ez a mód kikapcsolja a kijelző oldali tone mappingot.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31) b. válasza Abu85 (#28) üzenetére


b.
félisten

Ugyan úgy működik a FS2 vel az adaptive sync de szélesebb spektrumban szóval nem csak a HDR részén változtat. 60 FPS alatt is követi az FPS-t, mert a Monitor dinamikusan kijelzi a frissítést az infómenüben. míg sima FS1 alatt70- 75 FPS a határ.
Nincs ezzel így semmi gond, be lehet állítani a képet így is hogy szép legyen, csak kell egy külön profil hozzá és a HDR-t így el kell felejteni, mert ha aktiválom akkor így túl fényes a kép azzal a profillal. Szóval vagy adaptive sync széles spektrummal, és nincs HDR azon a profilon vagy HDR és a FS1 et használom. Jelenleg a COD hoz elég a FS1 mert simán megy 100 FPS-t plusz az én alap lebutított grafikai beállításaimmal, de más játéknál azért nem így van.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#32) Tyrel válasza Abu85 (#30) üzenetére


Tyrel
őstag

"Holott ez a mód kikapcsolja a kijelző oldali tone mappingot."
Gyanúsan meg van a megoldás... :DDD

Turenkarn

(#33) Abu85 válasza b. (#31) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A VRR része igen, de FreeSync 2 alatt nincs dupla tone mapping. Teljesen másképp rakja ki a kijelző a képet. Ha ehhez nem igazodik maga a PC, akkor nem lesz az igazi. Márpedig a GeForce nem tárol olyan adatokat, amiket a monitornak ehhez ki kellene olvasni.
Alapvetően az a fura, hogy a FreeSync alapmódja miért nem kínálja fel a teljes tartományt. Ehhez nem kellene FreeSync 2.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#34) Tyrel válasza b. (#31) üzenetére


Tyrel
őstag

Az sajnos már a Samsungnak ill. a monitornak a hülyesége, hogy alapból nem kínálja a teljes FS tartományt... :(

Turenkarn

(#35) b. válasza Abu85 (#33) üzenetére


b.
félisten

na időközben addig baszkuráltam, hogy rájöttem mi a gond.
Van egy olyan beállítás, hogy ECO takarék plusz, ha azt offba rakom akkor van rajt ez a szűrő. ha átállítom kicsire, akkor viszont frankó a kép. Ki érti ezt? nem pont fordítva kellene lennie?
Egyébként még van egy olyan dolog is, hogy ha FS1 re állítom nem lehet színt állítani, csak ha FS 2-n van. :F

nem tudom milyen adatot olvas ki a monitor , de jobb az egész működése FS2 alatt és nincs gond a kép kirakásával, minden ok vele egyenlőre,de azért nem az igazi a dolog valahogy így, hogy most azon aggódom amit írtál, a FS2 vel kapcsolatban . :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36) andy19770128 válasza Synthwave (#19) üzenetére


andy19770128
aktív tag

Hát játék alatt és munka melett nem volt vészes. DE aida64 terhelés teszt alatt tényleg durva.. De eddig még nem volt szükség akkora teljesitmény leadására hogy ez hallható legyen aktiv játék közben . Egy terhelés teszt meg ne legyen már mérvadó

(#37) kvarc válasza Abu85 (#7) üzenetére


kvarc
tag

Professzionális driver hol van a Radeon VII-hez?

(#38) Abu85 válasza kvarc (#37) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Radeon Pro Software Enterprise Edition 19.Q1-től. [link]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#39) kvarc válasza Abu85 (#38) üzenetére


kvarc
tag

Anno olvastam a hírt, csak AMD honlapján professzionális driver leírásában nincs benne a támogatott kártyák között.

(#40) AnonyX


AnonyX
tag

Hali. Jelenleg egy kis nVidia kitérővel GTX 1070-et használok, viszont FreeSync monitort vettem és szeretnék visszatérni az AMD vonalra, valahogy szimpatikusabb az AMD nekem. Szerintetek a 1070-et milyen kártyára lenne érdemes lecserélni? Vega64 Nitro+, Radeon VII vagy várjak egy Nitro+ os 5700 vagy 5700XT-re?

(#41) Tyrel válasza AnonyX (#40) üzenetére


Tyrel
őstag

Szerintem jó hűtésű 5700 XT-re... ha még idén kijönnek...

Turenkarn

(#42) AnonyX válasza Tyrel (#41) üzenetére


AnonyX
tag

A Sapphire céget kedvelem, a Nitro+ ok igen király cuccok. Volt Nitro+ os RX 470-em meg RX 580-am is. Szuper jó kártyák voltak.

(#43) Noukoum válasza AnonyX (#40) üzenetére


Noukoum
veterán

Én az 5700 xt-t javaslom. 1070-ről már jelentős a sebességnövekedés.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) Synthwave válasza andy19770128 (#36) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi értelme van a terheléses teszteknek, ha aztán figyelmen kívül hagyjuk őket?

Ellenben játék közben is bőven indukálta az "uh, mikor fogod ezt kilőni?"-relét zajterhelés szempontjából. Elindult a Deus Ex és azzal egyidőben az agytövem kapirgálása is. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#45) Synthwave válasza AnonyX (#40) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha most kell, akkor

1) V64 Nitro+
2) V56 Nitro+ @ V64 BIOS

Ha ráér, akkor várd meg az XT Nitro+-t.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46) andy19770128 válasza Synthwave (#44) üzenetére


andy19770128
aktív tag

magamat tudom ismételni. 4k alatt játszom csak és kizárólag. de a zaj terhelés mi a vga ból kijön egyálltalán nem zavaró. Természetesen hangosabb mint a 2600 ason lévő COOLERMASTER G100M hűtő. de nem vészes. Sapphire a kártya egyépként. De hogy neked is legyen igazad. meg lett rendelve a vizhűtő szett hozzá..... szeretném húzni.... mért is ne alapon

(#47) do3om


do3om
addikt

Mindenhol az van hogy leáll a gyártás, kíváncsi vagyok végül kinek van igaza.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#48) Abu85 válasza do3om (#47) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Vajon kinek? Akik gyártják, és tudnak róla, hogy gyártják, vagy akik sosem voltak még a gyártósor 1000 km-es közelében sem, de azért írogatnak a gyártók megkérdezése nélkül. Nagyon izgalmas. :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#49) Synthwave válasza Abu85 (#48) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"vagy akik sosem voltam még a gyártósor 1000 km-es közelében sem"

I c wat yu did der. ;]

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#50) Raymond válasza Abu85 (#48) üzenetére


Raymond
félisten

" A vállalat ma reggelre válaszolt számunkra, és határozottan cáfolják a Radeon VII VGA gyártásának leállítását. A hivatalos közlemény szerint a termék elérhető marad a tartalomkészítők és a játékosok számára."

Bemasolnad az angol szoveget ami a kozlemenyben van?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.