Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

Szerintem ez így jó.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#2) aginor válasza 30z.Samu (#1) üzenetére

aginor
(addikt)

Szerintem meg nem. Az ideális a közepes mértékű kapcsolat lenne. Tehát a lore-hoz nem nyúlnának, de a történet helyszíne, szereplői és innentől kezdve a cselekmény is önálló lábakon álhat, pár jópofa kameóval, hogy a rajongók is megkapják a magukét. A cikk alapján azonos lesz a bolygó neve, pár szereplő neve, meg talán a hangulat, de ha a történet szembemegy a korábbi játékokéval/könyvekével, az sokaknak meg fogja ülni a gyomrát. Ezzel a hozzáállással sajnos elég valószínű, hogy ez lesz a következő bukott játékadaptáció (csak hogy ne lógjon ki a sorból). Remélem nem lesz igazam. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#3) Xaels válasza aginor (#2) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Szvsz a 4. résztől kezdve már olyan mindegy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Shepard válasza aginor (#2) üzenetére

Shepard
(tag)

Én is remélem, hogy nem lesz igazad. Viszont sajnos nekem is ilyen baljós érzéseim támadtak..
A rajongók jobban jártak volna szerintem egy kiegészítő történettel, ami valahol kapcsolódik az első négy rész eseményeihez.

(#5) wesder válasza Xaels (#3) üzenetére

wesder
(veterán)

Ennyire elcseszték a 4. részt?

[ Szerkesztve ]

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#6) Xaels válasza wesder (#5) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Szerintem nagyon erőltetett meg nem is igazán jó irányba ment a sztori. A multi nem érdekel, soha nem is érdekelt a Gearsben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) aginor válasza Xaels (#3) üzenetére

aginor
(addikt)

Azért annyira nem volt az rossz. Bár fontos adalék, hogy én PC-n játszom, így a 2-3. rész kimaradt, ebből kifolyólag nem is vártam komolyabb kapcsolatot. Viszont ebbe beleillet, hogy behozták az új generációt, bár a Locus-t valóban elengedhették volna, ha már új generáció a jók oldalán, akkor az ellenségnél is lehetett volna az. Mondjuk én ide is inkább párhuzamos történetszálat írtam volna. Lenne még elég sok történet, amit el lehet mesélni ebben a világban, nem kellene hogy törvényszerű legyen, hogy a Fenix "család" körül forogjon a bolygó. :) Viszont a taktikai vonal jó lehet. Ha jól láttam, akkor egy amolyan ufo koppintás lesz ebben a világban. Tekintve, hogy ebben a műfajban elég szegényes a felhozatal mostanában, így mindenképpen várom, hátha valami jó sül ki belőle.

wesder: Van jópár hibája, de a zsánert is figyelembe véve, azért emészthető, még ha nem is mindig csúszik le olyan könnyen. :)

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#8) Xaels válasza aginor (#7) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Nekem volt X360-am és ez a széria volt onnan a kedvencem és kb. ez lenne az egyetlen is ami miatt megint vennék xboxot, de mivel van PC-re...

(#9) wesder válasza Xaels (#8) üzenetére

wesder
(veterán)

Azért adtàk ki PC-re is, (àllítólag) meg jönnek ki ugye az új jàtékok oda is, mert tudjàk hogy sokan vàlasztanànak PC-t Xbox helyett, és akkor mégis milyen jogon fosszuk meg ezektől a jàtékoktól a PC-s felhasznàlókat?
A màsik ami egyértelmű a PC piacon a Windows OS dominanciàja.

(#10) aginor válasza Xaels (#8) üzenetére

aginor
(addikt)

A koalíció végét olvastam, a többi könyv milyen a sorozatból? Mondjuk Asimov mellett nem sok esélyük lehet. ;)

(#11) Xaels válasza aginor (#10) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Jók azok is, de a Tuan-nál más a fordítás és tökre megzavarja az embert először.

Asimov más liga. A Gears van amikor gyomorforgató tud lenni, legalább is volt 1-2 rész ami durva.

[ Szerkesztve ]

(#12) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Csak legyen benne Marcus Fenix. Mondjuk ekkora szteroidállat szinészek úgysincsenek, hogy hiteles legyen a film. :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#13) wesder válasza GodGamer5 (#12) üzenetére

wesder
(veterán)

Összeszednek egy focicsapatot azt jóvan.:D

(#14) Xaels válasza GodGamer5 (#12) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Dave Bautista szerintem megfelelne.

(#15) wesder válasza Xaels (#14) üzenetére

wesder
(veterán)

Cena meg a Szikla:D

(#16) Xaels válasza wesder (#15) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Terry Crews mint Cole :DDD

(#17) Zsébernardo

Zsébernardo
(őstag)

Dream Team... Nightmare League. :) Megnézném már a Gears filmet ilyen szereposztásban. "The Rock" Dwayne Johnson viszont nehogy a DooM szinvonalat hozza. Megnéztem a DooM filmet és meg is van, csak nem a legjobb alakitása van a filmben...

[ Szerkesztve ]

(#18) wesder válasza Xaels (#16) üzenetére

wesder
(veterán)

Tényleg, őt hogy hagyhattam ki?!:C

(#19) Micsurin válasza GodGamer5 (#12) üzenetére

Micsurin
(veterán)
LOGOUT blog

Hafþór Júlíus "Thor" Björnsson :DDD

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: Pümpe Nexus 9, Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20

(#20) szupermacs válasza Xaels (#6) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Pedig a multi vitte el az egészet a hátán. Annyira gyenge volt a sztori, hogy öröm volt hordázni utána.

(#18) wesder: Kai Greene jobb lenne:

[ Szerkesztve ]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#21) wesder válasza szupermacs (#20) üzenetére

wesder
(veterán)

Azsenemrossz:Y

(#22) oriic válasza Xaels (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Volt pletyka h szerepelni fog benne, majd arrol is hogy megsem.... :D

Live-Die-Respawn

(#23) Xaels válasza oriic (#22) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Végül is egy hatalmas szörny gyomrában kaszabolásban van már tapasztalata :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.