Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Szerintem ez így jó.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#2) aginor válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


aginor
addikt

Szerintem meg nem. Az ideális a közepes mértékű kapcsolat lenne. Tehát a lore-hoz nem nyúlnának, de a történet helyszíne, szereplői és innentől kezdve a cselekmény is önálló lábakon álhat, pár jópofa kameóval, hogy a rajongók is megkapják a magukét. A cikk alapján azonos lesz a bolygó neve, pár szereplő neve, meg talán a hangulat, de ha a történet szembemegy a korábbi játékokéval/könyvekével, az sokaknak meg fogja ülni a gyomrát. Ezzel a hozzáállással sajnos elég valószínű, hogy ez lesz a következő bukott játékadaptáció (csak hogy ne lógjon ki a sorból). Remélem nem lesz igazam. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#3) Xaels válasza aginor (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Szvsz a 4. résztől kezdve már olyan mindegy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Shepard válasza aginor (#2) üzenetére


Shepard
tag

Én is remélem, hogy nem lesz igazad. Viszont sajnos nekem is ilyen baljós érzéseim támadtak..
A rajongók jobban jártak volna szerintem egy kiegészítő történettel, ami valahol kapcsolódik az első négy rész eseményeihez.

(#5) Wesder válasza Xaels (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyire elcseszték a 4. részt?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Xaels válasza Wesder (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem nagyon erőltetett meg nem is igazán jó irányba ment a sztori. A multi nem érdekel, soha nem is érdekelt a Gearsben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) aginor válasza Xaels (#3) üzenetére


aginor
addikt

Azért annyira nem volt az rossz. Bár fontos adalék, hogy én PC-n játszom, így a 2-3. rész kimaradt, ebből kifolyólag nem is vártam komolyabb kapcsolatot. Viszont ebbe beleillet, hogy behozták az új generációt, bár a Locus-t valóban elengedhették volna, ha már új generáció a jók oldalán, akkor az ellenségnél is lehetett volna az. Mondjuk én ide is inkább párhuzamos történetszálat írtam volna. Lenne még elég sok történet, amit el lehet mesélni ebben a világban, nem kellene hogy törvényszerű legyen, hogy a Fenix "család" körül forogjon a bolygó. :) Viszont a taktikai vonal jó lehet. Ha jól láttam, akkor egy amolyan ufo koppintás lesz ebben a világban. Tekintve, hogy ebben a műfajban elég szegényes a felhozatal mostanában, így mindenképpen várom, hátha valami jó sül ki belőle.

wesder: Van jópár hibája, de a zsánert is figyelembe véve, azért emészthető, még ha nem is mindig csúszik le olyan könnyen. :)

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#8) Xaels válasza aginor (#7) üzenetére


Xaels
félisten


Nekem volt X360-am és ez a széria volt onnan a kedvencem és kb. ez lenne az egyetlen is ami miatt megint vennék xboxot, de mivel van PC-re...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Wesder válasza Xaels (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Azért adtàk ki PC-re is, (àllítólag) meg jönnek ki ugye az új jàtékok oda is, mert tudjàk hogy sokan vàlasztanànak PC-t Xbox helyett, és akkor mégis milyen jogon fosszuk meg ezektől a jàtékoktól a PC-s felhasznàlókat?
A màsik ami egyértelmű a PC piacon a Windows OS dominanciàja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) aginor válasza Xaels (#8) üzenetére


aginor
addikt

A koalíció végét olvastam, a többi könyv milyen a sorozatból? Mondjuk Asimov mellett nem sok esélyük lehet. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11) Xaels válasza aginor (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Jók azok is, de a Tuan-nál más a fordítás és tökre megzavarja az embert először.

Asimov más liga. A Gears van amikor gyomorforgató tud lenni, legalább is volt 1-2 rész ami durva.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Csak legyen benne Marcus Fenix. Mondjuk ekkora szteroidállat szinészek úgysincsenek, hogy hiteles legyen a film. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) Wesder válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Összeszednek egy focicsapatot azt jóvan.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Xaels válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Dave Bautista szerintem megfelelne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Wesder válasza Xaels (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Cena meg a Szikla:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Xaels válasza Wesder (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Terry Crews mint Cole :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) #00137984


#00137984
törölt tag

Dream Team... Nightmare League. :) Megnézném már a Gears filmet ilyen szereposztásban. "The Rock" Dwayne Johnson viszont nehogy a DooM szinvonalat hozza. Megnéztem a DooM filmet és meg is van, csak nem a legjobb alakitása van a filmben...

[ Szerkesztve ]

(#18) Wesder válasza Xaels (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Tényleg, őt hogy hagyhattam ki?!:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Micsurin válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hafþór Júlíus "Thor" Björnsson :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#20) szupermacs válasza Xaels (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig a multi vitte el az egészet a hátán. Annyira gyenge volt a sztori, hogy öröm volt hordázni utána.

(#18) wesder: Kai Greene jobb lenne:

[ Szerkesztve ]

(#21) Wesder válasza szupermacs (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Azsenemrossz:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) oriic válasza Xaels (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt pletyka h szerepelni fog benne, majd arrol is hogy megsem.... :D

Live-Die-Respawn

(#23) Xaels válasza oriic (#22) üzenetére


Xaels
félisten

Végül is egy hatalmas szörny gyomrában kaszabolásban van már tapasztalata :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.