Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Dißnäëß válasza Ligend (#13) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Értelek. A mini ITX kuckó a limit a 3x vagy 4x 3.5" mérethez ?

A)
SSD, várj ki. Próbálj meg szegmentálni, kevésbé fontos adatot kitenni egyszeri külsôs usb-s akármire, újra beszerezhetô dolgokat, míg a fontosakat tároló mostani storage blokkon születik némi plussz hely.

B)
Cserélj kuckót, mármint házat, amiben elfér ITX-el pár 3.5" HDD. 3x 4TB Seagate NAS HDD-s mókát raktam össze miniITX-en, Freenas, kis cuki kocka kuckó, aztán NAS4Free, szupi volt. Csak pénz és IT-s kalandvágy miatt eladtam, bontottam, VGA-ra konvertáltam, stb. Az egyik 4-est megtartottam, azon van most az életem :) Risky, de e van, csak kibírja tán mostmár az újabb NAS-omig, 1800 start-stop-al maga mögött szerencsétlen :D (Sentinel 100/100). De ami kevésbé kellett, arról csináltam egy "dir > beszerezni.txt"-t :) , majd F8, delete all, ennyi. :D

C)
Eljátszottam a gondolattal pont a minap egy 20 laptop diszkes (!) raid 60 megoldáson. Kretén nagyon, de hát sosem voltam valami nagy konformista.. :D ;)

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.