Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Jó lesz megveszem a feeling meg van, de a game összedarabolására nem kéne hogy rászokjanak.....!

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Nekem a teljesen rombolható környezet hiányzik ebbôl a játékból. Olyan merényleteket össze lehetne hozni, ha nem csak az adott néhány hely lenne interaktív! Kis c4 ide, kicsi oda... -talán majd legközelebb. Így is tetszik, jó volt az Absolution, ez meg kicsivel tán annál is jobb lesz.

(#3) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ígéretes.

(#4) haxiboy


haxiboy
veterán

Must have....

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#5) Ivy.4.Ever


Ivy.4.Ever
őstag

Szomorúan konstatáltam hogy az Absolution is egy egyszer játszható tömeg valami lett feláldozva a profit oltárán. Most úgy néz ki próbálnak visszaevickélni a gyökerekhez. Amit hiányolok ebből a kis bejátszásból, az a jól megszokott fekete humor. És úgy egyébként is egy játék balgaságait, az akár akció, humorral kellene elfedni. Ahogy a rockstar is felismerte a GTA 4-el. Még hogy milyen komoly játékot készítenek amiben még bicikli sem lesz... Egy GTA-ban könyörgöm... A végeredmény szánalmas lett. Ha ez a játék is fapofát fog vágni önmaga hülyeségeire, ezt a brandet is eltemethetjük majd mondjuk Max Payne és Need for Speed mellé...

(#6) Sebestyen01 válasza Ivy.4.Ever (#5) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem tudom én 3* játszottam ki és élveztem :U

(#7) Ivy.4.Ever válasza Sebestyen01 (#6) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Mondjuk amikor már 25.-ére lépsz be a night clubba és ugyanaz a hatásvadász script jön elő, vagy amikor épp csak nem írja ki szöveggel merre menj és mit csinálj puriston is mert akkora cső az egész játékmenet az számomra paródia.

(#8) Jeanne d'Arc

Engem megfogott !

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) k-adi válasza Ivy.4.Ever (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, a fekete humor tényleg hiányzik :( talán majd legközelebb

(#10) Sebestyen01 válasza k-adi (#9) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Miért baj az ha kicsit komolyabb a szisztéma? :U

(#11) FoxiestFox válasza Sebestyen01 (#10) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mert manapság szinte minden komoly és sötét akar lenni.
Valamint a fekete (vagy akármilyen) humor jelenléte egyáltalán nem teszi a játékot komolytalanná (ahogy az első részt sem tette), hanem dimenziókat ad a történetének és a karaktereinek.

(#12) k-adi válasza FoxiestFox (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pontosan, dying_star jól írja... Egy kis fekete humor mindig jól jön ilyen típusú dolgoknál.

A játék lehet "komoly", de néhol 1-1 poén azért nem rossz ha van :)

(#13) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

15 percet láttunk azt is néhol összeollózva ne temessük azért ennyi alapján! :R

(#14) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na, ennyit azokról, akik az utolsó Hitman hírben itt nekiálltak sirámkodni.
Ez igen jónak tűnik, elsőre a Blood Money-ra emlékeztet.

(#15) wolfman


wolfman
veterán

Én azért örülök, hogy ez még alpha verzió és reménykedek hogy ez még javulni fog. Nem szép a grafika, bár látom konzolra lesz. Egyelőre így még nem győzött meg. Leginkább az interakciók mozgásbeli hiánya aggaszt. Még az első 2 részben nem volt baj, mert 2000 környéki játékok, de most már ennél azért kifinomultabb kéne legyen.
Meg a történet is érdekelni fog, csak annyira hogy Hitman méltó legyen. Nem kell túlkomplikálni, de hihető és elfogadható legyen. És legyen!!!

Azt meg csak remélni tudom, hogy most nem lesz checkpoint visszatöltés után újraéledő ellenség, mert azért majdnem vendettát követeltem!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) Ivy.4.Ever válasza wolfman (#15) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Checkpoint se lesz azt mondták. :DDD És szerintem nagyon helyesen.

(#17) Sebestyen01 válasza Ivy.4.Ever (#16) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Majd ezt akkor is ismételd hogy ha 20* lesz fail a küldetés és 20* kezded előről... :K

(#18) davidsone válasza wolfman (#15) üzenetére


davidsone
addikt

Az épületek és a pálya design szerintem rendben van. De látszik h ez még nagyon alfa az npc-k és a frame rate sincs még rendben, de így elsőre azt mondom jó lesz ez...

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) wolfman válasza Sebestyen01 (#17) üzenetére


wolfman
veterán

Mivel az 'annyira könnyítünk mindent, hogy a tizenévesek is élvezzék a játékot és biztos vásárlóközönség legyenek' játékmenet korát éljük, így nem hiszem hogy a Hitman 1 féle, 'semmi mentési lehetőséged nincs öreg!' felállást hoznák vissza. Azt hiszem, hogy a 2. részben volt, hogy legkönnyebb fokozaton korlátlan quicksave, mediumon 3, hardon 1 és Assassin fokozaton semmi mentés nem volt. Na ezt el tudnám képzelni. Természetesen nehézségi fokozat emeléssek egyre kevesebb segítség (no térkép, no instinct)

...easy fokozaton no célpont! :D

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) Ivy.4.Ever válasza wolfman (#19) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Na a másik baromság meg az instinct...

(#21) Sebestyen01 válasza wolfman (#19) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ilyesmi lesz itt is :K Mindenki megtalálhatja a számítását :K

(#22) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Jónak tűnik, de azért megvárnám amíg kiadják az egészet... :B

(#23) k-adi válasza Ivy.4.Ever (#20) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ahogy a videóban is elhangzik, teljesen kikapcsolható. Ha jól emlékszem a mini térkép is

(#24) wolfman válasza Sebestyen01 (#21) üzenetére


wolfman
veterán

Ezt csak nagyon remélni tudom!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25) haxiboy válasza Ivy.4.Ever (#20) üzenetére


haxiboy
veterán

Mondták hogy jelen van, de teljesen opcionális. Ma már nem(annyira) csinálják meg egy játéknál hogy a használható dolgok, pályabeli elemek (pl mászható falak) teljesen elütnek a többitől, inkább adnak egy lehetőséget hogy kiemeljék a pályából valamilyen speckó effektel. Pl itt az instinct.
Vannak olyan emberek akikből hiányzik a logika, vagy csak nagyon ritkán játszanak ezért nem tudnák teljesíteni a pályákat, nem vennék meg a játékot = kevesebb bevétel, na ezek nekik vannak kitalálva.
Sikerélmény = PÉNZ

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#26) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Nekem egyedül ami nem pozitv:
HOL VAN A VÉDJEGGYÉ VÁLT 2 EZÜST .45-ÖS? :((( Egy fekete van benne :W

(#27) haxiboy válasza Sebestyen01 (#26) üzenetére


haxiboy
veterán

Silverballer :C biztosan benne lesz :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#28) Sebestyen01 válasza haxiboy (#27) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Merem remélni :K

(#29) kengyel


kengyel
nagyúr

Jónak tűnik, várom .

kengyel

(#30) k-adi válasza Sebestyen01 (#26) üzenetére


k-adi
nagyúr

Silverballer lesz benne, csak "upgrade" kell majd.

(#31) Sebestyen01 válasza k-adi (#30) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az a fasza a legendás fegyverhez ami minden küldetésben stock volt upgrade kell nem semmi, innoválódunk úgy látszik :U

(#32) Xelloss


Xelloss
aktív tag

A mozgás és a tömeg nem tetszik és a grafika is gyanúsnak tűnik (értsd konzol port megfontolást gyanítok).

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#33) davidsone


davidsone
addikt

ne sz*rjatok a square enix annyira még nem nyúlt mellé...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#34) haxiboy válasza Xelloss (#32) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez egy alpha footage, itt a tesztelés a lényeg nem az hogy minden csili-vili effekt be legyen kapcsolva, és hogy minden animáció stb a helyén legyen. Biztos lehetsz benne hogy a tömeg is szépen ki lesz dolgozva, pláne a PC port esetében. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#35) Sebestyen01 válasza haxiboy (#34) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Leírtam már hogy ez csak kiragadott 15 perc ami még be be röccen, kis mézesmadzag :K

(#36) wolfman válasza haxiboy (#34) üzenetére


wolfman
veterán

Viszont nekem ilyenkor az is eszembe jut, hogy sok Alpha footage után a véglegest se látom szebbnek. Nem egy játékkal volt már olyan, hogy néztem az alfa verziós videótesztet, majd a végleges ugyan olyan volt, sőt majdnem hogy csak ilyet láttam. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#37) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Jó lesz ez! Én nagyon várom!! Imádom az összes részét és a film is tetszett!

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.