Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joe69


joe69
senior tag

tudtommal usa-ban az at&t a kizarolagos forgalmazo. akkor hogy kerul szoba a t-mobile?:F

(#2) PowerBuldog válasza joe69 (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

nekem inkább attól gurul el a gyógyszerem, hogy az apple az adatforgalomm után akar részesedést....pofátlanság a köbön, komlyan... :(((
nem is tudom őket sajnálni, hogy sorra törik fel a készülékeiket :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) papi77 válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


papi77
addikt

valóban,kicsit sokat képzelnek magukról!!! :(

Az első: NOKIA 1611

(#4) Bash válasza joe69 (#1) üzenetére


Bash
őstag

Rosszul tudod, AT&T mellett az Apple Online Store és az amerikai Apple (retail) Store-k is forgalmazzák a készülékeket.

A hiba viszont tényleg eléggé súlyos. :((

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#5) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Kicsit már szánalmas, hogy az apple ennyit képzel magáról, nem is csodálom, hogy sorra törik fel az i phoneokat. Inkább árulták volna gyárilag kártyafüggetlenül, és akkor most nem lenne ez a herce hurca

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) pink75


pink75
aktív tag

nem értem, mit foglalkoznak ezzel ennyit :U
anno mennyi nokia 3310-et törtek fel?

xxx

(#7) Jadro válasza pink75 (#6) üzenetére


Jadro
veterán

Itt egy kicsit jobban ki van hegyezve hogy az adott szolgáltató hálózatán menjen a dolog, hisz azután is dől a lé. Talán ezért.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, asszem mégse volt túl jó ötlet a pénzéhség - aki sokat markol keveset fog (jelen esetben kevesebbet mint szeretnék)...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Az adatforgalom utáni pénz nem tudom miért illetné az Apple-t. Ehhez szerintem nincs joguk, részemről ennyi a dolog. Én feltörtem mert máshogy nem tudom itthon használni, de nem volt egyszerü.. Azért van ilyen sok független mert sokan ragaszkodnak ehhez a készülékhez, nem vitatom miért, és szeretnék "otthon" is használni, saját hálozaton, amit ők döntenek el melyik legyen.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#11) joe69 válasza Bash (#4) üzenetére


joe69
senior tag

AT&T mellett az Apple Online Store és az amerikai Apple (retail) Store-k is forgalmazzák a készülékeket.

ez igaz, bar az applenel is csak at&t szerzodessel veheted meg a telefont. [link]

azt azonban tovabbra sem ertem hogy mi koze az amerikai t-mobile-nak az iphone-hoz

[ Szerkesztve ]

(#12) WN31RD


WN31RD
addikt

Szerintem egyszerűen törvényileg tiltani kellene a simlockot.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#13) Bash válasza joe69 (#11) üzenetére


Bash
őstag

Ha így lenne, akkor most az azt jelentené, hogy 16 szerződésem van AT&T-vel. :U

A hír egyébként javítva lett nem sokkal később.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#14) DeepDish


DeepDish
őstag

Szanalom apple mit muvel,ezert is szerzek be lassan amcsibol 1-et persze csak magaban keszuleket! :R

(#15) Jégkokó válasza WN31RD (#12) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát igen, sajnos a szolgáltatók nem igy gondolják :(

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) joe69 válasza Bash (#13) üzenetére


joe69
senior tag

hopsz azt nem lattam hogy javitva lett, azt hittem hogy az engadget-en is igy szerepel:B

a szerzodeshez: elvileg csak azzal a simmel tudnad hasznalni a telefont amit kapsz hozza, az mas kerdes hogy mivel azt nem hasznalod igy nem aktivalodik az elofizetes

[ Szerkesztve ]

(#17) orbano


orbano
félisten

elég sok helyen belátták már, hogy ez ellen nem küzdeni kell, hanem alkalmazkodni: ami illegális volt, azt legálissá tenni, így a feketepiac forgalma is az Apple-é lenne. De hát ezek hülyék...

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) bolondember válasza orbano (#17) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem hülyék.

szimplán pénzéhesek.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19) NagyMesterB


NagyMesterB
tag

unioban hol is törvénybeütköző a simlock? Svéd meg Francián kívűl?

Vajon nálunk mikor lesz az :F

[ Szerkesztve ]

Veszélyes lehet bemelegítés nélkül valaki más szemével látni a dolgokat.

(#20) #54715584


#54715584
törölt tag

nem is ertem hogy kerul kepbe a feketepiac...ha rendesen megvasaroltak a keszuleket, akkor nem szarmazik kara a "szolgaltatonak", az meg hogy feltorik es tovabb adjak, mar koze nincs hozza, mert megkapta erte rendesen a penzet...nem? :)

(#21) Xantomas válasza orbano (#17) üzenetére


Xantomas
őstag

Csak azzal igen sokat veszteni az Apple a presztizséből, és a kialakult hypeból.
Az Applet az érdekli, hogy megvegyék a készüleéket, és maradjon a rajongás, a szolgáltatókat az, hogy használják is a készülékeket, ami a részezefési díjnak köszönhetően az Applenek ugyancsak érdeke. Persze, majd biztos szeretne elesni attól a díjtól, ami a szolgáltatóktól kap...

Amit mindenki megvehet, és használhat, azért nem rajonganak az emberek, és ha mégjobban elterjed, akkor a nép várni fogja a következő generációt, aminek az lesz a következménye, hogy az eladások visszaesnek.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.