Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Valaki látta rajtam kívül?

Harrrr!!!!

(#2) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Tudtam volna olyan képeket küldeni, biztos nem lettem volna első de a fülük is ketté állt volna. "Új Magyarország" aaaz.

Amúgy a plakátot nem láttam.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3) cizoe válasza Tomaaasz (#2) üzenetére


cizoe
őstag

Jujj, ha erről tudtam volna. :DDD

(#4) Tomaaasz válasza cizoe (#3) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

[OFF]Azt hiszem. Haveromat most támadták meg az utcán, nappal.
Senki nem hívott rendőrt, vagy 10-en nézték végig ahogy szétverik. Aztán a rendőrök cirka 35 perc alatt kiértek, a belvárosba.

Előtte nem volt szabad járőrük, miközben mondta haver hogy ott verik szét a fejét.

Gratulálok nekik. Küldtem volna két vérbe fagyott 18 éves kölyökről képet mit szóltak volna hozzá.

Azt meg sem említem hogy 1,5 éve csatornáznak.
[/OFF]

Hogy ne csak off legyen, én biztos nem vettem volna észre. :U

[ Szerkesztve ]

Oda mentem, ahol vagyok!

(#5) Thunderzolee válasza Ndruu (#1) üzenetére

Én láttam a plakátot, (még Karácsony előtt Népligetnél, mikor hazafelé mentem), rá is akartam keresni neten mi is ez valójában, de elfelejtettem.
Azt gondoltam Geszti csinált megint valamit. :B
Arra figyeltem fel a plakáton, h ott van az a pár tekercs film. Talán a mai fiatalok már nem is nagyon tudják, mik azok ott a plakáton; lévén a digitális gépekbe már nem kell film.
Kár, h már nem lehet a képeket megnézni.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Jégkokó válasza Tomaaasz (#4) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ilyen a világon bárhol előfordulhat.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Valóban zavaró kissé a felszólító módú mondatok helytelen írásjellel történő lezárása, mert azonfelül, hogy helytelen, kicsit olyan hatást kelt, mintha valaki halál unottan hangoztatná ezeket a mondatokat. :D Mondjuk nem olyan óriási hiba, de persze egy plakáton írjanak már helyesen. A hibás plakátokon én is mindig csodálkozom, hogy egy cég hogy adhat ki ilyet a kezéből - ha egy átlagember észrevesz rajta égbekiáltó bakikat, akkor ott az egész tervezőgárdának hogy nem tűnt fel? :D Nyilván nem egy ember készíti magát a tervet, az ellenőrzést, a megrendelést, a kivitelezést... :(
Igaz, elképzelhető, hogy valahogy a nyomdában sikerült elcs×szni.

Mondjuk nyilván Te is láttál már ennél ezerszer durvább hibákat is, az akkor sem mentség erre - de ez azért legalább nem olyan hiba, amitől kaparom az arcom. :D

(#4) Tomaaasz: bár a haverodat sajnálom, nem értem, hogy kapcsolódik a sztori a cikkhez... :D

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.