Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daczy


Daczy
aktív tag

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Pont erre volt szükségünk... ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Problem? Szerintem lehet ez abszolút jó játék is. A CSI Miami-val játszottam, sőt, végigjátszottam, az nagyon is jó és szórakoztató játék volt. A CSI NY viszont egy hulladék, sima gagyi tágykeresős baromság.

Lehet róla nézni gameplayt (Miami), nyomozni kell, bizonyítékokat találni, azokat rendesen géppel vizsgálgatni, vallatni embereket, teljesen jó, változatos, érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Yaaay!
Kedvenc sorozat, mindig nézem! :B
Remélem sikerül valami jót összehozniuk...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) DeFranco válasza DeFranco (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, amúgy ezt úgy kell olvasni, hogy nem vagyok rajongó, egy CSI vagy NCIS részt sem láttam még soha.

(#6) bullseye válasza DeFranco (#5) üzenetére


bullseye
addikt

- NCIS, sose hallottam...
- Ez elég kínos.
- Az NCIS olyan, mint a CSI?
- Csak ha dyslexiás!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7) Sonja


Sonja
veterán

Kedvenc sorozatom, így szeretettel várom a játékot! :C

Magyar nyelv várható hozzá, nem tudja valaki? :F Ha alapból nem is, remélem azért lefordítja valaki. :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8) Sirandrish válasza Sonja (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos lefordítja valami fan..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Barátnőmnek biztos kelleni fog,neki mániája ez a sorozat. :D

06-3o/9759I39

(#10) imibogyo válasza Daczy (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Én sem értelek. Simán lehet ez még egy jó játék is. Addig amíg nincs hivatalos gameplay videó, addig szerintem ne temessük előre. Bár nekem is van egy félelmem. ;]

(#11) KaLeun


KaLeun
senior tag

Rule #0: Never play with the NCIS game...

[ Szerkesztve ]

Cila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.