Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flakter


flakter
tag

Ez tetszik, ki is lesz próbálva az este folyamán :DD

..FlaK..

(#2) Kanczy


Kanczy
veterán

Miért kell flúgos firkáknak hívni őket? :(

(btw a címben játssz)

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) djculture


djculture
félisten

(#4) zenwalk


zenwalk
senior tag

Csak PC-re jön ki? :D

(#5) Vistaboy válasza Kanczy (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Tudom, hogy Bolondos Dallamok itthon a Looney Tunes, de a filmben így nevezik őket - lehet, hogy nem láttad még, de aki megnézte, biztos nem szörnyülködik rajta. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Televan74 válasza Vistaboy (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én inkább a megvalósításukon szörnyülködöm. Jobb lett volna eredeti formában és méretben megtartani őket. Számomra így ebben a formában felejtős.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) ledgeri válasza Televan74 (#6) üzenetére


ledgeri
nagyúr

+1 és hová tűnt Taps farka???

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) solaris17


solaris17
aktív tag

Hát tényleg elég flúgosak, szerintem a modellező is flúgos volt.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#9) banhammer


banhammer
veterán

Anno moziban néztem meg a Space Jam-et.
Jó kis egy estés móka volt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) Lei559


Lei559
tag

Nem tudom.. nekem ez inkább a horror kategória.. Ettől függetlenül az SJ-t szerettem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.