Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HS 2142


HS 2142
őstag

Ez az Osmos kedves játéknak tűnik, de így első ránézésre nem sokkal összetettebb, mint a spore legelső fejlődési fázisa. Nem kötne le sokáig.
A GTA 4-et meg már a múltkori leárazáskor megvettem, viszont akinek eddig nincs meg az éri meg a listából a legjobban. (vagy a TF2, arra viszont már sokkal több lehetőség (akció) volt beszerezni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2) zorrobomber válasza HS 2142 (#1) üzenetére


zorrobomber
tag

Igen, hasonlít a Spore első fázisára első látásra, itt viszont azért ki van hegyezve sokkal jobban a játékmenet. Olyannyira ki van hegyezve, hogy egy idő után baromi nehéz, egy-egy pályának rengetegszer nekifutottam, szinte az se mindegy milyen irányba indulsz el kezdésként, és iszonyat gyorsan kell falni a bolygókat, mert a rivális(itt van olyan is) hihetetlen gyorsan megszedi magát és egy idő után esélyed nincs utolérni. Mindemellett nagyon hangulatos és el lehet vele lenni jódarabig.

hello english friends! whatwhatwhaaat

(#3) HS 2142 válasza zorrobomber (#2) üzenetére


HS 2142
őstag

Na ja amikor bár akkor "bogyók" vannak mint a Nap, te meg akkora vagy mint egy morzsa az már kihívás. Lehet teszek vele egy próbát, mert egy tábla csoki ára most a játék, annyi meg belefér, nem? :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Az ARMA II is elég jó ajánlat, ez még nem nagyon volt leárazva. Jó kis játék, csak sajna elég bugosra sikerült. De a stílusában messze a legjobb, szerintem.

Laci

(#5) ollie válasza HS 2142 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kellemes játék az Osmos, én még a karácsonyi leárazáskor vettem meg. Ennyit bőven megér.

***

(#6) anulu válasza Gusztáv (#4) üzenetére


anulu
félisten

kar, h jovo het elejen jon fizetes, erosen gondolkodom rajta...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

asszem a tegnapi Wolfenstein 2,5k után ma egy GTA4 fog befigyelni? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) ollie válasza bolondember (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Wolf le volt árazva tegnap?? És ezt én miért nem vettem észre?

***

(#9) D1Rect válasza Gusztáv (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Azóta csak reszeltek a bugokon. Nem?

(#10) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Devil May Cry 4 lehetne már jó leakciózva:)

(#11) D1Rect válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Az, megvan lemezen, de lehet megvenném steam-en is. :K

(#12) csoli31 válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


csoli31
aktív tag

Nem volna rossz, mert a harmadik része igencsak tetszett PS2-őn! Egy ezrest még én is ki tudnék adni rá (többet sajnos nem). A Mass Effect 2 CE (5880FT-ért szállítással együtt, vétek lett volna kihagynom) rendelés után, már többet nem tudok kiadni. :(

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#13) bolondember válasza ollie (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bocsánat, rosszul fejeztem ki magam - a madaras tacskóban ennyi, HUF-ban.

elnézést! :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) ollie válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Talán 2 hete volt leárazva, ha jól emlékszem.

***

(#15) csoli31 válasza ollie (#14) üzenetére


csoli31
aktív tag

Hát akkor erről már én is lemaradtam. Lehet nem figyeltem. Mondjuk akkor nem is lett volna rá pénzem.

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#16) anulu


anulu
félisten

azert igazan kint lehetne, h pl a kov 3-5 napban mi lesz akcios...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) ProEvoFan válasza ollie (#14) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ezt én sem vettem észre, vagy csak számomra nem volt megfelelő a kedvezmény
-75%kal kiegyeznék :DD

(#18) D1Rect válasza ollie (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

A related news-ban nem találtam, de most se vészes 13€. Picit vettem olcsóbban a lemezeset.

(#19) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Engem csak az Oblivion érdekel így látatlanban, mind1, ha nem is lesz leárazva, akkor is megveszem a Deluxot. Láttam D1Rect megvetted nemrég :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) D1Rect válasza Scholes9 (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, de akkor olcsó volt.

(#21) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ez az Osmos felb...piszkálja az idegeim. Egyes pályák mocskosul nehezek. :(((

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#22) ollie válasza PowerBuldog (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, de legalább keveset fizettél azért, hogy idegeskedhess. ;]

***

(#23) Gusztáv válasza D1Rect (#9) üzenetére


Gusztáv
addikt

Persze, csak az első rész is olyan volt, hogy sok 100 mega patch után is csúnya grafikai hibák voltak ati kártyákkal. De azért megveszem, mert nagyon jó kis játék. A Operation Flashpoint: Dragon Rising már megvan, de az valahogy más lett.

Laci

(#24) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

öhh GTA4 2e FT -ért nem rossz ;]

[ Szerkesztve ]

PS4

(#25) #40835072 válasza mrhitoshi (#24) üzenetére


#40835072
törölt tag

annyiért nem :DDD

(#26) h-yle


h-yle
addikt

Steames Mass Effectet olyan szívesen vennék, de mág így is 2x annyiba kerül mint a dobozos verzió :(

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#27) cskamacska válasza h-yle (#26) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem ér annyit a Steam változat. 4000 az új ára itthon majd mindenhol, annyi felárat nem ér meg. Pláne hogy így is kell egy onlány szolgáltatóhoz (EA/Bioware saját biszbasza) csatlakozni.

Viszont a Flatoutról jókat hallani. Tényleg olyan jó az?

Red Orchestra igéretes, bár kicsit öregecskedő, no meg úgy tűnik már csökkenget a játékosok száma a pár évvel ezelöttihez képest.

Red Faction Guerilla újra megvehető nálunk(valami csoda folytán régió korlátos volt pár hónapig), 5€-t simán megér, azóta sincs olyannyira rombolható környezet a játékokban mint ott. Egy közepes sandboxosított FPS, de az épületek rombolhatósága nagyot tud dobni az élményen.

Torchlight tavaly óta legalább 4x volt leárazva, a tűzlabdát dobáló macsek miatt megéri :) , egyébként közepes Diablo klón, gagyi, de tünci grafikával.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#28) HS 2142 válasza cskamacska (#27) üzenetére


HS 2142
őstag

A Flatoutból nekem leginkább az örült mini játékok maradtak meg. Idegesítőek, de jókat röhögtem rajta. Tehát a játékot, ha nem veszed véresen komolyan akkor bőven megéri.
Rossz minőség, de szemlélteti mire gondolok (ez a kedvencem, de ne aggódj vannak normális versenyek is ez bónusz)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#29) Pubszon


Pubszon
veterán

Számomra meglepő, hogy a SFIV a legdrágább, mondjuk nekem a legjobb is. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#30) ollie válasza cskamacska (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Flatout nagyon jó! Szerintem a legjobb arcade autóverseny (arcade, tehát nem szimulátor!), és még szép is. Ennyiért szó szerint ajándék.

***

(#31) Scholes9 válasza ollie (#30) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Megvéve.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.