Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) Lord Myn válasza #59063552 (#41) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Az elektromosság, a tűz, a víz, a földrengés, (de talán még az atombomba is) együttvéve nem olyan veszélyes, mint a közösségi média. "Életképtelen", persze, akkor szerinted én is az vagyok?

Mint írtam informatikusként dolgozom, és az informatikai biztonságtechnikában dolgozó kollégáim egyikének sincs semmilyen fb profilja (ezt most itt vegyük gyüjtőfogalomnak a közösségi oldalakra), valahogy az ő véleményükre jobban adok, mint a tiédre vagy olyanokéra, akik szerint, ha nem vagy fenn a FB-n, akkor nem is létezel...

Egyébként külön érdekesség, hogy ők mutattak egy pár trükköt, hogy mit lehet kiber bünözőként tenni, még olyan esetben is, ha semmilyen vagy fals adatokat ad meg valaki a FB-n és ez csak a jéghegy csúcsa volt, mivel kútfőből, egy kis IQ-val ezek a végtelenségig fejleszthetőek...

Egyébként nekünk sem volt még sose FB bejelentkezésünk és négyen vagyunk a családban és ez így is marad, amíg egy háztartásban élnek a gyerekek velünk (utána felnőttként, nyilván azt csinálnak, amit akarnak, de remélem jó nevelést adtam ilyen téren is...)

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.