Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z a hangya


Z a hangya
tag

Az eleje nem tetszik, túl vastag alul-felül a káva.

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#2) bollokcs80 válasza Z a hangya (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ez tény, plusz a chipset sem egy előremutató darab. Ezzel együtt egy jó átlagos középkategóriás darab.

B.Cs.

(#3) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Ez melyik kínai telefon márkázott változata? Komolyan kérdezem.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4) smkb


smkb
őstag

Ha 45-50 akkor drága. 49 egy Matz - Krüger Live 2, ami sokkal szebb és, amiben mégiscsak egy Snapdragon 400 van, ami azon kívül, hogy gyorsabb, nem kicsit mgebízhatóbb pl GPS szempontból, mint az MT6582. De ugyancsak inkább 60.000 et adnék a 2 simes Motorola Moto G-ért.

(#5) Csapoati válasza smkb (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is sok 50 ropi egy kivulrol Huawei-klon tucatkinai atmatricazott cuccert. Mondjuk azert a hangminoseg meglepo.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Janika-1982


Janika-1982
tag

Alakul ez majd a későbbiekben,egy újabb márkát üdvözűlhetünk. :C

(#7) ALBY


ALBY
senior tag

Nem rossz, de szerintem bármelyik Jiayu megeszi.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#8) M5Norbi válasza smkb (#4) üzenetére


M5Norbi
őstag

Engem kifejezetten meglepett az ára.
Végig azt hittem ez olyan 30-35 körüli.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#9) helltp


helltp
aktív tag

Nálam nagyon kapufa ez a design, i4 keverve a Z1C káváival ;] , olyan mintha a legutolsó kínai OEM gyártó egyik alja modellét szedték volna elő, pedig 40k-ért akár versenyképes ajánlat is lehet ha tényleg ilyen jó a kijelzője meg a hangminősége.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#10) Lirion


Lirion
addikt

Ilyen ronda, batár nagy kávával ellátott telefont rég láttam már. A kezdeti időkből származó érintős mobilokat juttatja eszembe, amikor még több volt az előlapon a keret, mint a kijelző...

(#11) TechData


TechData
tag

Az eleje nekem sem tetszik, túl vastag alul-felül a káva. Inkább ezen az áron AKAI okos telefont vennék, vagy GSmart-ot.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#12) helltp válasza TechData (#11) üzenetére


helltp
aktív tag

Most ránéztem erre az akai oldalra. Egy olyan "gyártótól" aki annyira nem foglalkozik az általa brandelt telefonokkal, hogy akkora baromságot képes írni a hivatalos oldalán, hogy a 6582-es Harvard architektúrás :Y , nem biztos hogy mernék telefont venni. Javítson ki valaki ha csak nekem nem jött át, de más értelmezését én nem látom annak a szónak ott.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#13) lowlight


lowlight
tag

Ezt a szemetet valaki forgalmazni fogja nálunk? Úristen... Minek ez ide?! :W Jellegtelen kívül-belül...

(#14) Árpi001


Árpi001
senior tag

Ez kb úgy kellet mint egy falat kenyér.:)
Nem tudom kik a célcsoport,de előre sajnálom őket! :O

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#15) babkukta


babkukta
senior tag

Ez hogy néz ki??? Ezzel a kávával 2x akkora a telefon, mint amilyennek lennie kéne. Ez a név is furcsa picit :F

Üdvözlettel, Tibi

(#16) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az a káva, te jó ég!

Meg mondjuk a 9 pontot sem tudom értelmezni az adatkommunikációnál a táblázatban.

(#17) no more


no more
addikt

Jézusom, de ronda... Na meg 60-ért azok a fotók... huhh.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#18) gerii


gerii
addikt

EU szinten kellene már foglalkozni az ilyen és hasonló ipari hulladékok forgalmazásának betiltásával.

(#19) Magnat


Magnat
veterán

Inkább egy Op3n Dott 30k-ért.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#20) M3oH


M3oH
addikt

Tipikus kínai MTK tucat modell. De 60et nagyon nem ér.

(#21) judas13


judas13
addikt

50 HUF feléért sem kéne. Nagyon drága a semmiért.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) joey04


joey04
titán

baromi ronda és baromi drága

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) zdanee


zdanee
őstag

A MIUI5 ikonkészletét ezek szerint 'Sand'-nek hívják. Szóval az egy homokos téma. Ezt eddig nem tudtam, köszi MyWiGo!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ennyi pénzért szerintem ez egy kicsit vicc kategória :)

Finn the human

(#25) hagymas7up


hagymas7up
tag

Ebbe a cégbe nincs benne a 3betűs navi cég? Csak mert a név vége tökéletes egyezést mutat.
Nem ide vág, de ha már eszembe jutott: Az még mindig Magyar fejlesztés vagy már azt is eladtuk külföldre?

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#26) pengwin válasza TechData (#11) üzenetére


pengwin
addikt

Az AKAI volt az a márka, akiknek az első MA! által tesztelt "okostelefonjában" 2 éve egy magát 4.0-ának hazudó Gingerbread futott 256MB RAM-mal, a tesztprogramok szerint pedig egy 2GHz-es, kétmagos SoC volt benne. Ja, és nem volt benne 3G támogatás.
Szóval én annyira nem bíznék az AKAI "minőségében". Inkább egy Op3n Dott telefon, ami pont ugyanazt tudja, mint ez a MyWiGo, csak fele ennyiért. Vagy ha már 60-at ráköltenék, akkor egy Moto G 4G vagy Dual SIM...

(#25) hagymas7up
Az iGo úgy tudom eredetileg izraeli-magyar koprodukcióban készült, ma meg már inkább izraeli, mint magyar.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#27) embe


embe
nagyúr

Nagyon gagyi, nagyon ósdi - de legalább drága.

Ilyen sz@rokat miért kell egyáltalán ide berakni?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28) hagymas7up válasza pengwin (#26) üzenetére


hagymas7up
tag

Köszönöm a válaszod. Közben érdeklődésből megnéztem kicsit a dolgot és annyit pontosítok, hogy hál' isten ezt nem dobtuk ki az ablakon. Nagyrészt még mindig Magyar cég.

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#29) blueMerle válasza embe (#27) üzenetére


blueMerle
veterán

Elrettentésnek :DDD

(#30) embe válasza blueMerle (#29) üzenetére


embe
nagyúr

Ja-ja. Ez a negatív példa. Így 1-2 túlárazott nevesebb gyártó modellje már mindjárt olcsóbbnak hat.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#31) Kex613826


Kex613826
tag

Csak nekem van nagyon Huawei copy érzésem?

Be positive, nothing is perfect!

(#32) Pocok256


Pocok256
veterán

Csúnya mint a bűn 60 ért pedig nevetségesen drága.. fele ennyiért még esetleg.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#33) Tomi_Ohl válasza zdanee (#23) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ez nekem is egyből feltűnt :D legalább nevet adhattak volna neki jobbat :U

Azok a kávák :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#34) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos pofátlanul "Drága2 vacak,no ki ezt hazánkban ennyiért hivatalosan forgalmazza,az biz haveri?,PROFIT hajhászo bünbanda! :F

föolvaso

(#35) RBJ


RBJ
addikt

Akkor inkább thl t6s ami szerkezetileg teljesen megegyezik. Kintről kb 24000, itthon [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#36) Napfénysüti

Első fecskének elmegy egy új gyártótól.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#37) zombinyul


zombinyul
addikt

"Színhőmérséklet 9255 K "
Hogy lehet annyira szép a kijelző egy ilyen értékkel? A fényerő sem túl acélos... Mindegy, a szem biztos mást tapasztal. :) A normál sim ritkán látott vendég. Vastag káva, de maga a telefon szerintem szép. :) Csak nagyon túl van árazva, ennyiért sokkal inkább 635 (de droid vonalon is van ezernyi jobb ajánlat). 30-35 volna a reális. Maximum. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#38) mekker


mekker
őstag

Unalmas ez az Android front. Néha bejön MA-ra is 1-1 egzotikus készülékről cikk, de azok is csak átcímkézett kínai gagyik valójában..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#39) Goeg


Goeg
csendes tag

Az előlap olyan ronda, hogy most törölgethetem a rókát a monitorról :F

(#40) janeszgol válasza helltp (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Ma ha jól tudom minden processzor felépítésében a hardver architektúra elveit is alkalmazzák (külön utasítás és adatút).

Van egy weboldal, meg kell keresnem. Ott megnéztem vagy 40 féle ARM architektúrát (nem nehéz, annyi van, mint a szemét) és mindegyikhez odatették, hogy "Architektúra: harvard". Az Apple chipjeihez is (A6, A7, A8).

Ha ezt eddig is tudtad, akkor félreértettem, amit írtál.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#41) Emtra


Emtra
tag

Na hát ez miez? igo myaudio wii keverék. akkar lenni mert nekem nagyon úgy tűnik hogy itt alaposan össze keverték a fazon a haszonnal

(#42) eclipse92


eclipse92
tag

Komolyan azt hittem lesz vagy 30-35 ezer..így a tesztet olvasva.. kicsit ledöbbentett a valós ára.. ennyiért már ha jól tudom kínából simán szerez az ember magának egy Zopo C2-t.. ami azéért nem kicsit minőségibb cucc (full hd kijelzős).. ez ennyiért vicc.. 30ért a tacskós teló is tud ennyit majdnem..

[ Szerkesztve ]

(#43) domel


domel
tag

Így a sokadik telefon teszt után nekem már az összes egyforma :DDD Hasonló tudás, hasonló árak, nagyjából ugyanazokból az alkatrészekből (alkatrészgyártóktól). A formatervet próbálják megújítani, de egy olyan eszköz, amin van egy képernyő és három gomb, ott nem sok mindent lehet tenni. Amúgy a telefon annyira csúnya, hogy akár én is tervezhettem volna.
Tervezhetnének már valami újat, mondjuk egy olyant, amin a kijelző a telefon hátulján van, a hátulja meg az elején, és legyen mondjuk 5cm vastag, és legyen olyan nehéz, hogy meg tudjam vele védeni magam

(#44) helltp válasza janeszgol (#40) üzenetére


helltp
aktív tag

A "hardver architektúra" alatt nem tudom pontosan mit értesz, de a többi rész téves, modern processzorok túlnyomó részének alapja a neumann architektúra (1-2 kivétel van, pl. a mikrokontrollerek). Biztos vagyok benne hogy a Cortex A7 nek nincs köze a Harvard architektúrához, ahogy a többi nagyteljesítményű arm által tervezett magnak sincs.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#45) pengwin válasza helltp (#44) üzenetére


pengwin
addikt

Harvard architektúrára gondol, és a modern processzorok erre, vagy valamilyen módosulatára épülnek, mivel a Neumann (avagy Princeton) architektúrának elég komoly korlátai voltak mert egy memory bus-t használt írásra és olvasásra, és a kettőt nem tudta egyszerre csinálni.

Üdv, pengwin

(#46) azopi74 válasza pengwin (#45) üzenetére


azopi74
addikt

Nem az írás és olvasás elkülönítéséről szól a Harvard architektúra, hanem az adat és utasításról.

(#47) azopi74 válasza helltp (#44) üzenetére


azopi74
addikt

Az összes mai CPU a harvard architektúra alapelveit követi. ( módosított harvard architektúra.

(#48) troller


troller
senior tag

Ugyanezzel a hardverrel 30k HUF 2 év garival a Tesco Op3ndott mobil, najó a kamera "csak" 5MP.
Szerintem egy kicsivel jobban megéri...
Tényleg, tesztelni nem akarjátok?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#49) gezu1025 válasza troller (#48) üzenetére


gezu1025
tag

Pontosan erről van szó. Ez ennyiért rablás.

[ Szerkesztve ]

(#50) helltp válasza azopi74 (#46) üzenetére


helltp
aktív tag

Igazatok van, én mondtam hülyeségeket. Megkopott már a számítógép architektúrákból szerzett tudásom. Tudom hogy mi a különbség a kettő között, de valamiért úgy rémlett hogy a harvard architektúra csak kis körben elterjedt (valószinűleg az eredeti harvard járt a fejemben). Bocs a sok offért, befejeztem.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.