Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) McSpy


McSpy
őstag

Az ebay-n lehet már kapni méghozzá GBP 129.99,igaz make offer-n van,de azért még 100-rt is kicsit sok :K

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#2) Graphics válasza McSpy (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ööö... 33 csillagos eladó? :U

Khm.. Nem nagyon reális a dolog...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) dzsi23


dzsi23
addikt

A végtelenedik 6582-es telefon, de olyat még egyszer sem láttam, hogy HD kijelzőhöz ideális lett volna ez a processzor.

[ Szerkesztve ]

(#4) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

35 font? :Y Az kb 14000 forint, nem 31. Elég kevésnek tűnik. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) szabi__memo válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én sem tudom, hogy jött ki

(#6) McSpy válasza szabi__memo (#5) üzenetére


McSpy
őstag

+100% adó :D

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#7) riszter válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


riszter
senior tag

Az inkább £70-75 környéke! Basszus jól elszállt a font is, 430 forint!

Vivere militare est

(#8) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

35 fontból hogy lett 31k huf?

(#9) szabi__memo válasza riszter (#7) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

430? Lemaradtam 395 körül. Nem semmi

(#10) #86973952 válasza szabi__memo (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

421.5800 HUF jelenleg a hivatalos középárfolyam.

(#11) szabi__memo válasza #86973952 (#10) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Laza

(#12) haruspex válasza dzsi23 (#3) üzenetére


haruspex
aktív tag

Pláne, hogyha jól tudom a gyártó is csak qHD-ig ajánlja. Illetve a 2000 mah akku érték sem túl izmos ehhez a kijelzőmérethez. A Sony e4 kiegyensúlyozottabb ajánlatnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#13) Hunt3r22 válasza riszter (#7) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Magyarország jobban teljesít. :DD

Xr

(#14) helltp válasza haruspex (#12) üzenetére


helltp
aktív tag

Az E3 is 60k körül nyitott, inkább öljenek meg minthogy annyi pénzt basszak el költsek egy alsó-középkategóriás sony fantasztikumra.

Ha a huawei foglalkozott az optimalizációval valamennyit, és be tudná hozni ide 35k-körüli áron, szerintem bestbuy lenne, böngészni/filmezni jóval jobban lehet ezen mint a 4,5" qHD-n, és ahhoz talán még elég is lenne a hardver.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#15) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ez a budos mt6582 sosem fog elfogyni, hogy meg mindig ezeket is rakjak uj mobilokba? :W

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16) atosan válasza helltp (#14) üzenetére


atosan
addikt

Hardver még csak csak, de az aksi erre a felbontásra és kijelzőméretre már kevés.

Maine coon

(#17) dzsi23 válasza helltp (#14) üzenetére


dzsi23
addikt

Hogy jön ide az E3 60k-s nyitóára? Az E4-ről nyitóára függetlenül 34k, telenornál 29k...

(#18) dzsi23 válasza helltp (#14) üzenetére


dzsi23
addikt

Ja, egyébként senkit sem érdekel, mire költöd a pénzed, nem fognak megölni miatta, viszont nem halnál bele, ha kicsit utánanéznél a dolgoknak, mielőtt valamit trágár módon ócsárolni kezdesz! Ha meg esetleg mégis belehalnál, meg van oldva a "problémád"! ;)

(#19) helltp válasza dzsi23 (#18) üzenetére


helltp
aktív tag

Úgy jön ide, hogy az az elődmodell. Igazad van, benéztem, azt hittem, hogy most jelent meg, ezért automatikusan az előd árából indultam ki, nem hinném hogy ez akkora hiba lenne ami indokolná a stílusod. Legközelebb az ilyen jellegű személyeskedést inkább priváltban intézd...

Egyébként ennyiért tényleg elég jó ajánlatnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#20) TRIvidore


TRIvidore
tag

A végfelhasználói árat majd meglátjuk, de mindenesetre kategóriájában (Huawei - Y...) ígéretes alternatívának tűnik. Aztán majd kiderül h India only. :D

Never say no to...@##%%£...Panda

(#21) Bad Pritt válasza dzsi23 (#17) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt honnan tudod, hogy mennyiért fog nyitni? Lehet lemaradtam róla, de én nem láttam sehol nyitóárat még ahhoz a készülékhez... :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22) dzsi23 válasza helltp (#19) üzenetére


dzsi23
addikt

A te stílusodat sem indokolná az sem, ha 70ezerért kezdene az E4, és veled ellentétben én még kulturáltan kommentáltam (még ha neked nem is tetszik). :) Egy megjegyzés miatt meg nem fogok privát beszélgetést indítani. :)

(#21) HáGé:
Pl. itt. És nem csak nyitni fog, hanem már többen meg is vásárolták. :) A telenornál még nem lehet megvenni, de a letölthető árlistán már szerepel ("hamarosan" kapható).

[ Szerkesztve ]

(#23) Bad Pritt válasza dzsi23 (#22) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Köszönöm, nagyon jó hír, pont telóvásárlás előtt vagyok és ez is egy remek alternatíva számomra. :K

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24) helltp válasza dzsi23 (#22) üzenetére


helltp
aktív tag

Ha 60k felett akarnak eladni mt6582-t, az indokolná, más tészta hogy benéztem, ez egy elég jó ajánlat, de lehetett volna normálisan is reagálni. És ha a szemelyeskedés szerinted kulturált, arra már nem tudok mit mondani. Ezzel befejeztem nem offolok tovább.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#25) Graphics válasza dzsi23 (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha Telenornál 29 lesz, akkor az E4-et viszik majd mind a cukrot, habár én a legjobb vételnek az E4g-t tartanám picivel felette.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) dzsi23 válasza helltp (#24) üzenetére


dzsi23
addikt

Mivel itt senki sem tudja, hogy ki vagy, és szerintem nem is érdekel senkit (ahogy az sem, hogy én ki vagyok), így belefér egy kis személyeskedés. Nem is vártam, hogy tudj rá valamit mondani. A trágárság viszont nem idevaló... ha meg ennyire zavarna egy japán cég árképzése, akkor nézesd meg magad! Nem kötelező megvenni egyik telefont sem. Viszont most már kezd sok lenni a kis személyeskedés, így én is befejeztem. :D

(#27) #86973952 válasza fornettisuti (#15) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mindent el lehet adni, csak jól kell árazni.

Egyébként ez sem új telefon. Bár nem annyira régi, mint a 3C, amiből a gyengébbik verziót csomagolták újra az EU -s piacra.

[ Szerkesztve ]

(#28) dzsi23 válasza Graphics (#25) üzenetére


dzsi23
addikt

Biztos elkapkodnak majd jópárat, bár most épp 30k az árlistán, de az az 1 ezres már nem oszt, nem szoroz. A kijelzőre már panaszkodott 1-2 ember (nem érzékel néha, vagy máshol érzékel), csak nehogy tömegesen jöjjön elő, mert akkor bukta. Az E4g tényleg jobb, de annak még kérdéses az ára. :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Fejvadi válasza fornettisuti (#15) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:DD

(#30) hemaka


hemaka
nagyúr

Majd egy teszt megmondja milyen is a cucc. Bar az MTK soc-tol mindig kiraz a hideg. :D

(#31) Mappa


Mappa
addikt

Jól látom a hátlap bőrrel van befedve vagy ez valami bőrhatású műanyag vacak? :U

nem kötelező megadni

(#32) Graphics válasza Mappa (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Anyagában van így nyomva a plasztik. :) G620S-nél már volt valami hasonló

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Mappa válasza Graphics (#32) üzenetére


Mappa
addikt

Köszi, bár tetszett volna egy olyan megoldás :B

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.