Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

A Samsung szerintem nagyon jó és minőségi anyagokat fog használni, most erre mennek rá. Az komoly ha a készülék oldala tényleg olyan anyagból készült. Grat!

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

erre kijelenteni hogy nem hasonlít elég erős :U biztos véletlen, hogy 20 különböző helyen is erről olvasni...

[ Szerkesztve ]

(#3) Don't Panic válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


Don't Panic
senior tag

most mindenki erre ment rá gondolom...

gionee_elife_s7

[ Szerkesztve ]

(#4) bteebi válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


bteebi
veterán

És mi van akkor, ha hasonlít a szifonra? (Már a milliárdos pereket leszámítva ;].) Nekem igazából egyik telefon se tetszik, bár a Samu talán egy fokkal csúnyább. Mondjuk a linkelt képen - alulról - elég jól néznek ki.

Egyébként amíg az USB csatlakozónál az alsó elhelyezés a logikusabb, addig a jack csatlakozónál ez pont fordítva van, úgyhogy egyik gyártó megoldása sem ideális, még ha nem is fail.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) @oskodo;)


@oskodo;)
újonc

Meg kellett volna kerdezni a termek menedzsertol hogy nem tartja e soknak az 1.7 Gb ram felhasznalast amit a
"letisztult" touhc wiz es az android rendszer alapbol felhasznal a 3Gb bol es marad 930Mb ... :( lol

[ Szerkesztve ]

(#6) mekker válasza Márko88 (#1) üzenetére


mekker
őstag

Ja, hát nem mehet minden egyszerre nekik sem, elvégre a prémium anyaghasználat, az IP67 és az egyedi dizájn már túl sok egyszerre.
Legalább a speciális alumníniumból készült keret és a 80%-kal kevesebb felugró ablak majd kiemeli a tömegből.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#7) Fejvadi válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Tényleg hasonlít, vannak mindkettőn kerek és szegletes nyílások.

(#8) nLali


nLali
senior tag

Micsoda kínos kérdések...

(#9) Stanley-B. válasza Fejvadi (#7) üzenetére


Stanley-B.
őstag

pont ugyanúgy elhelyezve, és pont olyan lekerekítéssel. :) és mindezt pont azután meglépve hogy kijött az iPhone 6.
Mondom, biztos véletlen hogy tele az internet ezzel, biztos mindenki csak rosszul látja.
Bocha is csak hobbiból kérdezett rá direkt erre.

[ Szerkesztve ]

(#10) M5Norbi válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nem lehetséges hogy a belső alkatrészek elhelyezkedése így adja ki?

Nem vagyok mérnök csak agyaltam rajta.....

Bár amúgy szvsz mindegy hogy ezen a két telefonon történetesen ugyanott vannak a lyukak.
Ezen majdnem szőrszálhasogatás fennakadni.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Na Ő egy korrekt ember. Le a kalappal előtte. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) mekker válasza M5Norbi (#10) üzenetére


mekker
őstag

Hát ha így van, akkor mindkettőnél mérnöki baklövés volt alulra tenni a jack-dugót.
Szerintem szembetűnő a hasonlóság, még azok a nem is tudom milyen műanyag "díszcsíkok" is mindkettőbe bele vannak marva, csak más irányba (+ a gombok + a gagyi krómkeretek).

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#13) Duree válasza jacis (#11) üzenetére


Duree
veterán

Valóban az,kár,hogy a Samsung nem ilyen.

duree54

(#14) bteebi válasza bteebi (#4) üzenetére


bteebi
veterán

Mondjuk ezeken a képeken egész jól néz ki mind a két telefon:


Az viszont tök poén, hogy - szerintem legalábbis - a Samsung néz ki igényesebben. A #2-ben lévő kép alapján azt gondoltam, hogy a felső telefon a szifon és az alsó a Samu (a csavarok miatt, és nekem nem annyira tetszik a lekerekített csatlakozó se), pedig pont fordítva van...

Amúgy olyan szempontból nehéz a "ki kitől lopott?" kérdés, hogy azért nem telt el nagyon sok idő a két telefon fejlesztése/megjelenése között, szóval az, hogy a szifon 6 került hamarabb a piacra, még nem jelenti automatikusan azt, hogy az övék volt az eredeti dizájnterv. Persze ha tényleg történt másolás, akkor valószínűleg a Samsung másolta az Apple-t, nem pedig fordítva.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#15) S e t h


S e t h
nagyúr

Őszintén volt amire nem is válaszolt.
Nem irigylem a bla-bla embereket, kell arcbőr, de legalább megfizetik őket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16) furio


furio
aktív tag

Szerintem meg szimplán az a vicces, hogy eltekintünk (a trollokkal együtt) a telefon valós újdonságaitól, látatlanban is új királyt avatnék a telefonok történelmében. Nagyon-nagyon várós.

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#17) Nordic válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én a tervezőasztalos résznél röhögtem el magam, alapoktól építették fel a külsőt...

Kb annyi lehet ott a tervezés, egy számítógép képét kivetítik projectorral a falra, majd valaki megjelenik egy rekesz töménnyel/sörrel, majd iszogatás közben nosztalgiáznak/elbeszélgetnek, amíg Xiao Chang Ming(aki nem mellesleg egy ottani takarítónő lehet) paintben az előző galaxy képét ide-oda húzogatva/nagyítva kicsinyítve szórakozik, takarítás helyett(miért is takarítana, amíg mások lerészegednek mellette, bőven ráér azzal). Amikor elfogy a pia, akkor odapillantanak a képre, és az lesz a köv dizájn, ami kvázi alig változik, mert szegény Xiao csak 1-2 funkciót ismer, amit a kisunokájától lesett el suttyomban. ;]

(#18) jacis válasza Nordic (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez egy hasznos hsz volt. Köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) M5Norbi válasza mekker (#12) üzenetére


M5Norbi
őstag

Azok a csíkok gondolom toldások mert nem egy alkatrész az egész keret.(oké ezt élőben kellene látni)

A jack csatiban igazad van talán a tetején jobb helye lenne de lehet hogy van akinek meg ott nem tetszene.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#20) pohár válasza M5Norbi (#19) üzenetére


pohár
félisten

azok a műanyag kis szarok tudtommal antennakivezetések, nem jókedvükből rakták a keretre :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21) migabi24 válasza Nordic (#17) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ott röhögtem én is, az ormótlan home gombot leszámítva, szemből mintha az S4-et látnám, a másik amin röhögnöm kellett, hogy szerintük a prémium anyagok kizárják a vízállóságot, akkor meg kéne kérdezni a sonyt hogy csinálják

(#23) zsolt0017 válasza furio (#16) üzenetére


zsolt0017
tag

+1, én nagyon pozitívan csalódtam, pedig nem vagyok Samsung párti. :C Ebből most lehet olyan helyzet fog kialakulni, mint az S2 idejében. Múltkor pedig meg is fogadtam, hogy legközelebb HTC-t veszek, de most odatették magukat a koreaiak. Csak legyen majd elég mély a zseb hozzá.. De pár hónap múlva már megfizethető lesz.

[ Szerkesztve ]

(#24) Haneto


Haneto
tag

Samsung Ativ S. Na mire hasonlít ez a 2012-es telefon? Vagy inkább mi hasonlít erre?!

Xiaomi Mi 9T Pro

(#27) AS


AS
félisten

Szerintem az ájfon másolós idióta hsz-t azonnal törölni kellene mert flame keltő .(és unalmas is )

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) jacis válasza AS (#27) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#29) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Szimpatikus a nyilatkozó faszi, tényleg nem a marketing bullshitet nyomta... :R

Minden szavam magánvélemény!

(#30) M5Norbi válasza pohár (#20) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ha te mondod elfogadom biztos jobban tudod mint én :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#31) pohár válasza M5Norbi (#30) üzenetére


pohár
félisten

nem tudom már hol olvastam erről, lehet pont egy itteni tesztben, vagy valami random oldalon... Google biztos tud segíteni benne :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32) M5Norbi válasza pohár (#31) üzenetére


M5Norbi
őstag

Elhiszem tényleg.Abszolút lehet így van fémkeret is meg térerő is.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#33) bteebi válasza Haneto (#24) üzenetére


bteebi
veterán

Na ez spec. nekem nagyon tetszik! :K Kár, hogy nem Galaxys6-nak hívják :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#34) Zorro(hun) válasza nLali (#8) üzenetére


Zorro(hun)
tag

A jól előkészített A**le *phone összehasonlítás után még be kellett volna vinni egy jobb horgot a levehető hátlap, cserélhető akksi , SD kártya bővíthetőség és akkuélettartam (főleg QI töltés esetén) témájú kérdésekkel. Nem tudom, hogy attól mennyire zuhant volna meg a tag... :C Na azok tényleg kínos témák.
Bocs a trollkodásért: Samsungom van és szeretem.

(#35) M5Norbi válasza Zorro(hun) (#34) üzenetére


M5Norbi
őstag

Van igazság abban amit mondasz de eddig meg mindenki a fém külsőért meg a prémium anyagokért sztrájkolt.

Az SD kártyában igazad van az biztos van akinek hiányzik majd nem értem miért maradt ki.Bár szvsz egy 64Gb-os modellnek már elégnek kell lennie.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#36) Dottore


Dottore
addikt

Szerintem hasonlít ez tagadhatatlan, mert így lett megtervezve, de ez nem baj. Miért ne hasonlíthatna? Teszem azt sok embernek tetszik az iPhone, viszont Androidot szeretnének. Azoknak ott a Samsung. Nem másolat, mégis hasonló. Nincs ezzel gond.

[ Szerkesztve ]

(#37) Zorro(hun) válasza M5Norbi (#35) üzenetére


Zorro(hun)
tag

Nagyjából úgy látom ez a tipikus egyet lépünk előre, kettőt meg hátra eset. Tényleg jól néznek ki, meg marha strapabírók is és egyre jobban tetszenek egyébként, de ennél jóval költséghatékonyabb alternatíva is van... Lehet várok még egy kicsit és az S4-ről (használtan vettem) Xiaomi-ra ugrok. Rövidesen úgyis meg fog jelenni már az E.U.-ban is. Persze akinek nem számít a pénz az úgyis megveszi ezt is, hogy villoghasson vele.

[ Szerkesztve ]

(#38) Tadyon válasza M5Norbi (#35) üzenetére


Tadyon
csendes tag

"Bár szvsz egy 64Gb-os modellnek már elégnek kell lennie."
Jah ha megér 100euro felárat... Azért egy 32gb-os SD kártya ennél sokkal olcsóbb lenne...

(#39) Lenry válasza Dottore (#36) üzenetére


Lenry
félisten

+1

hasonlít. so what?
senki nem fog véletlenül S6-os venni iPhone6 helyett

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) Giovan! válasza Haneto (#24) üzenetére


Giovan!
addikt

WP-vel jobb lenne
;]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#41) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon tetszett az interview, tényleg felér egy Ken Hongal :R

Finn the human

(#42) voyager4.4 válasza migabi24 (#21) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Te sem sok S4-et láthattál ;]
A kivonulással kacérkodó Sony-tól meg inkább ne kérdezzünk semmit...

no fate but what we make

(#44) mrThomi


mrThomi
addikt

ezeket a kerdeseket enis meg tudtam volna valaszolni :O
meg h a legoszintebb ? nehogy mar sz*pkodjuk ezt a gyereket emberek...
kit erdekel a hasonlosag, sokakat jobban izgatott volna az aksi a sajat processzoruk nameg a sd kartya hianyara utalo kerdesek

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#45) fordfairlane válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


fordfairlane
veterán

Egy pillanatra azt hittem, hogy USB 3.1 type-c csatit kapott.

x gon' give it to ya

(#46) Zorro(hun) válasza mrThomi (#44) üzenetére


Zorro(hun)
tag

+1

(#47) szugabor


szugabor
csendes tag

Öt perc beszélgetés, sablonos, blablabla válaszokkal, amit aznap gondolom már kb. 34-szer elsütött másnak is.
Annyi őszinteség van benne, mint az exemben, amikor rákérdeztem, hogy hol volt olyan sokáig...

Nulla tenaci invia est via

(#48) Agrippa22 válasza M5Norbi (#32) üzenetére


Agrippa22
tag

Keresd vissza a MA tesztet az iPhone 4-ről, antenna-gate rész.

Viszont így az eddig bemutatott telókat végignézve nyilvánvaló, hogy képtelenek az utóbbi 1-2 évben a telefongyártók lerakni újat az asztalra. Csiszolgatják, foltozgatják az Androidot, a dizájn pedig lassan 5 éves (Részemről az S3 ugrott be másodikra elsőre) ZTE Blade 6 és 6S az pedig már a legalja szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#49) Wildpath válasza szugabor (#47) üzenetére


Wildpath
tag

lol :DDdd

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#50) fordfairlane válasza mrThomi (#44) üzenetére


fordfairlane
veterán

Lehet, hogy ő volt a legőszintébb, és a többiek még rosszabbak. :DD Egyébként tényleg szinte csak süketelés az egész.

x gon' give it to ya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.