Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

Fehér színű csuszkás telo tetszik.

(#2) GML


GML
őstag

Hát banyek. szeirntem még az a kis rózsszínű is agyonverné bármeik nokia, sunyi, vagy egyéb pdt-a

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

A kijelzők méretét irigylem.

(#4) Integra


Integra
titán

még mindig úgy érzem, hogy kőkorszakban vagyunk a japókhoz képest:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) Morden24 válasza Integra (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kijelzőméret az bizony tuti, de azért a DoCoMo dizájnoktól sosem estem hasra, bár van egy-két pofás telójuk.

MOndjuk szeretnék már valami jófajta kagylót látni olyan kijelzővel, mint a P-05A-nak, viszont azt a gombsort ránézésre nagyon nem kultiválnám :U

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Mamuska


Mamuska
őstag

Arra lennék kíváncsi, hogy ezek mivel tudnak többet az 1 évvel korábbi modelleknél, mert már ott is teljes volt a feature lista.

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Jaj az a NEC királyul néz ki. :D

(#8) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Egytől egyig ronda, tulajdonképpen semmit sem tudunk róluk, azt sem hogy hogy fotóznak, azt sem hogy hogy zenélnek, az üzemidőkről sincs infó... szóval attól hogy valami ismeretlen és nagyfelbontásu kijelzője van, az még nem ok az ájuldozásra, egy jópofa bemutató kellene a multimédiás képességeikről

Cseberből vederbe

(#9) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem döbbenet mind... Minden szempontból, és pozitívan. Ha tervezhetnék telefont magamnak, ami nem PDA-feelinges, az hasonlóan nézne ki. Csak fekete lenne.^^ :)

(#10) copin


copin
őstag

Mi van az utolsó képen? Ennyire vékonyat még nem nagyon láttam. Olyan, mint egy P-03 zsanérjával megtápolt N-03. Egyáltalán telefon?
:Y

(#11) Fraktor


Fraktor
csendes tag

Nekem ezek a design-ok mindíg is jobban tetszettek, mint a nálunk szokásos kagylók.

(#12) amanoba válasza LEFTHORSE1 (#8) üzenetére


amanoba
őstag

Egyetértek! csúnya,unalmas készülékek nagy kijelzővel...képről ennyi jön le.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#13) joey04


joey04
titán

Régebben én is elájultam ezektől a csodáktól, de ma már nem. Ami nekem fontos, abban már bőven utolértük őket.Csak nálunk még keményen a felsőkategóriás rettenetes árral rendelkező készülékeknek felel meg.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) copin válasza joey04 (#13) üzenetére


copin
őstag

Ez 2 dolgot feltételez:
Nem ismered ezeket a telefonokat, mert felületesen vagy pontatlanul mutatják be őket (pl. itt és még sok helyen).
Ismered és eldöntötted, hogy neked nem olyan fontos a multimédiás funkció, vagy az adott háló egységes (logikus) hw kezelése.
Nagyon sok követendő példa lenne ezekben a telefonokban. Aki pedig leragad annál, hogy ezek nagy méretűek, nagy kijelzővel és "unalmas" külsővel, annak elég 1 soros gondolat felszínes véleményének kifejtéséhez.

(#15) joey04 válasza copin (#14) üzenetére


joey04
titán

nekem a forma tetszik pl. nem a legszebb de nem is hordanám annyira le mint a többiek.
ahogy írtam nekem nincs szükségem a további esetleges plusz funkciókra.multimédia pedig fontos de én ezalatt azt értem hogy legyen benne egy mobilok közt elfogadható kamera(k750-k800 szint tehát 2-3mp+af+led ha ettől jobb nem kizáró ok azért de nem kell.) min qvga video 30fps de inkább vga.legyen radio(ez nagy előny de nem feltétel) lehetőleg rds funkcióval, és legyen 3.5ös kijelzője kisebb semmiféleképpen de nagyobb se ha lehet, az már kényelmetlen, legyen opera mobile minőségű böngésző(nálam ez majdnem megütötte a safarit is)videólejátszó meg elég ha kezeli az mp4-et a filmeket úgyis abban teszem fel mert még a 32 gigánál is takarékoskodni kell, ha van avi lejátszó rá az azért jó, ha pont indulás előtt tennék rá max 1-2 filmet.(de ez nem feltétel) ja és legyen normális kezelés(elsősorban görgetés) ja és előny a 3.5ös csati de nem feltétel.
ha ezeket nézem akkor pl egy iphone, touch HD,touch pro2, Omnia HD, N97, Idou csoportból mindegyik 1-2 dologban kevés csak
iPhone: kamera
Touch HD: kamera(nincs led), kezelhetőség(kibuggyan a ronda wm sok helyen)
Touch Pro: kamera, és egy kicsit duci a qwerty miatt(wm 6.5re való frissítés után nem lesz gond a kezeléssel, és az új touch flo még jobban eltünteti a wm-t)
Omnia HD: kezelhetőség(görgetőrutin)
N97: kezelhetőség(görgetőrutin) és kicsit duci
Idou: ellentétes infókat szedtem össze a görgetőrutinnal kapcsolatban, ha lesz akkor ez már tényleg szinte tökéletes, ha nem akkor felejtős.

szóval most várok, elsősorban Idoura, ha meg az megbukik, addigra valamelyik még újabb HTC tuti megüti a szintet.

szóval olvasgattam, mérlegeltem, én nem tartom már akkora durranásnak azokat a csodákat, számomra semmi pluszt nem adnak...

gondoltam hogy te válaszolsz a te nünükéd ez a téma.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) vottokar


vottokar
senior tag

az NEC nem is lenne rossz...

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#17) copin válasza vottokar (#16) üzenetére


copin
őstag

Az N-01 jobb pusztán csak az Y sín miatt (második kép). Persze ha nem vigyáz a felhasználó, könnyen kirepülhet a kezéből. :))

@?
Ha erre jár amblokk tábornok, akkor jó ha tudja, hogy a képeken látható összes telefon linuxot futtat (az utolsó nem tudom mi, de Panasonicnak látszik).

@joey20
szóval most várok, elsősorban Idoura, ha meg az megbukik, addigra valamelyik még újabb HTC tuti megüti a szintet.

Elég gyakran hajtogattad hogy mennyire szereted a symbiant. Aztán a görgetőrutin lett a "nünükéd" és hirtelen pálfordulás következett be. Vagy a HTC-nek a hátulgombolós droidon és a WM-en kívűl van még valamije? :F :DDD
Akkor már lehetne iphone. A kamerának sokan megbocsátják a hibáit, a képfeltöltések alapján. ;)

(#18) joey04 válasza copin (#17) üzenetére


joey04
titán

most is tartom, hogy a symbian a legjobb(nekem) csak a görgetés rosszul van megoldva.és ez viszont nálam tönkrevágja az egészet

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) joey04 válasza copin (#17) üzenetére


joey04
titán

Akkor már lehetne iphone. A kamerának sokan megbocsátják a hibáit, a képfeltöltések alapján
ja erre elfelejtettem:

most egy K750+ iphone páros van nálam. nagyon jó kütyü de azok a hbák amiket kitárgyaltunk sokszor sok emberrel, engem nem hagynak nyugodni... bt kamera videó pl.szóval nekem az még egy telefontól is kevés amit iphone kamerája nyújt, a hack után elérhető videófelvevők meg szánalmasan gyengék... bt törésre várok de akkor sem ez lesz a végleges az tuti. kedvelem, mert sokat netezek arra meg most a legjobb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.