Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

Milyen érdekes, hogy egyszer előáll egy cég valami technológiával, aztán fél év se kell, máris tud rá reflektálni sok másik cég is. Most ez a "kávanélküliség" a menő, rögtön a sokadik telefon ami ezzel a design-al jön.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) borand


borand
aktív tag

Kamera és ujjnyomatolvasó elosztástól eltekintve úgy néz ki, mintha egy síkképernyős S8 lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3) Pubilol


Pubilol
tag

Szemből egy az egyben olyan, mint az S8+. Ettől függetlenül jó lenne, ha gurítana valami tényleg erőset az LG, mert rájuk férne. :) Anno a G4-et szerettem, de hát nyilván meghalt egy év után..

(#4) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Eddig minden évben megvolt a vágy..

G4 em volt v10 re akartam váltani
G5öm volt (igaz csak pár hétig) v20 ra akartam váltani
Most G6 om van és nem akarok V30 ra váltani semmi extra .

Abe due dembella

(#5) kovaszoskeny válasza borand (#2) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Ébredj vedd ki a kezed ..Mintha egy LG G6 lenne...

Abe due dembella

(#6) Andras828 válasza borand (#2) üzenetére


Andras828
tag

Nekem valahogy a G6 jobban ismerős, mint az S8. Bár az S8 előlapja fekete. Kerekített sarkai vannak. Nem iPhone 8 ,,kopi" ez véletlen?

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem tetszik, foleg nem ezzel az uveg hatlappal. Az alu mar nem meno, vagy az tul draga? :DDD

(#8) Matada2.3 válasza hemaka (#7) üzenetére


Matada2.3
veterán

Qi töltés miatt pl? :) Bár nekem sem tetszik a trend, jobb lenne az indukciós töltést egy kis üveg lap alá integrálni, mint a pixeleknél. (bár ott asszem nincs is erre opció)

Nagyon pofás amúgy a V30 és több dolgot is dog hozni, amit hiányoltam a G6-ból.

Finn the human

(#9) S e t h


S e t h
nagyúr

Remélem kamerában odateszik magukat, S7-hez képest az S8 nem nagyon villantott.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10) atike


atike
nagyúr

Jó sok filmet forgatnak már vele... :)

:P

Jó lesz az, várom.

(#11) Vikooo válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


Vikooo
addikt

Qi toltesnek több a hátránya mint az előnye, csak ezmiatt nem kéne üveget tenni hátulra. Jobb az alu vagy az acél ;)

(#12) vacs válasza Vikooo (#11) üzenetére


vacs
veterán

Kifejtenéd kérlek, hogy mi a baj a Qi töltéssel? :U

Én a Nexus-om évek óta szinte csak vezeték nélküli töltővel töltöm, ezért kérdezem!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#13) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ez biztos, hogy 6" lesz? Tudom, hogy csalóka lehet a 18:9 miatt, de sokkal kisebbnek tűnik a videókon. Vagy péklapát keze van a kedves júzernek.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#14) slimshady válasza vacs (#12) üzenetére


slimshady
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék. Az S7 edge óta 10-ből 9-szer vezetéknélkül töltök.

üdv.: SlimShady

(#15) cezarlacrone válasza Tomy Yayo (#13) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Ezt én se vágom. Kicsinek tűnik.

(#16) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jól néz ki. Már csak az ára, az akku kapacitása, és az elérhetősége (EU) kérdéses.

***

(#17) akooos


akooos
veterán

Ezeken a képeken nagyon jól néz ki, a vicces képarány ellenére is. Remélem nem lesz olyan nyúlánk, mint az S8(+), mert az sajnos nagyon keskeny nekem :(
Az utolsó előtti képen azért brutál jól néz ki.

Remélem nem a Xiaomi Mi3 kamera szenzora van benne, duplán ;] ;]

(#18) Vikooo válasza vacs (#12) üzenetére


Vikooo
addikt

Melegszik
Lassabb
Még annyira sem tudod használni a telefont mint vezetékes töltéssel (rajta kell lennie a padon).

(#19) tipuka válasza ollie (#16) üzenetére


tipuka
addikt

ha pikk pakk beesne az ára , mint a G6-nak (2 hónap után 130k alatt), nagyon bestbuy lenne. :)

(#20) Swinegod


Swinegod
őstag

Elég dög randa lett szegény sajnos, maradni kellett volna a V10/V20 volnalon design tekintetében

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#21) h4h01 válasza borand (#2) üzenetére


h4h01
senior tag

Mivel ez is majdnem káva nélküli.18:9-es..Még jó hogy hasonlít.. :)

Amúgy szerintem szép..Nem tudom megmondani miért, de valahogy jobban néz ki mint az S8..Jobbak az arányai, gondolom azért mert itt nincs lekerekítve a kijelző, így nem tűnik annyira hosszúkásnak..
Remélem hangzás tekintetében hozza a korábbi verziók színvonalát, kamera is legyen rendben és jöjjön az EU-ba is, akkor nagy baj nem lehet..Ennek viszont még a G6-nál is kisebbek a kávái, vagy csak úgy tűnik..

[ Szerkesztve ]

(#22) TTTotya


TTTotya
senior tag

Tetszetős nagyon.

(#23) Soybex


Soybex
őstag

S8 te vagy az? :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#24) SlayR


SlayR
senior tag

Már régóta lehetett tudni, hogy olyasmi lesz, mint az S8 de ettől független szerintem szebb mint az S8...ha minden jól megy erős éjjeli kamerázási tudása lesz, és ha lehet hinni a híreknek szeptember 28-al EUban is forgalmazni kezdik...az ára viszont túl zuhanós tuti nem lesz ha jól sikerül...de túl drága sem lesz eleve...

(#25) Matada2.3 válasza Vikooo (#18) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ebből nekem semmi sem hátrány. A melegedés gyorstöltésnél is jelen van, a többi meg nem zavar. :) Fontosabb nekem hogy nem használódik el az USB port és tartósabb a telefon.

Finn the human

(#26) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ezzel megint csak annyi a bajom, hogy egyedül a megváltozott képarány miatt lesz nagyobb a képátló, ergo hosszabb lesz csak a kijelző, szélesebb nem. És mivel ez csak 6" lesz, talán még az S8+-nál is keskenyebb lesz, úgy meg nem kő. Pedig egyébként biztos nagyon fasza lesz.

@SlayR

LG-k sosem tartják az árukat ha jól sikerülnek, ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#27) Remekelek28 válasza Fitzgerald (#26) üzenetére


Remekelek28
őstag

melyik gyártó telefonja tartja az árát?

(#28) dajkapeter válasza Vikooo (#18) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ha alszol (akkor úgy is töltöd) akkor nem teljesen mindegy, hogy 30 perc alatt vagy 1 óra 30 perc alatt töltődik fel?
Melegedés? :D Párom G5-jének a töltőkábele meglágyult a hőtől... :D A szervizbe azt mondták, hogy a gyors töltés hátránya és garanciába nem cserélték...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#29) HarleyCustom válasza Remekelek28 (#27) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na,ez egy jó kérdés.....

Szerintem egyik sem.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#30) falijja


falijja
őstag

Kb mintha egy s8 -at látnék, ami nem baj, sőt..!

(#31) vacs válasza Vikooo (#18) üzenetére


vacs
veterán

Qi töltés témádhoz:

Nem melegszik jobban, mintha kábellel töltenéd.
Valóban lassabb, de nekem az ágyam mellett az éjjelin van az egyik qi töltő. Egész éjjel azon van a telefon, ráér feltöltődni. A másik töltő az irodában az asztalon van, ott ülök mellette, szintén ráér töltődni.
Ha üzenet érkezik felemelem, elintézem és teszem vissza a töltő padra.
Nem kopik az usb csatlakozó, mert nem kell kihúznom a kábelt ha pl hívásom van (ha rövid a kábel).
Persze, ha sietek, akkor én is kábellel töltöm!

Jó dolog ez a Qi töltés!

(^)(>.<)(^)

(#32) Fitzgerald válasza Remekelek28 (#27) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezt ugye nyilván az egyik gyártó készülékének a másik gyártó készülékéhez való összehasonlítással kell vizsgálni, és nem a kezdőárhoz/vételárhoz viszonyítva. Ennek tükrében az Apple telefonjai tartják a legjobban az árukat, utána a Samsung telefonjai. Az LG valahol a legalján van ennek a listának, A brandek közül jellemzően az ő készülékeik esnek leggyorsabban árban.

(#33) saddybaddy


saddybaddy
tag

Lehet it fikázni az LG-t de míg régen a többi gyártó leszállópálya méretű kávákat rakott a telefonjaira jött az LG a G2-vel és mindenki csak nézett mint a moziban,hogy ilyet lehet...

(#34) Remekelek28 válasza Fitzgerald (#32) üzenetére


Remekelek28
őstag

Tévedsz.. Mert a kezdőár és jelenlegi vételár az ami az értéktartást határozza meg.. Semmi köze a konkurenciához.. Csak azért,mert az LG folyamatosan a samsung alatt 20%-kal dobja piacra a telefonjait,ezáltal nyilván 3 hónap múlva is ugyanennyivel alacsonyabb a vételára, ezért büntessünk egy céget,hogy nem értéktartó.. :F Ezt mégis hogy?
Az értéktartás igazából az új ár és a használt ár közötti különsbégre utalna,.. Viszont a használt ár meg függ a jelenlegi új árától is..
Az S8 kijött 250 ezerért,most 170-ért már lehet kapni A G6 kijött 190 ezerért,most 120 körül van.. %-os arányban nem rosszabb az LG..

(#35) RaveForce válasza Remekelek28 (#34) üzenetére


RaveForce
veterán

Gyari garos s8 170ert? Hol? Edigital-MM-SES haromszogben amik hivatalos itthoni fogyarral es teljeskoru garival rendelkeznek egyarant 274.990... :U
Es de, az LG a legkevesbe ertektarto telefon, brutal mertekven all az ara lejtore, nemsokkal mar megjelenes utan, ami egyfelol jo, masfelol meg... attol fugg kinek az oldalarol nezzuk, aki egybol megvette vagy aki kivart kicsit.. :))

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#36) Remekelek28 válasza RaveForce (#35) üzenetére


Remekelek28
őstag

akkor mutass egy ugyanilyen G6 árat..

(#37) tipuka válasza RaveForce (#35) üzenetére


tipuka
addikt

S8 ÉS G6 mindkettő gyári garis

[ Szerkesztve ]

(#38) ollie válasza tipuka (#37) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy szürkeimportos.

***

(#39) Fitzgerald válasza Remekelek28 (#34) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Büntessünk? Áh. Én ennek vásárlásnál kifejezetten örülök, mert jó áron jutok csúcskészülékhez. A V20 már a sokadik LG-m.
Az értéktartásnak/értékállóságnak leginkább abból a szempontból van jelentősége, hogy mennyiért tudod majd a készüléket X időn belül továbbadni. Volt már elég LG-m ahhoz, hogy tudjam: lehet hogy jó áron vásárolom meg a készülékeiket, de pár hónap múlva már igen komoly mértékben fog zuhanni az áruk a konkurenciához képest, és állapottól függetlenül rengeteget fogok bukni rajtuk, ha esetleg tovább akarnám adni őket. De valamit valamiért.
Leginkább erről beszélek.

De hogy a százalékarányos példádra is rácáfoljak egy közelmúltbeli példával: a tavaly megjelent S7 nemrég még mindig simán 150 rongy körül ment, amikor a G5 már jó ideje 100 körül volt kapható. Új készülékekről van szó.

És ez tökéletesen ugyanígy volt az O3D/S2 érában, meg a G3/S5 érában is (nekem volt mindkét LG).
A G6 lehet, hogy most még nem zuhant hatalmasat az S8-hoz képest, de 35%-al nyitott alatta, és itthon még egy jó darabig ritkaságszámba ment a megjelenés után, később jelent meg a boltokban.
Majd nézd meg az árát 2-3 hónap múlva az S8 akkori árához képest.

Az hogy ezek szürkeimportos árak vagy sem, teljesen lényegtelen. Kiskereskedelmi forgalomban kaphatóak a készülékek számlával, garival.

[ Szerkesztve ]

(#40) Remekelek28 válasza Fitzgerald (#39) üzenetére


Remekelek28
őstag

S7 vs G5 SE Ez a butitott verzió a G5-ből,a sima kb 100 körül van.. A tavalyi kezdőár között nem csak 11 ezer ft különbség volt..ezt te is tudod..

(#41) Remekelek28 válasza Remekelek28 (#40) üzenetére


Remekelek28
őstag

28 ezer ft,az sorry,az S6-tal kevertem.. De igy is arányosan lezuhant mindkét gyártó termékének ára..

[ Szerkesztve ]

(#42) Jeanne d'Arc

Gyönyörű, csak látogasson el Európába hívatalosan.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#43) babosmiki válasza Jeanne d'Arc (#42) üzenetére


babosmiki
addikt

Hú ha! Ha ilyen lesz akkor nagyon szép lesz! Nagyon várós!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#44) Fitzgerald válasza Remekelek28 (#41) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igen, mire kifutóban van az S7 addigra annak is leesik az ára természetesen (másfél éves cucc mind a kettő). De a G5 sokkal régebb óta olcsó, és sokkal meredekebben esett, ahogy az LG-k általában. Ezen volt a hangsúly.

(#45) Remekelek28 válasza Fitzgerald (#44) üzenetére


Remekelek28
őstag

ha megnézed,már most az s8 is szépet zuhant,pedig 3-4 hónapja kapni..
innentől már pl a g6 se fog sokat zuhanni..

(#46) ollie válasza Remekelek28 (#45) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most is ugyanannyi az S8 ára, mint a megjelenésekor. Néha van 10-15%-os akció itt, ott, de ez nem jelent árcsökkenést.

***

(#47) RaveForce válasza ollie (#46) üzenetére


RaveForce
veterán

Erre majd megint bedob valaki egy sufniGSMes arat :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) S e t h válasza Remekelek28 (#45) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az S8 ára szinte semmit sem csökkent, G6 meg a béka segge alatt van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#49) babosmiki válasza S e t h (#48) üzenetére


babosmiki
addikt

Ezért éri meg sokkal jobban a G6! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#50) h4h01


h4h01
senior tag

Most a samsungosok arra verik magukat, hogy az S8 mennyivel drágább? Akkor csak az MM :DDD Amúgy smartshop 210 alatt adja az S8+-ot, S8-at pedig 180 alatt..Azokat a telefonokat, amiket tőlük vettem mindegyikre hivatalos, gyártói garancia volt..Bár a samsungoknál már nem tudom hogyan van..De ha valakinek megér 280 ezret egy ilyen ketyere, hát lelke rajta, 1 év múlva majd eladod harmad áron :F Meg lehet nézni az s7 edge árakat aprón (100-120 ezerért dobálják)..Kezdő ára annak is 270 felett volt..G5 persze jóval olcsóbb használtan, de az olcsóbban nyitott és azt a sima S7-tel kellene összevetni..Mind1 már így is túl belementem..Röviden a samsung se tartja az árát, ennyi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.