Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Silenzio


Silenzio
addikt

Ezek a fotók... Kurtajó a telefon, a fotós teljesítménye tiszta Minecraftos. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#52) domperke válasza johny dragon (#19) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Corby??Életemben nem volt olyan sz@r telefonom mint az....Érdekes ez a moto a kinézete is fura de megtudnám szokni.Az ár sem veszélyes.Megvan a célközönsége biztos. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#53) MADcat válasza DeskJeti (#50) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ezt az ovális formát nem veszi be a gyomrom és a minden ujjnyomot gyűjtő műanyagot... :N
bár én szimmetria párti vagyok :D

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#54) xxman


xxman
senior tag

Nekem tetszik a design meg a 2.kijelző is.
Ennyi pénzért bőven jó vétel.
Az alcatelekkel semmi baj nincs. Nem a márkát kell utálni hanem max 1készüléket (pl az új androidos alc. nagyon pöpec lett.
Corby meg egy ipari hulladék.

I just wanna have some fun.

(#55) sagesz93


sagesz93
addikt

20k-ért? ez bőven jó szerintem

[ Szerkesztve ]

(#56) tommjee válasza AS (#1) üzenetére


tommjee
senior tag

Samssung Corby rulz

(#57) zsirfecske válasza JR.CSé (#3) üzenetére


zsirfecske
addikt

hát a csirke meg a kutya üt :)

én simán ezt venném második telefonnak a defy mellé, ha nem lenne meg a moto f3. na az ugye még egyszerűbb, talán már túlságosan is. szóval nekem külsőre is bejön, éljen :)

(#58) janes74


janes74
senior tag

Fostalicska. :(

(#59) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Emlékszem jó 10 éve még a 3. legnagyobb gyártó volt a Motorola, jól lesüllyedtek azóta...

(#60) olbaidhun válasza janes74 (#58) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1 kihagyom és Muternak sem ajánlom.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#61) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hát nemtom nekem bejön ez a forma, bár nekem elsőre egy Alcatel jutna eszembe... A rezisztív képernyőt hanyagolhatták volna, amúgy sztem semmi probléma nincs az Ár/érték arányt belevonva...

All→M8

(#62) dz1989


dz1989
senior tag

Nagyon pofás kis egyedi darabb, az eleje és a kis amoledes kijező miatt. Szerintem több tudással (legalább ledvakuval ami zseblámpakén is funciónálna), és IP54 helyet IP67 kellet volna meg csinálni. Vagy akkór táj kiadni amikór Samsung Corbi (S3650)-t mert lehet akoriban jobb esélyel lett volna sikere Pl.: 3,5 mm füles miatt is. De nem akarom előre le írni.
De a Videó rögzitése felbontásban gáz (Kategoriájához képest is), meg a füles és a usb takró hogy egyben van az is ciki.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#63) Tl_


Tl_
tag

Neharagudjon akinek tetszik, de szerintem ez a telefon nagyon gyér lett!

Mai telefonban nincs wifi?

Kinézetre, nekem rögtön ez a telefon ugrott be!

Tudom nem ugyan az de valahogy esztétikai megvalósításaiban hasonlítanak, úgyértva, nem a kinézetre mennek!

[ Szerkesztve ]

(#64) cefre00 válasza dz1989 (#62) üzenetére


cefre00
tag

Húúú, öregem nem akarok szemétkedni, de ezt magyar billentyűzettel írtad? Nem lehet, hogy kínai betűk voltak rajta? :DDD ;)

Még mielőtt itt rám zúdul a fahumorú emberek népharagja: csak vicceskedni akartam! ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#65) xxman válasza cefre00 (#64) üzenetére


xxman
senior tag

csak halkan megjegyzem én is ezen agyaltam. ;]

I just wanna have some fun.

(#66) cefre00 válasza xxman (#65) üzenetére


cefre00
tag

Oh, köszönöm! Már azt hittem, hogy egy p*cs vagyok! :DDD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#67) tjb007 válasza dz1989 (#62) üzenetére


tjb007
nagyúr

A telefonnak nincs semmiféle IP minősítése, ebből is látszik a komoly védelem.

(#68) dz1989 válasza cefre00 (#64) üzenetére


dz1989
senior tag

Konkrétan mi az ami az írásomban nem tetszik, szeretnék tanulni belőle. (Senki sem tökéletes.) Vicceskedést vettem. :)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#69) dz1989 válasza tjb007 (#67) üzenetére


dz1989
senior tag

Hivatalosan van. Az lehet hogy ezzel a telcsivel lelet járatva az IP54 minősités.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#70) tjb007 válasza dz1989 (#69) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor mutasd meg légy szíves, hogy ez hol van leírva mert a még a Motorola oldalán sincs feltüntetve.

(#71) dz1989 válasza tjb007 (#70) üzenetére


dz1989
senior tag

Létszives olvasd el jól a tesztett.

Idézek:
"Egyebek
3,5 mm-es audio kimenet, IP54 por- és vízvédelem, másodlagos
OLED kijelző"

"Egy farzsebben is simán elfér, nem fogja lehúzni. Elvileg strapamobilnak is nevezhető, bár az IP54 védettség a közelében sincs a Defy vagy más, hasonló készüléknek. Erre a minőség is rátesz egy lapáttal. Az előlap fényes, csúszós, villámgyorsan koszolódó műanyagja nem túl szimpatikus, a többi részen lévő matt fajta már jobb. Ám a hátlap roppant vékonyka, ráadásul az egész nyöszörög, úgyhogy ezek után én nem erőltetném a por- és vízállóságot."

:)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#72) tjb007 válasza dz1989 (#71) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nagyon jó, hogy ez így le van írva de a telefonnak hivatalosan nincs IP minősítése, a gyártó, azaz a Motorola nem minősítette.

(#73) dz1989 válasza tjb007 (#72) üzenetére


dz1989
senior tag

Akkor már Rusi-val beszéld meg, aki már letesztelte.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#74) Blyan


Blyan
félisten

A telefonra magára rá van írva, hogy ellenálló a porral szemben (a nálunk lévő teszttelefonon rajta volt), minősítést szerintem nem kapott.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#75) cefre00 válasza dz1989 (#73) üzenetére


cefre00
tag

A helyesírásodban találtam némi kivetnivalót, de ez szakmai ártalom (fordító vagyok). Anélkül is észreveszem a hibákat, hogy keresném őket...;)

Zohan jutott eszembe rólad, ezért vicceskedtem: Gyerunk, csinálljuk! Fixxálok, selymes fényüvé varáhczsolok! :DDD Gigantikus volt az a film! :D

De tényleg ne vedd ám fel, nem akarok gonoszkodni senkin! ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#76) dz1989 válasza cefre00 (#75) üzenetére


dz1989
senior tag

Rendben semmi baj. Én a mobilokkal vagyok zizi. :)

A helyes írási hibákat pedik aláírom.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#78) rep3at válasza Tl_ (#63) üzenetére


rep3at
őstag

Nincs wifi? Anélkül lehet egyáltalán telefonálni? :Y

Forward thinking. كرر

(#79) roland543


roland543
csendes tag

Na végre egy ütős forma :D Akárki akármit mondd, ez egy szuper teló :D Végre nem egy tepsi egy nagy kijelzővel 150000-ért :D

Nokia N8 + Symbian Anna

(#80) waporka


waporka
tag

inkább maradok a sony ericssonnál:P

a privire illik válaszolni....

(#81) xxman


xxman
senior tag

Elvileg "okos"-telefon. "OP.Rendszerrel" és nincs wifi

I just wanna have some fun.

(#82) tjb007 válasza xxman (#81) üzenetére


tjb007
nagyúr

Annyira okostelefon mint egy S40 -es Nokia.

(#83) luke.


luke.
aktív tag

Nekem tetszik, gömbölyű forma, egyszerű kezelhetőség. Pont azok vannak benne amik szükségesek. A cseppállóságról annyit, hogy pár éve zuhogó esőben V3i-vel telefonáltam és azóta is működik semmi baja, tehát jó lesz ez cseppállónak! A második kis kijelző meg ötletes, és hasznos!
Úgy vettem észre, hogy a cikk távlázat melletti része eléggé össze-vissza lett, csak úgy össze lett dobva, kár érte.

Szerk: Az üzemidőre kicsit keveslem az adott pontszámot, bár a mostani hiper szuper mobilok bírnák ennyi ideig!

A hozzászólás a 86.101.168.96 IP címről született (Bog kedvéért).

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#84) tommjee válasza xxman (#81) üzenetére


tommjee
senior tag

0.facebookra jó nem ?:DDD

@ luke.

neked ajánlom a Motorola Defyt:) :R

[ Szerkesztve ]

(#85) xxman válasza tjb007 (#82) üzenetére


xxman
senior tag

Azért az idézőjel :D
Bár előbb veszem ezt mint 2x ennyiért egy butább Nokiát.
0.facebook meg csak tmobile engem nem érint.

I just wanna have some fun.

(#86) tommjee válasza xxman (#85) üzenetére


tommjee
senior tag

:DDD :))

(#87) Joe.36


Joe.36
addikt

Elég csúnya lett szegény...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#88) tjb007 válasza xxman (#85) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az a 2x ennyiért egy butább Nokia körberöhögi ezt a telefont a tudásban.

(#89) xxman válasza tjb007 (#88) üzenetére


xxman
senior tag

Mondd már meg hogy mi a jobb egy 2" , gombos S40-60as baromságban? :U

I just wanna have some fun.

(#90) tjb007 válasza xxman (#89) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Mondd már meg hogy mi a jobb egy 2" , gombos S40-60as baromságban?"

Pl. Wi-Fi, GPS, USB OTG (bár sok értelme nincs), natív alkalmazások (S60)
Ja, és nem 2" hanem 2,4 + 2" -os S60 -as telefon soha a büdös életben nem létezett :)
Ezek csak a száraz tények, ha neked ezek baromságok akkor az már a te problémád.

Lehet jónak mondani ezt a Motorolának tulajdonított sz@rkupacot, ettől még nem lesz az, a Brew -ról meg már ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

(#91) xxman válasza tjb007 (#90) üzenetére


xxman
senior tag

Mondj egy 20K-s nokiát ami érintős , wifis , nem döglassú

I just wanna have some fun.

(#92) tjb007 válasza xxman (#91) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem mondok, egyrészt mert nincs, másrészt meg idézlek:

"Bár előbb veszem ezt mint 2x ennyiért egy butább Nokiát."

Nem 20.000 forintos árról volt szó, a Wilder sem 20.000 forint lesz hanem több így nem értem, hogy miért várod el egy 20.000 forintos Nokiától, hogy legyen benne Wi-Fi.

[ Szerkesztve ]

(#93) xxman válasza tjb007 (#92) üzenetére


xxman
senior tag

"Speedshop előzetes információi szerint kártyafüggetlenül kicsivel 20 ezer forint felett juthatunk majd hozzá".
"Az a 2x ennyiért egy butább Nokia körberöhögi ezt a telefont a tudásban"

Csak arra akartam kilyukadni hogy ennyiért ez a telefon szerintem sokkal jobb vétel mint egy normál nem érintős Nokia pl: 6303i (30K Tmob) vagy mint pl 7230 (28K Tmob) X2-00 (26,5K Tmob). És ezek nem is függetlenek ha jól tudom WiFi sincs egyikbe se.
Persze ez magánvélemény. A Nokia fanok úgyse vesznek pl ilyet. De nem kell mániákusnak se lenni ahhoz hogy pl megtetszen ez a készülék. (És ahhoz se hogy vegyek egy Nokiát az előbb említett 3asból). Ez magán vélemény volt Mindenki maga fogja eldönteni hogy neki mi a jó.

I just wanna have some fun.

(#94) persil


persil
nagyúr

Most nem azért, de kicsivel többért sokkal jobb telefont is lehet(ne) venni, ha a sötétbörű honfitársaink nem akarnák mindenképp "kemerázs érintőképernyős" mobillal ordíttatni a bunyós pityut bkv-n.

Komolyan egyesek úgy vetítenek ezekkel a 20-30 ezer forintos szarokkal, mintha iPhone/HTC, vagy legalább egy Galaxy S kategóriájú Samsung lenne...
Ugyanannyi pénzért, mint amennyiért ilyen ótvar érintős gagyikat árulnak sokkal, de sokkal jobb hagyományos telefonokat lehet venni.
Most itt főleg arra gondolok, hogy egy étintésvezérelt telóknál 90%-ot a kezelhetőség tesz ki és egy pár száz forintos rezisztív szarnál, meg egy semmirevaló kezelőfelületnél ez ugye nem verdes mont everest-i magaslatokat.

Persze ez az egész csak az én meglátásom, szimpla szubjektív vélemény.
Pusztán nem tetszik, hogy már megint itt egy mobil, amiről az óriásplakátokon a feature listába semmi mást nem tudnak majd beleírni csak azt, hogy "érintőképernyős mobil".

Eleve nincs olyan, hogy "érintőképernyő" :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#95) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Samsung Corby Motorola bőrben szerintem...

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#96) tcsfm válasza tjb007 (#92) üzenetére


tcsfm
tag

Off;

ezen a wifi dolgon szerintem kár pörögni. Nettó baromság, ha net kell, 5-x rózsiért lemész kutyába 1-2 évre, és minden gondod megoldva. Ha meg nem vagy az, nyilván úgy kell telefont vásárolni, hogy a mekibe lehessen bohóckodni a hotspoton.
Aki erre les, szerintem még ép ésszel nem fogta fel, a rádiótelefon qrvára nem internetezésre van, bárki bármit mond, hanem látta egyszer ahogy a haverja el bírt küldeni egy emailt.

On;

a Moto meg térdeljen le és tiszteljen gigáig, el sem hiszem hogy ezt össze bírták hozni. Kb tíz éve vettem tőlük egy A008-at, semmi gáz nem volt vele, sőt. Ennyit az élhető zárt rendszerről. Lehet aludtak eddig. Vagy csak azt felejtjük el, le se xarják európát, US market, na az kutya, nem aprózzák el.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#97) xxman válasza tcsfm (#96) üzenetére


xxman
senior tag

Azért a wifi igenis kell...
Ha netezni akarok surfölgetni akkor gépezek ez tény , a mobilnet szerintem elég drága és adatforgalomra is figyelni kell... Ma már szinte mindenhol vannak hotspotok , 1email vagy oldal megnézéséért ha épp rám jön nem fogok havidíjat fizetni.

I just wanna have some fun.

(#98) tjb007 válasza tcsfm (#96) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az, hogy te mit gondolsz a te dolgod.
A gyártók és a piac (magyarán a vevők) számára ez (is) már alapnak számít az érintőképernyős telefonokban (is), elvárják, hogy legyen benne szóval "ezen a wifi dolgon szerintem kár pörögni."

(#99) tcsfm válasza tjb007 (#98) üzenetére


tcsfm
tag

aha, persze.
Ne ugass le léci azért, mert mondom amit gondolok, ennyi erővel kezet foghatunk.
Szerinted ki a bré fog nem netcsomaggal wifin kendácsolni?
Itt PH-n nyilván mindenki, de ez kb a piac hibaszázaléka.
Van egy i600-am, évekig elvoltam wifi nélkül - van benne.
Ténél ingyen van a faszbuk aki erre pörög, amúgy meg cipőt cipőboltból.
De nem, legyen érintős, kétmagos, tíz megapixeles, nyilván ingyen tela meg net, 20 alatt.
Aki ennyit szán erre, telefonáljon, ne farmvillezzen, ha meg pénz miatt para, cum bájspíl vegyél vmi levedlett i600, omnia, hagy ne soroljam.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#100) tcsfm válasza xxman (#97) üzenetére


tcsfm
tag

kell a frászt.
Ha nem a rokkó életművét torrentezed le, hova nem elég, áruld már el?

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#101) xxman válasza tcsfm (#100) üzenetére


xxman
senior tag

Én nem akarok mobilnetre 2K-t se fizetni , meg pl Youtube videó hoz kevés lehet,bár nem tudom mennyit esznek az oldalak mert eddig is mindig wifis telóm volt

I just wanna have some fun.

(#102) rainmen válasza tcsfm (#99) üzenetére


rainmen
aktív tag

+1, aki meg kapálni akar, az vegyen az OBI-ban egyet és menjen ki a mezőre... :D
Cipőt cipőboltból, suszter a kaptafánál, telefonnal meg telefonálni kell... :K

(#103) Gabi 8906 válasza tjb007 (#90) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

2" -os S60 -as telefon soha a büdös életben nem létezett
Pl: Nokia E50-E51. Haveromnak Nokia E51-es teloja van. Ha nem tévedek az 2"-es.
De az E65 kijelzője sem éri el a 2.4"-et.
Igaz nem mai modellek, de S60 teljesít rajtuk szolgálatot azt hiszem. :U

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#104) tjb007 válasza Gabi 8906 (#103) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az E50 kijelzője 2,1, az E65 -é 2,2" -os ami ugye nem 2" :)
Az E51 viszont stimmel.

(#105) Probber


Probber
őstag

Ki tudja, még a Japán nagyon kisgyerekek első kedvence is lehet az apró másodlagos kijelző miatt. Ott ez nagyon menő a 2-3-4 évesek körében. Utána már okostelefonálgatnak. ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#106) tom956ster


tom956ster
aktív tag

A forma nem igazán bejövős, elsőre: nem kéne...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#107) konzolostóni


konzolostóni
csendes tag

Ezeknek a telefonoknak már lejárt az idejük. Manapság csak az okosteló a menő, mindenkinek olyan van már szinte, ilyet senki nem fog venni már.

(#108) AMD Power


AMD Power
titán

Rádúsul még csúnya is szegény. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109) DeskJeti válasza konzolostóni (#107) üzenetére


DeskJeti
tag

Azt te honnan veszed, hogy nem fognak ilyet venni?
Okostelefon a menő? Az nem jelent semmit.
Aki tojik a divatra, vagy csak arra használná, a telefont, amire kitalálták (telefonálni) és némi extra (naptár, valami kis unaloműző játék, zene), vagy nincs pénze okostelefonra (amit ki sem használnak rendesen az emberek, funkcionalitás terén) akkor ez bőven jó...

(#110) Brutális eb válasza tcsfm (#100) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem. Én Teresa Orlowsky életművét szeretném. ;]
A teló pedig árához képest megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#111) rainmen válasza DeskJeti (#109) üzenetére


rainmen
aktív tag

Na ez egy jó meglátás!!! :K

(#112) mark77 válasza Blyan (#42) üzenetére


mark77
tag

Ha nem csalódom ez egy MOTOROLA Pro
Elég komoly darab.

Ez az izé méltatlan a Motorolához, akárcsak az, hogy nem igazán van jelen európában.

Cannibal Corpse

(#113) parééé válasza mark77 (#112) üzenetére


parééé
csendes tag

hello, nekem ilyen telefonom van, eddig tetszik
csak az a problémám vele, hogy nem tudom, hogy hogyan kell a fogadott mappából a cuccokat törölni, egyszerűen átláthatatlan számomra
ha valaki tudna erre megoldást, és megírná, lehetőleg privátba, annak megköszönném

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.