Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Érdekes forma..... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Az eddigi motorolák mindig is bejöttek, de ez undorító.

(#3) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

A második kijelző az valami überbrutál:D

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem kár leírni, ott van a Samsung S5230, vagy az LG Cookie, és zárt rendszerrel éltek, persze a jelenben egyre jobban nyomul az Android, de mondjuk egy gyereknek színes, formás, szerintem mondjuk jó.

Kell a piacra ez is, bármennyire várunk mostanság egyre többet és többet a Motorolától, a többi gyártó is hoz még ki zárt rendszeres, mindennapokban használható telefont.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) RaZroX


RaZroX
addikt

Elég csúnya...

This is the way

(#6) helixP


helixP
nagyúr

A tesztképeken Sopron... Csak nem VOLT-on volt valaki? ;)
Amúgy jól érzem, hogy Rusi személyes kérdésnek veszi a Motorolás ügyeket? :)

[ Szerkesztve ]

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

Néha elgondolkodom azon amikor meglátok egy ilyen telefont, hogy a Qulacomm vajon fizet azért, hogy az ő platformjukat használják ? Mát már nem nagyon tudok gondolni, évente kb. egy darab Brew -s telefon jön ki és nme hiszem, hogy csak azért mert egy olyan hiper-szuper rendszer lenne.
A telefon meg maga ronda, a Motorola tud ennél szebbet is alkotni.

(#8) JR.CSé válasza tjb007 (#7) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Nemcsak szebbet jobbat is!Ennyi pénzért a Huawei lemossa őket a pályáról az olcsó droidosokkal...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#9) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Vízálló érintős ketyere. :)) Nem rosz. Fiataloknak jó lehet még ez a Moto.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#10) EczkE


EczkE
addikt

Csak pár napja volt hír róla és már is tesztet olvashatok. :)
De sajnos ez gyengére sikerült, de legalább az árral nem szálltak el.

Asszem mindenféleképpen!

(#11) .bableWes


.bableWes
őstag

kezdö érintös telefonnak, fiataloknak pont jo ennyiért

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12) SWiNEBoY

Ízlések és pofonok, de ez valami ocsmány! :Y

(#13) cefre00


cefre00
tag

Ez olyan semmilyen telefon, mert nincs benne semmi, ami megfogott volna. Nem is értem miért kellett ezt most... :F

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#14) JanFe


JanFe
aktív tag

Atlagos erintos telefon, az egyetlen erdekes dolog a masodlagos kijelzo... :)

[ Szerkesztve ]

"There is nothing permanent except change"

(#15) blackydan


blackydan
senior tag

Ezen az amerikai csodán annyira látszik, hogy Kínában gyártották de nem csak hogy gyártották hanem a tervezői is azok lehettek :(

(#16) Blyan válasza JR.CSé (#8) üzenetére


Blyan
félisten

Hagyjuk már az androidot, mé' csak smatphone-ban lehet gondolkodni??

A telefon maga egész jól használható, leszámítva, hogy ronda, ami nem funkcionális baki, volt a kezemben még a tesztidőszakban. Szaré-hugyé bőven használható.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Gagyi eléggé, mint a többi ilyesmi telefon. De legalább egyedi külseje van.

(#18) rep3at


rep3at
őstag

Tetszik a forma és a másodlagos kijelzôt is jó ötletnek tartom, ilyen árban lehet hogy veszek egyet második telefonnak.

Forward thinking. كرر

(#19) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Corby tudás, Corby áron, két "hibával":
-Rondább a Samsungnál.
-Rezisztív kijelző gáz.
És ha utóbbi nem a Corby legszimpatikusabb tulajdonsága, megeszem a kalapom.

Xperia mini pro 4.0.4

(#20) JR.CSé válasza Blyan (#16) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Már csak azért hasonlítottam hozzá mert elvileg ezen is Oprendszer van szal elvileg ez is Smart fón...
Arról nem is beszélve h árban pont az említett kínai csodáknak a versenytársa.

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#21) Gabi 8906 válasza johny dragon (#19) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Próbálj meg Corby-val esőbe telefonálni. :) (Megnézném én hogy visszaköszönnek e a vonal tulsó feléről. :) )

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#22) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Mindjárt lesz videó is (20 perc).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) rep3at válasza JR.CSé (#20) üzenetére


rep3at
őstag

Ebből igazi oprendszer sosem lesz, programok hiányában.

Forward thinking. كرر

(#24) JR.CSé válasza rep3at (#23) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Nem is kételkedem ebben:)Csak azt mondtam h ez elvileg az lenne:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#25) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Videó up & running.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) xdx@


xdx@
aktív tag

Nem egy túl szép darab, de legalább olcsó.

(#27) Silentfrog válasza AS (#1) üzenetére


Silentfrog
veterán

Lehetne a szlogen ennek a telefonnak az hogy.:
-Azoknak akik szeretik ha fáj! :DDD

(#28) dlaj


dlaj
őstag

Csak érdeklődnék, hogy a Motorola ebbe miért tudta belerakni a magyar nyelvet, és a Defy-be miért nem?

(#29) Rusi válasza dlaj (#28) üzenetére


Rusi
senior tag

Azért, mert a Brew rendszer alapból tartalmazza a magyar nyelvet, míg az Androidnál tudomásom szerint csak a 2.3-tól lett beépítve (előtte a gyártók maguk készítették a honosítást).

Mobilaréna (2010-2017)

(#30) rainmen


rainmen
aktív tag

Jó készülék ez azoknak, akik nem feltétlenül akarnak faragható oprendszeres érintőképernyős cuccokat. Ráadásul az ára sem húzós. Jó ez, bár a készenlét 5 nap fölé emelését én kétlem, a jelenlegi mezei telefonomban ugyanez a BQ50 van, minimális használattal van meg az 5 nap. Rendeltem is plusz aksit meg fogok hozzá akkutöltőt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) dlaj válasza Rusi (#29) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, miután megkérdeztem és is gondoltam erre, és meg is néztem az említett HTC telefon tesztjét. Azon is angol nyelvű az oprendszer a feltöltött képek alapján. Még az lehet, hogy azóta a Brew is "megtanult" magyarul!

(#32) Rusi válasza dlaj (#31) üzenetére


Rusi
senior tag

Pontosítok, a Brew esetében valószínűleg különböző nyelvi csomagok vannak, amikből az egyik tartalmazza a magyar nyelvet is. Az Androidnál a 2.3-ban már gyárilag is nagyon sok nyelv van, köztük a magyar is. Nyilván az Android se tud alapból minden nyelvet, de ugyebár a gyártók ezt simán orvosolhatják, ahogy a régebbieknél tette pl. a Samsung a magyar nyelv esetében (és most is kell dolgozniuk ezzel, hiszen az egyedi felületek fordítása nem az Android rendszer része).

Mobilaréna (2010-2017)

(#33) Blyan válasza Rusi (#29) üzenetére


Blyan
félisten

Azért sokat kellett finomítani a magyar fordításon, 1 hónapig volt nálunk a készülék, nyelvi tesztelés céljából.
2.3.3-as androidos Motok már magyarul jönnek (jelenleg egy quertys android moto van ilyen tesztelés alatt).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34) DeskJeti


DeskJeti
tag

"Ez [Ár.] sok hibát megbocsáthatóvá tesz, mindezekkel együtt én nem adok neki semmilyen plecsnit, mert a Motorola ennél sokkal többre lenne képes és érezni, hogy ez egy elég összecsapott munka lett tőlük."
Összecsapott? Ez a telefon direkt ilyen, egyszerű, és olcsó. Bőven jó, inkább ilyet veszek, mint a "Szolgáltató neve - Sok szám" telefonok, amik nagy része ócska Alcatel, és ha fizetnének sem kellenének.
A teszt pedig elfogult... :U

[ Szerkesztve ]

(#35) dlaj válasza DeskJeti (#34) üzenetére


dlaj
őstag

Az Alcatel nem ócska, csak a neve nem hangzik olyan jól.

(#36) DeskJeti válasza dlaj (#35) üzenetére


DeskJeti
tag

Nem is a nevével van baj, hanem a telefonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#37) cefre00 válasza DeskJeti (#34) üzenetére


cefre00
tag

Szálljunk már le az Alcatelről!
Mi a fene bajotok van vele?
Kínai: a Huawei, és a ZTE is az. (A HTC pedig tajvani, de ott is kínaiak laknak)
Mert béna: ők abban a szegmensben dolgoznak, ott teszi is a dolgát bármelyik Alcatel.

Nincs gond az illesztésekkel, sem az anyagokkal, egész egyszerűen alacsonyabb árú telefonokat gyártanak, de megállják a helyüket! Tapasztalatból beszélek...
Ezerszer inkább veszek egy "béna" droidos Alcatelt, mint ez a f*st.

Fogadni mernék, hogy neked még egy Alcateled sem volt! :F

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#38) Rusi válasza Blyan (#33) üzenetére


Rusi
senior tag

Csak nem Milestone 3 (Droid 3)? :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#39) DeskJeti válasza cefre00 (#37) üzenetére


DeskJeti
tag

Ne magadból indulj ki. Kit érdekel, hogy kínai? Mi nem az?
Fogadni mernél, a helyedben nem tenném. :U

(#40) cefre00 válasza DeskJeti (#39) üzenetére


cefre00
tag

Biztos voltam benne, hogy teljesen alaptalan a hozzászólásod...

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#41) DeskJeti válasza cefre00 (#40) üzenetére


DeskJeti
tag

Olvasd el még egyszer. :W Várj, segítek!
Azt írtad, fogadni mernél, hogy nem volt. Én erre írtam, hogy ezt a helyedben nem tenném. Ebből adódik, hogy volt. Így nem alaptalan...

[ Szerkesztve ]

(#42) Blyan válasza Rusi (#38) üzenetére


Blyan
félisten

Bár csak. :D

Nem, Moto XT316, Ti is írtatok róla, de a híreszteléssel ellentétben nem csúszka.

Valszeg csak a tesztelés céljából van rajta 2.3.4, mert mindenhol Froyot írtak róla a neten.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) Rusi válasza DeskJeti (#34) üzenetére


Rusi
senior tag

Ha elfogult lennék, akkor bizonyára nem használnék lassan 1,5 éve Motorola mobilt (ezt mind pozitív, mind negatív irányra értem). Igaz, a Milestone jócskán más kategória és ezzel sem az a baj, hogy nem hatmagos hipermobil. Volt már a Motorolának korábban is "butamobilja", ami azért sokkal jobban sikerült (nézd meg a WX288 és WX295 teszteket, melyeket egyébként szintén én írtam). Az ilyen fapados, érintős cuccokra szükség van, de azért ez a megvalósítás nem illő a Motorolához. A strapabírósága eleve megkérdőjelezhető, mert a hátlapnál hiába van gumitömítés, szinte biztosra veszem, hogy itt megy be elsőként a vízcsepp (mert ugye ezt nem lehet vízbe dobni, csak cseppálló), meg a por, ráadásul az egész nyöszörög, ropog, szóval a kivitelezés elég gyengécske. Márpedig pl. a Milestone olyan, mint egy szikla, 1,5 év után sincs vele gondom, de elég említeni a Defy-t is, ami szintén egy (ebből a szempontból is) kiválóan sikerült készülék. Nem is a Brew rendszerrel van baj, bár szerintem a Samsung legújabb, zárt TouchWiz (kvázi Bada) rendszere simán jobb. A tudása rendben van, kicsi és könnyű, a másodlagos kijelző jópofa ötlet, de bizony érezni, hogy nem ez a Motorola igazi területe, hanem az okostelefonok, mert ott partiban tudnak lenni a konkurenciával, itt viszont nem.

Mobilaréna (2010-2017)

(#44) DeskJeti válasza Rusi (#43) üzenetére


DeskJeti
tag

Az elfogultnak nem csak negatív értelme van.
A Motorolával az a baj, hogy csak "okos"telefonokat csinálnak. Jól teszik, ha csinálnak ilyen - egyszerűbb - telefonokat is. A lejtővel kapcsolatban. Ilyen üzletpolitikával (alig lehet kapni, mert az Államok a fő piac, ráadásul szinte csak csúcsmobilt gyártanak), nehéz sikeresnek lenni...

[ Szerkesztve ]

(#45) Bog válasza DeskJeti (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A pontozás nem árhoz viszonyított, hanem a 10-es a csúcs. Ahhoz képest kevesebb az egyes készülékek pontszáma.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#46) cefre00 válasza DeskJeti (#41) üzenetére


cefre00
tag

Félreértettem, de kicsit vegyél vissza, mert lassan nem férsz el a fórumon, akkor lesz az arcod...;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#47) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Két motorolát nyúzok, lehetnék elfogult, ne de ez..... :( :( :( Pedig nem sok mobilra mondom, hogy na ez csúnya,,,, :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#48) plus44


plus44
veterán

Azt már nem is mondom hogy milyen ez a zárt op. rendszer, de ez a kinézet... :Y :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#49) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Nicsak, nicsak. Valaki Sopronban járt?:)

Loxone and Loxberry superuser

(#50) DeskJeti válasza MADcat (#47) üzenetére


DeskJeti
tag

Szerintem nem csúnya, inkább érdekes. Persze kinek mi? :U
Ha igazán csúnya telefont szeretnél, ott vannak a régi Siemens Xelibrik... Szeretem a Siemenseket, mert ami nekem volt, az mindegyik megbízható, és jó volt, de ezek... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.