Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andris1602


andris1602
aktív tag

csak ne játszák el azt amit a razr szériával annó... :( szeretem a defy-t, de nem lehet mindig ugyan azt a jól bevált cuccot eladni

[ Szerkesztve ]

(#2) Wajk


Wajk
addikt

hmmmm, fincsi :K

a tokot nyúlnám...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) andris1602 válasza Wajk (#2) üzenetére


andris1602
aktív tag

ilyen tokot tuti lehet majd kapni külön is ;)

[ Szerkesztve ]

(#4) SP!T


SP!T
addikt

Inkább optimaizálnák azt a béna sw-t rajta. Mert kb olyan mintha egy Google G1-et nyomkodnék. :W Cyanogen meg átlag usernek nem mindig megoldás, ha nem tudja hogy kell feltenni.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sokkal jobban néz ki ez a hátlap... Alapból így jött volna ki biztosan ezt vettem volna...

(#6) kaller1 válasza b4zsi- (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Ránézésre egy sima felpattintós kemény hátlapnak néz ki. Majd a kínaiak "utángyártják". :)

.::> <::.

(#7) Z0C! válasza SP!T (#4) üzenetére


Z0C!
őstag

kb 5perc feltenni. Értelmesen, szájbarágóan le vannak írva pontról pontra....csak olvasni kell és csinálni :)

Amúgy ilyen tokom van, JCB felirat nélkül. Igaz szilikon...ez vmi gumi lehet...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8) Wajk válasza Z0C! (#7) üzenetére


Wajk
addikt

képet!, plz
én kerestem sokat dögös mintás tokot, nem mintha dobálnám, de bringázás közben jól jöhet...
de nem találtam ami bejött volna...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9) RETRO-G


RETRO-G
tag

Hát, hatalmas innováció:) Ha tényleg csak a tok a különbség, az pótolható! Nekem szilikonos van, a speedshopban kb. 1600 huf:)
A felülethez: Tényleg elég gagyi a motoblur, de a cmnél helyett számomra egyszerűbb volt a Launcher pro. A fizetősben frankó widgetek is vannak!

Nokia 3210 -> Nokia 3510 -> Nokia 3510i -> SE T610 -> SE K800 -> HTC LEGEND -> Defy+ & Samsung B2100 -> Z3C -> iPhone 7 -> iPhone 8

(#10) tjb007


tjb007
nagyúr

Ez a tok meg az a pár plusz előretelepített alkalmazás nem ér ennyit.

(#8) Wajk

Ott van pl. az OtterBox ami még jobban is néz ki int ez, meg ott van még az eBay is.

(#11) Apika


Apika
Közösségépítő

Na ehhez kell majd egy strapabíró üveg...

(#12) Wajk válasza tjb007 (#10) üzenetére


Wajk
addikt

Köszi, az OtterBoxról hallottam, de nem gondoltam ilyen kis csinos házat csinált Defy-hez, tetszik

ebay.com-ot nyálaztam már rendesen régebben, de egyik sem jött be, én olyan gumi mintásat szerettem volna, mint kb a vRoom iPhone hoz de ez a JBC is tetszik

pár élőkép az OtterBox ról

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#13) #13260800


#13260800
törölt tag

Megnézném mocskos hót retvás kézzel esetleg kesztyűben, hogy kezelnék. Gyanítom sehogy. Mókusvakítás esete forog fen :D

Amúgy a telefon jó nagyon, de melósnak kell a gombsor.

(#14) Narxis


Narxis
nagyúr

Need ez a tok.

Thanos was right.

(#15) p1ranha


p1ranha
csendes tag

Hát ez az Otterbox nem győzött meg. Gyorsboltban 14ezer huf úgy emlékszem, ráaádsul a külső védőtok pont a sarkaknál van kivágva. Én case-mate-t vettem szerintem van olyan jó tok, mint ez a JCB.

(#16) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nagy melós kesztyűben megnézném hogyan tapiz el egy smst... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#17) p1ranha válasza domperke (#16) üzenetére


p1ranha
csendes tag

Melós kesztyűben semmilyen mai mobilt nem lehet szerintem normálisan nyomkodni :) Főleg, ha rászáradt festék vagy ragasztó van rajta :D

(#18) domperke válasza p1ranha (#17) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

:C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#19) SP!T válasza Z0C! (#7) üzenetére


SP!T
addikt

Nekem hiába magyarázod, én is CM-et használok a Defy-n, mivel minden más kb használhatatlan. De egy átlag user nem fogja tudni feltenni. Ő vesz egy terméket úgy ahogy van és használja. Aztán látja, hogy a Samsung android (pl) gyors, Motorola androidja lassú. Ennyit fog észrevenni. Többet nem vesz Motorola telcsit. Pedig az XT910 pl nyilván más rendszerileg és árban is. De optimalizálni, akkor is kötelező lenne szerintem.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#20) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egy szó jutott róla eszembe...rókabőr... :(((

(#21) Wajk válasza Nordic (#20) üzenetére


Wajk
addikt

Defy hez képest a Defy+ volt inkább rókabőr gyanús, ez inkább promó termék.
Megállapodtak a JCB-vel aztán kidobtak egy JCB Edition-t, aztán ennyi.

nem új termékként, szerintem

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#22) Nordic válasza Wajk (#21) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont ezért rókabőr számomra...alig különbözik az eredetitől, mint pl az 5800 és társai.

(#23) kapeti07


kapeti07
senior tag

Jó lenne most már egy Defy 2.

Xbox: kapeti

(#24) b4zsi- válasza kapeti07 (#23) üzenetére


b4zsi-
őstag

Az a Defy+ :)

(#25) Nordic válasza kapeti07 (#23) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ugyanezzel a készülékházzal?(trololooooo) ;] :DDD

(#26) Z0C! válasza Wajk (#8) üzenetére


Z0C!
őstag

ilyenem van.
nekem bőven elég. Kínából 2hét alatt jött, ajándék fóliával.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#27) Laci.M


Laci.M
senior tag

Ennek mi az értelme?? Az üveg a sz@r benne, az törik be, a ház az bírja. Röhej, hogy strapatelefon, a kijelző meg annyit se tud, mint egy 5310-es kijelzője. A vonaton esett le zenehallgatás közben kb fél méterről, nem is betonra erre a GG betört...

Aláírás

(#28) ducsidu


ducsidu
senior tag

Na ennek már strapa külseje van :K Viszont az üveg még mindig betörhet...

[ Szerkesztve ]

(#29) .:LoMAX:. válasza Wajk (#21) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

+1

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#30) Probber


Probber
őstag

Mint egy munkagép. Vagy mint egy cipőtalp!? ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#31) attika89


attika89
senior tag

Motorola DEFY+ JCB Edition ,
Valóban nem nagy plusz...Gondolom hasonló alkalmazásokat a marketből is be lehet szerezni...

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#32) Kobaljov válasza p1ranha (#15) üzenetére


Kobaljov
senior tag

+1 pont a Case-Mate-nek (Defy Tough case, a gyorsboltban is van), a Kindle olvasómhoz van Otterbox tokom is, de az szerintem rosszabb mert a sima felületű műanyag hátlapja csúszósabb mint a CM érdes felülete a Defyn

(#33) Naughty9011 válasza ducsidu (#28) üzenetére


Naughty9011
tag

nem torhetetlen de jobb mint a rendes uveg.. ettol fuggetlenul csak peches voltal:)

Mate 10 pro

(#34) balewi válasza Wajk (#8) üzenetére


balewi
aktív tag

EZ az igazi!
Ilyet használok egy éve, tökéletes.
link

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#35) decoati


decoati
aktív tag

"...építőmunkákhoz és más ipari tevékenységekhez is tökéletes..." az enyém ha melóban esik, akkor átlag 5-9 métert esik. Az ellen nem véd. :N

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#36) ducsidu válasza Naughty9011 (#33) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nem volt még Defy-om. Csak szerintem nincs sok értelme erősíteni a bevonatot,ha a kijelző (a "tapifonok" lényege) betörik

(#37) andris1602 válasza ducsidu (#36) üzenetére


andris1602
aktív tag

ez igaz. de pl multkor ugy 2 métert esett a defy-m ( a padlasfeljarobol) es mivel a hatara esett nem lett semmi baja :) de azert besz*rtam. :D ha lett volna rajta ilyen az tompit az esesen. :) szerencse kell hozza :)

[ Szerkesztve ]

(#38) ducsidu válasza andris1602 (#37) üzenetére


ducsidu
senior tag

Hát igen :D Kell hozzá egy kis szerencse,de nem véletlenül strapateló

(#39) Wajk válasza balewi (#34) üzenetére


Wajk
addikt

na ez már tetszik, köszi a linket :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#40) Goose-T


Goose-T
veterán

Nagybátyám szokta mondani mindig az ilyenekre, hogy minek a gyertyára kotont húzni? Most komolyan, strapatelefonra külön védőtok? Tokvédő tokot nem lehet esetleg kapni még hozzá?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#41) rainmen válasza Goose-T (#40) üzenetére


rainmen
aktív tag

"A székre huzatot tesznek, a huzatra huzatvédő huzatot, náluk minden a rend és a tisztaság." Nagy-Bandó András :D

(#42) Kobaljov válasza Goose-T (#40) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Ez csak "szalonstrapa", pl. a Defy+ por-és cseppálló de nem ütésálló hivatalosan (ahogy a SE Xperia Active sem), a Defy pl. hajlamos a peremén a csavar mellett repedni ha épp rosszul sikerül neki esnie, a tok ott is védi

(#43) Narxis válasza Goose-T (#40) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem is ez jutott eszembe. Enyémre nincs is semmi, pont ezért választottam. Nincs is rajta semmi sérülés pedig párszor leesett már sajnos. Viszont szándékosan nem szoktam tesztelni a strapabíróságát, vigyázok rá ahogy csak tudok.

Egy dizájnos tokot viszont elfogadnék, nem is formailag hanem színvilágilag. Asszem vannak is olyan egyszínű tokok, de valami mintát is rátehetnének. Vagy pl. a sokszor használt tűz-láng minta, ilyesmik. :)

Thanos was right.

(#44) rainmen válasza Narxis (#43) üzenetére


rainmen
aktív tag

Pár színű modellfesték, ecset, képzelőerő és máris egyedi lesz a legunalmasabb védőtok is. :K

(#45) balewi válasza Wajk (#39) üzenetére


balewi
aktív tag

Nincs mit. Amúgy ilyet ajánlottam Erpy ;) haveromnak is az SGS2-re, azóta is ezt használja.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#46) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Magyarorszagon forgalomba hozzák?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#47) Laci.M válasza maggi1886076 (#46) üzenetére


Laci.M
senior tag

Te elolvastad a kommenteket? Ez egy gyári Defy+ egy tokkal, plusz pár háttérképpel/témával. :)

Aláírás

(#48) Wikoo válasza SP!T (#19) üzenetére


Wikoo
aktív tag

miui...

Békesség, boldogság! x)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.