Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

ÁÁÁ de kéne ez az új Mortal... Nyaralás után első dolgom lesz venni egyet. Akkor lesz rá credit :)

Xbox: kapeti

(#2) james001


james001
veterán

Jófélék :K

https://psnprofiles.com/kazama001

(#3) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Hmm... ez a fajta teleportálás Smoke (a robot verzió) sajátja volt korábban. Sektor tudott egyáltalán teleportálni?

Sent from my keyBoard

(#4) havast válasza kapeti07 (#1) üzenetére


havast
aktív tag

Én Xbox-ot vettem miatta :DDD

Bár a sztori meg kell hagyni ott indul, hogy anno az MK1 Szabolcs megyében a mi játéktermünkben volt először:) Voltam 6 vagy 7 éves..

Az összessel játszottam eddig (SEGA-t, meg GC-t is vennem kellett miatta :DD ).

[ Szerkesztve ]

(#5) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ez még jó, hogy ingyenes...nem egy nagy eresztés.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6) Foo válasza havast (#4) üzenetére


Foo
tag

ismerek valakit aki képes volt megpattanni a mk2 megadrive-os kazijával az expóról... megjelenés előtt két héttel. :D
pár éve rácsos ablakokat is kapott, persze nem a mortálkombet miatt...

(#7) FefeeX válasza TazLeacher (#5) üzenetére


FefeeX
veterán

Na jah... Mondjuk azok után, hogy scorpion classic skint vettem 1800-ért ebay-en... Mondjuk az kivégzéssel jött, és akkoriban nem volt senkinek, most meg ugye mindenki klassic skinnel játszik... :)

(#8) lvnt


lvnt
őstag

Gondolkoztam, hogy most az RDR-t vagy az MK-t vegyem meg, de a majdnem feleakkora ár végül döntött előbbi javára. Na mindegy, később úgyis beszerzem.

(#9) M3Ny3'T válasza TazLeacher (#5) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Ha ez is pénzes lett volna, kezdtem volna elhitetni magammal, hogy ezt a játékot valójában a Bioware csinálja. :DDD
(Konkrétabban: ők azok, akik pénzért adják még a SkinPackokat is.)

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#10) FefeeX válasza lvnt (#8) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem a RDR nagyon nem jött be, így örülök, hogy nem buktam rajt sokat... Már nincs meg amúgy... :)
A MK-t viszont egyértelműen megérte megvennem, Tekken6 után a második leggyakrabban játszott játékommá lépett elő összességében (szerintem rövidesen meg is előzi... :) )

(#11) lvnt válasza FefeeX (#10) üzenetére


lvnt
őstag

Egyelőre kizártnak tartom, hogy ne jöjjön be a Red Dead, de majd meglátom. Game.co-ról rendeltem 5k körül, úgyhogy sokat én sem bukhatok rajta.

(#12) wikings2


wikings2
őstag

Ilyen vidikben olyan egyoldalúnak tűnik a játék.
Ha tudsz 1 komoly kombót és elsütöd végig gyilkolod az ellent. Kb ez jön le mindig ,hogy esélye sincs a másiknak egy 30 másodperces sortűz közben harcolnia. x)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#13) FefeeX válasza wikings2 (#12) üzenetére


FefeeX
veterán

Azért mondjuk 30mp-es az ritka, de ha valamit jól tudsz és el is tudod sütni, akkor azzal elég durván be lehet verni valakit... 78%-os a legdurvább kombó amit láttam, de az álló ellenfélen, mozgás közben nem egyszerű... :)

És olyan szintre emelkedni sem ahol ilyen durván harcolsz. Persze nem lehetetlen, de nem 1 perc és nem is pár nap...

(#14) FefeeX


FefeeX
veterán

Tölthetők, jól össze lettek rakva, és -egyelőre- Skarlet is használható single-ben, csak multihoz kell megvenni...
Azért írom hogy egyelőre, mert a tegnapi, durván bugos patch után nem vagyok benne biztos, hogy ez nem egy bug

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.