Hirdetés

2021. március 6., szombat

Gyorskeresés

(#1) SwaZy1337

SwaZy1337
tag

Várós, én kíváncis leszek rá nagyon. :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#2) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
senior tag

nálunk sose lesz semmi....se HBO MAX se Disney+:((

(#3) oriic válasza HELLAFLUSH (#2) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Disney idén jön, HBO Max-ról semmi hír.

Live-Die-Respawn

(#4) HELLAFLUSH válasza oriic (#3) üzenetére

HELLAFLUSH
senior tag

nem úgy volt, hogy tavaly ősszel jön a Disney+ :F
vagy én tudom rosszul?!

(#5) zsolesz967 válasza HELLAFLUSH (#2) üzenetére

zsolesz967
tag

Így marad az ncore.

Ps4 slim,s10e

(#6) oriic válasza HELLAFLUSH (#4) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Magyarországon alapból 2021 volt a terv.

Live-Die-Respawn

(#7) AxBattler

AxBattler
félisten

Joe Taslim, mint Sub-Zero - hibátlan! győzelem ;]
Jónak tűnik nagyon, én várom! :DD

"Vásárolj Durex terméket, és nyerd meg a legújabb Microsoft Xbox Series X 1TB játékkonzolt!" .................. .................................................................................................................. Cable management is for the weak!

(#8) Laraxior

Laraxior
titán

:D

"...nem jó, de nem is tragikus..." "Michelinbe az autóra gumit használunk, nem csillagokat"

(#9) Micsurin

Micsurin
veterán

...ez nagyon zs kategória így. :U :W

Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me.

(#10) Dr. Akula

Dr. Akula
nagyúr

Ha ugyanolyan színvonalú lesz mint az eddigiek, akkor a torrentoldalra feltöltéssel se fáradjanak...

(#11) AxBattler válasza Micsurin (#9) üzenetére

AxBattler
félisten

De hát már a Christopher Lambert-es változat is B kategóriás volt, miért baj ez?

"Vásárolj Durex terméket, és nyerd meg a legújabb Microsoft Xbox Series X 1TB játékkonzolt!" .................. .................................................................................................................. Cable management is for the weak!

(#12) XuChi válasza AxBattler (#11) üzenetére

XuChi
addikt

Mert jóval többet érdemelne mint egy "téka minőség"

Az eddigi két film is pocsék és értékelhetetlen volt.

Ez sem tűnik többnek ... Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#13) fLeSs válasza XuChi (#12) üzenetére

fLeSs
nagyúr

Én az elsőt még bírtam, nem vette túl komolyan magát, a zenéje ikonikus lett :D A második már egy rakás kakkancs az tuti. Ha a Mortal Kombat Legacy szintet megütné az már jó lenne. Azért 2020-21-ben már jobb a CGI is, szal csak nem lesz túl ... :DDD

(#14) Dr. Akula válasza AxBattler (#11) üzenetére

Dr. Akula
nagyúr

Ha zsé kategóriát akarnak, inkább bízzák Sam Raimire, legyen belőle Army of the Dead 2, az legalább jó. Hail to the king, baby... :D

[ Szerkesztve ]

(#15) AxBattler válasza XuChi (#12) üzenetére

AxBattler
félisten

Az alap, a háttérsztori is B kategóriáért kiált, lehet ezt színvonalasan csinálni, lásd Feláldozhatók!

#13 fLeSs
Ja, az első volt az igazi! :D

(#16) XuChi válasza AxBattler (#15) üzenetére

XuChi
addikt

A feláldozhatók mindegyik része köröket ver az MK filmekre :) :R

[ Szerkesztve ]

(#17) AxBattler válasza XuChi (#16) üzenetére

AxBattler
félisten

Látod, ilyen színvonalú B-kat adaptáció bármikor jöhet! :K

(#18) DeathAdder válasza fLeSs (#13) üzenetére

DeathAdder
veterán

Múltkor megnéztem nosztaligából, mert kb. azon (meg a kickboxeren) nőttem fel VHS-en. Hát alig bírtam végiszenvedni... :DDD

You'll Never Walk Alone

(#19) wesder

wesder
nagyúr

A MKL: Scorpion's Revenge egész jó volt szerintem. Kivàncsi leszek hogy ez milyen lesz.

Every 60 seconds in Africa, a minute passes.

(#20) zsolesz967

zsolesz967
tag

Volt ott egy Mortal Kombat Legacy sorozat is.Szerintem az se volt rossz,a filmeknél jobb volt.Viszont a filmek vissza repítenek a gyerekkoromba :D

Ps4 slim,s10e

(#21) Micsurin válasza AxBattler (#11) üzenetére

Micsurin
veterán

Mert valahogy ez a téma ordít egy tisztességes feldolgozásért. :) És most nem arra gondolok, hogy dobjanak bele Mark Wahlberget meg Dwayne Johnsont. :DDD :DDD

Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me.

(#22) AxBattler válasza Micsurin (#21) üzenetére

AxBattler
félisten

És most nem arra gondolok, hogy dobjanak bele Mark Wahlberget meg Dwayne Johnsont.
Látod, mennyivel ígéretesebb már most ez a project? :))

Nekem Jason Statham ugrott be... ;]

(#23) _flamer válasza Micsurin (#21) üzenetére

_flamer
tag

Az első részével egyetértek! A második részéből kihagytad Chuck Norrist.. :DD

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#24) atike

atike
nagyúr

Nekem jöhet... :)

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.