Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

Hú de csini kis gép :)

köszi a tesztet

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Shuttle X50 támasza a hátulján olyan mintha nem is illene oda..
Az a kis hűtő meg a sarokban... :U talán van 2cm. Mindenesetre egyedi.

(#3) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ha jól látom, van az alaplapon egy ide csatlakozó (valami onnan viszi a tápot is), meg még 2 nemtommilyen csati, nem tudom elolvasni, mi van felette (talán épp MXM?).

jófajta kis masina, egyben van, és kicsi helyen elfér. a felszereltségéhez (és a helyigényéhez) képest az ára is oké.

(#4) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Megpróbálnak minden szart lenyomni az emberek torkán. Előre félek, hogy az érintőképernyő is ilyen lesz, pedig ideális esetben az ember csak alig éri el azt.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

mi van, ránkszakadtak az ilyen monitoros gépek? de. az intel, du. meg most ez....

én ezt iskolában tudnám elképzelni kicsit döntve a padba építve, és akkor ebből tudnának csinálni mindent a gyerekek.

[ Szerkesztve ]

(#6) szuper-t


szuper-t
senior tag

ez már picit elcsépelt mert az IBM is csinált hasonlót... bár nem ő volt az első aki ilyet csinált?
infós pultnak pont megfelel ahogy néztem elfért volna benne azért 1 aksi simán
a belseje ilyen"hééé srácok gyertek van egy kis időnk dobjunk már össze egy kis gépet" nek felelne meg

(#7) szuper-t válasza ngabor2 (#3) üzenetére


szuper-t
senior tag

MIM1-MIM2
de mi az a mim? :F

[ Szerkesztve ]

(#8) V8David válasza ngabor2 (#3) üzenetére


V8David
tag

Kizárt, hogy IDE csatlakozó legyen (szerintem). Manapság ezekba az új hiper-szuper cuccokba nem tesznek ilyen csatlakozó felületeket. A benne lévő vinyó is sata már. Azonban +sata csatlakozókat sem lehet látni.

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#9) szuper-t válasza V8David (#8) üzenetére


szuper-t
senior tag

ez 19 pár tű a noti winyóké meg22 pár (-1) (ha jól számoltam...)
lehet h. CF?

(#10) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Viccesen mutat az a mikroventi a winyó sarkában. Nade honnan hová fújja a levegőt?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) V8David válasza szuper-t (#9) üzenetére


V8David
tag

Szerintem semmi értelme nem lenne annak, hogy egy sata csatis notebook mellé be lehessen tenni egy ide csatisat. CF kártyát meg még nem láttam soha, nem valami elterjedt cucc. Még anno a p3-as notimhoz akartam venni jó pár évvel ezelőtt.
Nem lehet, hogy inkább táp csatlakozók lennének? Van ebben a cuccban bőven hely, ügyesen ki lehet használni és sokmindennen lehet bővíteni....?! (Bár ez akkor is túl sok tüske)

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#12) macilaci78 válasza V8David (#11) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kötve hiszem, hogy sokminden bővíthetőségét célozná a tüskesor, mivel nincs gyári felfogatása akár csak egy plus vinyónak. Lehet, az alaplapi tüskesor mondjuk egy LPT portot takar, mint mini-ITX rendszereknél.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13) Peetig


Peetig
csendes tag

Valahogy nem tudok megbarátkozni ezzel a monitorba épített pc-vel. Mindig egy thin client és egy szemét rendszergazda jut róla eszembe...

Nem tudja valaki, hogy miért dob a prohardver mostanában 503-as hibákat és időtúllépéseket?

Compaq Armada 7400.

(#14) misirulez


misirulez
senior tag

Akárhogyan is kerestem én nem találam ezeknek a kritériumoknak megfelelő nettopot.

"80 000 forint környékén lehet kapni kétmagos Atommal, NVIDIA Ionnal és DVD-íróval szerelt nettop számítógépeket, melyeket Windows operációs rendszerrel és beviteli eszközökkel kiegészítve is marad pénzünk egy olcsóbb 22-24"

Mivel egy olcsóbb 22-24.-es moncsira lehet 30,000 et számolni akko 50,000.-ért én jóformán szinte nettopot alig találok nemhogy még ION-osat windowsal...

üdv.:
Misi

(#15) szuper-t válasza Peetig (#13) üzenetére


szuper-t
senior tag

sztem rendszer fejlesztés lehet de ezt egy Moditól kéne megkérdezni vagy egy Házigazdától

(#16) Egzee válasza hejesírásó (#5) üzenetére


Egzee
őstag

Az asztalba építést megoldották CRT-kkel is, lásd Ganz Ábrahám suli... Minden gyerek baszkurálja az egeret meg mindent... Én ezt sem tartom jó ötletnek suliban mert tuti szétütnék... Haverom anno két hüvelykujjával nyomta a tft-t... Felesleges... Egy jól kivitelezett asztal kell üveg mögé zárt tft-vel gumibillentyűzettel meg trackballal azt b@szd szét ha tudod... Sok hülye gyerek... Ez inkább csak érdekesség ez a gép... Jövőbepillantás és igényfelmérés, semmi több!

(#17) V8David


V8David
tag

Szerintem meg elég jók ezek a cuccok. Habár kicsit más kategória, de nekem Apple iMac-kel volt szerencsém és nagyon tetszett, ill. nagyon praktukus és erős jószág. Csak annyi, hogy nem érintő kijelzős, de az is már csak idő kérdése.

A prohardver meg nekem is lassú, alig akarja betölteni a teszteket, vagy aprókat.

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#18) atike


atike
nagyúr

Szokásos. Drága. :( Amúgy aranyos.

(#19) rudi válasza misirulez (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Számomra úgy tűnik, hogy szövegértelmezési gond merült fel nálad. Az van oda írva, hogy 80k körül van már Ionos nettop, amihez a következő 80k-ból lazán kijön egy Windows (20k örül) és egy 22-24"-os monitor. Az egész gondolat az előző bekezdésre épít, melyben arról van szó, hogy ez a Shuttle X50 160 000 forintba kerül.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) rudi válasza szuper-t (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Sajna, hibaelhárítás, nem fejlesztés van a háttérben. Valahol valami el lett állítva (vagy rosszul lett beállítva) a jó kis virtualizált rendszerben futó webszerveren, ami fizikailag is két gép. Szóval most megy a feltárás, amit az nehezít, hogy a fő rendszergazda külföldön van. Szóval türelmet kérünk!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) misirulez válasza rudi (#19) üzenetére


misirulez
senior tag

"Számomra úgy tűnik, hogy szövegértelmezési gond merült fel nálad."

Nekem is úgy tűnik... :DDD

(#22) Esmein válasza hejesírásó (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

papírrepülőt pl. én a közoktatásban a4-es félfamentes írólapnál bonyolultabb eszközt nem szerelnék a padba.

on: maga a gép viszont csinos, de valamiért még mindig nem az igazi...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) Duree


Duree
veterán

Szerintem meg túl van árazva
160 ezerhez még számoljunk egy windows is 40 ezerért és mindjárt 200 ezer be van.
Akkor inkább már egy igazi notebook,ennyi pénzért sokkal erösebb is kapható

duree54

(#24) szuper-t válasza rudi (#20) üzenetére


szuper-t
senior tag

:R
én tütrelmes vagyok az én serverem se 2 nap alatt épült sok sikert:)

(#25) tome.jr


tome.jr
addikt

SSD-vel, ION-nal, meg egy optikai meghajtóval lenne az igazi, de így se rossz.

Ez a GMA950 soha nem akar elfogyni? :O

[ Szerkesztve ]

(#26) szuper-t válasza tome.jr (#25) üzenetére


szuper-t
senior tag

vaaan belőle ezek szerint:) vagy ez a leg gazdaságosabban legyártható széria...

(#27) Esmein válasza tome.jr (#25) üzenetére


Esmein
nagyúr

és akkor még ott a 4500-as széria is :O

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) tome.jr válasza Esmein (#27) üzenetére


tome.jr
addikt

A 4500 azért lényegesen jobb ennél. Nekem volt X3100-es lapom az sem volt annyira vészes. De ez a GMA950 a D-sub csatijával. :( Már réges régen nyugdíjazni kellett volna. Az ION-os cuccokat kellene erőltetni.

[ Szerkesztve ]

(#29) wsvap


wsvap
csendes tag

DE ennél egy Asrock ION 330 is jobb nem?

Wsvap

(#30) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Hát izé, ötletes, de mégsem... Mondjuk nem én vagyok ez a réteg aki ilyet vehet, azért komolyabb is lehetne.

(#31) richpublic


richpublic
tag

jó cikk,szép képek,és szép a gép is =D képzeld el bemész a szobádba és a falon ott egy képernyő :C megkérdik haverok hol a géped? a falon lóg :DD :C :C :C

*Xbox kontrollert vennék!*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.