Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mokó


Mokó
aktív tag

LOL mit találtam,lehet az előélete is megvan

[link]

(#2) MineFox54


MineFox54
őstag

Kaptam ingyen egy olyan 6800-at, szintén szemetelte a képet, kövezz meg, kicsit megsütöttem, most 3-4 hónapja megy stabilan :)

(#3) Mokó válasza MineFox54 (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Üdv!

" kövezz meg"-esszem ágában sincs,van egy pár hasonló sorsú vga-gpu nálam majd egyszer elő lesznek véve ilyesmi célból.

(#4) pet007


pet007
aktív tag

Jo is lehet ilyeneket lomizni, en is tennem ha tehetnem.. :R

(#5) Mokó válasza pet007 (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

Már régebben irtam itt ezzel kapcsolatban valahol,egyébként van hogy 2 hónapig semmi nincs például.A feeling miatt érdemes ezt csinálni csak,kicsit horgászat/szerencsejáték függő a dolog,talán így tudnám leírni.Hiába ilyen régi vackokat akar az ember itt lehet még találni.Meg persze máshol is,csak az drágább és nem feeling-es. :K

(#6) Redneck


Redneck
veterán

Gratulálok Mokó, az a 6800-as nem sámli! 😆

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7) Mokó válasza Redneck (#6) üzenetére


Mokó
aktív tag

Köszi!

Remélem menthető,majd egyszer meglessz javítva,addig feszít a vitrinben :D

(#8) Redneck válasza Mokó (#7) üzenetére


Redneck
veterán

Van még ott hely? :D Szakmai kérdés. HD 6990 GTA V alatt "normális" hogy szar ugye? CF és a régi AMD-s problémák miatt kérdezem.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9) Dr. Romano válasza MineFox54 (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Miért kéne megkövezni ezért bárkit is?
Egy komplett notit hagytak nálam (Acer Aspire 5732ZG, Pentium T4400, 4GB ram, 320GB HDD, Radeon 4570) aminek az a baja hogy nem ad képet.
Szétkapás után elő a hőlégfúvót és 30 másodpercre 150 fokra nyomni a Radeont és azóta ez a letöltős/konvertálós gépem már 1 hónapja.

Kövezni akkor kell ezért az embereket ha el akarja adni. Melegített cumót csak is saját felhasználásra szabad csak tartani, eladni szigorúan tilos (hiszen alapvetően halott a cucc, lényegében zombi).

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) MineFox54 válasza Dr. Romano (#9) üzenetére


MineFox54
őstag

Csak azért mert tökéletes állapotban volt, csak nem működött, az esetleges "gyűjteménybe valóság" miatt mondom.

(#11) Mokó válasza Redneck (#8) üzenetére


Mokó
aktív tag

Igazából én is erre tippelnék.Gyakorlatilag meg van ott erő,csak lehet-pont emiatt nem tudja "kifutni" magát a cucc.

szerk;az 5970-nel nálam is szívás volt a GTA V,hiába a 3200 shader,olyan teljesitménynek sem nevezhető dolgot produkál kritikán aluli.... :(

[ Szerkesztve ]

(#12) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ha jól rémlik van még itthon egy 128MB-os Inno3D 5200FX és egy ASUS GF 4500 (vagy mi?!) 64MB-os.

Nekem a legfeltűnőbb az volt, hogy a képminőség mennyire eltér, sima desktop nézegetés közben is. Az ASUS-nak sokkal teltebb, mélyebb színei voltak, míg az FX-nek már ilyen rikító, túlhúzott, szinte zavaró élénk és világos (kissé fakó is) színei, meg úgy az olvashatóság is sokkal jobb volt az ASUS-on.

Elvileg manapság a HDMI korszakban már nem lehet ilyen különbség, de úgy tűnik, nagyon más minőségű volt az analóg kimenetük.

(#13) anjani182


anjani182
őstag

Szia!

Ezek közül érdekelhet valamelyik?

Sorban:

- 9600GT
- 3850
- MX440
- MX400
- Voodoo 1 - Diamond Monster 3D
- S3-asok
- 7300GS
- 4650

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#14) Mokó válasza anjani182 (#13) üzenetére


Mokó
aktív tag

Szia,

Köszönöm a felajánlást,de már "csontig lerágtam" mindegyiket ezek közül-a legértékesebb tag az V1 lessz.
Mindegyikhez volt szerencsém,a 9600GT-vel volt a legtöbb "fun",OC-t szereti-kívánja YT csatornámon van is videó GTA V-öt simán leviszi.

szerk;anno csak azért vettem egy FX5200-at (GF4 MX440+Kp) hogy élőben megnézzem a Half-Life 2 víz "effektjeit" és az akkortájt megjelent NFS Carbon-t ki tudjam próbálni.Mondanom sem kell ugye,teljesitmény nem volt 800*600 meg talán low/med graf meg is állitott mindent.

[ Szerkesztve ]

(#15) SunMount3r válasza Mokó (#14) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Amennyire én tudom a DX9-et az FX5200 csak szoftveresen tudta "emulálni", tehát nem volt igazi DX9 támogatása.

(#16) Mokó válasza SunMount3r (#15) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ez legjobb tudtommal is ígyvan.Anno de mentek a dobálózgatások a PR dumákban :C
John Carmack mondta anno (szerk;mikor a Doom 3 jött) vissza kell sorolni dx 8.1-be aztán jólva.Szerintem igaza van.

szerk2;lett volna lehetőségem is most 2 db 256 megás FX 5500-ra is,de nem éltem vele.Nem kértek sokat érte,
de valahogy ez még ingyé' se ízlik.

[ Szerkesztve ]

(#17) Mokó


Mokó
aktív tag

Közben elővettem a 9500/9700 és 9800Pro-t egy igen alapos takaritásra.A 95K/97K érdekes módon javult,a kővédermedt pasztát lekapargatva és újat felkenve a képhibák 80%-a megszűnt.Gondoltam bejátszom ezt a 98K-nál is.Hát ott továbbra is minden "normál" amint terhelést kap szétesik a kép... :(

(#18) Mokó válasza Mokó (#17) üzenetére


Mokó
aktív tag

Újra elővettem még jobban megpucolni a 9700-at (Google valami Dell Dimension gépből bontott cuccnak mondja,ebay-en van vagy 20) szóval nekiestem még jobban.SIKER!Már a 90-95%-a eltűnt a képhibáknak,még felragasztgatok majd mem hűtőket ,hátha...R300GPU egyébként,Most Wanted 1024*768 közepes beállitásokkal 30-40 FPS,szóval van itt erő!Jah 3d2k1-ben 13323 pont,eddig.

(#19) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Hova jársz lomizni? Egyszer én is úgy kimennék egy ilyen helyre.. :)

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#20) Mokó válasza istvankeresz (#19) üzenetére


Mokó
aktív tag

Zsarnai piac Miskolcon

(#21) Mokó


Mokó
aktív tag

300-as cel A köszöni jól van,most kúszott fel a rendszer.Istenem,pedig hogy mennyire utáltam ezeket ;]

(#22) Alpi.


Alpi.
addikt

Ma bencheltem 939-et és eszembe jutott, hogy emlegettük anno korai sliket. Toltam Neked egy 6600 Gt-s slis 01-et ! :K

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#23) Mokó válasza Alpi. (#22) üzenetére


Mokó
aktív tag

:R Köszönöm!

Ez jól lepiritja a p4-es szerkezetem is bőőőven,most 15k pont kötül vagyok megragadva :N

Mondjuk az az Athlon is igy felhuzva tönkrepüfölné a NW-ot ;]

szerk;nálam is 3,5-en megy

[ Szerkesztve ]

(#24) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Úúúú az a BMW-s ház... :D 14 évesen mennyire akartam egy olyat de sose vettem meg végül... :D

(#25) Mokó válasza vwpolopg (#24) üzenetére


Mokó
aktív tag

Jaja haveroknak volt én is szerettem volna egyet....nem mondanám érdekesnek de nem is csúnya mai szemmel nézve sem.

(#26) Alpi.


Alpi.
addikt

Ha nagyon tesztelhetnéked támad és nem bukka nfel semmi értelmes, megbeszélhetünk egy második csomagot is akár ! Feltéve, ha találunk olyant, ami felkelti az érdeklődésedet. :K

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#27) Mokó válasza Alpi. (#26) üzenetére


Mokó
aktív tag

Üdv Aventyr barátom!

Igényt tartanék ré természetesen....de előbb meg kell tudnom lessz e "kényszerszabim".Ha igen,akkor letárgyaljuk a részleteket :R

(#28) pet007


pet007
aktív tag

Az a 9600pro szep darab. Pontos tipust tudsz esetleg irni? Vagy 6 evig megvolt 9600asom, utolso kettoben mar csikozott a memoria, aztan teljesen elfustolt szegeny. Legelso kari volt amit sajat penzemen vettem, kb amikor kijott, vaaanosztalgia... :R

(#29) Mokó válasza pet007 (#28) üzenetére


Mokó
aktív tag

Triplex Millenium Silver 9600pro valami "redex". Sajnos rossz,2d ben minden ok,3 ban...pfuh..elhasal.Erdekes ez a z alaplap,9600xt vel enyhen csipog az alaplap,3450el dobja drivert csipogas-cicerges kozben.Fx5200 es ti4200al minden gond nelkul megy....lehet nv fan a deszka?

(#30) zsolti1902


zsolti1902
tag

ÉN most hirdettem egy Hercules Terminator 3D / S3 Virge/DX 86c375 4Mb PCI kártyát.
Ez valami jó retro kártya?

My VGA History: S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - FX5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB - HD5450 512MB - HD5750 1GB - RTX 2080 SUPER 8GB

(#31) MineFox54


MineFox54
őstag

Az 500 forintos G15-el elmehetsz 'nyádba :P

(#32) SutPet válasza MineFox54 (#31) üzenetére


SutPet
aktív tag

ugyan ez futott ki az én számból is ahogy olvastam :D picit többet is adnék érte :D

God must love stupid people, he made so many of them.

(#33) Mokó


Mokó
aktív tag

LOL.

3700ról fel 4300-ra a megtekintések 1 este alatt.Ekkorát nagyon nem szokott ugrani a számláló.

szerk; @MineFox54 "Az 500 forintos G15-el elmehetsz 'nyádba :P"

hehe :DD Haver már 2őt hozott el a piacról,a 3.-ik az enyém lett."Higgyétek el" ugyanezt mondtam neki én is :D

zsolti1902 S3 között,főleg PCI fronton nem mondható jó retrónak.Ezt egy dologra találták fel;szórja a pixeleket a Win desktopra.Játékokban nem "jár az élen".Half-Life 1,NFS 3-4 szoftver módja kb dosztig be is tesz neki.

[ Szerkesztve ]

(#34) #78693120


#78693120
törölt tag

Ha lenne időm, akkor összeraknám a régi gépemet (P1 166MMX, S3 Trio64 2MB, 3DFX Voodoo 1 4MB), de sokszor a kötelezőekre sincsen.

Pont ezért szeretek ilyeneket olvasni, mert legalább valaki más foglalkozik ezekkel. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Mokó válasza #78693120 (#34) üzenetére


Mokó
aktív tag

UP hsz-ek urakok?Jóójjenek jójjenek

(#36) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Egyszer nekem is volt aopen kártyám, tetszett, és szerettem is :D FX5900XT kár hogy a cod4 nem indult vele

V6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.