Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

jó képek!!!!! le a kalappal :R

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

jók a képek...

Bowling azt nyilatkozta a Twitter-en hogy, mindaddig nem csúszik a pc-s változat míg ő azt nem mondja :C

reménykedjünk :U

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) menalcas válasza Tituka (#2) üzenetére


menalcas
őstag

Akkor nagyon ajánlom neki, hogy NE MONDJA :C
Jó képek :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#4) New Life


New Life
aktív tag

Szuper képek! :R

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#5) Tituka válasza menalcas (#3) üzenetére


Tituka
senior tag

én is így gondolom ;]

Skizofrén vagyok, és én is...

(#6) luw2win


luw2win
őstag

wáó, eszméletlen képek, le a kalappal :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#7) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

eléggé meglepődtem a grafikáján most az új opflesnek, nem ezt várom 2009ben->inkább vmi ilyesmit mint ez a MW 2

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Jok a kepek....
(megint megvolt a szokásos MW2 hír, csak nehogy elfelejtsük :D )

[ Szerkesztve ]

(#9) hejesírásó válasza D1Rect (#8) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ment privi

(#10) D1Rect válasza hejesírásó (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Hehe, ez nem apróhirdetés. :DDD

(#11) hejesírásó válasza D1Rect (#10) üzenetére


hejesírásó
senior tag

és? :D a modern marketinges szerint minden felület reklám felület!

[ Szerkesztve ]

(#12) LackoMester


LackoMester
addikt

mekkora game lessz :C elsö nap végigtolom az sp-t azt jöhet az MP agyba-föbe 2 évig :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#13) Cadal


Cadal
őstag

ehh... Brutális képek, főleg az tettszik, amin a Krisztus szobor is látszik! :R

(#14) hejesírásó válasza Cadal (#13) üzenetére


hejesírásó
senior tag

jahm, nagyon hangulatos, de ezek 1000% ra ingém képek?

(#15) feka007 válasza hejesírásó (#7) üzenetére


feka007
nagyúr

Gagyi lett? :F Pedig micsoda képeket meg videókat nyomattak róla.. :U
Most nem volt időm játszani, de azért majd kipróbálom azt is, CoD6-ig jó lesz azért :R

(#16) luw2win válasza hejesírásó (#14) üzenetére


luw2win
őstag

Nem kell 1000%-ra venni, ezek mindig úgy vannak csinálva hogy leessen a paraszt ála :)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#17) volvoguy


volvoguy
addikt

fenn áll a veszélye, hogy sajnos a fejlesztők a szotival óriási baklövést követnek el. mert bár technikailag tökéletes, tehát jó a grafika, a zene és a szinkron szintén, talán még az MI is...de ez a lerombolt Washington nekem nem jön be..félreértés ne essék, nem azzal van bajom, amivel az amerikai patriótáknak, hanem nem illik bele történelmileg sem a játékban, sem a valóságba....apokalipszis maradjon a Fallout3-ban...

valamint ez már sajnos cseppet sem Call of Duty, de még az elöző résztől is nagyon eltér...mert mi a CoD-ok védjegye? többfrontos háború többféle karakterrel...ez még meg is volt az MW-ben, hiszen Soap-al és Jackson-al nyomultunk....de már az is más volt, hiszen csak az egyik oldalon voltunk katonák, mivel Soap kommandós....de ebben ha jól tudom csak Roach-al leszünk...tehát a többszemélyes játszhatóság alapból ugrott....

Valóban, jó lenne ha elhagynák a Call of Duty nevet, mert ez már egy másik franchise, a Modern Warfare név önállóan is megállja a helyét, talán még jobban mint a CoD előtag...de ez már nagyon nem CoD, és kövezzetek meg, de itt nemhogy nem több karakterrel leszünk, de egy oylan egység tagja leszünk, ami sztem a valóságban egyrészt nem létezik...másrészt nem képviselünk egy nemzetet sem, mint brit vagy amerikai...ez már lassan olyan lesz, mint a Rainbow Six....hogy valami különleges egység tagja leszünk...ami nem illik bele a képbe sztem...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18) D_r_u


D_r_u
tag

No akkor hadd képviseljem én a negatív oldalt. Miért is olyan brutálisan jók ezek a képek? Van rajtuk katona meg helikopter, kb. az összes modern hadviselésről szóló játékhoz hasonló képeket adnak ki. Nekem például nem egyről az Operation Flashpoint 2 ugrott be, de akár említhetném a Bad Company 2-t is.

Ettől függetlenül a játék biztos sikeres lesz, bár amennyire vártam pár hónappal ezelőtt, most már annyira taszít ez a hatalmas hype, ami körülveszi.

(#19) keIdor válasza D1Rect (#10) üzenetére


keIdor
titán

Most nézem adatlapodat... mivan rádszakadt a svájci bankrendszer, vagy olaj-e van a kertedben vagy miváhe? :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) Fortissimus válasza D_r_u (#18) üzenetére


Fortissimus
őstag

egyetertek, nem vmi nagy szam ez a par kep. inkabb a videokat nyomatnak

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#21) GEFORD


GEFORD
csendes tag

Oh yeah naggyon zsír képek :) :D :DD már kiváncsi leszek arra a búváros pályára...de messze van még november 11.-e :(

(#22) PI3525


PI3525
tag

De QRVA JÓ KÉPEK, remélem ilyen lesz igazából is :K

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.