Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptMisi


CptMisi
őstag

kíváncsi vagyok, egyáltalán megérné -e megvenni ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2) Prof01


Prof01
veterán

Pedig így biztosan több fog fogyni x360ra.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3) CptMisi válasza Prof01 (#2) üzenetére


CptMisi
őstag

biztos kapott egy csekket az Activision ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4) hommeros


hommeros
őstag

Én is agyalok rajta, hogy X-re veszem meg, ahhoz nem kell gépet fejlesztenem.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) CptMisi válasza hommeros (#4) üzenetére


CptMisi
őstag

csak az irányítás nekem nem áll kézre contolleren :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6) lovag05 válasza CptMisi (#5) üzenetére


lovag05
aktív tag

Meg lehet szokni, bár sosem lehet olyan precíz és gyors mozdulatokat végezni, mint egy rágcsálóval.

So many demons, so little time...

(#7) h-yle


h-yle
addikt

Lesz@rom a PS3, meg Xbox bundle-t. Hardenerd Edition-t akarok PC-re! Nem hiszem el, hogy annyiba kerülne átmatricázni a 360 dobozát...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) CptMisi válasza h-yle (#7) üzenetére


CptMisi
őstag

kicsit lehúzás szerintem :)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#9) Chrys_ válasza CptMisi (#5) üzenetére


Chrys_
addikt

Vegyél hozzá egeret meg bill-t. Vagy az X-hez nincs? Hallottam, hogy konzolok is támogatnak ilyeneket...

(#10) CptMisi válasza Chrys_ (#9) üzenetére


CptMisi
őstag

nincs konzolom, de a controller miatt :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11) hommeros válasza Chrys_ (#9) üzenetére


hommeros
őstag

Van hozzá átalakító, ami vagy 20000Ft. Az X-Box és kellékek árán már vehet egy jobb gépet.
Viszont X-et és tartozékait egyszer veszi meg az ember, nem kell fejlesztgetni.Viszont drágábbak a játékok, és még a Multi is pénzbe kerül Boxra. És TV-n FPS-ni amúgy se igazi, (nem látom be) szóval akkor már ráköti az ember monitorra.

Tehát fene tudja. Egyik se jobb mint a másik. :) X-Boxon multiba nincsenek csalók. Talán ez még pozitívum.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) CptMisi válasza hommeros (#11) üzenetére


CptMisi
őstag

2dologért vennék konzolt: sportjátékok, autósjátékok...1)a fifát nem pc-re tervezik.... 2)nem árt hozzá precízebb irányító(kormány/controller) :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.