Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) jacis válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


jacis
nagyúr

Mit fog hozni mint újítás a WP8 amiért ennyire várjátok? Hol tudok erről olvasni? Egyelőre amit én találtam róla nem nagy dolognak tűnt. Sőt a veletech 2012-ön ki is próbáltam, de ott sem láttam/tapasztaltam különbséget......

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#152) Воланд válasza jacis (#151) üzenetére


Воланд
titán

"Sőt a veletech 2012-ön ki is próbáltam, de ott sem láttam/tapasztaltam különbséget"

ott aztan biztos, hogy nem probaltad ki.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#153) superecneB


superecneB
őstag

Egy mobil telefonnál mi értelme van a betekintési szögnek?

(#154) Rhino666


Rhino666
őstag

Hát nem vagyok elragadtatva. Nem csodálkozom hogy a Nokiának befellegzett. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#155) mukibuci válasza Воланд (#152) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezek szerint Te nem voltál bent hátul a titkos szobában ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#156) Воланд válasza mukibuci (#155) üzenetére


Воланд
titán

nem, en egyaltalan nem voltam ott. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#157) Digital válasza Rhino666 (#154) üzenetére


Digital
addikt

Egy évet adok nekik, oszt kampec!
Sajnálom...
Nincs olyan telefonjuk amire azt mondanám "fú rohanok megvenni, ez nekem kell" :(

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#158) Rhino666 válasza Digital (#157) üzenetére


Rhino666
őstag

Akkor elég nagylelkű vagy, mert már nincs egy évük hátra. :N Szívesen mesélnék konkrétumokról, csak sajnos köt a titoktartási szerződés... :B

Szerk: Azért hogy ne csak a levegőbe beszéljek: 2012.06.14., Németország

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#159) petipetya válasza Digital (#157) üzenetére


petipetya
nagyúr

Manapság már nem telefonmárkát, hanem oprendszert veszel.

"nincs rá lezsóidő"

(#160) attila8812


attila8812
csendes tag

Gondolom az 1830 as akksit is siman megzabalja fel nap alatt :)

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#161) zsírsámán válasza Rhino666 (#158) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Milyen jó, hogy itt mindenki Nostradamus :DDD

(#162) r3dsnake válasza attila8812 (#160) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

a 710 elmegy 3-4 napig 1300-as akksival, mobilnettel ha nincs agyonnyomkodva.

(#163) attila8812 válasza r3dsnake (#162) üzenetére


attila8812
csendes tag

Ezt nem tudom elhinni.... a htc radar megy el nagynehezen 1500 as akksival ket es fel napig

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#164) Plazmacucci válasza attila8812 (#163) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem is két nap a 710, naponta kb 10 perc nyomkodással. Ha nyomkodom rendesen meg levelezek estére lemerül. Ha játszok, egyes 3d játékok 1 óra alatt leszívják. Négy nap max ha nem nyúlsz hozzá, de még a kijelzőt sem oldod fel, és minden adatkapcsolat le van tiltva. De akkor minek okosteló? :U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#165) attila8812 válasza Plazmacucci (#164) üzenetére


attila8812
csendes tag

Legyen okostelo, de ne hogy ar egy nap alatt nekem lemeruljon... vagy fel nap alatt...

tisztessegesen legalabb ket napot elmenjen.

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#166) Plazmacucci válasza attila8812 (#165) üzenetére


Plazmacucci
félisten

pedig az átlag nem húz ki két napot nyúzás mellett. Ez az okosteló rákfenéje. Azt hiszem valamelyik új RAZR kapott 2500mAh-es aksit. Az bírja.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#167) attila8812 válasza Plazmacucci (#166) üzenetére


attila8812
csendes tag

3000 valamennyis akksit kapott sztem 3 napot kihuzza minden konyores nelkul, csak meg kurva draga.

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#168) Plazmacucci válasza attila8812 (#167) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Depláne. Szóval L710 nem erről híres. Én minden este feltöltöm, max akkor nem ha otthon maradok másnap, vagy nem használtam sokat. Nem akarok meglepetéseket:)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#169) r3dsnake válasza attila8812 (#163) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Van a családban 710. Nem tudom lehet-e vele screenshotot készíteni.

Most épp a takarékos üzemmódnál azt írja, hogy utolsó töltés óta eltelt idő 1 nap 2 óra, és az akksijelzőből alig hiányzik. mobilnetes simkártya van benne, mail szinkronnal, néha aktív wifivel.

[ Szerkesztve ]

(#170) r3dsnake válasza r3dsnake (#169) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

(A takarékos üzemmód nincs benyomva, csak ott írja ezeket az adatokat. Esténként flight mode-ban van a teló, de nappal sosem)

(#171) total90


total90
veterán

Nem értettem az adásban miért ragadtak le a hardveren... ha fut akadás mentesen, akkor minek bele erősebb?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#172) Remus389


Remus389
veterán

olvasd el a lumia 800 tesztjet, na ez tok ugyanaz kicsit nagyobba

copy paste-eljetetek a lumia 800 cikket, irjatok at a kepernyomeretet es kesz is a cikk!

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#173) Vadmeggy válasza total90 (#171) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Elsősorban nem a hardverrel van baj, ahogy a srácok elmondták, hanem az árazással.
Kicsi felbontás, egymagos processzor... Ez nem felsőkategória, még ha árazásban oda szánták.

Nem értem, hogy kinek éri meg ennyivel többet fizetni, amikor a Lumia 800 kb ugyanez sokkal olcsóbban.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#174) Crucio válasza total90 (#171) üzenetére


Crucio
aktív tag

Igen, de akkor ne ennyiért adják..

(#175) attila8812 válasza total90 (#171) üzenetére


attila8812
csendes tag

Laikus szemmel nezve, ketszer sem mondom hogy ez egy lumia 800 csak huzott procival illetve szoftveresen aktivalt alaplapi funkciokkal, igy tehat lehuzhato meg egy bor a vasarlorol. Illetve az akksi ami engem valami eszeveszett modon zavar...

Miert ilyen barmok hogy nem latjak ezt az orbitalis nagy hibat, nagyn idegesit.. :D :DD

Azert nem fogok elkolteni egy laptop arat, hogy csucsfos telefonom legyen..

Facebookozasra jo a nokia 3110c munkastelefonom is. Soot zenelniis tud... sooot helymeghatarozom magam ha kell ( manualisan kiirom).

Bevetetik az emberrel hogy igenis szukseged van ra, mert enelkul senki vagy.

mocskos egy vilag ez :)

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#176) zoo8800 válasza total90 (#171) üzenetére


zoo8800
veterán

A WP7 jól fut ugyan, de az alkalmazások profitálhatnak az erősebb vasból.

___
A bemutatóhoz:
Valahogy így kellene összehozni a bemutatót. Sokkal jobb a minőség, jobban látszik minden. Nincs se rázkódás, se tükröződés. OK, ez nem interaktív, tudom :)

rip and tear, until it is done

(#177) Воланд válasza Remus389 (#172) üzenetére


Воланд
titán

persze, mert amugy a mango refresh-rol egyebkent sem irtak eddig egy budos szot sem a tesztekben. nem, meg a lumia 610 tesztjeben sem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#178) Bog válasza Воланд (#177) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:F
Mango

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#179) Remus389 válasza Воланд (#177) üzenetére


Remus389
veterán

na jó de ez nem tök ugyanaz mint a Lumia 800 csak nagyobb méretben?

persze jó mobil, de a Lumia 800-hoz képest nem ugyanaz? ugyanaz a rendszer, ugyanaz a kinézet és feeling

az egyetlen lényeges különbség hogy nagyobb a kijelző, tehát ennyi erővel el is lehet olvasni a Lumia 800-ast és 3,7 colos kijelzőt átírni 4,3-ra :D

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#180) Воланд válasza Bog (#178) üzenetére


Воланд
titán

[link]

7.10.8773.98, regen tango, aztan az ms atnevezte mango refresh-re. alapbol ez fut a lumia 610-en es a lumia 900-on, a tobbi keszulekre pedig nemsokara erkezik. foleg a lumia 610-nel lett volna fontos megemliteni a megnyirbalt background agentek es az egyeb szolgaltatasok miatt, amiket kihagytak a keszulekbol a 256mb ram miatt (es osszehoztak vele egy kiherelt keszuleket, ahol egy par esetben nem mennek a 3. feltol szarmazo programoknal az elo lapkak). lehet, hogy nem valami nagy durranas, de egy szo sincs rola a lumia 610 tesztjeben.

szerk.: jah, meg igy van netmegosztas is a fentebb emlitett ket telefonban.

idokozben az ms elrejtette a frissites leirasat.

[ Módosította: philoxenia ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#181) janes1976


janes1976
őstag

De. Ez a telefon egy vicc, az árazása meg főleg. Ezt a telefont a múlt év elején kellett volna kiadni, akkor kb. oké lenne. :U

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#182) Воланд válasza Remus389 (#179) üzenetére


Воланд
titán

giro szenzor is van benne.

amugy latod, hogy kell az a teszt, mivel lovesed sincs, hogy mi van az l900-ban hardveresen es szoftveresen.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#183) Remus389 válasza Воланд (#182) üzenetére


Remus389
veterán

-ugyanaz a dizájn
-ugyanaz a rendszer
-ugyanaz a hardver(mivel a WP7 megkötései vannak, 1,4ghz Qualcomm)
-ugyanúgy Super amoled kijelző

legfőbb különbség hogy RGB 4,3 col vs Pentile 3,7 col Samoled(kábé egyforma élességű lehet, ugye a pentile-t kompenzálja a kisebb méret)

tehát mond meg a kijelzőn kívűl lényegében mi a különbség? OK a giro szenzor(csodálom hogy a 800asban nincs)

na jó abbahagyom, de végülis nem más mint egy megnövelt Lumia 800

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#184) Воланд válasza Remus389 (#183) üzenetére


Воланд
titán

ok, akkor nem mas, mint egy megnovelt lumia 800 (szerintem is az, de en legalabb tisztaban vagyok vele, hogy mik a kulonbsegek). menj es olvasgasd annak a tesztjet.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#185) Rhino666 válasza zsírsámán (#161) üzenetére


Rhino666
őstag

Nem vagyok Nostradamus, csak jó helyen dolgozom... :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#186) Zedz


Zedz
addikt

Az L900 eredetileg only USA telefon lett volna, később döntöttek úgy, hogy hozzák EU-ba is. WP8 meg ha jól tudom már több magos hardvert és nagyobb felbontást is fog támogatni. Lehet az L900 csak egy kárpótlás az L800ért az USA-ban, de azért elhozták még ide is - szerintem ez magyarázza azt, hogy minimális a különbség a kettő között -. Lehet WP8 fejlesztésével párhuzamosan már készül az új flagship Nokia. Ne temessük még a céget! :)

(#187) Remus389 válasza Rhino666 (#185) üzenetére


Remus389
veterán

majd szavadon fogunk

egyébként a Nokia olybá tűnik mintha saját maga ellensége lenne, szinte csak rossz döntéseket hoznak

szerintem a WP7-el is rossz lóra tettek, meg a Symbian erőltetésével is, a Meegoo-nak sincs jövője, semmi értelme(minek hisz ott a Droid, ahhoz képest mit tud felmutatni a meegoo?)

nagyon jó hardveresen, és szépek is a Lumiák, de pont az a gond hogy májkrószoft van rajta, és nem hiszem hogy egyedül vagyok ezzel, mindezek tetejébe az ára is brutális

Android kellett volna nekik, azt legalább megveszik, kicsit Nokiás kinézettel, oké picit lehet laggol, de a szimbi is, szerintem Droid mellé tették volna le magukat, konszolidált lenne a helyzetük, és attól még csinálhattak volna wp7-es telókat is meg meegoo-st szimbist is

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#188) Misály válasza Rhino666 (#185) üzenetére


Misály
addikt

Messzirol jott ember...:)

(#189) Rhino666 válasza Misály (#188) üzenetére


Rhino666
őstag

Messzirol jott ember

Regisztrált
2005-02-16 13:00, azaz 2679 napja ― PH! addikt

:U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#190) mukibuci válasza Rhino666 (#189) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

attól, hogy régen jöttél, még jöhettél messziről :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#191) Воланд válasza Rhino666 (#189) üzenetére


Воланд
titán

nem az a lenyeg, hogy mikor regisztraltal, hanem az, hogy "nevtelenul" egy forumon titoktartasi szerzodesre hivatkozva azt ir le valaki sejtelmesen, amit nem szegyell. es ezen az sem valtoztat tul sokat, hogy ket perc alatt ki lehet deriteni, hogy hol dolgozol (aztan ebben max tevedek).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#192) Rhino666 válasza Воланд (#191) üzenetére


Rhino666
őstag

Nekem mindegy, írtam is két szót, így utólag majd bebizonyosodik hogy nem a levegőbe beszéltem.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#193) Plazmacucci válasza Воланд (#191) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mondjuk az Aidás csóka is megmondta, hogy a Bulldozer egy kalap fos, de senki nem hitt neki. Aztán kinek lett igaza? :DD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#194) Воланд válasza Rhino666 (#192) üzenetére


Воланд
titán

most a mult heten bejelentett gyarbezarasokra es elbocsatasokra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#195) Rhino666 válasza Воланд (#194) üzenetére


Rhino666
őstag

Például, igen.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#196) Misály válasza Rhino666 (#195) üzenetére


Misály
addikt

És gondolom akkor lelőnek egy ekkora beruházást is.

[ Szerkesztve ]

(#197) janes1976


janes1976
őstag

Sztem a Nokia az utolsókat rúgja. :(

Ez a wp7 is csak egy utolsó utáni szalmaszálba való kapaszkodás. Egyszerűen ezt a céget kivéreztették. :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#198) Plazmacucci válasza janes1976 (#197) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az lesz vele mint az IBM laptopokkal. Lesz ugyanúgy más néven.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#199) Rhino666 válasza Misály (#196) üzenetére


Rhino666
őstag

Ha nem lesz miből fenntartani, akkor kénytelen lesz lemondani róla...

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#200) AkosL


AkosL
aktív tag

tetheringet tud már?

(#201) Dunbar válasza AkosL (#200) üzenetére


Dunbar
senior tag

Igen.

(#202) catroot válasza AkosL (#200) üzenetére


catroot
veterán

Asszem igen.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#203) btudos válasza catroot (#202) üzenetére


btudos
veterán

A Refresh miatt tud, a Nokia abban tette/teszi/ elérhetővé ezt a feature-t, már a 610-es is tudja.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#204) .-carlos-.


.-carlos-.
csendes tag

Srácok!
Elképesztően amatőr ez a teszt. Legyetek már tisztában alapból a dolgokkal, mert ez így komolytalan, és nem üti meg az elvárt szintet (nem is beszélve a sok fölösleges információról, pl milyen feltöltési és letöltési sebességről beszélhetünk) - eddig nem volt sok ilyen probléma, remélem a jövőben sem lesz több ilyen...

(#205) Crucio válasza .-carlos-. (#204) üzenetére


Crucio
aktív tag

Mondjuk elég nehéz másodszorra is letesztelni egy Lumia 800-at, nagyobb házban + apró eltérésekkel

(#206) NoMagix


NoMagix
addikt

Ha ez a hír igaz, akkor sok csalódott ember lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.