Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) etsmark


etsmark
tag

Az jóó :C

(#2) feliks


feliks
senior tag

Király.. :D
Első kérdés: Melyik operációs renddszernek ki a célcsoportja szerintetek..? Kiknek melyiket ajánlanátok ti? Miben kiemelkedően jó valamelyik a többivel szemben?

[Be Happy]

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Beszéljünk a hüvelygombáról. (vagy ez nem az a műsor?) :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Qukac


Qukac
tag

Mit gondoltok a Transformer Prime-szerű tabletek kiválthatnak a jövőben notebookokat?Mit gondoltok mikor érhetik el 1 tavalyi átlagos notebook modell szintjét hardveresen?És milyen készülékeket használtok ti(mobilok és hasonlókra gondoltam)?Melyik op.rendszertől vártok fejlődést az évben?Mi a véleményetek a CES-en bejelentett eddigi újdonságokról(pl Sony Xperia S )?Nem várom hogy minden kérdésre választ kapjak tudom hogy nem csak én fogok kérdezni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) adamssss


adamssss
veterán

Engem az Apollo érdekelne. Mit lehet róla tudni? Mik lesznek a legnagyobb újítások?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#6) dj.Lazy


dj.Lazy
csendes tag

iOS rendszerről pár szót miben jobb mint a többi ill. miben rosszabb? :F

(#7) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Melyik a kedvenc mobil op.rendszeretek illetve készüléketek, melyiket választanátok?

(#8) Pete55555


Pete55555
addikt

Na ezt látnom kell :) Engem a Bada rendszerről alkotott véleményetek érdekelne majd.

...Szeretem leracsniztatni...

(#9) kezdő


kezdő
senior tag

Mi a véleményetek a Tesco illetve a Lidl itthoni mobilpiacon való megjelenéséről?
Számíthatunk tőlük valami nagy dobásra?
Pl.: Blade szintű ár-érték arányú készülék (valami saját márkás) ?

Illetve az is érdekelne, hogy mit lehet tudni manapság a Motorola terveiről kis hazánkat illetően?
Várható hivatalos viszonteladó aki behozza az újdonságokat? Na meg 2012-ben illene megjelennie a magyar nyelvnek is a készülékekben nem gondoljátok?
Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#10) gabeee01


gabeee01
csendes tag

Mikor várható a nagy törésteszt?

(#11) amanoba


amanoba
őstag

Mit szóltok ahhoz, hogy ha igazak a hírek, hogy állami cégek közösen indultak a mobiltenderen?
ha jól tudom az mfb, a villamosművek és a magyar posta, de nem emlékszem pontosabban, pár hete volt hír, több híradásban is találkoztam vele...
megvalósulhat-e ez, ha igen milyen hatással lesz a piacra? mit nyújthat nekünk, újat/mást?

szerk: közben meg is van egy idevágó hír.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) r4z válasza gabeee01 (#10) üzenetére


r4z
nagyúr

+1 a töréstesztre :)) Mikor, milyen készülékekkel tervezitek?

Illetve egy másik kérdés: Melyik készülék volt rátok a legnagyobb hatással (akár azért, mert annyira jó volt használni a telefont, vagy akár azért, mert annyira idegesítő volt) tavaly, illetve a Mobilarena létrejötte óta?

[ Módosította: #65675776 ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13) hajbel


hajbel
addikt

Azt kérdezném, hogy lesz-e Atrix 2 teszt, valamint hogy mikorra várható kb. a Galaxy R teszt. Tudom, hogy az Atrix 2 nem érkezik hozzánk hivatalosan, de lehet kapni az xxl-ben és gsmline-ban.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#14) digio1995


digio1995
csendes tag

kérdésem: a nokia az új wp7 rendszerrel felveheti a versenyt a többi gyártóval?

(#15) gzbotii


gzbotii
veterán

A WP7-rol ha beszelnetek, milyenek latjatok, mi a jovoje es hasonlok :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) Segal


Segal
veterán

Szerintem 2 aktuális téma is lehetne egyrészt ugye javába zajlik a CES másrészt el tudnék képzelni én is egy negyedik szolgáltató meg ugye a virtuálisak jövőképet témának. Esetleg egy MWC előzetes elbeszélgetést.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) VDavid90


VDavid90
csendes tag

Sziasztok
Ami engem nagyon érdekelne az, hogy mi kell ahhoz hogy egy készülék kapható legyen valamelyik szolgáltatónál és hogy mért kerülnek be olyan lassan az új telefonok a magyar szolgáltatókhoz???
Nem az lenne az érdekük, hogy hamar felvegyék az új telefonokat a repertoárjukba??
A másik ahogy feliks is írta kinek melyik oprendszert ajánlanátok??

(#18) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Melyik a legjobb mobilszolgáltató Magyarországon?Ti melyiknél vagytok?Összegzésben

(#19) lebaabel4


lebaabel4
csendes tag

Engem az érdekelne, hogy ti milyen telefont használtok a minden napokban! :) :)) :C

Sony Ericsson Xperia mini

(#21) zoleetag


zoleetag
csendes tag

1. kérdés: Mit tudtok a Nokia (Symbian) Belle érkezéséről és mi a véleményetek róla valamint a rendszer versenyképességéről a piacon?
2. kérdés: Hogy látjátok mi lesz az Android sorsa?
3. kérdés: Mikor lesz a MobileMeeting??? :D

Nokia 6100 > Nokia 6101 > Nokia 5310 XM > Nokia X2-00 > Nokia 5800 XM > Nokia 500 > Nokia N8-00 >Nokia N9 > Nokia Lumia 820 > Nokia Lumia 735 > Samsung Galaxy S6 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S20+???

(#22) mumk1


mumk1
addikt

Mi a véleményetek az Intel Medfield megjelenésével kapcsolatban. Képes lesz megvetni a lábát az Intel az ARM "világában", x86 architektúrával?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#23) gtzion


gtzion
csendes tag

Helló!
Az lenne a kérdésem, hogy mit gondoltok a Windows Phone-ról, 3-4 éven belül lesz olyan elterjedt mint az android?
Az Apollo-ról mit lehet tudni?
Pl lesz benne olyan csengőhang ami nincs megszabva, hogy milyen hosszú és méretű lehet?
Bluetooth fájlmegosztás, flash ilyenek...
Tudtok-e bármilyen infót arról, hogy a Sony is Windows Phone-okat fog gyártani?

Ja és egy technikai kérdés:
Hogy kell átneveznem egy megfelelő paraméterű hangfájlt, hogy a csengőhangok között be lehessen állítani?
(Windows Phone 7.5-ös LG Optimus 7-em van ;))

(#24) Воланд válasza gtzion (#23) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Bluetooth fájlmegosztás, flash ilyenek..."

nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) szezso15 válasza r4z (#12) üzenetére


szezso15
addikt

Törésteszt! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#26) Scoobyka


Scoobyka
addikt

En azt kernem legyen mar visszanezheto a musor...oke,hogy interaktiv...de lehet nem tudom nezni..

(#27) gtzion válasza Воланд (#24) üzenetére


gtzion
csendes tag

Köszi a gyors választ, sikerült végre csengőhangot beállítanom! :D

(#28) phonefan


phonefan
tag

Kérdés: Ti mit gondoltok a telefonok moddolásáról és új romok feltételéről?
Ti használtok bármi ilxesmit, ha igen mit, és szerintetek melyik a legjobb fejlesztőcsapat?
:))

„Szeretném a látványból a lehető legkevesebbet mutatni, úgy, hogy az a lehető legtöbbet jelentse.”

(#29) ducsidu válasza Abysmal (#7) üzenetére


ducsidu
senior tag

Pont ezt akartam kérdezni én is :DDD

(#30) Browny


Browny
csendes tag

"Pár mondatban arra is tudunk válaszolni, hogy X vagy Y készülék a jobb választás"
Akkor meg is ragadnám az alkalmat, mert van egy hasonló problémám. Az osztályban megy a vita, hogy Galaxy Ace, vagy Gio? Hardveresen szinte ugyanaz a két készülék, mégis van köztük kb 20 000 ft-nyi "árszakadék". A lényegi kérdésem az volna, hogy mi indokolja ezt a fent említett különbséget?

I can do science me! • DrawSomething nick: barnade95 <--felvehettek nyugodtan

(#31) Enjoy


Enjoy
addikt

Egy-kétszer már felmerült korábban lehetséges témaként a magyarországi mobil szervizhálózatok, szervizelések.
(Bár gondolom ehhez kéne "némi" felkészülés, csak gondoltam megjegyzem.)

Esetleg arról tudtok valamit, hogy a környező EU-s országokban is van olyan, mint nálunk, hogy a mobilszolgáltatók egyoldalú szerződésmódosítást hajthatnak végre? :U (vagy ez is egyike a magyar unikumoknak)
Engem nagyon nem érint, de akik pl. drága díjcsomagokat, szolgáltatásokat kötöttek két évre tavaly novemberben, azok biztos nem örültek a hírnek.. Legalábbis hallottam egy-két megdöbbent ügyfélről.. :) :(

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#32) Xpredi01


Xpredi01
tag

Szerintetek meddig folytatódhat a mobilok teljesítmény növelése, illetve meddig van egyáltalán értelme?
Táblák: tényleg megölhetik a pc-ipart?
A windows 8 kiszoríthatja az andoidot (hosszabb távon), vagy épp az android fog felnőni a windowshoz?
Miért nem terjedt el a PixelQi vagy ehhez hasonló technológia? (tablet) Illetve a jövőben várható-e ebben változás?
A hangfelismerésnek milyen jövőt jósoltok? (a google is készül egy siri riválissal)

(#33) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Mit gondoltok a most bemutatott Huawei Ascend P1 S telefonról? Vajon lesz kapható Magyarországon?

(#34) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Csak élőben nézhető, vagy később is megtekinthető lesz?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#35) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

A sok száraz sablonkérdés után valami értelmes... :U :

-Miért pont a telekommunikáció lett a "szenvedélyetek"?
-Szerintetek 5 év múlva milyen szintet fog képviselni a Mobilaréna, milyen terveitek vannak a jövőre nézve?

Üdv,
V.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#36) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Felülkerekedhet a WP 7-8-x az androidon?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37) donjohnson


donjohnson
addikt

milyen csengőhang van beállítva a telefonotokon? tudnátok demonstrálni majd?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#38) gybazsi válasza Valentino K. (#35) üzenetére


gybazsi
senior tag

Engem még az érdekelne, hogy hogyan került be a Mobilaréna PH! lapcsaládba?

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#39) szabikaa14


szabikaa14
tag

Engem az érdekelne, hogy szoktak telni az átlagos napjaitok a szerkeztőségben :DD

Tudom, hogy sokan nem olvassák el mások aláírását, de aki ezt most megteszi, annak üzenem, hogy jó fórumozást!

(#40) opera11 válasza r4z (#12) üzenetére


opera11
tag

+1 a törésteszt állapotáról?

Ja és elmondhatnátok, hogy a szerkesztőségben ki-milyen telót használ (akár Ph-ban is), ha nincsenek éppen teszt készülékek.

[ Szerkesztve ]

Vicces aláírás helye

(#41) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Én a QNX-ről, Blackberry helyzetről, esetleg a Web Os-ről hallanék szívesen, ha lehet róluk mit beszélni, most hogy nyílt forráskódúvá vált az utóbbi. Lehet e jövője szerintetek? stb.

Illetve a Motorola Google házasság, ami érdekel még, szerintetek mik várhatóak?

A Samsung hardveres(Soc) illetve Os tagoltságáról is elbeszélgetnék, most már hogy utóbbiból is lehet 4 lesz. Mit eredményezhet ez a széttagoltság? Mik lehetnek a következményei? Support error stb... optimalizálatlanság hiánya...

Igaz ezekről a kérdésekről lehet sokat nem lehet beszélni információ hiányában, de úgymond spekulációkban lehet róluk beszélni sztm.

szabikaa14: Júúúj... +1

[ Szerkesztve ]

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#42) Wa2x_


Wa2x_
veterán

1. Engem is az érdekelne, hogy milyen telefont használtok és mi alapján döntöttetek?
2. Hogy kerültetek a Mobilarénához? (milyen sulit végeztetek, ki keresett fel kit...stb.)
3. Foglalkoztok e mással is mellette?

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#43) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Nektek ez(online újságírás) fő állás, vagy dolgoztok mellette mást is ?

Melyik lehet a legjobb képet készítő androidos/wp7-es telefon, elérik-e képminőségben az iphone 4S szintjét ?

(#44) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

A MeeGo-nak az alkalmazásboltja sem fejlődik?
Milyen készülékek várhatóak a közeljövőben?

(#45) DarknessHope válasza Wa2x_ (#42) üzenetére


DarknessHope
senior tag

csatlakozok...
nem néztem előttem kérdezőket.. de már most feltenném az én kérdésem

mikorra várható szerintetek a 2, esetleg több kártyás okos telefonok elterjedése. én pl nagyon örülnék egy zte skate dual simes dolognak.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#46) kungzi


kungzi
veterán

miért nincs magyar mango a régi wp7-es telefonokra?

(#47) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Hello
Károly hogy van?
Szerintetek vegyek egy Flyert 85k-ért vagy várjam meg, míg megjelennek a 250dodós gépeket itt némi haszonnal?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#48) phonefan


phonefan
tag

milyen/ melyik programok azok amik nélkül már el sem tudnátok képzelni a mindennapjaitokat??

„Szeretném a látványból a lehető legkevesebbet mutatni, úgy, hogy az a lehető legtöbbet jelentse.”

(#49) gabancs


gabancs
addikt

Sajnos nem tudom nézni, mert linux van a gépemen.....

(#50) gzbotii válasza gybazsi (#38) üzenetére


gzbotii
veterán

Erre +1

mas: Neketek, amikor nem teszteletek, milyen kesszzuleketek van?
Tehat milyen keszuleket hasznaltok sajatkent? :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.