Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szóval röviden és lényegretörően, ez egy Nokia E71, cserélt elő és hátlappal, mint anno a 3210-esen... Másról nincs szó.

Eszméletlen biznisz...anyagilag

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) kcsa válasza Graphics (#1) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem is ez jutott eszembe, a nulla szoftveres változtatás elég ciki ennyiért...

(#3) Graphics válasza kcsa (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekilátok ZTE Blade-ket átcsomagolni, CNC-vel maratok neki egy jó kis fémvázat :D rozsdamentes polírozott acélból és adom 300 ezerért, valaki egyet? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) fateless


fateless
veterán

Számomra a luxus egyik fő ismetemőjegye a minden részletre kiterjedő aprólékosság, éppen ezért ezt a készüléket ilyen formában képtelen lennék a luxus kategóriába sorolni

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) catroot


catroot
veterán

Aki ezért pénzt kiad, az meg is érdemli, szvsz. :U

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

A fekete még annyira nem is fos. Az a szánalmas, hogy megint egy több éves telefont csomagoltak át. Könyörgöm, nem lehetett volna mondjuk e5\e6 nokiához összekovácsolni egy ilyen házat. Mennyivel több értelme lenne már.
Egyébként meg mélyen lenézem azokat, akik annyi pénzzel de kb 0 stílussal rendelkeznek, hogy ilyen szart vásároljanak maguknak, ráadásul egy vagon pénzért.
600 kilóból vennék inkább egy fasza öltönyt, pár jóféle inget, meg egy király svájci órát.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#7) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez a doboz ezmiez??? :DDD
Mit kéne ebbe tárolni? AK-47est?? :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#8) luke.


luke.
aktív tag

Érdekes darab, de kicsit sok az ára! :) Kár, hogy nincsen teszt fotó és videó.

A hozzászólás a 86.101.168.96 IP címről született (Bog kedvéért).

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#9) Wictor


Wictor
senior tag

Van még az ilyen telefonoknak létjogosultsága? Épeszű ember ennyi pénzt inkább befektet. Vagy túl maradi vagyok? :D

Bár, akinek van fölös 600e Ft-ja... az adja nekem, majd én okosabban költekezem... IP cím helyett a számlaszámot írom ide inkább... ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) kopasz7


kopasz7
tag

Én egy számológépet látok csak ebben, első ránézésre. :DDD
Tiszta szégyen, hogy mi van menne... :C Addig még gondoltam magamban, h szo-szo rendben is van (lenne), de megláttam a vastagságát! :))

(#11) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Gusztustalan egy dalek formaterv. ;]
Minden rosszindulat és rasszizmus nélkűl de a roma kultúra tökéletes készüléke lehet.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12) JanFe


JanFe
aktív tag

Egy Nokia e71 atcsomagolva, jo dragan...

"There is nothing permanent except change"

(#13) szezso15


szezso15
addikt

Eljött az a pillanat, hogy a replika olyan szintű lesz, mint a másolt telefon..
Rossz ragasztás, rusnyaság, egyéb nyalánkságok :P

Ennyi pénzért meg vennék egy 3310-et, majd jól testreszabnám maradékot meg elsörözném :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#14) amanoba válasza Valentino K. (#6) üzenetére


amanoba
őstag

Azért ez az átcsomagolás nem mai, nem sokkal az e71 után csinálták meg ha jól emlékszem.

A képeket nézve rögtön kiszúrtam a gumifedelek ratyiságát, aztán láttam, hogy a cikkben is ki van emelve..na ez pont olyan dolog, ami pl a sima e71en minőségibb, hiteltelen lesz ettől az egész telefon, meg a márka is nekem.
Az pedig, hogy a belsőn és a tartozékokon nem változtattak fikarcnyit sem, botrányos..

Ha nem lenne leírva a cikkben, hogy eredeti, még talán replikára is lehetne gyanakodni. :U

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#15) Graphics válasza szezso15 (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt is testreszabták , baltával és zafírral, meg ami a "lomok" között volt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Saccco


Saccco
nagyúr

Jó ronda, de legalább drága! ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ez egy rossz vicc ennyiért.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#18) h-yle válasza fateless (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Na igen, a luxus nekem is a kurva jó termék kurva drágán kategória. Ez ebből csak az egyik kritériumot hozza.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#19) plus44


plus44
veterán

Mondjuk a Moto Aura tényleg nem rossz, csak a gombjai voltak kezelhetetlenek...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) manoarc


manoarc
senior tag

Elég tesós,raj phone :)

{。^◕‿◕^。}

(#21) David75


David75
őstag

Még jó és szép is lehetne. Ha nem az 71-re hanem az 72-re épülne és nem igazán hiszem hogy az emberek 90%-ának tetszenének ezek a gombok pedig a forma és az elképzelés jó. Hozzá teszem az a fülhallgató amit adnak hozzá az így kinézetre egy 60k-s telefonhoz is szégyen lenne hát még ha valami 10x annyi-ba kerül. A Nokia 8xxx vonal óta csak a moto aura amire azt mondanám ,hogy luxus telefon szerepét töltötte be. De ezek sajnos már kifutottak. Jelenleg akár mennyire baromság egy az i4 a "legmenőbb" amit ki lehet rakni az asztalra. Ezt a 600k-s szutykot elő nem venném egy komolyabb tárgyaláson mert alapvetően se a dizájn se a mobiado logo se a gombok nem a luxust hanem a kínai gagyi érzést juttatják eszembe.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#22) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Elképesztően ronda. Már csak ha rá gondolok is görcsbe áll az ujjam, hogy ezen gépeljek... :Y

A tartozékos rész meg vérciki :DDD

(#23) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Könyörgöm, ha már luxustel., akkor valami emberibb kinézetet kéne várni, pl. a 8800 is luxus telefon, de az nagyon szépre sikerült, nem zafír meg ilyen-olyan szirszar kell, hanem egy jobb forma, minőségi anyagok. Jó, az anyaghasználat minőségi, de a forma... Nekem nem tetszett, mundjuk nem a felső 10k-ba tartozom, nem vagyok elég "kifinomult"...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Iszonyat ronda :O , és hogy egy kifutott Nokia modellt csomagolnak át csillogósba, az nagyon gáz.
Ez tetszett (egy 600 ezres mobilnál): lehet navigálni (ráadásul ingyen) :U

P*L****

(#25) Cece04


Cece04
tag

Nem hiszem el,hogy valaki erre képes kiadni 600ezret.. :( de nyilván van rá igény..
Ha a tulajdonosa azt mondja valakinek,hogy ez egy több mint fél milliós teló,tuti nem hiszik el neki,kb. úgy néz ki mint egy kínai replika..
Egyébként meg tényleg szégyen,hogy ennyiért adják,és ők szinte semmit nem tettek hozzá..egy Vertunál legalább ott a szolgáltatás,meg a név,és némelyiken tényleg "érződik a pénzszag",na de ez :N

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#26) Earl_Muttley válasza PoLizei (#24) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Mindig jobb, mint ha a C3-00ával tették vna ezt, kalap sz.r

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27) t_a_m_a_s válasza Valentino K. (#6) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

600 kilóból vennék inkább egy fasza öltönyt, pár jóféle inget, meg egy király svájci órát.

Ennyiből még egy jófajta svájci órát sem ;] :D
A telefon meg no comment...

Holnap majd jól beletépünk...

(#28) NixonHUN


NixonHUN
tag

A régi Videoton tvhez pont ugyanilyen távirányító járt..

(#29) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Nemtudom ki h van vele.De nekem inkább az ára kéne...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#30) szezso15 válasza JR.CSé (#29) üzenetére


szezso15
addikt

+1 :C

Csodás megfogalmazás! :R

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#31) Rav3n02 válasza NixonHUN (#28) üzenetére


Rav3n02
senior tag

És téééényleg :))

(#32) ithomas válasza t_a_m_a_s (#27) üzenetére


ithomas
őstag

Nekem is ugyamez jutott eszembe ;]

Real eyes realize real lies!

(#33) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Komolyan érdekel, mikor jön majd el az idő, mikor a luxustelefonok nem csak rusnyák, de esetleg okosak is lesznek?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#34) keIdor válasza JR.CSé (#29) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is. Írta ronda egy valami.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) Rav3n02 válasza anubys1984 (#33) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Majd ha felhasználóik is okosak lesznek és nem veszik ezeket a sz@rokat ;]

(#36) Ricardo


Ricardo
félisten

Akkor már inkább ez.

(#37) JR.CSé válasza keIdor (#34) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Örülök h sokak egyet értenek velem és nincs annyi ízlésficamos ember aki úgy ki van tömve h már azt sem tudja mire költse a pénzét.:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#38) Pocok256


Pocok256
veterán

Fúúú de iszonyat ronda ..... :D

Szerintem ezért ilyen drága, nem könnyű ilyen ocsmány mobilt tervezni :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#39) piggy2


piggy2
tag

Én inkább erre szavazok.

[link]

streccs strucc cucc

(#40) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Egy ilyen mobilnak pont az lenne a lényege , hogy a lehető legjobban különbözzön az átlagos mobiloktól kívül és belül is . Ha csak a külső lenne a lényeg akkor vennék egy XY telót elvinném egy ékszerészhez és olyat csináltatok ami garantáltan nem jön majd velem szemben az utcán .

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#41) szp1 válasza Brutális eb (#11) üzenetére


szp1
addikt

+1. Béemvé ikszhat, ujjnyi fuksz, lakosztpólóból kilógó szőrös sörhas. Na ebben a körítésben tudom elképzelni ezt a randa féltéglát.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#42) Dottore


Dottore
addikt

Ezt az veszi meg aki azt hiszi ízlést lehet pénzért vásárolni. Azoknak készült.

(#43) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#44) JR.CSé válasza Dottore (#42) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Emellé valóban már csak a személyreszabott Guccsi kiegészítők hiányoznak:D Mert kb annyira néz ki jól...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#45) catroot válasza piggy2 (#39) üzenetére


catroot
veterán

Na ez már valami....

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#46) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Mi ez a giccses lósz@r? Nevetséges......

(#47) formax


formax
tag

Kicsit csicsásak, de ezek vagy ez mégis olyanok, mint ahogy a luxus telefont elképzelem... Nem akartok ilyeneket is tesztelni?
De ez a legszebb, mikor tesztelitek? :)

[ Szerkesztve ]

formax

(#48) Rav3n02 válasza formax (#47) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Porsche

Volt is itt teszten és a környezetemben is van egy. Nem mai csirke, de formája vadító, szoftverek rendben vannak és kamerája is csecse ;]

(#49) fatal`


fatal`
titán

Ez okádék ronda, nevetséges...

[ Szerkesztve ]

(#50) Asperger


Asperger
csendes tag

Ez egy paradoxonmobil. Coco Chanel szerint "A luxus nem a szegénység ellentéte, hanem az ízléstelenségé" Ez viszont egyszerre luxus (legalábbis rákiáltották) és ízléstelen ráadásul gagyi is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.