Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Hmm, akkor várható, hogy beesik végre a Corsair Scimitar Pro RGB ára, ami majdnem ugyanazt tudja, mint a topik tárgya. :)

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Szóval 15-18k HUF a szőnyeg, és hozzá 25-30k HUF a rágcsáló. Okéska... :DD
Hát végül is, ha már a MOBA ingyen van, akkor a hardvert fize(tte)ssük meg.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) -Skylake- válasza AxBattler (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

Jah , a moba ingyen van :B Nemrég volt egy ilyen összehasonlítás, hogy kinek mennyi pénze van LoL-ba , én kb 3 éve játszom , azalatt ~90k ment bele , de vannak ismerőseim akik 7 éve tolják és van aki 350 , van aki 400 de van egy olyan is aki 600k-nál tart. Az ingyenes moba... (pontos összegek , LoL support pagen meg lehet nézni minden eddigi fióktranzakciót , szóval ezek nem becslések)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4) AxBattler válasza -Skylake- (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

No igen, a Hócsnak megvettem a dobozos változatát + extra skin-ek, stb.... de ez egyéni szoc probléma. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Csandi válasza -Skylake- (#3) üzenetére


Csandi
őstag

A moba ingyenes, nem kötelező skint venni :)

Amúgy szinte minden jó gamer egér + egérpad ilyen árban van mostanában, esetleg picit lejjebb, esetleg feljebb, nem tudom miért kell meglepődni ezen :)

(#6) Melorin


Melorin
addikt

Miben is más ez mint az előző Schimitar RGB?

(#7) Synthwave válasza Csandi (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyan-ugyan. Kb. cakk-pakk 13-15-ből is meg lehet oldani a jó egér-egérpad kombót, ráadásul ez még csak nem is apró, hanem hazai, bolt árak. 20 pénzből a tetje, deskpaddal.

De amúgy ja, a 80 dollárból lesz min. 30k, mire ideér. Sok egér kerül ennyibe, netán többe, de az nem igaz, hogy minden jó modell ezen ár környékén van.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) Csandi válasza Synthwave (#7) üzenetére


Csandi
őstag

Nyilván egy mm710 pl az olcsobb kateg ami már kiváló, de egy g pro v viper ultimate meg a dragabb. Ezert irtam, hogy szinte, mert ez a kozeput. Egerpadbol se vennek gs-r (se), g640, gigantus alatt semmit szemely szerint, bar en csak fpsezek, azt is egy orgnál. Uj CM egerpadok is eleg jok, de ha valaki nem akar egészasztalost akkor az előbb említettjeim a legajánlottabbak.

Sima viper is ennyi, uj deathadder is, g305 olcsobb, finalmouseok dragabbak, glorioust nem veszem figyelembe mert a fix gyartosor hiánya es ebbol adodoan a minosegellenorzes szinte teljes hianya miatt folyton lehet visszakuldeni kabel problemak miatt, még az új módon csomagoltakat is, asus-t meg még annyira se veszem figyelembe, véleményem szerint rossz egereket csinálnak (bár a corsair egerekről is így gondolom, de persze mindneki azt vesz ami neki tetszik)

[ Szerkesztve ]

(#9) Synthwave válasza Csandi (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért a piac egy "kicsit" tágasabb ennél.

Miért rosszabbak az ASUS egerek a kapható modellek 85 százalékánál?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) RIC5I


RIC5I
tag

a moba honnan jött ? csak mert a trailer is WoW MMO val reklámozza és a termék oldalán is csak mmo szerepel ez az oldalsó gomb kiosztás arra nagyon jó de mobába fölösleges mert hogy pont nincs sok skill

ha félre olvastam valamit akkor elnézést kérek :R

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#11) Csandi válasza Synthwave (#9) üzenetére


Csandi
őstag

Igen de nem fogom felsorolni az összes egeret nyilván :D mondhattam volna még a hatit vagy ezer másik egeret

szerintem a rog hardverek erőltetettek, tipik ‘hey gamers’ de semmi extrát nem nyújt, gyenge anyaghasználat, nehéz

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez ilyen oldschool telefon rajongóknak való, játék közben sms-t lehet vele írni az oldalsó gombokon. :D

(#13) Synthwave válasza Csandi (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Árban sem csak ennyi kategória van, illetve egy 30 ezres egér sehogy sem középút, csak visszafogottan túlzó. Az MM710 sem "olcsóbb", hanem nincs nagyon elszállva (nagy különbség), és nagyjából annyiba kerül, mint amennyit ér. Értsd ha azt mondják ilyen specifikációkra, hogy ~15 pénz boltból, akkor még nem akarsz mindenáron kardba dőlni.

Azért mondjuk egy TUF Gaming M5-re vagy egy Gladius II-re minden elmondható, csak az nem, hogy gyenge az anyaghasználat. Nem is kifejezett téglák (pláne a TUF nem), és az utóbbi kb. minden hasznos/értelmes extrával (pl. gyorscserés mikrokapcsolók, és alapból kapsz hozzá két japán D2F-01F-et grátiszba) rendelkezik, amire egy egérnek szüksége lehet - a parakábelen kívül, de ebből is legalább lecsatlakoztathatót kapott (egy hosszabb, harisnyázottat, és egy rövid simát). Ha csípném a Razer DA formát és tömeget, könnyen lehet, hogy egy ilyet vennék.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) Csandi válasza Synthwave (#13) üzenetére


Csandi
őstag

A végére nem tudok mit mondani mert nem volt egyik ilyen egér sem a kezemben, a régebbi rogok szerintem rosszak voltak, mostmár lehet, hogy javult de akkorsem kéne sosem, inkább bármelyik a felsoroltak közül (viper ultimatet meg g prot használok)

Az elejére csak annyit, hogy itthon jellemzően szeretnek minden tech oldalon mindent ledrágázni, ami egyébként nem is az, csak az itthoni átlagkereset alacsony. Nem ide kell mérni a termékek árát, hanem oda ahol vannak is fizetések, mert nyilvan nem mo. a főpiaca egyik tech cégnek sem :D ha többezer eurot keres valaki (tudom -lakás -kaja) akkor máris nem drága egy 100+ euros egér (persze én nem keresek ennyit, de ilyenekre nem sajnálom ha már a szenvedélyem és ahhoz a kicsihez amit keresek kell is :) )

[ Szerkesztve ]

(#15) Synthwave válasza Csandi (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy HARMINCEZER forintos egér (nem kicsit) drága, ha jó a forint, ha nem.

Ennyiért lehet korrekt egeret, egérpadot, plusz még egy nem teljesen használhatatlan fejhallgatót is venni, nem is csak egyféle kombinációban.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Csandi válasza Synthwave (#15) üzenetére


Csandi
őstag

Attól függ mire kell. Ahogy egy stúdióba nem vesznek olcsó, gagyi cuccokat (tudom a kettő nem mindig egyezik), vagy egy profi fotós sem fog egy webkamerával képeket csinálni (extrém hasonlat) úgy egy profi sem fog gagyi egérrel játszani. "Ahonnan én jövök", mindenki vagy g pro wireless-t használ, vagy ultralight 2-t, kivétel nélkül. De aki napi 1 órácskát játszik, vagy csak hétvégente előkapja, vagy esetleg sokat is játszik de nincs vele célja annak valóban fölösleges ilyeneket vennie. De ahova kell, oda viszik természetesen.

Nyilván vannak az olcsóbb kategóriákban is jó egerek, de sem cs-ben, sem quakeben, sem apexban, sem fortniteban, sem pedig ow-ban nem ismerek olyan prot személyesen, nemzetközi viszonylatban sem aki egy mm710 alá adta volna árban. Persze vannak a "régi motorosok" akik ec2-a val nyomják, de árban az is kb ugyanaz. Ha keresnénk biztos találnánk valakit aki olcsóbb egérrel (vagy bill, fejes stb.) érte el azt a szintet ahol van, vagy épp játszik konzisztensen azon a szinten de nem ez a jellemző. GPW a legnépszerűbb, ezt minden kétség nélkül kijelenthetem, és az sem olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#17) nyunyu válasza AxBattler (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

ha már a MOBA ingyen van

???

Dota Classichoz meg kellett venni a Warcraft 3 alapjátékot.
Dota Allstarhoz már a küldetéslemeze is kellett.

Mennyibe kerülbe meg inkább nem mennék bele, picit sokba fájt a diplomamunka tízszeri skippelése, akár a tandíjat/költségtérítést, akár a diploma hiányában gagyi fizetéseimet nézem.

WoW/Dota2/LoL vonalat már szándékosan távoltartottam a gépemtől. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18) nyunyu válasza Synthwave (#15) üzenetére


nyunyu
félisten

Egy kazuárnak tényleg felesleges költenie annyit.

De ha valaki munkaeszköznek veszi *, akkor azért nem árt megnéznie, hogy mit vesz, mert a termelékenységet nagyban tudja gátolni egy nem jól választott beviteli periféria.

Persze nem kell felülni a gamer periféria gyártók hájpjának, hiszen a marketingeseik a bevételeik maximalizálását tekintik elsődleges szempontnak, ezért tolják orrba-szájba a gamer buzzwördöket (tényleg, ez RGBs?)
A reklámozott termékük használhatósága náluk nem szempont.

*:ESport vajon már munkának számít a millenialoknál?
Nem tudom, kérdezem. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) Csandi válasza nyunyu (#18) üzenetére


Csandi
őstag

Aki esportolónak mondja magát de az abban kimerül, hogy sokat játszik és azthiszi, hogy jó, az nem számit annak, de akinek van fix fizuja illetve nyer is pénzt versenyeken (nem mellesleg streamel is mellette) az szerintem munka. Belekell tenni a rengeteg órát, eredményesnek lenni, mindig a fejlődésen gondolkozni és esetleg még magadnak is vágni, szerkeszteni stb.

[ Szerkesztve ]

(#20) AxBattler válasza nyunyu (#17) üzenetére


AxBattler
félisten

Mennyibe kerülbe meg inkább nem mennék bele, picit sokba fájt a diplomamunka tízszeri skippelése, akár a tandíjat/költségtérítést, akár a diploma hiányában gagyi fizetéseimet nézem.

True story, bro. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#21) Synthwave válasza Csandi (#16) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Függetlenül attól, hogy mire kell. Ha mondjuk egy Avago 3090-nel nem lövöd meg, amit kell, akkor Hero 16K-val sem fogod. Az megint más, ha valami egyéb, szükséges fícsör miatt rá vagy kényszerítve valami másra, de az a fícsör biztos nem a szenzor.

"de sem cs-ben, sem quakeben, sem apexban, sem fortniteban, sem pedig ow-ban nem ismerek olyan prot személyesen, nemzetközi viszonylatban sem aki egy mm710 alá adta volna árban"

Na, Kvékben pl. egy csomót ismerek. Semi-pro szinten nyomtam, van 4 EU title, szóval benne voltam a közepében. De ex-CS 1.6 Pro ismerősöm is van, aki kisírna egy 30 000-es egeret. Amúgy anno érdekelt a téma, és volt egy listám, hogy ki mit használ. Azóta nyilván frissült a dolog, de a vezérelvek nem nagyon szoktak változni egy ilyen niche közösségben. Ez az a hely, ahol még WMO 1.1a-t is találsz bőséggel a high skillerek közt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) Synthwave válasza nyunyu (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerinted mennyire vagyok kazuár, ha egérről van szó? :U

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) nyunyu válasza Synthwave (#22) üzenetére


nyunyu
félisten

Amennyire én, ha billzetről van szó :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Az egérpad nem rossz, de a méreteknél a vastagság lehetne 4 mm.
Bár szerintem a Cooler Master MM 350 PRO Premium XL is már egész jól sikerült, és a
méretei is jók.
(900 x 400 x 3 mm).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.