Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82) KROK640 válasza Penge_4 (#79) üzenetére


KROK640
veterán

Az illegális tevékenységek elvileg tiltva vannak, ezért illegálisak :D Ahogy amennyire tudom a drogok is.
De egyéként az, ha te sokat drogozol, engem nem érint, maximum annyiban, hogy (ha) hülyeségeket írkálsz a fórumra.
De ha mondjuk bányát üzemeletetsz, akkor azzal (még ha kis mértékben is) de hatással vagy a VGA árakra, az energiaárakra, és a környezetre. Az meg viszont érint engem is. És még egyik bányász sem gondolta azt, hogy a haszonból visszaosszon azoknak is, akiket megkárosít közvetve vagy közvetlenül. A hasznot persze privatizálnák, a károk meg lehetnek mindenkié.

A csodabogyók és fogyitabletták párhuzammal meg igazad van, szerintem ez a két réteg át is fedi egymást.

Hogy mennyire ingyen pénz? Ha most be akarsz szállni, akkor arra jó, hogy a pénzesebbeket tegye még pénzessebbé, míg a kis pénzűeknek még nehezebben legyenek elérhetőek a dolgok. DE : aki 2+ éve kezdte el, annak sokkal kevesebbe került beszállni, egyébként talán meg is vette gamingre a VGA-t, és akkor besz0pta, hogy némi extra villanyszámláért neki majd a semmiből jön az "ingyenpénz".
A fél millió feletti RIGeknél látom azt, hogy a tulajdonosa nem rá van szorulva, hanem csak puszta kapzsiság vezérli, elvégre, ha van 1-2-sok Milliója beszállni ebbe csak úgy, hogy vagy megtérül, vagy nem, annak nem rászorultsági alapon kell a pénz.
Az pedig sajnos tényleg szörnyű, hogy MO-n mennyire megvan nehezítve a vállalkozások élete.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.