Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) CPT.Pirk válasza LLKobe (#28) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez csak arra igaz, akinek a Windows áruház a fontos, mert ott feltétel a DX12. Hol vesszük a játékokat? Ha a PC-t nézzük, akkor Steamen meg az Originen, meg Humble bundle-ön...

A DX12 terjedésének PC-s gátja lesz a Win10 terjedése. Próbálkoznak az ingyenes frissítéssel, de félő, hogy így sem fog elég nagy ütemben terjedni. A nyakamat rá, hogy az 1 év ingyen frissítés ki lesz majd tolva, mikor a számok nem hozzák a kellő százalékokat. A véleményem szerint ugyanaz fog lejátszódni, mint ami az XP vs. Win7, Win8 esetében is lezajlott, csak itt az 7-es lesz az XP helyében.
Ezzel szemben a vulkannak az eddigi infók szerint nincs ilyen problémája, ha a PC-t nézzük, akkor az a jobb választás, mert élből multiplatform, és régebbi Windowsokon is menni fog. Egy PC-s fejlesztőnek ez maga az álom.

Leszarozás meg nem volt, de ugye nem véletlen lett szállóige a "konzolport" kifejezés. Valljuk be, nem alaptalanok a portok minőségét firtató kérdések, láttunk már pár rossz portot neves cégektől.

berVi: "kiddis". Aha, meg a jó... :) Cáfold meg amit leírtam, vagy ne vagdalkozz. :P

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.