Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Sir Gunar válasza MongolZ (#98) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Sztem ez csak a cég anyagi helyzetétől és a felhasználástól függ! Persze ha csak elérni kell a dolgozót simán arra bármi is jó, ha komolyabb dolgokra is kell akkor komoly cég komoly telót fog venni ha van eszük.
Nálunk igaz kicsi a cég de mindenki olyant vett amivel meg lehet a céges dolgainkat nézni és ha gond van akinek kell azonnal értesül róla, mert az idő pénz! Sajnos droidra a Dude app talán már készül, míg IOS-en dolgozik és látom a teljes rendszert ha kell! (mikrotik alapokon nyugvó internet hálózat)

(#102) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nem értettem a kéket, azt hittem LO-on vagyok. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#103) Lacy6 válasza szugabor (#99) üzenetére


Lacy6
senior tag

120-140 ezer lenne reális ár egy iphone 5s-ért(32 GB). De az a +70k úgy, hogy le van maradva a versenytársaktól sok mindenben kicsit erős

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#104) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Aztán miben is van lemaradva?
A 64bit-tel? A sebességével, a stabil működéssel?
Ja a kivitelezést el is felejtettem!, meg az anyaghasználatot!
Valóban kevesebb a magja, de nem is mezögazdasági termék!

[ Szerkesztve ]

(#105) szugabor válasza MongolZ (#100) üzenetére


szugabor
csendes tag

Gondolom "többi készülék" alatt nem a hidegen sajtolt műanyag-házas Samsung alsó kategóriásokat érted, hanem az iPhone-nal egy szinten lévő prémium/csúcs/felső kategóriát. Azok árait, és a cserébe kapott pluszt, vagy az ordító hiányosságokat nézve szerintem nem drága.
Engem is hidegen hagy, hogy ilyen gyatrák itthon a fizetések, az sem érdekel, hogy ki vesz erején felül (hitelre), vagy zsebből (kp). Az nem az Apple hibája, hogy itthon annyiért veszel iPhone-t amennyiért.

[ Szerkesztve ]

Nulla tenaci invia est via

(#106) UFC válasza Lacy6 (#103) üzenetére


UFC
aktív tag

A te kedvedért újra bemásolom!

[link]
[link]

Az ár oké lehetne olcsóbb és reálisabb! Csak azt felejtik el az emberek hogy pl az első linkbe A Nexus 5 hardverben kétszer olyan erős aztán még is kikap a végére! Most a nagy kijelző meg a nagyobb megapixel meg más kérdés mert kinek mi. Neked van nagy kijelződ négy maggal 2 GB rammal meg 13 megapixeles kamerával, és közben szaggat laggol néha a rendszer de ha nem is laggol belassul. Akkor kérdem én minek is? Akkor gondoljunk már abba bele ha egy Iphone-ba is hasonlóan 4 mag 2.26Ghz 2GB ram lenne akkor még jobban kenterbe verné a többit.

A kijelző méret függhet a kezed méretétől mire akarod használni! Régen nem volt 5" os kijelző se érintő képernyő és tetszett a telefon láttál mindent rajta tudtad használni? Igen akkor meg.... 4" pont jó. Azt nem mondom hogy ne csináljon nagyobbat de mint látod még is kelendő akkor?

[ Szerkesztve ]

(#107) Lacy6 válasza Sir Gunar (#104) üzenetére


Lacy6
senior tag

Leginkább amit sokan írtak itt is, hogy az embernek olyan érzése van droid után mintha csak egy demo rendszer lenne. Teljesen hazavágja a felhasználói élményt. A stabil és gyors működés csak régebben volt probléma(hajszálnyi a különbség), 64 bit---egyenlőre nem előny.....
Ezenkívül hiányolom a bluetooth és a fájlok egyszerű másolását.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#108) doc válasza Sir Gunar (#97) üzenetére


doc
nagyúr

khm... :U
azert "emeltem ki" mert a topicban leirt nagyon hasonlo problemarol eszembe jutott

nem is értem ahogy fikázod az iphone-t
talan azert nem erted, mert NEM fikaztam az iPhone-t ;)

van egy olcsó alsó kategóriás droidod ami a nyomába sem érhet egy komolyabb bármilyen rendszeren futó okostelónak!
tehat aki nem negyedmillioert vesz telefont az hulye, es az csak szar lehet?
megnyugtatlak hogy az "also kategorias" droidom boven tobbet tud mint amit akar csak egy iPhone-tol is elvarnek (raadasul azt, ami nekem fontos egy telefonban, az iPhone kapasbol nem tudja, szoval eleve kiesett)
amugy meg nem is ertem a logikadat, ha a tapasztalataim alapjan meg az altalad also kategorias szarnak minositett droidos telefonom is sokkal tobbet tud mint az iPhone, akkor az foleg ciki az iPhone-ra nezve :D

Ez kb olyan mint véleményezni a Lamborghini autóit mások elmondásaiból, hogy milyen az úttartása 250-nél.
ha elolvastad volna amit irok es nem csak gondolkodas nelkul frocsognel, akkor tudnad, hogy nem masok elmondasai, hanem a sajat iOS eszkozomon tapasztaltak alapjan mondtam velemenyt :P

[ Szerkesztve ]

(#109) bunfi válasza Sir Gunar (#104) üzenetére


bunfi
őstag

Én tudom miben nincs. Fanatizálásban.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#110) róland válasza Agrippa22 (#49) üzenetére


róland
veterán

Android telefon+Google Glass :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#111) Sir Gunar válasza UFC (#106) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Tök fölösleges lenne amit azzal sok maggal elérne mert már nem kell ennél nagyobb sebesség hiszen egy okostelóról beszélünk, nem asztali gépről, amit sokkal több mindenre használ az ember. Nem ezen kell filmet nézni, meg órákat játszani (szemrontás akár mekkora is a kijelző), ez dolgozni van igazából a többire ott vannak a tabok meg a notik, asztali gépek, bármilyen rendszerrel.

(#112) UFC válasza bunfi (#109) üzenetére


UFC
aktív tag

Szóval ha valaki kiáll az Apple meg az IOS mellett az fanatizálás! De ha ti ezzel nem értetek egyet és nektek az andorid jön be és az mellett álltok ki az nem ugyan az? :D

Én csak azt tudom mondani mint amit videót folyton bemásolok! Addig mig egy dupla oylan erős hardverrel rendelkező mobil lassabb mint az másik addig tőlem lehet 80 megapixel lehet tőlem nyitott meg egyszerű az android ha belassul!

[link]

(#113) UFC válasza Sir Gunar (#111) üzenetére


UFC
aktív tag

Én tökéletesen egyet értek ezzel. Csak nem értik meg amit mondani akarunk! Jó telefonok azok is a Nexus 5 is jó telefon de ki mire használja. És csak a kijelzővel meg ilyenekkel jönnek. Miközben éles tesztben a friss modell ami most jött ki kikap egy "hardverben" gyengébb telefontól. Akkor még se gyengébb meg az IOS ami sokak szerint szar az mégis csak jól teszi a dolgát!

(#114) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Több évnyi robotozás után lettem szifonos. Nem bántam meg.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#115) róland válasza UFC (#54) üzenetére


róland
veterán

Sajnos NEM mérvadó a videóban látható teszt, hiszen 8-8 internetes alkalmazást indítanak el mindkét telefonon. Azon alkalmazások pedig nagyon érzékenyek a hálózat sebességére, mind késleltetésben, mind tényleges sebességben, nem is beszélve a wifi/mobilnet hálózatok hullámterjedésének fizikájáról.

(Amúgy valószínű, hogy egy adott eszközre optimalizált "cél"szoftver gyorsabb, mint az általános megoldás, aminek több eszközön is működnie kell. [Ha a fejlesztők használják az eszüket, akkor az általános megoldásokat célspecifikusra cserélik, amik hatékonyabban végzik el a feladatot a céleszközön.])

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#116) bunfi válasza UFC (#112) üzenetére


bunfi
őstag

Én nem állok ki az egyik mellett sem, mert mindnek megvannak a maga korlátai. Mindegyikben van amit értékelek és amit utálok. Egyik rendszer sem tökéletes, csak az egyik azt nyújtja, amit ÉN (nem más, nem a sajtó, nem a szomszéd, nem a többség) többre értékelek sok más tényezőnél. Én ez alapján választanék, más pedig más miatt. A különbség csak annyi, hogy én nem tagadom, nem csűröm csavarom vagy jövök ugyanazzal a specifikáció alapján mellverdeső kommentekkel, mint bármelyik fél. Egyébként pedig örülök, hogy megerősítetted a szóhasználatoddal azt, amit írtam. Ez már nem preferencia, nem érvelés, csupán a fanatizálódás egyenes ági következménye.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#117) Fryskitt


Fryskitt
addikt

"Az iPhone 4-en az iOS 6 sem olyan végtelenül sima, de még mindig nagyon jól megy, viszont ugyanez elmondható a jóval olcsóbb, hetvenezer forintos androidos főáram szebbik feléről is." - egy több éves telefont hasonlítunk a maiakkal...... :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#118) UFC válasza róland (#115) üzenetére


UFC
aktív tag

Ezt is aláirom igazad van. De akkor soha semmilyen teszt nem mérvadó ami ilyen. De adok még egyet engedelmetekkel.

[link]

(#119) UFC válasza bunfi (#116) üzenetére


UFC
aktív tag

De ezt is leírtam 100x hogy ki mire használja! Ha amire te használsz egy telefont abban van meg oké semmi gond használd egészséggel! Ha én meg az Iphone-ban találom meg ezt akkor azzal se legyen probléma. A specifikációt meg azért hozom fel mert szeretem hogy azt írják ez meg az erősebb meg jobb. És mikor teszt van az az erő eltűnik. :R :R :R

(#120) bunfi válasza UFC (#118) üzenetére


bunfi
őstag

Köszönjük, ezzel sem kerültünk egy centiméterrel sem közelebb az igazsághoz. Az almát nem lehet összehasonlítani a körtével vagy a naranccsal, mert csak annyi bennük a közös, hogy gyümölcs mindegyik. Nem azonosak a platformok fejlesztési körülményei és a céljai sem, így bármilyen összehasonlítás csupán szenzációhajhászás, mint ahogy a "ringbe" pakolt készülékek sem szolgáltak más célt, minthogy ápolják a "sebességteszt" győztest választók egóját.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#121) Xero


Xero
nagyúr

Egy három és fél éves telefontól mégis mit vár a kedves szerző?
A beköltözés user error, elég lett volna a gmail fiókot megadni a készüléken.
A wifi kapcsoló felesleges. Az iOS 7-en sem kapcsolgatom. On demand minden erőforrászabáló funkció.
A vissza gomb megszokás kérdése. 6év iPhone után én pl a kőbe vésett fix gombokat tartom marhaságnak.

(#122) BéHGT


BéHGT
senior tag

Sokan nem viselik el, hogy rohad az alma. :K :C

[ Szerkesztve ]

(#123) UFC válasza bunfi (#120) üzenetére


UFC
aktív tag

Nah ebben igazad van! Ezért felesleges arról beszélni hogy szerintem ez a király az a király ez szar mert ebben az nincs abban ez van stb. Te használod filmnézésre netezésre stb a telefont van aki munkára van aki meg csak telefonál! A telefon előnye a felhasználótól függ! Ha valaki nem tud valamit kezelni legyen az andorid vagy IOS akkor hiába van benne bármi jó dolog ha az adott felhasználó nem érti. Meg hiába vesz valaki Nexus 5-őt ha pl csak telefonál vele! Szóval tőlünk felhasználóktól függ hogy mit várunk egy telefontol és ezt melyik kínálja, melyik adja meg nekünk!

(#124) Lacy6 válasza BéHGT (#122) üzenetére


Lacy6
senior tag

+1 :C

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#125) Cyberpunk válasza BéHGT (#122) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez aztán a nagy szakmai hozzászólás. :C Ülj le egyes!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#126) UFC válasza BéHGT (#122) üzenetére


UFC
aktív tag

Hát az a rohadt alma még is többet ér egy múlva is mint a többi :) Szóval megéri

És mi vagyunk a fanatizálok :D Mikor 5 évesek járnak ide fikázni mindent! Szegény gyerek nem kapott elég anyatejet! :D

[ Szerkesztve ]

(#127) Sir Gunar válasza doc (#108) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

A droidos telókról is vannak hasonlóak, de ezt nem bolygassuk, az ipod nem iphone és nem is ugy használod, ergo így nem mérvadó sztem csak azért mert IOS fut rajta. Másik meg hogy nem szaroztam, csak mérlegeltem milyen vas ami szted veri az iphone-okat és nem tudja azt amit aztud 30-40e-ért, mert akkor végül is tiszta hülye mindenki aki drágább vasra ad ki pénzt,ha tizedannyiért tudják az olcsóbb droidosok, bár ezt kétlem, max nem pont úgy , esetleg gyorsabban.
De akkor csak vegyünk egy tök egyszerű az előbb említett Dude progit ami nem is létezik androidra, vagy egy alap navit ami HIVATALOSAN nincsen szintén csak pár országra a Primo.

(#128) UFC válasza Lacy6 (#124) üzenetére


UFC
aktív tag

Lacy 6 leítad szegénynek az IQ szintjét +1 nem is rossz tapsoljuk meg közösen :D :C :C

[ Szerkesztve ]

(#129) Xero válasza BéHGT (#122) üzenetére


Xero
nagyúr

Mi újság a BB-vel? Csődbe ment már? :P

Kb ilyen színvonalú volt a commented. Engem csak a user errorból és a téves információkból született félretájékoztatás zavar.

(#130) bunfi válasza UFC (#126) üzenetére


bunfi
őstag

Ez sem volt magasabb színvonalú megnyilatkozás, mint 122. hozzászólás. És a 128. sem. Lehet dobálózni a nagy szavakkal, de a nagy igazság az, hogy dobálózni, vagdalkozni nagyon tud mindenki.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#131) bunfi válasza Xero (#129) üzenetére


bunfi
őstag

Ez nem tájékoztatás, mivel a Café Blog rovatban jelent meg. Innentől kezdve pedig a szerző azt ír, amit neki jól esik. Neki ezek a körülmények, eszközök álltak rendelkezésére és ebből ezeket a következtetéseket vonta le. Építő kritikának lenne helye, mint tapasztalt iOS felhasználó, a lekicsinylésnek viszont megítélésem szerint kevésbé.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#132) Sir Gunar válasza Fryskitt (#117) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Ebben az a szép hogy mai áron az i4 is csak 50e, max 60e szóval nem beszélhetünk drágább telóról ha az uj 70e-es droidokkal hasonlitjuk, viszont 4 éves technika az igen a maival, szóval akkor ki hol is jár?

(#133) Lacy6 válasza UFC (#128) üzenetére


Lacy6
senior tag

én jót nevettem rajta :D

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#134) Sir Gunar válasza bunfi (#131) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Írtam az elején vhol egyet, de csak ez lett a vége, sajna! Mindig ez van pedig én lám mindkettőt használom vmiért .

(#135) róland válasza UFC (#118) üzenetére


róland
veterán

A hálózati átviteli közeg ingadozásainak mérésével (OFF: nagyon rossz példa, de a vezetékes földgáz esetében is van egy korrekciós tényező, amely a mindenkor szolgáltatott földgáz fűtőértéke szerint módosítja a számla végösszegét /OFF) lehetne korrigálni a tesztet, de az már komoly laboratóriumi munka lenne. (Onnantól csak a céleszköz általános megoldás kérdése befolyásolná a tesztet.)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#136) Xero válasza bunfi (#131) üzenetére


Xero
nagyúr

Leírtam az építő kritikát.

Attól függetlenül egy fajsúlyos online lapcsalád hasábjain jelent meg, tehát sokak számára hitelt érdemlő lehet. Ez pedig káros ilyen formában.

A logout cikkeket is pont ezért tartom sok esetben károsnak. Az egységsugarú olvasó nem tesz különbséget a PH lapcsalád tagjai között.

[ Szerkesztve ]

(#137) UFC válasza bunfi (#131) üzenetére


UFC
aktív tag

Én örülök hogy itt vannak okos emberek mint te! Tehát ha más ir valamit az nem gond ha valaki erre hasonlóan reagál akkor háh te se vagy különb bibibi :D Tiszta ovi!

Semmilyen tényt nem tudtok elfogadni. Én elfogadom hogy van olyan amiben jobbak az androidos telefonok,de kinek mi! De szerintem ezt a beszélgetést itt zárjuk le mert nem arról szól amiről kell. Aki androidosat akar vegyen azt, ha valaki IOS-es mobilt akar vegyen olyat. Mint írtam nekem is volt már pár andoridos készülékem még is most visszaváltok mert nekem az IOS és az Iphone jobban bejön! Most hogy ti nap estig azt fujátok az Iphone drága szar nem nyitott a rendszere nem tudok rá ilyen widgetet meg olyan progit rakni meg igy felrakni zenét stb ezzel nem tudok mit csinálni. Én másoltam videót ahol egy androidos csúcs telefont összehasonlitottak egy Iphonal- ott az Iphone nyert kész ez van. Ha ez fáj sajnálom. És a videót nem én csináltam szóval nekem tök mindegy ha kikapott volna az Iphone nekem akkor is az kéne! Nem kell note 3 amivel kacsázok a vízen!

(#138) dnelb válasza UFC (#106) üzenetére


dnelb
veterán

[link] itt meg az n5 nyert, pedig még ART is off. Az ilyen teszteknek semmi értelme.

(#139) doc válasza Sir Gunar (#127) üzenetére


doc
nagyúr

ugyanaz az iOS fut az iPod Touch-on mint az iPhone-on, szoval ugyanmar hadd legyen osszehasonlitasi alap :U

ha annyira kivancsi vagy, leirok par dolgot a sokbol amit az en filleres, ocska droidos telefonom tud, es ami nekem fontos:
- FM radio (ma is hallgattam haromnegyed orat munkaba setalva, eleg sokat radiozok menet kozben)
- dupla SIM (jelenleg egy nemet es egy magyar SIM-kartya van a telefonban, igy mindket orszagban tudok mobilnetezni es telefonalni, nem kell hozza ket kulon eszkoz)
- rugalmas, igenyekhez alakithato felhasznaloi felulet
- kenyelmes hasznalat - na ez nyilvan szubjektiv szempont, van akinek az iOS kenyelmes, van akinek a droid, van akinek a WP, van akinek megint mas, mindensetre droidon sokkal gyorsabban kenyelmesebben tudok pl. egy appon belul navigalni, a futo vagy eppen elinditani kivant appok kozott valogatni, stb
- kepernyomeret: eleinte 4"-os telefont akartam, de olyan meretben nem talaltam normalis hardware-rel rendelkezot, igy lett 4.5"-os, amit a mai napig nagynak tartok, viszont baromi praktikus tud lenni (es ez meg kenyelmesen elfer zsebben, hasznalhato telefonkent, stb); egyebkent nagyon ugy tunik, hogy a kovetkezo iPhone mar nagyobb kepernyovel fog keszulni mint a jelenlegi

az, hogy emlitesz ket olyan appot ami nincs Androidra, baromira nem erv, mar ne is haragudj...
a Dude-rol fogalmam sincs hogy mi, navigacio meg szerintem gyarilag is van a telefonon, egyebkent en rendszerint a teljesen ingyenes Waze-t szoktam hasznalni (annak ellenere, hogy megvettem meg regebben a fizetos NDrive-ot)

termeszetesen vannak boven ervek az iOS/iPhone mellett is (ez az, amit az iPhone-tulajok rendszerint nem kepesek beismerni, marmint hogy a 'masik oldal' barmiben is elismerest erdemelne, csak megy a folyamatos frocsoges es fikazas), pl. nagyon jo a keszulek anyaghasznalata, tetszik a design, az adott hardware-re optimalizalt OS tenyleg nagyon szepen megy rajta, nehez "elkeverni" rajta valamit, de emlithetnem az ellenorzottebb App Store-t (bar ez egyfelol hatrany is) stb, de ha fogom az igenyeimet, es megnezem hogy mit nyujtanak az egyes platformok, eleg egyertelmu hogy NEKEM melyik a jobb valasztas

[ Szerkesztve ]

(#140) bunfi válasza Xero (#136) üzenetére


bunfi
őstag

Mire nézve káros ebben a formában? Ha körülnézel a hozzászólások között láthatod, hogy ebben a témakörben a szélsőségesség elég széles spektrumát láthatod. Személy szerint én ezeket az többé-kevésbé szubjektív írásokat kedvelem és keresem, mert nem érvényesül annyira az objektivitás, mint a lapcsalád többi oldalán. Színesebbek, szagosabbak és jobban belemerülnek a részletekbe, apróságokba. Mindezek mellett majdnem képtelenségnek tartom, hogy az egységsugarú olvasó eljut az ITCaféra (részben sajnálatos is, hogy ez így van), innentől kezdve elég valószínűtlennek találom, hogy az általad említett egységsugarú olvasó éppen amiatt állna egyik vagy másik oldalra.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#141) Xero válasza bunfi (#140) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy bármilyen érdeklődő elkezd keresgélni a web-en majd ráakad erre az írásra mondjuk iPhone váltás kulcsszóval. Mit szűr le? 75%-ban marhaságot. Viszont tényként fogja kezelni, hiszen PH lapcsaládon szerepel.
Na ez a káros.

(#142) róland válasza dnelb (#138) üzenetére


róland
veterán

A netes tesztetek itt is meghatározóak. :(

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#143) bunfi válasza Xero (#141) üzenetére


bunfi
őstag

Ezzel a kulcsszóval nem akad rá. Ha beteszem mellé, hogy ITCafé, akkor természetesen az első oldalon jelenik meg a találat, de ez már kicsit abszurd. Mint ahogy az is, hogy 75%-ban marhaság lenne valakinek a személyes benyomása.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#144) doc válasza bunfi (#140) üzenetére


doc
nagyúr

egyetertek, szerintem sincs semmi baj a szubjektivebb irasokkal
ugyanigy szulethet pl. iPhone->Android valtasrol is blogbejegyzes, aminek siman lehet az a vege hogy mennyire nem jott be az Android, es inkabb menjunk vissza iPhone-ra

azt azert illene eszrevenni, hogy a cikk igyekszik ellensulyozni, a vegen nem veletlenul szerepel egy olyan Android->iOS switcher, akinek bejott a valtas
kulonbozoek vagyunk, kulonbozo igenyekkel, nem tudom ezt miert olyan nehez megerteni :U

(#145) Sir Gunar válasza doc (#139) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Na igen én is hallgatok rádiót van az autóban, nem kell a telefonba, ez 1 dolog, a dupla sim egy egyszerű hátlappal megoldott+akku benne alig lesz vastagabb, vagy a BT-s verzioval, ergo nem gond ha kell.
A felület valóban ízlés dolga, én munkára használom ezért nálam nem szempont a csicsa-micsa, viszont a stabilitás igen.
A kijelző méret egy dolog ha nem lesz tőle a telefonból ping-pong ütő méret, a mostani házon is lett volna még hely, oldalra kb 1cm alul-felül még több és meg is lenne a 4,5" vagy több is, de ugye fél coll-ok nem hiszem hogy ekkora jelentőséggel bírnak egy ismétlem telefonnál, nem keverendő a tablettel, mert 5" +keret már majdnem tab, akkor meg az min 7" legyen, a felhasználástól függen választva a méretet, szvsz 5" telefonnak nagy tabnak kicsi de ez egyéni ízlés mert navigálni is jobb 7"-on mint 5-ön vagy kisebben, tudom próbáltam sok méretet. A Dude egy hálózatos progi spec dologra kell, de a navi hát aki nem navigál annak jó amit írtál de akinek sokszor kell az használ többfélét is mert egyik sem tuti, itthon a Primo, meg a legtöbb helyen, míg az EU-ban már jó lehet a Sygic és a Navigon is, bár azok ritkán kellenek.
Nálam van hogy itthon kelek és vhol másik országban végzem a napot mert vmi kell majd másnap haza, erre van a SIP alapú saját telefon szerverünk amihez a világon bárhol csak net kell és free beszélünk, azt meg egy mikrotik routerboard-dal meg egy adott orszba tartzó net kártyával megoldjuk. Így a dupla simnél kicsit olcsóbb a megoldás és univerzális is mert wifin történik a kommunikáció, ja akkor vegynk még egy fontos appot ami androidon nem jó , nincsen jó SIP kliens ami csak push-ra indul és nem eszi az akkut, még a skype is majd csak lesz egyszer olyan míg az IOS-en már nem kell fusson folyamatosan, stb.

(#146) Sir Gunar válasza doc (#144) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Na ebben egyetértünk látod az igények mások! Én azért használok iphone-t mert több olyan app amit használok és pénzt takarít meg a telefonszámlámból IOS alatt sokkal jobban van megoldva, pl! Ez egy indok, de havi szinten kb 10e-50e közötti tételről beszélek. Ez így azért elég nyomós érv nem?

(#147) UFC válasza dnelb (#138) üzenetére


UFC
aktív tag

De ne olyan videót másolj ami homemade 2500 megtekintésű! Normális tesztet nézzél legalább,de persze aláírom nem mindig mérvadóak a tesztek

[ Szerkesztve ]

(#148) assemble


assemble
addikt

Es Monika vajon tud arrol, hogy nagyjabol minden "hatrany" amit az android mellett felsorolt, az igazabol nem az android hatranya, hanem nehany konkret keszulekeke, es pl egy nexus keszuleket nagyjabol egyik ilyen hatrany se erinti, es kozben fele annyiba (se) kerul, mint egy szifon? :)

A cikk tobbi reszevel amugy egyet tudok erteni. En vagy 1 ev iphone hasznalat utan tertem at android-ra, es eszembe nem jutna visszavaltani.

(#149) D1Rect válasza Xero (#141) üzenetére


D1Rect
félisten

Már lesz is mivel magyarázni az Apple piacvesztését.

(#150) Xero válasza D1Rect (#149) üzenetére


Xero
nagyúr

Rekord bevétel, rekord eladás. Szerinted mennyire érdekli őket, hogy az alsó szegmenses salátából meg kiszórt a másik két platform pár hajónyit? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.