Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Akkor kezdem én!
A legjobban várom PC-re a Witcher 3 upgrade-et és a CP2077 DLC-ket egy 3. végigjátszáshoz :K .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Diablo 4. ;] De ha nem, akkor az össze s Naughty Dog játékot Steam-re. :P

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rengeteg játékot várok én amúgy, de talán a legjobban az új God of War-t. 2018-ban az év játéka volt nekem, szóval nagyok az elvárásaim. :C

Live-Die-Respawn

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Zsdalger.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Horizon Forbidden West.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#6) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Horizon: Forbidden West (ps5)
God of War: Ragnarök (ps5)
Witcher 3 nextgen patch (ps5)
Cypberpunk 2077 nextgen patch (ps5)
Hogwarts Legacy (ps5)

szerk.:
Jöhetne végre PS5 verzió az Apex Legends-ből is, 120 fps támogatással. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#7) Đusty


Đusty
addikt

GTA 6, RDR3 bár ezeket nem csak 22-ben de az egész évtizedben várhatom, lehet még utána is :)

(#8) Zolás


Zolás
addikt

Dying Light 2!
A bemutató videókon nagyon tetszik, de nem merek előrendelni semmit. Az utóbbi időben minden játékot a csúcsra tolnak hogy elővétel legyen, amikor meg megjelenik akkor meg jön a pofára esés.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Eons of War
Terra Invicta
Falling Frontier
Cyberpunk érdemi DLC-k.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) ldave


ldave
félisten

Új IP terén talán a Forspoken, ami a legjobban érdekel, kíváncsi vagyok mire képes a jelenlegi Square, ha szabadon építhet új világot.

Bejáratott címek esetében úgyis a Destiny 2: The Witch Queen fog a legtöbbet pörögni, írhatok ide bármilyen impozáns listát... :)
Amúgy a Gran Turismo 7 most eléggé érdekel, utoljára a negyedik résszel játszottam hosszabban, szóval elég nagy kihagyás után kezdenék újra autós játékkal.

A Slime draws near! Command?

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Stalker 2 remélem alázni fog. Meg jó lenne már valami ámulatba ejtő Unreal engine 5- ös nextgen cím is, mondjuk a Matrix: Awakens szintjét hozó game.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) rottenbull


rottenbull
senior tag

Starfield

(#13) melega


melega
őstag

Amiket én várok:
Horizon forbidden West(ps5)
God of War(ps5)
Plague tale requiem(ps5)

Stalker 2(pc) érdekel még, de ahhoz nincs meg a videókártyám anno úgy vettem gépet hogy az EW 2 ajánlott gépigényíének megfelejen, de mivel Nvidia GeForce GTX 1060 8 tápcsatlakozós 100 000 Ftos kártyára nem volt pénzem maradt a Nvidia GeForce 1050 Ti videókártya.

A jövőre megjelenő játékok ennyi.

(#14) Wesder


Wesder
félisten

Dying Light 2

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Giovan!


Giovan!
addikt

Distant Worlds 2, Victoria 3, Space Marine 2 (bár ez sanszos, hogy 23 előtt nem fog kijönni), Dune Spice Wars, Kapital: Sparks of Revolution, és a Terra Invicta. Meg az új történelmi Total War-ra is kíváncsi leszek, remélhetőleg legalább a bejelentésre sort kerítenek valamikor jövőre.

DLC-k közül a Stellaris belpolitikát mélyítő kiegje (ami ugyan még nincs bejelentve de a dev diary-k alapján valószínűsíthető az érkezése), a CK3 Royal Court-ja és a Halo Infinite első sztori kiegje az amit várok.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#16) Zigur


Zigur
senior tag

Metroid Prime 4... de már túl régóta kell várni rá.

(#17) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Horizon Forbidden West
Gran Turismo 7
Forza Horizon 5 két kiegészítője
God of War Ragnarök
Witcher 3 PS5 patch
Cyberpunk XSX patch

[ Szerkesztve ]

(#18) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Úgy látom a Witcher 3 next gen többeket megmozdított :K . Pedig azt gondoltam, kb. egyedüli leszek vele (főleg, hogy igen csak nem mai játék).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) kola99


kola99
tag

Elden Ring ! / Souls -like , sötét fantasy eposz szerepjáték,
Open world és kooperatív lehetőség is .
Boss , Kastély és Dungeon hegyek ...még lovagolni is lehet .
/ ja , és Február 25 már a nyakunkon / :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) Chalez


Chalez
őstag

Gondoltam abbahagyom a pc gaminget, ha már van egy PS5-öm. De nem, a 3080 után kellett vennem egy 3080 Ti-t, mert csak :(((

Ennek ellenére a Gran Turismo 7 amit a legjobban várok, a Diablo 4 csak merész álom pc-re...

(#21) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

A Frostpunk 2 remélem 2022-es lesz, nagyon várom.

(#22) cactuar


cactuar
aktív tag

- Zelda BotW 2
- God of War Ragnarok
- Starfield
- Bayonetta 3
- Splatoon 3
- Kirby and the Forgotten Land
- Hogwarts Legacy
- Plague Tale Requiem
- Witcher 3 next gen
- CP2077 next gen + dlc-k

Amiben csak reménykedek:
- Metroid Prime 4
- Last of Us 2 multi, Last of Us Remake
- Baldur's Gate 3 konzolos megjelenés

2022 jó év lesz, úgy érzem :)

(#23) anulu


anulu
félisten

Gran Turismo 7 (PS4)
Star Citizen n+1. patch :) (PC)

amennyi szabad időm van, ez a kettő el is viszi

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) homerhamm


homerhamm
addikt

Még várok egy kicsit a válasszal. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#25) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

My friend Pedro 2. Esetleg Party Hard 3. A többi csak tucat kacat. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Stalker 2

(#27) hunluki


hunluki
senior tag

PS-en új gran turismo, új god of war, új horizon FW, illetve a harry potteres játék is elgondolkodós, PC-re meg Stalker 2 :D
Switchen egyelőre nem jön olyan amitől letenném a hajamat, még az első zeldával és mario odyssey-vel se végeztem :D

(#28) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Starfield, de ebből kinézek 1-2 nagyobb csúszást, úgyhogy a Witcher 3 next gent és a Stalker 2-t is ide írom.
Elég jó évnek ígérkezik 2022, ha nem lesznek komoly csúszások.

(#29) 1dude


1dude
aktív tag

Captain of Industry

(#30) Egon


Egon
nagyúr

Master of Magic 2
Incubation 2
Fallout Tactics 2
Warcarft 4
Populous 4

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#31) vm93hun


vm93hun
aktív tag

System Shock elkészül vajon addigra?
Anno emiatt akartam PS4-et venni, közben már lett PS5-öm, de a játék még mindig sehol nincs :D

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#32) VágniValó


VágniValó
addikt

Mindent leírtak, de:
Ready or Not hivatalos release
God of War PC nyilván
Horizon Forbidden West félszemmel, hogy ne spoilerezzek magamnak a PC-s megjelenésig

és nagy +1, mert írták előttem a My Friend Pedro 2. részét :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#33) sfefe válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


sfefe
őstag

Vmi jó űrös játékot Én is várnék de sajna ezek biztos nem lesznek magyar felirattal...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#34) CPT.Pirk válasza sfefe (#33) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ha még nincs meg, akkor a Stellaris-t javaslom, az eléggé fasza és van hozzá magyarítás a steam workshopban.

A kisebb játékoknál viszont jah... Túl kicsi ország vagyunk ehhez, jobban jársz ha megtanulsz angolul egy kicsit. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#35) sfefe válasza CPT.Pirk (#34) üzenetére


sfefe
őstag

Ok köszi ránézek a Stellaris-ra.
(Elbotorkálok angolban de nem vagyok spiller benne. :) )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#36) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

PC-re God of War, meg a Dying Light 2.

(#37) Nonameboi


Nonameboi
kezdő

Evil dead xsx
The Anacrusis xsx
Elden ring xsx
Witcher 3 xbox next gen patch xsx

Pluszban várom a Valheimet konzolokra. 😃
Nagyon szeretem, de ha tehetem már inkább konzolon játszom.

(#38) Victorio


Victorio
aktív tag

S.T.A.L.K.E.R. 2.
Unreal Remastered

[ Szerkesztve ]

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#39) #20411392


#20411392
törölt tag

Elden Ring :R

Persze az új gow, hfw, hogwarts legacy...stb is érdekel, de az ER fog olyat nyújtani, amire csak from software játék képes számomra.

[ Szerkesztve ]

(#40) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

S.T.A.L.K.E.R. 2, illetve a Starfield-re is kíváncsi vagyok, de a quest design-on múlik majd nálam a sikere, ami nem az erőssége ennek a mai Bethesdának.

(#41) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Stalker 2

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#42) Dave567


Dave567
addikt

Stalker 2
Six Days in Fallujah

(#43) Griff55


Griff55
senior tag

Hogwarts Legacy. Hatalmas ziccer volt már, hogy nincs egy valamire való HP univerzum játék.

(Meg a kötelező PS5 címek mint GoW és Horizon Forbidden West)

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#44) homerhamm válasza homerhamm (#24) üzenetére


homerhamm
addikt

Közbe eszembe jutott egy cím: TDU Solar Crown, bár amilyen csend van róla, nem tudom lesz e belőle valami. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#45) goodboy007


goodboy007
senior tag

S.T.A.L.K.E.R. 2
Witchfire
Hogwarts Legacy

Kíváncsi vagyok nagyon, hogy a Witchfire legalább részben hozza-e a 2004-es Painkiller hangulatát. Sokakkal ellentétben a Bulletstorm nagyon nem adta, ez eredeti Painiller viszont egyedi volt a maga idejében. A másik kettő pedig az eddig látottak alapján nem hibázhat -persze majd kiderül-.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#46) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

S.T.A.L.K.E.R. 2 Már alig várom. :3

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#47) oriic válasza goodboy007 (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Witchfire-ről jöhetne már tényleg valami komolyabb infó gameplay. Sokan (köztük kezdetben én is) a Painkillerhez hasonlították, közben meg kiderült, hogy inkább Destiny stílusú lesz.

Live-Die-Respawn

(#48) adamssss


adamssss
veterán

GranTurismo, god of war, cp2077 next gen.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#49) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az a baj, hogy amiket várok (Elden Ring, Stranger of Paradise, Stalker 2) egymás hegyén hátán jelennek meg. szóval majd szelektálni kell. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50) oriic válasza Bad Pritt (#49) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én amúgy a februárt például nem is értem :D Ott hogy fognak játszani az emberek?

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.