Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Hát azért annyira nem szálltak el a a pontokkal... :N

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#2) HardRic válasza Janika!2 (#1) üzenetére


HardRic
addikt

Mennyit kapott? Lusta vagyok megnézni

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Úgy látom igencsak túl volt hypolva ez a játék. :(

HardRic: 7.8

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) westcoastog válasza HardRic (#2) üzenetére


westcoastog
veterán

7,8-at.
(#3) PowerBuldog
sajnos túl :U

[ Szerkesztve ]

(#5) bishoplogan válasza HardRic (#2) üzenetére


bishoplogan
senior tag

szerk: most közzé tettem a hírben

azért a dizájnra 74 pontot adni, hááát nem tom, de maguknál van a GT stábja?

[ Szerkesztve ]

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Most nem tudom mit gondoljak, az eddigi hype meg videók alapján brutál jó lesz,
most meg kap 1 ilyen értékelést, legjobb lesz, ha nem kapkodom el a vásárlást :K
Kivárok vele...

nothing is true everything is permitted..

(#7) Rayyy


Rayyy
senior tag

Én azt hittem lesz crysis szinten a kinézet... szépek a fények, de a karakterek és a mozgásuk szerintem hányinger. Ettől persze még lehet nagyon jó játék.

Minden a legnagyobb render!

(#8) PowerBuldog válasza bishoplogan (#5) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Azért egy STALKER széria után ez a dizájn nem egy spanyol viasz. :U
Konkrétan nekem ha nem mondaná meg senki, hogy ez a Metro2033, akkor simán STALKER-re tippelném.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9) Narxis válasza Rayyy (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

és Pakstól kell kérned egy gépet hozzá... :)

Thanos was right.

(#10) HardRic válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


HardRic
addikt

Kössz, meg a többieknek is.

egyébként sem kellett volna, amiben már van horror elem, az nálam rég rossz. A játék szórakoztasson, ne féltessen. :D

(#11) Def26


Def26
félisten

Elég butának tűnnek az ellenfelek. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) PowerBuldog válasza Def26 (#11) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Panaszkodnak is rendesen rá. :K
A Gameplay is szerintem ezért lett 6.5.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13) P00By válasza Def26 (#11) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is ezt akartam megjegyezni, butácska :)

(#14) bishoplogan válasza PowerBuldog (#12) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Hát mondjuk így elsőre elég hentes játék. e téren biztos csalódás a gém. viszont a kaland része nagyon hangulatos.

(#15) Thome válasza HardRic (#10) üzenetére


Thome
addikt

Ne aggódj.. Nem fosatós a játék.. Világéletembe nem mertem (merek) játszani horrorral, de hogy ebben nem lehet félni, az is fix.

(#16) Def26 válasza Thome (#15) üzenetére


Def26
félisten

Én ezt max. csalással (öröklőszer) merném végigvinni. Tudom, hogy szánalmas de ez van. Kölök korom óta (freddie kruger) nem bírom az ilyeneket. Már a sokat sejtető zenénél minden bajom van. :DDD

Mondjuk én félek a pókoktól is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) Honzi válasza Def26 (#16) üzenetére


Honzi
senior tag

Evvel én is így vagyok de ezt kipróbáltam néha fostam :DDD de amúgy nem vészes 1 pályát toltam végig ajánlom hogy próbáld ki ha teheted

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#18) Fortissimus


Fortissimus
őstag

eleg atlagos pontocska...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#19) Sifre


Sifre
senior tag

A gépigény szerintem nem nagy; e8500, 2giga ram, 9800gt és megy very high-on elég szépen (persze dx9-ben). Az i7 + fermi meg a 8 giga ramot hülyeségnek tartom. :)

(#20) iSonic


iSonic
addikt

Pedig nem lett rossz gamma..

(#21) Ryuu


Ryuu
tag

Nagyon sajnálom ezt a játékot. Nagyon kár érte. Sokkal többet ki tudtak volna hozn! Ebből a szoriból, simán lehet csinálni jó cuccot. Ez is az a fajta játék ami rossz de mégsem. Jó is, meg nem is. Én szerintem játszható. Az AI-ról nem említek semmit. :(((
Ez a gamma is olyasmi számomra, mint az AVP. Rohadt jó trailerek meg minden, alig várjuk hogy játszunk vele és amikor már játszunk, csalódunk. Ettől függetlenül nekem még tetszik. Ha már ennyire vártam, akkor már végig is játszom, és megvan rá az esély hogy előveszem még 1X. Megvenni azt nem fogom. Ez már biztos. Nem rossz, de azért khmm... jobb lehetett volna.

(#22) nonoka74 válasza iSonic (#20) üzenetére


nonoka74
tag

de jó sem!mindenki,hogy várta(köztük én is) és 2 óra játék után uninstall!nekem nem jött be!

(#23) Thome válasza Def26 (#16) üzenetére


Thome
addikt

Amikor pisztollyal futsz szembe a dögöknek, hát az valami felejthetetlen dolog... :DDD

Jó, néhányszor megugrottam, de akkor csak azért, mer belenyilallt az oldalamba valami.... :DDD Hirtelen sebzést kaptam, aztán meglepődtem. De tényleg nem parás a dolog. Utálok félni, de k*rvajó.... :DDD Fene se érti.

Kb olyan mint a Jericho, ott se lehet félni... De na, a FEAR már nekem is kemény volt. Ahogy a Cold FEAR is.

(#24) Thome válasza Thome (#23) üzenetére


Thome
addikt

Ja, ami lemaradt... Kb annyira fosatós, mint az új AVP. Amit röhögve pörgettem ki éjjel, fülessel... Def, nopara. :DDD

(#25) Sicilian válasza Thome (#24) üzenetére


Sicilian
addikt

Kommenteket olvasva teljesen aláhagyott az érdeklődésem a játék iránt :(

nothing is true everything is permitted..

(#26) aram01


aram01
nagyúr

érdekes :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) Thome válasza Sicilian (#25) üzenetére


Thome
addikt

Ne ez alapján ítélj. Én se a vélemények alapján döntöttem soha. Maximum segítenek a döntésben, de nem ezek alapján döntök soha. Egy próbát megér. Ha nem tetszik, akkor meg viszlát, ha tetszik, akkor pedig megvásárolod.

Ha jobban futna nálam mint 10-20 fps (néha van az 30 is... :C ), akkor megvenném, de sajnos gyenge a vas, mert a játék tetszik, de sok élmény elmegy azzal, hogy akad, mint a picsa.

(#28) Robb202 válasza Sicilian (#25) üzenetére


Robb202
tag

Azért nem kell alábbhagynia az érdeklődésednek. Bár ha mindig mások véleményére adsz akkor bocs :)

Simán kipróbálhatnád, azzal nem vesztesz semmit. Szerintem a grafika igen szép. Bár aki dx9-el lowban tolja nyilván neki nem lesz nagy szám.

Illetve ha valaki el is olvassa a dolgokat amit X mond Y-nak akkor a sztorit is érteni fogod és úgy még jobb, csak ugye ezt vagy nem nézik nyelvtudás hiányában vagy nem is érdekli a playert, de az igazából nem vágom miért is játszik vele. Elvégre a sztorin van a lényeg és úgy sokkal izgalmasabb játszani is vele. Szerintem a történet tetszetős.
Csak ugye a tapasztalatok alapján mikor fórumokat olvasva jönnek a kérdések hogy ezt hogy meg azt hogy kell, akkor derül ki hogy sok embernek angollal vannak problémái na meg olvasással, ráadásul érzéke sincs egy játék elindításához annak ellenére hogy minden érthetően van leírva. Sőt a saját rendszerét sem ismeri. ezek mind kiderülnek a kommentekből. Igen, ezt warez oldalakon tömegével lehet látni. Ha bonyolult szokatlan dolgokat kérdeznének az oké, de teljesen alap dolgokról van szó.
Aztán többnyire az ilyenek húzzák le a játékokat.

A játék grafikailag szerintem nagyon ott van és szerintem egyáltalán nem volt átlag alatti mint azt sokan sugallják, maximum nekik nem jött be ez a stílus. Mindenkinek nem lehet kedvére tenni. Ez nem egy agyatlanul hentelős cucc, ahol tűzgomb végig nyomva van és jó napot.

Taktikázni kell a gázmaszkkal meg filterrel és a lövöldözéssel is, mert könnyen kiürülhet és betörhet a maszk ha agyatlanul zúzunk. A stílus kedvelőinek meg szerintem bejön. :)

Nem meggyőzni akarlak, de ha a képek és videók alapján tetszett akkor mire vársz? Soha nem szabad mindig színtisztán mások véleményére hagyatkozni, hiszen Te nem vagy Ő és lehet neked meg tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#29) pete_21 válasza Sifre (#19) üzenetére


pete_21
addikt

Videokártyád hány mb-os?
Egyébként neked nem szokott beakadni pl. nagy tereknél, fényeffekteknél?

(#30) HardRic


HardRic
addikt

Xboxon próbálta valaki? Van auto-aim?

(#31) lkandris válasza bishoplogan (#5) üzenetére


lkandris
tag

Sok vagy kevés? Szerintem nagyon kevés :((
Nekem a dizájn és az atmoszféra tetszett a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#32) đayW@LkeR


đayW@LkeR
tag

ennek az összeállításnak mi köze volt a PC-hez??? A sztorit meg kell érteni grafba meg nem DX9 ultra lowon kell tolni. :)

sztem nagyon jó lett :C

és ez csak XP. DX9

majd teszek fel win7 alatti képeket is.

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#33) Sifre válasza pete_21 (#29) üzenetére


Sifre
senior tag

512mb-os, nagy terek nem nagyon voltak, még csak az elején járok.
[SPOILER]
A legeslegelején volt ugye hogy ki kellett menni a metróból, ott volt egy kis lassulás, meg akkor amikor Hunter először megjelent.
[/SPOILER]
Ha majd sűrűbben beakad, akkor leveszem high-ra, vagy kikapcsolom az advanced physx-et.

(#34) nanorambo


nanorambo
őstag

Naaa! AZért ennél többet érdemelt volna szerintem. Olyan 8.9 - 9 pontot adnék rá. Nagyon jó a hangulata és gyönyörű a grafikája. Tegnap játszottam ki, de szerintem mégegyszer elkezdem. TÉnyleg nagyon jó a hangulata: a játék 89% ában nem látod az eget, fejlámpával világítasz, sötét van. Minden levegővételed hallatszódik, csönd van. A csöndet csak a nyikorgó ajtók és a szörnyek üvöltése szakítja meg néha. Elérsz egy ponthoz, fulladozol. Gyorsan felkapod a gázálarcot amiben még hangosabb a levegővétel. A pocsolyák zölden világítanak a sugárzó gombáktól. Hirtelen egy nagy üvöltés, megfordulsz, egy szörny beleüt és megrepeszti a gázálarcod. Szinte nem látsz a repedéstől, de magadba nyomsz egy adrenalin ínjekciót és hármat belelősz a shotgunoddal a szörnybe. Elterül. Alig kapsz levegőt, szürőt cserélsz az álarcban. Ajtónyikorgást hallasz. Egy barátod kiáltja Artyom (a te neved). Azt hiszed valami baj van, de ő pont azt közli veled, hogy tiszta a levegő. A fejlámpád fénye egyre halványul ami nem baj mert éppen közeledtek a legközelebbi állomáshoz ahol meleg étel és emberek sokasága vár rád. :R

(#35) pete_21 válasza Sifre (#33) üzenetére


pete_21
addikt

Értem. És milyen felbontáson játszol?
Egyébként advanced physx mennyit lassít rajta, nem tudod?

(#36) nsrking


nsrking
senior tag

Remélem mihamarabb ki tudom próbálni :) Az értékelés meg elég átlagosra sikeredett..

(#37) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Doom3 óta várok valami jó kis parás FPS-t, a FEAR-ek nemigen tudtak megijeszteni, majd hátha ez (fél év múlva, majd ha lesz alá a minimum vasam.. :N )

(#38) Titan44


Titan44
tag

Ezek az árnyékszellemes részek elég parásnak tűnnek benne, majd akkor játszom vele ha nem egyedül leszek itthon... :)

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#39) hommeros


hommeros
őstag

Ezt a játékot erősen alul értékelték...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#40) D1Rect


D1Rect
félisten

Ahogy néztem a zavaró hibák miatt húzták le, egyébként nagyon jó minősítést kapott volna.
Sebaj, amire lesz alá gépem, és elfogadható áron lesz, remélem kap pár patchet. :)

(#41) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Egész jólett a game , annyira nem is parás , valaki tolja ATI vga-val , mert nekem a 4890-emet a füst és ködefektek picit lelassÍtják , máár megint ez a kurva nvdia..... gondolom az NV tulajoknak nincs ilyen problémájuk , még egy gyengébb kártyával is , egyébként 1680×1050 weryhigh ,dx10 30-40fps csak a ködnél esik néha 20fps alá ritkán , és ott már darabos . E8400 (3.6) , 2×2GB ram , HIS 4890 1Gb vga-n , viszonylag szépen fut., ..
Ami zavar , hogy a beállÍtásoknál nem lehet külön az árnyékot , vagy a többit ki-be kapcsolgatni.

(#42) depmod


depmod
senior tag

Én most játszom vele, szerintem nagyon jól optimalizált játék, ugyanakkor a játékmenet néhol nagyon vontatott, sok a felesleges scene.
A grafikája viszont nagyon szép, pedig dx9-es nálam.

Számomra teljesen olyan, mint a STALKER széria, csak a föld alatt. Ráadásul úgy tűnik, hogy elég hosszúra sikerült, mert vagy 2-3 órája játszom vele, és még a térkép hatodánál sem járok. Sajnos van benne egy-két érdekes megoldás, amit valahogy nehéz megérteni (a kalash lőszer egyben fizetőeszköz is), de szerintem tényleg a mostani széthypolt játékok között az egyik legtűrhetőbb próbálkozás.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#43) depmod válasza Def26 (#11) üzenetére


depmod
senior tag

Néhol tényleg tompák, de van, ahol rohadt mocskok, és szarrá lőnek. Csak azt utálom, hogy átmegyek valahol, kiírtok mindenkit, bemegyek egy folyosóra, visszamegyek, és hirtelen hátbatüzelnek arcok, akik fogalmam sincs, hogy hogyan kerültek oda. Erről azért már le kéne szokni. :(((

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#44) Silenzio


Silenzio
addikt

7.8 azért nem rossz ha abszolút értéket nézünk. Egyes helyeken egy Assassin's Creed meg egy Modern Warfare 2 kap 90 fölött, pedig single-ben 7-et nem ér egyik sem... A szaksajtó dilettáns és osztogatja úgy a pontokat, hogy a 90+-os szegmenst már teljesen lejáratja. Az imdb-n egy 7.8 már remekmű. Sőt, korszakos alkotás.

D1Rect: Core2 5200-ason és 4830-ason elég jól fut high-ban 1440x900-on. A géped teljesen jó alá.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#45) TazLeacher válasza Silenzio (#44) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az imdb-n egy 7.8 már remekmű. Sőt, korszakos alkotás.

Ezzel egyet kell értsek. Valaki írta, hogy egy 9 pontot simán kaphatott volna. A 9 pontos értékelés az kb. az a kategória, amit 10 év múlva is emlegetnek....nagyon elszállt a dolog. A normál értékelés szerint kb.:

1-2: játszhatatlan
3-4: szar
5: gyenge
6: átlagos
7: jó, de nem nagy szám
8: kimondott jó játék
9: kiváló játék
10: 5 évente kb. 1 ilyen van

Én a videó(k) alapján kicsit sokallom a 7.8-at. A mai felhozatalban szerintem ez kevés. 2-3 éve még jó lehtett volna, de ma gyenge, ez van. Nálam egy próbát sem ér meg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#46) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jövő ilyenkor a kutya sem fog rá emlékezni, talán csak egy kicsit, de az is csak a gépigénye miatt, nagyon túl van értékelve a játék szerintem. Inkább beizzítom valamelyik Stalkert ami nálam hangulatban kb. verhetetlen :K

jer1cho: egyetértek, nálam azért olyan 1,5 órát bírt a game, többet nem :) 6 pont reális kb.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#47) Scholes9 válasza Scholes9 (#46) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amúgy nem tudom, csak én érzem e úgy, hogy jönnek a játékok tonna számra, de nagyon-nagyon kevés van köztük ami meg is fog, évente csak alig pár darab, de lehet csak már túl nagyok az igényeim :U , mivel rengeteg mindent megtapasztaltam ilyen téren, ebben az évben pl eddig egy játék sem fogott meg, k a Call of Pripyat kivétel, de semmi más :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#48) D1Rect válasza Silenzio (#44) üzenetére


D1Rect
félisten

De nincs 480-am. :(

Meg egyébként is, most még drága, és mint mondják bugos.
Majd ha olcsó és patchelt lesz.
Az ilyen játékoknak zuhan az ára, mert egyszer végigjátszós.

(#49) TazLeacher válasza Scholes9 (#47) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pedig ez az év szerintem kimondottan jól indúlt a a Mass Effec 2-vel és a Bioshock 2-vel.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#50) Sifre válasza pete_21 (#35) üzenetére


Sifre
senior tag

Tv-n játszok vele, 1360x768 felbontásban. Most visszavettem high-ra, mert az időnkénti fps csökkenés zavart a célzásban :) de nem látok nqgy különbséget a grafikában. Az advanced physx be van kapcsolva, nem tudom az mennyire fogja a kártyát, nem kapcsoltam még ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.